Inzeráty

102 inzerátov
Elektrikár (Nemecko,Rakúsko)
Elektrikár (Nemecko,Rakúsko)
Naša spoločnosť pôsobí na trhu od roku 2017. V spolupráci s našimi firmami so sídlom (Nemecku, Rakúsku), realizujeme množstvo projektov v zahraničí Zameriavame sa predovšetkým na elektrotechnické montážne práce po celom Nemecku a ďalších krajinách Európy na rôznych projektoch. (bytové elektroinštalácie, hotely, obchodné centrá, kliniky a priemyselné haly) ako aj realizáciu priemyselnej automatizácie v rôznych odvetviach. Práce vykonávame aj v oblastiach zámočníctva, zvárania. INFORMÁCIE O PRACOVNOM MIESTE Elektrotechnické montážne práce v Nemecku na rôznych stavbách, alebo v priemyselných halách podľa plánovej dokumentácie a požiadaviek zákazníka: - ťahanie káblov - montáž káblových kanálov - montáž osvetlenia - osádzanie dóz, zásuviek, vypínačov - kompletovanie elektroinštalácie - slaboprúd - zapájanie rozvádzačov - merania a dokumentácia PRÁCA NA ŽIVNOSŤ - hodinová mzda 16,- až 22,- Eur/hod - práca na turnusy - pracovné miesto v stabilnej firme zastrešenou nemeckou spoločnosťou - možnosť profesného rastu - možné navýšenie hodinovej mzdy v závislosti od odbornosti a ovládania nemeckého jazyka - hradené ubytovanie na stavbách POŹIADAVKY NA ZAMESTNANCA Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním stredoškolské bez maturity stredoškolské s maturitou nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie platná vyhláška min. §21 Základne elktrikárske naradie Auto VZDELANIE V ODBORE Elektrotechnika JAZYKOVE ZNALOSTI Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) V pripade dvojice, alebo trojice minimálne 1 Nemecky hovoriaci pracovnik. Vpripade 4 a viac člennéj partie minimalne 2 Nemecky hovoriaci pracovníci Nemecky hovoriaci pracovníci budu preskúšaný VODIĆSKY PREUKAZ B POĆET ROKOV PRAXE 3 OSOBNOSTNÉ PREDPOKLADY A ZRUĆNOST - výučný list - platná vyhláška elektrotechnika - spoľahlivosť - samostatnosť - zodpovednosť - seriózny prístup k práci - ochota cestovať - flexibilita -referencie INFORMÁCIE O VÝBEROVOM KONANÍ Hľadáme spoľahlivých spolupracovníkov, ktorí chcú mať istotu vo fungujúcej Českej firme, majú pozitívny vzťah k elektrotechnike .Kontaktujte nás prostredníctvom e-mailu, alebo telefonicky-dohodneme si termín osobného stretnutia. REAKCIOU (ZASLANÍM ŽIVOTOPISU) SÚHLASÍTE SO SPRACÚVANÍM A UCHOVANÍM VAŠICH OSOBNÝCH ÚDAJOV V NASLEDUJÚCOM ROZSAHU: v súlade s ustanovením čl. 6 ods. 1 písm. b) Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 (GDPR) sú Vaše osobné údaje spracúvané prevádzkovateľom B & I Electro Installation, s.r.o., so sídlom Staroměstská 534,Třinec 73961,Česka republika. IČO: 07048246 pre účely zmluvného vzťahu, vrátane predzmluvných vzťahov v súvislosti s obsadením voľnej pracovnej pozície, o ktorú ste prejavili záujem.
Ostatné krajiny
22 €
Práca pre Elektrikárov s platným certifikátom SCC
Práca pre Elektrikárov s platným certifikátom SCC
Ponúkame prácu pre skúsených elektrikárov MSR (meranie, senzorika) v rafinérií v Bavorsku. Štart február 2020 - trvanie minimálne 8 mesiacov Potrebný je certifikát SCC 017 (vieme pomôcť s vybavením) a lekárska prehliadka. Práca je na živnosť Hod.sadzba 21€ Ubytovanie zabezpečené, nehradené Fakturácia 14/21 Turnusy 3/1 Prac.doba cca 60 hodín týždenne V partii (dvojici/štvorici) je potrebné, aby aspoň jeden ovládal nemecký jazyk.
