Inzerát bol vymazaný! Pozrite si podobné inzeráty.
132 inzerátov
Elektrikári Nemecko
Hľadám šikovných elektrikárov do Nemecka. Ponúkame dlhodobú spoluprácu. Jedná o výstavbu bytových domov. Náplň práce: Elektromontáže NN a VN. Vykonávať elektro - montážne a drobné stavebné práce pri výstavbe nových a rekonštrukcii starších rozvodov vysokého a nízkeho napätia. Pokladanie káblov, montáž káblových žľabov, ťahanie káblov v káblových trasách. Zabezpečovať materiál na výkon prác a jeho kompletizáciu. Montáž, zapájanie rozvádzačov, elektrických rozvodov. Osobné požiadavky:  Stredoškolské vzdelanie Aktívna živnosť Vodičský preukaz B, vlastné auto výhodou Ovládanie nemeckého jazyka výhodou Základné kufríkové náradie pre elektroinštaláciu + akučka Práca je turnusová. Dĺžka turnusov záleží od dohody v skupine. Fakturácia je vždy ku prvému dňu v mesiaci. Splatnosť je 21 dní. Ubytovanie je zabezpečené, odpočítava sa z faktúry. Platové podmienky pohybujú medzi 16-20€/hod Na presnej sume sa dohodneme po osobnom/telefónnom rozhovore, podľa skúseností, ovládania nemeckého jazyka a podobne.
Ostatné krajiny
20 €
Práca elektrikár v Nemecku 20€/hod
Som elektrikár, mám prácu v Nemecku a hľadám ďalšieho elektrikára. Podmienkou je vlastné auto a nemčina. Na živnosť 20€/hod.
Ostatné krajiny
20 €
Hladáme elektrikárov do nemecka
Hladáme 4 šikovných elektrikárov,do Nemecka na. Momentalne máme projekty v Stuttgarte, Mnichove, Norinbergu. Typ práce : elektroinštalácia v halach, kancelarske priestory, bytova el.inštalacia. Nástup: možný od začiatkom júna Práca je na živnosť, popripade na zmluvu Hodinová sadzba od 18€ Ubytovanie: nie je hradené, vieme zabezpečiť aj dopredu posielame zálohy za ubytovanie. Turnusi : dohodou, najčsatejšie 3/1 Fakturácia 2 týždenne splatnosť 14-18 dní. Naše požiadavky: - Skúsenosti el.inštalaciou v Nemecku - 1 musi vedieť po nemecky - Samostatnosť, a nemčinár musi vedieť tam riešieť veci pre partiu aby všetko fungovalo - Základné náradie a auto - Treba vedieť písať montážny denník - Živnosť minimalne 2 mesiace - Freistellung
Ostatné krajiny
18 €
Elektrikári Nemecko - Regensburg
Ponúkame prácu pre skúsených elektrikárov do Nemecka-Regensburg. Ide o prerábku elektriky vo väčších domov. Ponúkame: Hod.sadzba 17€ bez nemčiny, 18€ s nemeckým jazykom Ubytovanie zabezpečíme Ide o dlhodobú prácu Fakturácia 2-týždenná so splatnosťou 21 dní Prac.doba cca 60 hodín týždenne Práca je na živnosť Nástup 13.05. alebo dohodou Práca je vhodná pre dvojicu (jeden s minimálne pracovnou nemčinou
Ostatné krajiny
17 €
ELEKTRIKÁRI - NEMECKO
Hľadáme vyučených elektrikárov - jednotlivcov aj dvojice/partie na živnosť, so štandardným náradím a vlastným automobilom na rôzne projekty do Nemecka. Podmienkou je, aby aspoň jeden člen partie/dvojice ovládal nemecký jazyk na komunikatívnej úrovni. Požadujeme: -výučný list - elektrikár -otvorená živnosť- elektrikárska - prax a skúsenosti - vítané -nemecký jazyk na komunikatívnej úrovni Výhody: - možnosť práce na turnusy (3 týždne práca – 1 týždeň voľno) - možnosť práce nadčas (aj soboty) - zabezpečenie pracovného oblečenia - 17-18,50 eur/hod - prihlásenie na úradoch a vybavenie povolenia na výkon samostatne zárobkovej činnosti - sprostredkovanie práce bez poplatkov - podpora počas celej doby vyslania - možnosť dlhodobej spolupráce V prípade záujmu nám pošlite Váš životopis, alebo nás kontaktujte telefonicky.
