Inzerát bol vymazaný! Pozrite si podobné inzeráty.
48 inzerátov
Domáca hydina
Domáca hydina priamo z farmy: - Kurence - Kačice - Sliepky - Husy - Morky Z možnosťou aj očistenia a kuchynského spracovania.
Dunajská Streda
dohodou
Domáca hydina
Domáca hydina priamo z farmy: - Kurence - Kačice - Sliepky - Husy - Morky Z možnosťou aj očistenia a kuchynského spracovania.
Dunajská Streda
dohodou
MORKY A PERLIČKY
Predám gazdovské bronzové a biele brojlerové morky vhodné na každý dvor v cene 14,00 -17,90 eur za kus, podľa druhu a pohlavia. Majú 11 týždňov, váhu už okolo 5kg. Sú vhodné do domácich podmienok, radi sa pasú, sú veľmi odolné a majú úžasne chutné, dietne chudučké mäso bez tuku.Každý deň sa pripočítava za kŕmny deň 0,15 eur. Predám perličky na domáci chov, bio chov. Majú 7 týždňov a cena je 5,90 eur za kus. Každý deň sa pripočítava za kŕmny deň 0,06 eur. Perličky majú veľmi chutné diétne mäsko, vhodné najmä pre starších ľudí a malé deti na výborný a silný vývar a znášajú vajíčka bez cholesterolu, ktoré vydržia aj pol roka a sú vhodné na konzum. Predaj denne v Banke pri Piešťanoch 8,00 - 16,30, sobota do 12,00 hod.
Piešťany
5,90 €
Kurin pre sliepky
Kurin Cancum 10 Mate chuť na čerstvé domáce vajíčka, postavte si vlastný kurín so sliepočkami. Kurín pre 9-10 ks sliepok vyrobený z vysoko kvalitného smrekového dreva. Drevo je napustené hnedou farbou zo všetkých strán, pred výrobou jednotlivých dielov. Výhodou tohoto kurína je, že v spodnej časti domčeka sa nachádza vysúvací šuflík z pozinkovaného plechu na čistenie. Uvedený model má 4 znáškové miesta. Na spodu znaškoveho miesta je OSB doska + pozinkovaný plech na lepšie čistenie. Strecha na domčeku a taktiež na znáškových miestach je pokrytá pozinkovaným plechom. Kurín je na vysokých nožičkách, výška 50 cm, kde sa pokojne môžu schovať kuričky pred dažďom. Uvedený model je bez vaničiek pod oknami na prednej strane. Všetky detaily nájdete v priložených fotkách. Rozmer: je 100 cm dĺžka domčeka + 70 cm je dĺžka 2 znáškových miest - Celková dĺžka 170 cm x šírka 80 cm x výška 170 cm. K uvedenému kurínu ponúkam zdarma 6L napájačku a zásobník na 6 kg krmiva. Kurín je v demonte, pozostáva z 2 krabíc. V krabici sa nachádza ilustrovaný návod na poskladanie. Na poskladanie potrebujete iba šrobovák. Všetky potrebné skrutky sú v balení. Cena je 336 EUR vrátane 20% DPH Cena za dopravu s dobierkou je 25,20 EUR vrátane 20% DPH
Tvrdošín
336 €
Kurča na Jún
Predaj domácich kurčiat. Kvalitné, šťavnaté mäsko odchované na kvalitných jadrách-zrnách, žiadne komerčné krmivá .Chovajú sa približne 70. dní a od 25. - 35. dňa (podľa počasia), sú preskladnené na zelenú pastvu do posuvných domčekov, kde majú prirodzený svetelný režim deň/noc, čerstvé ovzdušie, pastvu a prirodzený pohyb . Kurence sa porážajú deň pred rozvozom a v chladiarenskom boxe dodané na Vami vybrané miesto. Kuriatka sú čerstvé, chladené a pekne očistené vážiac od 1,6 do 2,5 kg.FarmičkaKrč na kuriatka je v Handlovej(kukna-nete). Cena za 1 kg je 3,50€
Bratislava
3,50 €
Ponúkam 2 ročného domáceho moriaka.
Ponúkam moriaka, nakoľko mám dvoch.
Demandice
35 €
Ponúkam DOMÁCU rodinku MORIEK.
Morka + 9 malé - 4 týždňové morky + 2 ročný moriak - otec. VŠETKÝ SPOLU.
