Inzeráty

Inzerát bol vymazaný! Pozrite si podobné inzeráty.
39 inzerátov
Darujem
Darujem
Darujem malého bieleho psíka . Má 6 rokov. Kríženec maltezaka zo spicom . Hygienické návyky má .
Topoľčany
zadarmo
Darujem psíka
Darujem psíka
Darujem tohto psíka z rodinných dôvodov. Len do dobrých rúk
Pezinok
zadarmo
pes
pes
dobrý večer, kto daruje psíka, rasa Bišonik, alebo Bolonský psík. šteniatko nie, starší čo nie je šteniatko, 3, 4 a viac rokov.
Čadca
zadarmo
Darujem šteniatko
Darujem šteniatko
Darujem do dobrých rúk šteniatko, psíka. Jeho matka je strednej veľkosti a je výborná strážkyňa. Odber dudúci týždeň, alebo podľa dohody.
Nová Baňa
zadarmo
Šteniatka
Šteniatka
Darujem dvojmesačné šteniatka- matka anglický kokeršpaniel, 7 psíkov, jedna fenka, farba- čierna Odber možný ihneď.
Zemplínska Teplica
zadarmo
Darujem šteniatka :)
Darujem šteniatka :)
Darujem do dobrých rúk šteniatka jeden je psík a jedna fenka hravé,krásne....
Lendak
zadarmo
darujem šteniatka, slov.čuvač x jazvečík
darujem šteniatka, slov.čuvač x jazvečík
Najlepšie do dobrých rúk, niekomu, kto by sa o ne staral.. 2 fenky a 1 psík. Vhodné aj na dvor, ako strážne psy, aj ako maznáčikovia. vek- 2mes., hmot.v dospelosti 20 až 30kg Šteňa Vám rada doveziem, tak do 50km. Aj ďalej.. Aj SMS, keď nájdem, zavolám
Horné Lefantovce
zadarmo
Darujeme do dobrých rúk z rodinných dôvodov psíka
Darujeme do dobrých rúk z rodinných dôvodov psíka
Darujeme do dobrých rúk z rodinných dôvodov 2.5 ročného psíka kríženca vysokého cca 40 cm v kohútiku. Zobrali sme si ho na dočasku, no pre nás už nie je možné si ho nechať. Preto hľadáme vhodného noveho majiteľa, majiteľku. Psík je čipovaný s očkovacím preukazom. Rozumie si s deťmi a inými psíkmi. Ovláda základné povely, zvyknutý v byte
Bratislava III - Nové Mesto
zadarmo
Srnčí ratlik
Srnčí ratlik
Hľadám dobrú rodinu, jedinca pre psíka 4r,srnciero ratlika, žije v byte. Ma svoju knižku, je očkovaný, čipovany. Psíka darujeme preto lebo sa sťahujeme a v dome do ktoreho sa sťahujeme zvieratá nesmú.
Belejovce
zadarmo
Darujeme šteniatka
Darujeme šteniatka
Darujeme šteniatka do dobrých rúk. Šteniatka majú 4 týždne, narodené 31.10.2019. Sú 3 fenky a 1 psík. Mama je na foto otec neznámy. V prípade vážneho záujmu ma kontaktujte formou SMS.