Ostatné krajiny
21 €
Elektrikári: Nemecko, Rakúsko
Elektrikári: Nemecko, Rakúsko
Ponuka práce pre jednotlivcov i partie elektrikárov Jedná sa o bytové a priemyselné inštalácie Miesto: Nemecko, Rakúsko Fakturácia: každé 2-4 týždne Plat: od 16-20€/ hodina podľa skúseností Ubytovanie: zabezpečené a hradené Podmienky: Aktívna živnosť + platné certifikáty Znalosť nemeckého jazyka ( aspoň pracovná nemčina) Prax v obore Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať.
Ostatné krajiny
3 800 €
Práca pre elektrikárov,vodárov,stavbárov v Nemecku
Práca pre elektrikárov,vodárov,stavbárov v Nemecku
Firma TGA-MONTAGE BAU s.r.o. hľadá šikovných vodárov, sadrokartónistov, maliarov a elektrikárov (skupiny aj jednotlivcov) na dlhodobé projekty v Nemecku. Zaoberáme sa realizáciou elektromontážnych a stavebných prác. Podmienky: živnosť, výučný list, základné náradie, výhodou je znalosť nemeckého alebo anglického jazyka a vlastné auto Čo ponúkame: dlhodobú prácu, dobré mzdové ohodnotenie, práca v interiéry Našim zamestnancom hradíme ubytovanie v plnej výške. Jedná sa o súkromné ubytovania cca do 20 km od projektu (v závislosti od lokality) Ak Vás ponuka zaujala, neváhajte nás kontaktovať. Tešíme sa na spoluprácu!
Ostatné krajiny
1 €
PONUKA PRACE - ELEKTRIKÁRI MNÍCHOV
PONUKA PRACE - ELEKTRIKÁRI MNÍCHOV
Hľadáme partie elektrikárov na zákazky do Nemecka(Berlin,Frankfurt,Norimberg,Mníchov) Montovanie svetiel,zásuviek,vypínačov,zapájanie rozvádzačov,Montáž žľabov,ťahanie káblov po trasách a pod. Jedna sa o rôzne projekty,bytové domy,obchodné centrá a pod. Nutné auto a náradie.Jeden z partie musí vedieť nemecky jazyk(musí sa vedieť bez problémov dohovoriť). Mzda 16-20€/hod. Ubytovanie je zabezpečené a hradené. Práca je dlhodobá na minimálne 6 mesiacov. V prípade spokojnosti zvýšenie hodinovej mzdy. Potrebná živnosť,A1.
Nemecko
20 €
Elektikár
Elektikár
Elektrikár Prijmeme šikovných, samostatných elektrikárov s praxou a platnou vyhláškou § 22,23 na TPP aj na živnosť v lokalite NR,TT,GA.. Ponúkame: • Zázemie v stabilnej spoločnosti • Pracovná doba 40 h/ týždenne • 1050Eur (brutto) + Nadčasy • Výkonnostne odmeny • 200 EUR v roku preplatenie osobnej regenerácie • príspevok pri narodení dieťaťa • Koncoročný 13 plat • Stravné lístky • Školenia odbornej spôsobilosti a bezpečnosti • zľavy u našich vybraných dodávateľov na tovar a služby Meno: M&J Tech elektro s.r.o. Cena: 1050€
Sereď
1 050 €
ELEKTRIKARI NEMECKO IHNED
ELEKTRIKARI NEMECKO IHNED