Demandice
130 €
Ponúkam 4 týždňové, domáce morky, 9 kusov.
Ponúkam všetký spolu.
Demandice
70 €
Gazdovské kuriatka
Ponúkam domáce kuriatka. Budú z nich pestrofarebné sliepky, trochu ťažšie, výborné nosnice, ktoré Vám samé každým rokom vyvedú nové kuriatka, lebo tieto sliepky majú zachovaný pud kvokavosti. Cena 0,50€/ks platí pri odberu aspoň 100 ks 1dňových kuriatok, pri menšom odberu je 0,60€ a týždňové sú po 0,80€. Ďalej ponúkam čistokrvné kuriatka plemien australorpka, sasexka a rýnska 1dňové aj staršie v cene od 0,90€/ks. Odber v Ratkovskom Bystrom.
Rimavská Sobota
dohodou
Kuriatka čistokrvných plemien ZĽAVA 0,90€
Ponúkam čistokrvné kuriatka plemien australorpka (čierna a modrá), sasexka a rýnska jarabičia. Ide o ťažšie sliepky na vajíčka aj na mäso. Cena je teraz 0,90€ za 1dňové kuriatka. Ďalej ponúkam aj kuriatka domácich nosníc v cene od 0,50€/ks. Odber v Ratkovskom Bystrom.
Rimavská Sobota
dohodou
predam kurčata čistokrvne domaci chov
Predam čistokrvne kurčata tychto plemen sliepok ( mam obmedzene množstvo) -sulmtalka, -jersejský obor, - ruska pavlovska, -švedska kvetiná 4 dňove až 14 dňove cena od 3,50
Šarišské Bohdanovce
dohodou
Domáce kuriatka
Ponúkam domáce kuriatka. Budú z nich pestrofarebné sliepky, trochu ťažšie, výborné nosnice, ktoré Vám samé každým rokom vyvedú nové kuriatka, lebo tieto sliepky majú zachovaný pud kvokavosti. Cena 0,50€/ks platí pri odberu aspoň 100 ks 1dňových kuriatok, pri menšom odberu je 0,60€. Ďalej ponúkam čistokrvné kuriatka plemien australorpka, rýnska sliepka a sasexka v cene 1,20€/ks. Odber v Ratkovskom Bystrom.
Rimavská Sobota
dohodou
Predam novu sadu nozov zn.Z.T.international z nehr
Predam novu sadu nozov zn.Z.T.international z nehrdzavajucej ocele. 8 nozov, 6 vidlicie, 6 nozov, sekac, noznice na hydinu, buska nozov
Bratislava V - Petržalka
45 €
Australorpky, sasexky a rýnske sliepky
Ponúkam čistokrvné kuriatka plemien australorp (čierna a modrá), sasex a rýnska jarabičia. Ide o ťažšie sliepky na vajíčka aj na mäso. Cena je 1,20€ za 1dňové kuriatka. Ďalej ponúkam aj kuriatka domácich nosníc v cene od 0,50€/ks. Odber v Ratkovskom Bystrom.
Rimavská Sobota
dohodou
Predam novu sadu nozov zn.Z.T.international z nehr
Predam novu sadu nozov zn.Z.T.international z nehrdzavajucej ocele. 8 nozov, 6 vidlicie, 6 nozov, sekac, noznice na hydinu, buska nozo
Bratislava V - Petržalka
45 €
Mládky Isa Brown
Predám 17-týždňové mládky Isa brown vysoko znáškového plemena Isa Brown z domáceho chovu . Odber v Handlovej . Cena 6.50 € kus.
Handlová
6,50 €
Gazdovské kuriatka
Ponúkam domáce kuriatka. Budú z nich pestrofarebné sliepky, trochu ťažšie, výborné nosnice, ktoré Vám samé každým rokom vyvedú nové kuriatka, lebo tieto sliepky majú zachovaný pud kvokavosti. Cena 0,50€/ks platí pri odberu aspoň 100 ks 1dňových kuriatok, pri menšom odberu je 0,60€. Ďalej ponúkam čistokrvné kuriatka plemien australorpka, sasexka a rýnska 1dňové aj staršie v cene od 1,20€/ks. Odber v Ratkovskom Bystrom.