Ostatné krajiny
18 €
ELEKTRIKARI NEMECKO NÁSTUP IHNEĎ
Dobrý deň, S okamžitým nástupom prijmeme ucelene partie elektrikárov na prácu do Nemecka. Jedna sa o silnoprudove inštalácie v rámci Nemecka na dlhodobých projektoch s nadväznosťou. Jeden s partia musi ovládať nemecky jazyk. Plat: DOHODOU UBYTOVANIE HRADENÉ Peniaze vždy načas, v prípade potreby aj zálohovo. Pre viac informácii telefonicky, osobne alebo e-mailom. Kontakt: Kancelária: PRESOV Štefánikova 24 080 01 Presov BANSKÁ BYSTRICA Nám. Ľ. Štúra 31 974 05 Banská Bystrica (OD JOPA)
Ostatné krajiny
dohodou
elektrikári do Nemecka
Ponúkame prácu pre elektrikárov s §23 a §22, §21 do Nemecka- Manheim , odpájanie a zapájanie priemyselných dopravníkov / odstávky/, životopisy zasielajte na email . Bližšie info na tel. Cena práce 13-16 Eur. Ubytovanie je zabezpečené a hradené. Cestovný príspevok.
Ostatné krajiny
dohodou
ELEKTRIKÁRI MNÍCHOV partie + jednotlivci
S okamžitým nastúpom prijmeme partie aj jednotlivcov Elektrikárov na prácu do MNÍCHOVA. Jedná sa o ročný projekt s bytovou inštaláciou. Možná spolupráca na rôznych iných projektoch v rámci Nemecka. Sme seriózna spoločnosť s dlhodobými skúsenosťami v zahraničí. Peniaze vždy načas bez omeškania, v prípade potreby možnosť aj zálohových platieb. SZČO PLAT: dohodou UBYTOVANIE VYBAVENÉ A HRADENÉ !!! Nástup okamžite V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať e-mailom alebo telefonicky. Kancelária - Prešov Ak pochádzate z ďaleka po dohode prídeme k Vám na osobne stretnutie.
Ostatné krajiny
3 500 €
ELEKTRIKÁRI NEMECKO
Ponúkame prácu pre ELEKTRIKÁROV do Nemecka. Ide o elektroinštalácie kancelárií a bytov Práca je po celom Nemecku. Podmienky spolupráce - aktívna živnosť - prax v odbore - samostatnosť - nemecký jazyk - pokročilý ( jeden v skupine) Výhody - overený klient - dlhodobá spolupráca - vyplácanie faktúr vždy na čas Nástup: IHNEĎ
Ostatné krajiny
17 €
Elektrikári - žiadna živnosť
Náš tím budeme rozširovať o elektrikárov. Práca Nemecko. Týždenné odmeňovanie - od 11 €/hod. do 15 € hod. (podľa zručností). Pracovná zmluva, žiadna živnosť! Ubytovanie, doprava a náradie zabezpečené z našej strany! Turnusy prevažne 4/1. Nemecký jazyk = vaša výhoda,ale nie podmienka. Bližšie info radi poskytneme v pracovných dňoch od 9:00 do 13:00 hod.Tešíme sa na spoluprácu :)
Zahraničie
11 €
Elektrikár - nemčinár
Hľadáme s nástupom ihneď elektrikára - nemčinára ako SZČO do Nemecka. Výhodou je vlastné auto.Plat: od 16€/hodina - podľa skúseností a znalostí nemčiny.Ubytovanie hradíme.