S okamžitým nástupom príjmeme ucelené skupiny aj jednotlivcov elektrikárov na prácu do Nemecka. Jedna sa o silnoprúdove inštalácie v rámci Nemecka na dlhodobých projektoch s nadväznosťou. Jeden zo skupiny musí ovládať nemecký jazyk na komunikatívnej úrovni. Pracovná náplň: elektroinštalácie, elektromontáže. - inštalácia zariadení, rozvodov a rozvodných skríň, - hĺbenie rýh pre káble v stenách, sekanie a príprava trás a líšt, - montáž prípojok, elektrotechnických zariadení na stavbách domov a budov - klasické elektroinštalačné práce v novostavbách,domoch - priemyselné elektroinštalácie - zapájanie rozvádzačov Zamestnanecké výhody, benefity - seriózna spolupráca - právna legimita - peniaze vždy načas - ubytovanie hradené Stručná charakteristika spoločnosti Ako firma máme dlhodobé skúsenosti a spoločne s našimi pracovníkmi už niekoľko rokov budujeme silnú prosperujúcu spoločnosť. Pracujeme na rôznych projektoch pre zahraničnych partnerov v oblasti elektrických inštalácii. Máme rôzne stavby, prevažne v Nemecku pre súkromnych investorov, ale aj nemecké štátne zákazky. Práca aj v zimných mesiacoch. Jedná sa hlavne o silnoprúdove inštalácie. Naša spoločnosť garantuje: 1- serióznu spoluprácu (To čo povieme splníme na 100%) 2- právnu legimitu (postaráme sa o všetky potrebné právne úkony u nás a v zahraničí) 3- peniaze vždy načas (Vždy podľa dohodnutých podmienok bez omeškania) 4- Ubytovanie ( Výbavíme a hradíme my) 5- Žiadne poplatky (Nebudeme od vás požadovať žiadne peniaze) 6- Celoročnu prácu (rôzne projekty s nadväznosťou aj v zimnom období) PLATOVE PODMIENKY 14e/h UBYTOVANIE HRADENNÉ V PRÍPADE ŽE SI UBYTOVANIE CHCETE HRADIŤ SAMI TAK SA VÁM HODINOVÁ MZDA ZVÝŠI PODĽA DOHODY FAKTURÁCIA PODĽA DOHODY KANCELÁRIE: PREŠOV Štefaníkova 24 080 01 Prešov BANSKÁ BYSTRICA Nám. Ľ. Štúra 31 974 05 Banská Bystrica (OD JOPA)
Ostatné krajiny
dohodou
ELEKTRIKER HAMBURG 4-8 Elektrikárov od 19.3. 8 mes
ELEKTRIKER HAMBURG 4-8 Elektrikárov od 19.3. 8 mes
Príjmeme zohratú partiu 4 elektrikárov pre dlhodobu spoluprácu do Hamburgu od 19.3. Od 4.4. navýšenie na 8. Zákazka je na ca. 8 mesiacov, a potom nový projekt. Práca pre SZČO. Plat - DOHODOU, ubytovanie HRADENE alebo SAMOSTATNE Splatnosť FA DOHODOU Jedná sa o turnusovu pracu 3-4 týždne 10 dni doma. Hamburg- - ťahanie káblov, kompletovanie a rozvadzače. Dlhodobá spolupráaca pri obojstarnnej spokojnosti celý rok 2018. Jedna sa o silnoprúdove inštalácie v rámci Nemecka na dlhodobých projektoch s nadväznosťou. Jeden zo skupiny musí ovládať nemecký jazyk na komunikatívnej úrovni. Pracovná náplň: elektroinštalácie, elektromontáže. - inštalácia zariadení, rozvodov a rozvodných skríň, - hĺbenie rýh pre káble v stenách, sekanie a príprava trás a líšt, - montáž prípojok, elektrotechnických zariadení na stavbách domov a budov - klasické elektroinštalačné práce v novostavbách,domoch - priemyselné elektroinštalácie - zapájanie rozvádzačov Zamestnanecké výhody, benefity - Dobré finančné ohodnotenie dohodou. - seriózna spolupráca - právna legimita - peniaze vždy načas - ubytovanie hradené ak si ubytovanie chcete hradiť sami