Rimavská Sobota
dohodou
Rodinný dom v tichej časti obce Trstice na veľkom pozemku
POPIS PONÚKANEJ NEHNUTEĽNOSTI: Ponúkame Vám na predaj – Veľký päť izbový rodinný dom v tichej časti obce Trstice v pôvodnom udržiavanom stave. Rodinný dom leží na veľkom pozemku, na ktorom sa nachádza Letná kuchyňa a Garáž, ktorú je potrebné zrekonštruovať. Veľké množstvo Hospodárskych budov, v ktorých je možné chovať domáce zvieratá a Hydinu. Dispozičné riešenie – Rodinný dom má dva samostatné vchody, 5 izieb, kuchyňu, samostatné WC a Kúpeľňu. V letnej kuchyni je kúpeľňa spojená s WC. Lokalita – Veľmi tichá časť obce s dobrou Občianskou vybavenosťou. Dobrá dostupnosť do Galanty, Dunajskej Stredy, Trnavy a Nitry. Cena -- 69.499,- € + Dohoda na cene možná ! V cene je zahrnutý kompletný realitný aj právny servis a poplatky spojené s prevodom nehnuteľnosti. Bližšie informácie na t.č.: 0918543787 V prípade záujmu vám vieme zabezpečiť výhodný hypotekárny úver a poistenie. Sme členom ZDRUŽENIA REALITNÝCH KANCELÁRIÍ SLOVENSKA.
Trstice
69 499 €
Predám milflérky porcelánové
Predám milflérky porcelánové-PREDANÉ,Kúpim vlasky jarabičie-sliepky,predám hydromasážny sprchový kút-dohoda na cene možná,predám domáce vajcia-vlaška jarabičia,predám strašilky PSG145 paramenexenus laetus,kúpim sliepočky milflérky,liliputky,predám terária 2ks,predám wc s ochranným okrajom,predám počítačový stolík,predám drevenú klietku,predám izbový kvet-lopatkovec,predám ibištek-čínsku ružu-červená-rúžová,predám izbový kvet-kalu,predám držiak paraboly-22/46/50cm,predám stojan pod violončelo,viac info a foto emailom.,alebo po fóne,pozri aj moje ďaľšie inzeráty ,viac info a foto emailom,alebo po fóne,pozri aj moje ďaľšie inzeráty
Žilina
ponúknite
Vodič skupiny C
Informácie o pracovnom mieste Náplň práce, právomoci a zodpovednosti Vedenie nákladného vozidla. Starostlivosť o zverené motorové vozidlo. Nakladanie, vykladanie tovaru, manipulácia s tovarom. Rozvoz tovaru. Drobná administratíva spojená s rozvozom tovaru. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny 1000 € (netto) Zamestnanecké výhody, benefity Práca v rýchlo sa rozvíjajúcej spoločnosti. Zľava na nákup nami vyrábaných produktov. Informácie o výberovom konaní Mzda podľa typu vodičského preukazu a platných osvedčení. Jedná sa prevažne o nočné jazdy. Vážený uchádzači o zamestnanie, svoje životopisy zasielajte na e-mailovu adresu Vyhradzujeme si právo kontaktovať len nami vybraných uchádzačov o zamestnanie. Predpokladaný termín ukončenia výberového konania 22.5.2019 Požiadavky na zamestnanca Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním stredoškolské s maturitou Vodičský preukaz B, C, E Osobnostné predpoklady a zručnosti Minimálne 2-ročná skúsenosť s prácou na danej pozícii. Vodičské oprávnenie skupiny C - podmienkou. E - výhodou. Uchádzač musí vlastniť kvalifikačnú kartu vodiča. Tachografová karta vodiča. Zdravotný preukaz. INZERUJÚCA SPOLOČNOSŤ Stručná charakteristika spoločnosti Hydina Kubus, s. r. o. patrí medzi popredné slovenské spoločnosti, ktoré sa venujú vlastnému chovu a spracovaní hydiny na území Slovenskej republiky. Jej primárnym zameraním je produkcia morčacích výrobkov a radí sa medzi popredných výrobcov morčacieho mäsa na Slovensku. Hlavným cieľom spoločnosti je kvalitné spracovanie hydiny pre slovenský trh z vlastnej domácej produkcie a zaručiť čo možno najvyššiu kvalitu svojich mäsových výrobkov.
Veľký Slavkov
1 000 €
1 2 3