Nová Dubnica
16 €
PARTIU 2 -3 ELEKTRIKÁROV
Hľadám 2-3 skúsených Elektrikárov do mesta Hailbron do miestnej fabriky. Práca je na cely rok turnusová práca 3+1 alebo 4+1 , dohoda. Jeden musí vedieť nemecký na komunikatívnej úrovni Platba faktúry 14+14 , ubytovanie hradené. Možnosť zálohy . Pracujem pre konkrétnu nemeckú firmu už 3 roky , je to super firma a dobrý kolektív. Po odpracovaní nejakej doby je možnosť dostať aj nove firemne auto + vyššiu hodinovú sadzbu . Záujemcov poprosím zaslať životopis na konkrétnu emailovú adresu
Ostatné krajiny
17 €
Elektrikar Nemecko (s NJ)
Požadujeme: - Prax(vyhláška-21 22,23) - ŽL / Zmluva o dielo / A1 / (SZČO) - Znalosť NJ potrebná - Vodické oprávnenie B (vlastné auto) Podmienky: - Mesačná fakturačná suma od 5000,- € - podľa odbornosti a praxe (16-20,- €/hod) - cca 200 hod mesačne - 30 dňové fakturačné termíny - Splatnosť faktúr 20 dní - Doprava: individuálne - Doba trvania projektov: dlhodobo - Ubytovanie: Hradené - Turnusy - podľa dohody - Od januára 2019 V prípade záujmu nám e-mailom pošlite kópie: - Profesný životopis (CV)
Ostatné krajiny
20 €
Elektrikári - BMW Dingolfing - 20€/h
Hľadáme elektromechanikov do Nemecka / BMW Dingolfing na priemyselné inštalácie. Jedná sa o krátkodobý projekt od 26.7.2019 na 2-3 týždne. Opis práce - napájanie výrobných liniek - montáž a demontáž výrobných liniek - ťahanie káblov - automatizačná technika - pripájanie elektromotorov a iné. Podmienky spolupráce - platná vyhláška - aktívna živnosť - prax v priemyselných elektroinštaláciách - nemecký jazyk ( 1 z partie ) Výhody - prax v priemyselných elektroinštaláciách - nemecký jazyk alebo anglický jazyk ( 1 z partie ) - oprávnenie na plošiny alebo vzv ( výhodou) - práca aj cez víkendy Lokalita Nemecko / Dinfgolfing Nástup 26.7.2019 ( projekt na 2-3 týždne) Odmena 20 €/h Bližšie informácie o projekte získate telefonicky alebo emailom.
Ostatné krajiny
20 €
Elektrikári na živnosť Mníchov
Hľadáme kvalifikovaného Elektrikára na bytové elektroinštalácie do nášho Slovenského tímu v Mníchove. Nástup ihneď, resp. dohodou, netreba jazyk, plat 18€/h, splatnosť 14 dní, faktúruje sa každé dva týždne, turnusy dohodou. Bývanie v rodinnom dome, platí sa 350 €/mesačne formou zrážky (netreba platiť dopredu). Vážnych záujemcov prosím o zaslanie životopisu.