vyššia hod. sadzba Informácie o výberovom konaní Hľadáme serióznych ľudí čo majú chuť pracovať a chcu spoluprácu so serióznou firmou. Ako firma máme dlhodobé skúsenosti a spoločne s našimi pracovníkmi už niekoľko rokov budujeme silnú prosperujúcu spoločnosť. Pracujeme na rôznych projektoch pre zahraničnych partnerov v oblasti elektrických inštalácii. Máme rôzne stavby, prevažne v Nemecku pre súkromnych investorov, ale aj nemecké štátne zákazky. Práca aj v zimných mesiacoch. Jedná sa hlavne o silnoprúdove inštalácie. Naša spoločnosť garantuje: 1- serióznu spoluprácu (To čo povieme splníme na 100%) 2- právnu legimitu (postaráme sa o všetky potrebné právne úkony u nás a v zahraničí a nežiadame od vás žiadne peniaze) 3- peniaze vždy načas (Vždy podľa dohodnutých podmienok bez omeškania) 4- Ubytovanie ( Výbavíme a hradíme my, pokiaľ si ubytovanie chcete hradit sami zvýší sa hodinova sadzba) 5- Žiadne poplatky (Nebudeme od vás požadovať žiadne peniaze) 6- Celoročnu prácu (rôzne projekty s nadväznosťou aj v zimnom období)
Ostatné krajiny
dohodou
Elektrikár
Elektrikár
Náplň práce: -čítanie technickej dokumentácie -navrhovanie rozmiestnenia elektrického vedenia -vysekávanie otvorov a rýh do stien a podláh -zapájanie elektrických vypínačov, zásuviek, rozvádzačov. Mzda : od 32,50 - 34 CHF/hod./brutto Požiadavky zamestnania : - vyučenie v odbore - prax v odbore - Nj- komunikatívna úroveň
Ostatné krajiny
28,50 €
Práca Švajčiarsko -stavebný a strojársky priemysel
Práca Švajčiarsko -stavebný a strojársky priemysel
Pre našich švajčiarskych partnerov hľadáme pracovníkov so znalosťou nemeckého jazyka v oblasti strojárstva a stavebníctva. Obsadzujeme pracovné pozície ako je : zvárač, zámočník, elektrikár, inštalatér (voda/plyn/kúrenie), tesár, klampiar/pokrývač, montér oceľových konštrukcií a iné. Potrebná je okrem praxe znalosť nemeckého jazyka minimálne na mierne pokročilej úrovni. Jedná sa o prácu na trvalý pracovný pomer na švajčiarsku pracovnú zmluvu. Plat: od 30 -32 CHF/hod.brutto + denné diéty od 12-16 CHF netto/ pracovný deň (t.j. 27-29 Euro/hod. brutto + diéty netto) Nástup možný ihneď a tiež priebežne počas roka. Miesto práce : hlavne v lokalitách ako je Zurich a Bern. Ubytovanie je zabezpečené. (obvykle sa pohybuje v cene 400-500 Euro /mesiac) V prípade záujmu nám pošlite Váš štrukturovaný životopis v NEMECKOM JAZYKU na náš email.
Ostatné krajiny
4 800 €
Ponuka práce pre Elektirkárov
Ponuka práce pre Elektirkárov
Ponúkame prácu pre elektrikárov a pomocných elektrikárov. Práce na rôznych projektoch v Nemecku, Rakúsku, Maďarsku, Francúzsku atď. Výhodou je mať preukaz na VZV alebo plošinu a dohovoriť sa nemecky alebo anglicky. Práca je na živnosť. Ubytovanie zabezpečené a hradené + príspevok na cestu. Životopisy môžte posielať na email.