Gelnica
zadarmo
Darujem trojčlennú rodinu Labradorov
Darujem trojčlennú rodinu Labradorov
Inzerát Predám-darujem rodinku Labradorov - [29.10. - 12:21] Predám- darujem tri psíky-rodinu: otec - čierny L. - 9r. - 50/60kg - Filip matka - hnedá L. - 7r. - 35/40kg - Sofia psík - čierny L. - 2r. - 10/15kg - Filip zdieľajú aktívne život s človekom, nerušia, neštekajú, neutekajú, stravy sa domáhajú pripomenutím sa. Spotrebujú, podľa sezóny do 1,5 10kg vreca týždenne obyčajných granúl za 7,99 eura. O.toho sú naučené pravidelne prijímať varenú ryžu, mrkvu/inú zeleninu, olej, príp. iné obilniny a semená, bravčové chvosty, kuracie 1/4 a pečeň, občas mlieko a lacné sardinky v konzerve -pravidelne. Sú nenáročné, bez akýchkoľvek chorôb. Raz za 2-3 roky odčervujem, o.i. striekam proti blchám a občas vyčesávam. Sú držané v búde pri kotolni. Matka aj otec aktívne vychovávajú, správajú sa ako rodina. Sú na seba naviazané. Majú vzťah k výbehom, divej - vysokej zveri, znášajú sa s medveďom a akceptujú vzdialenosti. Po dedine boli vodené na vôdzke s reťazou. Majú návyk v noci strážiť dvor bez hlučnejších prejavov. Veterinárny preukaz neodovzdávam, aj z ekonomických dôvodov. Predchádzala som vzniku problémov pravidelným vyvažovaním stravy a pohybom. Vodu boli naučené prijímať z jazierka. Granulami sa kŕmia sami, pri nedostatku stravy a pohybu sa pripomínajú. Sú verné, nevtieravé a na priestor nenáročné. Vedú usedaví spôsob života, s občasným výbehom. Do 7.r. boli pravidelne, takmer denne obaja venčení. Od narodenia Filipka sú na pohyb menej nároční. Verím, že sa budú páčiť a že novému pánovi budú robiť radosť a dobrú plnohodnotnú spoločnosť. Predávam ich z dôvodov zmeny bydliska. Fotky neprikladám, treba vidieť. Meno:Boháčiková Martina Lokalita: 962 23 Zvolen Cena: Zadarmo
Očová
100 €
Psik
Psik
Darujem šteniatko. Kríženec jazvečíka.
Galanta
zadarmo
Darujeme šteniatka
Darujeme šteniatka
Darujeme šteniatka do dobrých rúk. Sú 3 fenky a 1 psík. Mama je na foto otec neznámy. Budu malého vzrastu, približne po kolená. Narodené sú 31.10.2019,k odberu budú možné ku koncu decembra. V prípade vážneho záujmu ma kontaktujte formou SMS.
Gelnica
zadarmo
Darujem 3mesačnú mačičku
Darujem 3mesačnú mačičku
Wiki sa narodila v auguste 2019. Našli sme ju,ked sme venčili psíka,plakala v tráve, uzimená a podchladená,silne podvyživená a dehydrovaná,tak sme ju vzali na veterinu, kde ju poriadne vyšetrili a otestovali,zaočkovali a odvážili. Vážila len 1,10 kg, na trojmesačné mača velmi malá váha. Je u mna už mesiac a za tú dobu pribrala 600 g.Je očkovaná a zdravá,hravá,rada sa nosí na rukách a nechá sa škrabkat na brušku,lúbi papat, vyrastá v mačacej bande, preto by bolo dobré, keby mala v novom domove mačacieho kamaráta.
Žiar nad Hronom
zadarmo
Darujem šteniatka
Darujem šteniatka
Darujem šteniatka, do dobrých rúk. V dospelosti výška psika cca po kolena, sú to zlatučki miešanci. Možný odber ihneď.
Trebišov
zadarmo
Darujem 10 mesačné šteňa
Darujem 10 mesačné šteňa
Darujem 10 mesačné šteňa. Psík je očkovaný, odčervený a čipovaný. Zvyknutý na pobyt na rodinnom dome s výbehom. Ovláda sadni, ľabku, ľahni. Ako šteňa, je temperamentný, aktívny a potrebuje usmerniť. Iba do dobrých rúk. Osobný odber, okres Myjava
Myjava
zadarmo
Darujem rocneho psika do dobrych ruk
Darujem rocneho psika do dobrych ruk
Darujem rocneho psika do dobrych ruk vycviceny cipovany ockovany.Viac info v sprave alebo osobne.
Ptičie
zadarmo
darujeme šteniatka
darujeme šteniatka
Darujeme za symbolickú sumu napr. 2e šteniatka. Majú 5 týždňov, papajú samé, 1 psík čisto biely ostatné sú slečny. Odber možný trochu neskôr zhruba o dva tri týždne.
Lipany
2 €
Darujeme len do dobrých rúk psíka
Darujeme len do dobrých rúk psíka
Darujeme len do dobrých rúk našu fenku ktorá ma skoro 7 mesiacov je narodená 6.5.2019 je veľmi hravá , veľmi rýchlo sa učí bohužial z rodinných dôvodov musí ísť od nás preč :( pre viac info ma neváhajte kontaktovať
Láb
zadarmo
Darujem čivavu
Darujem čivavu
Darujem 3mesačné šteniatko čivavy. Je u mňa v dočasnej starostlivosti. Mám ďalších troch psíkov, nemôžem si ho nechať. Darujem len do dobrých rúk!
Košice II - Sídlisko KVP
zadarmo
1 2