Ostatné krajiny
18 €
Priemyselní Elektrikári do Nemecka
Hľadáme elektrikárov s platnou vyhláškou 22 a nemeckým jazykom na elektroinštalačné práce v Nemecku. Náplň práce: - Zapájanie rozvodových skríň podľa výkresu - Zapájanie spínacích skríň - Pokladanie káblov - Montáž a upevňovanie rozvodových skríň - Miesto výkonu práce: Speyer - Mannheim - Nemecko Nástup možný od 14.01.2019 Ponúkame: - Mzda na ŽL 17,-€/Hodina - Mzda na HPP 15,-€/Hodina - Zabezpečené a uhradené ubytovanie - Príspevok na auto mesačne - Možnosť práce 9 - 10 hodín denne a soboty 5 hodín Požiadavky: - Vyučený v obore vyhláška minimálne Paragraf 22 - Prax ako priemyselný Elektrikár - Nemecký jazyk na komunikatívnej úrovni - aspoň jeden z partie
Ostatné krajiny
17 €
ELEKTRIKARI NEMECKO IHNED
S okamžitým nástupom príjmeme ucelené skupiny aj jednotlivcov elektrikárov na prácu do Nemecka. Jedna sa o silnoprúdove inštalácie v rámci Nemecka na dlhodobých projektoch s nadväznosťou. Jeden zo skupiny musí ovládať nemecký jazyk na komunikatívnej úrovni. Pracovná náplň: elektroinštalácie, elektromontáže. - inštalácia zariadení, rozvodov a rozvodných skríň, - hĺbenie rýh pre káble v stenách, sekanie a príprava trás a líšt, - montáž prípojok, elektrotechnických zariadení na stavbách domov a budov - klasické elektroinštalačné práce v novostavbách,domoch - priemyselné elektroinštalácie - zapájanie rozvádzačov Zamestnanecké výhody, benefity - seriózna spolupráca - právna legimita - peniaze vždy načas - ubytovanie hradené Stručná charakteristika spoločnosti Ako firma máme dlhodobé skúsenosti a spoločne s našimi pracovníkmi už niekoľko rokov budujeme silnú prosperujúcu spoločnosť. Pracujeme na rôznych projektoch pre zahraničnych partnerov v oblasti elektrických inštalácii. Máme rôzne stavby, prevažne v Nemecku pre súkromnych investorov, ale aj nemecké štátne zákazky. Práca aj v zimných mesiacoch. Jedná sa hlavne o silnoprúdove inštalácie. Naša spoločnosť garantuje: 1- serióznu spoluprácu (To čo povieme splníme na 100%) 2- právnu legimitu (postaráme sa o všetky potrebné právne úkony u nás a v zahraničí) 3- peniaze vždy načas (Vždy podľa dohodnutých podmienok bez omeškania) 4- Ubytovanie ( Výbavíme a hradíme my) 5- Žiadne poplatky (Nebudeme od vás požadovať žiadne peniaze) 6- Celoročnu prácu (rôzne projekty s nadväznosťou aj v zimnom období) PLATOVE PODMIENKY 14e/h UBYTOVANIE HRADENNÉ V PRÍPADE ŽE SI UBYTOVANIE CHCETE HRADIŤ SAMI TAK SA VÁM HODINOVÁ MZDA ZVÝŠI PODĽA DOHODY FAKTURÁCIA PODĽA DOHODY KANCELÁRIE: PREŠOV Štefaníkova 24 080 01 Prešov BANSKÁ BYSTRICA Nám. Ľ. Štúra 31 974 05 Banská Bystrica (OD JOPA)
Ostatné krajiny
dohodou
ELEKTRIKER HAMBURG 4-8 Elektrikárov od 19.3. 8 mes