Ostatné krajiny
dohodou
Práca pre elektromontérov rozvádzačov do Nemecka
Práca pre elektromontérov rozvádzačov do Nemecka
Ponúkame pracovnú príležitosť pre elektrikárov na montovanie rozvádzačov na trvalý pracovný pomer na dlhodobú prácu do Nemecka. Miesto výkonu práce: Rheinbreitbach Nástup: 13.01.2020 Pracovná náplň: - Montáž skriňových rozvádzačov - Inštalácia a zapojenie skriňových rozvádzačov - Práca podľa schémy zapojenia - Skúška základných funkcií, a uvedenie do prevádzky Požiadavky: - Znalosť nemeckého jazyka na úrovni B1 – pri dvojiciach stačí, ak jeden ovláda jazyk - Ukončené vzdelanie - elektrikár, elektrotechnik, elektromontér alebo elektromechanik - Prax v odbore min 2 roky - Vlastné auto a vodičský preukaz Ponúkame: - Nástupný plat : 13,00 € brutto/hodina + 50€ - 60€ Auslöse netto/deň - Ubytovanie zabezpečené a čiastočne hradené zamestnávateľom - Týždenné zálohy do výšky 200€ - Možnosť pracovať nadčasy (25%) - Pracovná zmluva s nemeckým zamestnávateľom na TPP - Stabilná a dlhodobá práca s pravidelným nástupom - Platba daní, sociálnych príspevkov a rodinné prídavky na dieťa - Nárok na dovolenku podľa zákonníka práce - Možnosť výkonu práce na turnusy 3/1,4/1 ale je dovolené aj po 1,5 týždni si vybrať dlhší víkend voľna V prípade záujmu o túto pracovnú pozíciu, zašlite svoj životopis v nemeckom jazyku mailom na emailovú adresu alebo kontaktujte nás telefonicky.
Ostatné krajiny
3 200 €
Elektromontéri Švajčiarsko, od 33,-chf/hod + diéty
Elektromontéri Švajčiarsko, od 33,-chf/hod + diéty
Švajčiarka stavebná firma hľadá elektrikárov a elektromontérov pre: elektromontážne stavebné práce drážkovanie kabeláže rozv. skrine svetlá, zásuvky, vypínače a pod.montáže čítanie tech. dokumentácie Nástupy každý týždeň Pri cestovaní diety
Ostatné krajiny
33 €
Stavbár/Remeselník ŠVAJČIARSKO
Stavbár/Remeselník ŠVAJČIARSKO
Pracovná pozícia: Stavebníctvo a priemysel Miesto výkonu: Švajčiarsko , / iné/nerozhoduje Náplň práce: Náš zákazník hľadá uchádzačov na pozíciu: Stavbár/Remeselník - voľné pracovné miesta na rôznych pracovných pozíciách napr: elektrikár, tesár, metalbauer, inštalatér, lešenár, záhradník, zvárač, zámočník, murár, sadrokartonár, obkladač, dláždič, pokrývač ploché, šikmé strechy, montér klimatizácií, montér okien alebo žalúzií a pod. Zamestnanie na švajčiarsku zmluvu, odvody hradené hlavný pracovný pomer Termín nástupu: týždenne Dĺžka pracovného pomeru: podľa potreby Požiadavky/skúsenosti: Nemecký jazyk na samostatne komunikatívnej úrovni Prax min 2 roky na pozícií alebo v danom odbore Vlastný automobil Jazykové požiadavky: nemecky - mierne pokročilo anglicky - nie je podmienkou taliansky - nie je podmienkou francúzsky - nie je podmienkou Odporúčaný vek: - Mzda: od 31-35 CHF /hodina brutto v závislosti od švajčiarskej praxe + diéty podľa kolektívnej zmluvy a cestovania Ubytovanie/strava: Ubytovanie, strava: ubytovanie zabezpečené hradené zamestnancom, strava samostatne zabezpečovaná
Ostatné krajiny
33 €
ELEKTRIKÁRI - NEMECKO
ELEKTRIKÁRI - NEMECKO
Ponúkame CELOROČNE prácu na živnosť elektrikárom do Nemecka - Mníchov a okolie s nástupom - od Nového roku 2020. Momentálne hľadáme partie, 2-3 v skupine, jeden by sa z partie mal dohovoriť na stavbe po nemecky, jedná sa 3-týždňové turnusy, jeden doma. Po ukončení turnusu do 14 dní od vystavenia faktúry prebehne platba. Na hodinu sa platí podľa skúseností a vybavenia od 19-21 Eur. Garantujeme peniaze načas, zakladáme si na serióznej spolupráci, čo sa dohodne - to aj platí. Ubytovanie zabezpečíme. Pomôžeme pri vybavovaní potrebných dokladov pre prácu v Nemecku. Pracovná náplň: -inštalácie zariadení, rozvodov a rozvodných skríň -montáž prípojok, elektrotechnických zariadení na stavbách bytov, domov a halách -priemyselné elektroinštalácie v novostavbách -sekanie, príprava na káble v stenách, trasy a lišty -zapájanie rozvádzačov
Ostatné krajiny
21 €
Ponúkame prácu pre elektrikárov
Ponúkame prácu pre elektrikárov
Ponúkame prácu pre elektrikárov s platnou vyhláškou § 22, 23, 24 nástupom ihneď. Práca je v Nemecku demontáž dopravníka. Je potrebná živnosť, nemecky sa dohovoriť. Ubytovanie je zabezpečené a hradené firmou a poskytujeme príspevok na cestu. V prípade záujmu bližšie informácie poskytneme na uvedenom t.č. STAMOL,s.r.o...