Príjmeme zohratú partiu 4 elektrikárov pre dlhodobu spoluprácu do Hamburgu od 19.3. Od 4.4. navýšenie na 8. Zákazka je na ca. 8 mesiacov, a potom nový projekt. Práca pre SZČO. Plat - DOHODOU, ubytovanie HRADENE alebo SAMOSTATNE Splatnosť FA DOHODOU Jedná sa o turnusovu pracu 3-4 týždne 10 dni doma. Hamburg- - ťahanie káblov, kompletovanie a rozvadzače. Dlhodobá spolupráaca pri obojstarnnej spokojnosti celý rok 2018. Jedna sa o silnoprúdove inštalácie v rámci Nemecka na dlhodobých projektoch s nadväznosťou. Jeden zo skupiny musí ovládať nemecký jazyk na komunikatívnej úrovni. Pracovná náplň: elektroinštalácie, elektromontáže. - inštalácia zariadení, rozvodov a rozvodných skríň, - hĺbenie rýh pre káble v stenách, sekanie a príprava trás a líšt, - montáž prípojok, elektrotechnických zariadení na stavbách domov a budov - klasické elektroinštalačné práce v novostavbách,domoch - priemyselné elektroinštalácie - zapájanie rozvádzačov Zamestnanecké výhody, benefity - Dobré finančné ohodnotenie dohodou. - seriózna spolupráca - právna legimita - peniaze vždy načas - ubytovanie hradené ak si ubytovanie chcete hradiť sami vyššia hod. sadzba Informácie o výberovom konaní Hľadáme serióznych ľudí čo majú chuť pracovať a chcu spoluprácu so serióznou firmou. Ako firma máme dlhodobé skúsenosti a spoločne s našimi pracovníkmi už niekoľko rokov budujeme silnú prosperujúcu spoločnosť. Pracujeme na rôznych projektoch pre zahraničnych partnerov v oblasti elektrických inštalácii. Máme rôzne stavby, prevažne v Nemecku pre súkromnych investorov, ale aj nemecké štátne zákazky. Práca aj v zimných mesiacoch. Jedná sa hlavne o silnoprúdove inštalácie. Naša spoločnosť garantuje: 1- serióznu spoluprácu (To čo povieme splníme na 100%) 2- právnu legimitu (postaráme sa o všetky potrebné právne úkony u nás a v zahraničí a nežiadame od vás žiadne peniaze) 3- peniaze vždy načas (Vždy podľa dohodnutých podmienok bez omeškania) 4- Ubytovanie ( Výbavíme a hradíme my, pokiaľ si ubytovanie chcete hradit sami zvýší sa hodinova sadzba) 5- Žiadne poplatky (Nebudeme od vás požadovať žiadne peniaze) 6- Celoročnu prácu (rôzne projekty s nadväznosťou aj v zimnom období)
Ostatné krajiny
dohodou
Práca Švajčiarsko -stavebný a strojársky priemysel
Pre našich švajčiarskych partnerov hľadáme pracovníkov so znalosťou nemeckého jazyka v oblasti strojárstva a stavebníctva. Obsadzujeme pracovné pozície ako je : zvárač, zámočník, elektrikár, inštalatér (voda/plyn/kúrenie), tesár, klampiar/pokrývač, montér oceľových konštrukcií a iné. Potrebná je okrem praxe znalosť nemeckého jazyka minimálne na mierne pokročilej úrovni. Jedná sa o prácu na trvalý pracovný pomer na švajčiarsku pracovnú zmluvu. Plat: od 30 -32 CHF/hod.brutto + denné diéty od 12-16 CHF netto/ pracovný deň (t.j. 27-29 Euro/hod. brutto + diéty netto) Nástup možný ihneď a tiež priebežne počas roka. Miesto práce : hlavne v lokalitách ako je Zurich a Bern. Ubytovanie je zabezpečené. (obvykle sa pohybuje v cene 400-500 Euro /mesiac) V prípade záujmu nám pošlite Váš štrukturovaný životopis v NEMECKOM JAZYKU na náš email.
Ostatné krajiny
4 800 €
Ponuka práce pre Elektirkárov
Ponúkame prácu pre elektrikárov a pomocných elektrikárov. Práce na rôznych projektoch v Nemecku, Rakúsku, Maďarsku, Francúzsku atď. Výhodou je mať preukaz na VZV alebo plošinu a dohovoriť sa nemecky alebo anglicky. Práca je na živnosť. Ubytovanie zabezpečené a hradené + príspevok na cestu. Životopisy môžte posielať na email.
Ostatné krajiny
dohodou
1 2 7