Ostatné krajiny
dohodou
ELEKTRIKÁRI NEMECKO CELOROĆNE
ELEKTRIKÁRI NEMECKO CELOROĆNE
Príjmeme zohraté partie elektrikárov ale aj jednotlivcov pre dlhodobu spoluprácu do NEMECKA na rôznych projektoch. Nastup v priebehu Januára/Februára na dlhodobé projekty. Ako firma máme dlhodobé skúsenosti a spoločne s našimi pracovníkmi už niekoľko rokov budujeme silnú prosperujúcu spoločnosť. Pracujeme na rôznych projektoch pre zahraničnych partnerov v oblasti elektrických inštalácii. Máme rôzne stavby, prevažne v Nemecku pre súkromnych investorov, ale aj nemecké štátne zákazky. Práca aj v zimných mesiacoch. Jedná sa hlavne o silnoprúdove inštalácie. Jedná sa o silnoprudove elektroinštalácie Byty, Internáty, Školy, Hotely, Priemyselne haly a fabriky (silnoprudove inštalácie) Dlhodoba spolupráca Práca pre SZČO. Jedná sa o turnusovu pracu 3-4 týždne 10 dni doma. Alebo podľa dohody. Splatnosť Faktúr a hodinová sadzba dohoda. Dlhodobá spolupráaca pri obojstarnnej spokojnosti celý rok 2019. Jedna sa o silnoprúdove inštalácie v rámci Nemecka na dlhodobých projektoch s nadväznosťou. Jeden zo skupiny musí ovládať nemecký jazyk na komunikatívnej úrovni. Pracovná náplň: elektroinštalácie, elektromontáže. - inštalácia zariadení, rozvodov a rozvodných skríň, - hĺbenie rýh pre káble v stenách, sekanie a príprava trás a líšt, - montáž prípojok, elektrotechnických zariadení na stavbách domov a budov - klasické elektroinštalačné práce v novostavbách,domoch - priemyselné elektroinštalácie - zapájanie rozvádzačov Zamestnanecké výhody, benefity - Dobré finančné ohodnotenie dohodou. - seriózna spolupráca - právna legimita - peniaze vždy načas - ubytovanie hradené ak si ubytovanie chcete hradiť sami vyššia hod. sadzba Informácie o výberovom konaní Hľadáme serióznych ľudí čo majú chuť pracovať a chcu spoluprácu so serióznou firmou. Naša spoločnosť garantuje: 1- serióznu spoluprácu (To čo povieme splníme na 100%) 2- právnu legimitu (postaráme sa o všetky potrebné právne úkony u nás a v zahraničí a nežiadame od vás žiadne peniaze) 3- peniaze vždy načas (Vždy podľa dohodnutých podmienok bez omeškania) 4- Ubytovanie ( Výbavíme a hradíme my, pokiaľ si ubytovanie chcete hradit sami zvýší sa hodinova sadzba) 5- Žiadne poplatky (Nebudeme od vás požadovať žiadne peniaze) 6- Celoročnu prácu (rôzne projekty s nadväznosťou aj v zimnom období)
Ostatné krajiny
3 000 €
Elektrikári §23  Mochovce
Elektrikári §23 Mochovce
Prijmeme elektrikára na ukončovanie NN,VN káblov a na riadiacu a kontrolnú činnosť s paragrafom 23 do 1000V, aj nad 1000V.Prax nutná min.5-10 rokov, čistý register trestov,živnosť, vlastné náradie, splatnosť fa.30dní, orientácia na stavbe EMO3,4.Hladáme zodpovedného, seriozneho a hlavne kvalifikovaného elektrikára ktorý rozumie tomu čo robý v prípade spokojnosti možnosť zvýšenia hodinovej sadzby.Prosím volať po 17,00h. Nástup možný ihneď.
Nitra
12 €
Práca v STROJÁRSTVE - Nemecko
Práca v STROJÁRSTVE - Nemecko
Na tieto pracovné pozície hľadáme pracovníkov (odborníkov) v krajinách: V každej krajine sa pohybuje mzda - od 2500 netto - 3800 eur netto mesačne 1. Zvárač 2. Zámočník (strojný, stavebný) 3. Elektrikár (Stavebný elektrikár, Priemyselný elektrikár, Elektromontér, Elektromechanik) 4. Lakovač, natierač 5. Klampiar 6. Inštalatér 7. Automechanik (nákladných motorových vozidiel, autobusov, špeciálnych motorových vozidiel) 8. Brúsič, Frézar 9. CNC programátor, Nastavovač CNC strojov, Sústružník, CNC operátor 10. Mechanik a opravár leteckých motorov a zariadení 11. Servisný technik pre mechanické a elektrikárske práce 12. Strojársky technik v oblasti údržby 13. Mechanik klimatizačných a chladiarenských zariadení Máme veľké množstvo partnerov v zahraničí, ktorí ponúkajú pracovné miesta. Každý náš partner má podmienky rovnaké, len sa líši mzda Termín nástupu: IHNEĎ Druh pracovného pomeru: Zahraničná pracovná zmluva Ponúkaný plat: Podľa danej krajiny a pracovnej pozície - Mzda je vyplácaná na účet, a aj slovenský, vždy k 15.tému v mesiaci - Záloha je možná – môžete si požiadať už po odpracovanom 1. týždni Pracovný čas: - 7,5 hod. alebo 11,5 hod. denne ak sú nadčasy povolené, Týždenne je to minimálne 38,5 hodín bez nadčasov - Nadčasy sú možné, noc, dovolenka a nedeľný príplatok - platí sa min. 25% - Vianočné a prázdninové peniaze - Nezávislá a zodpovedná práca - Možné turnusy RAKÚSKO: + Diéty 26,40€ netto / plný deň / 13. + 14. plat NEMECKO + Diéty 40 € - 70 € netto za deň Jazyk - Je potrebná aspoň minimálna znalosť nemeckého ( na úrovni min. A2), prípadne anglického jazyka ( na úrovni min. A2) - Holandsko - akceptuje sa anglický jazyk ( na úrovni dohovorenia sa ) alebo poľský jazyk - ak je skupinka, tak aspoň jedna osoba sa musí dohovoriť - zdravotné poistenie je preplácané zamestnávateľom Doprava - u niektorých zahraničných partnerov je preplácané cestovné zo Slovenska do Nemecka, po obdržaní dokladu - vlastné auto NIE je podmienkou , ale výhodou - v závislosti od vzdialenosti od pracoviska preplácané cestovné Ubytovanie - zabezpečené zamestnávateľom, pre potreby ubytovania ( hotel, pension) izba s Wi-Fi V prípade, ak Vás táto ponuka zaujala, stačí zaslať svoj štruktúrovaný ŽIVOTOPIS v nemeckom, poprípade v slovenskom jazyku na emailovú adresu
Ostatné krajiny
3 800 €
Praca v Svajciarsku
Praca v Svajciarsku
Obsadzujeme voľne pracovné pozicie po celom Švajčiarsku stavební klampiari, pokrývači striech, elektrikári, inštalatéri sanity / plyno a vodoinštalatéri, sadrovači /štukatéri, zateplovači. Plat: 32 – 37 CHF / hod. brutto (od 27 – 33 Eur / hodinu brutto) Ubytovanie:- zabezpečené v blízkosti pracovného miesta. Požiadavky: - kvalifikácia /výučný list/ a pracovné skúsenosti v danom odbore - aktívna znalosť nemeckého jazyka
Ostatné krajiny
5 000 €
1 2 6