Inzerát bol vymazaný! Pozrite si podobné inzeráty.
60 inzerátov
GoPro 5 Black Edition
Predám používanú kameru GoPro 5 Back Edition. Kamera je plne funkčná, s malým škrabancom na prednom displeji (displej funguje cez problémov). Originál balenie, nálepky, príslušenstvo + 1 baterka a ochranný kryt. V záruke ešte 10 mesiacov. Viac info emailom.
Svidník
215 €
vodeodolny Olympus TOUGH (TG-810)
Predam vodeodolny (10m) fotak Olympus TOUGH (TG-810), 14Mpix, 5× širokouhlý optický zoom, 3.0" HyperCrystal III LCD. Je vodotesný do 10m, odolný voči pádu z 2m, zaťaženie do 100kg a mrazuvzdorný do –10 °C. Super Macro 3cm, vstavaný manometer pre zistenie hĺbky ponoru, GPS & Elektronický kompas, ovládanie poklepom, umelecké magické filtre. 160EUR dovod predaja, nova GOPRO 7.
Bratislava V - Petržalka
140 €
GoPro držiak na ruku
Predám nový držiak na ruku určený pre GoPro kamery. Vďaka nemu zachytíte pohľad z vašej ruky/dlane. Kompatibilné so všetkými GoPro kamerami (HERO7, HERO6, HERO5, HERO4, HERO3, HERO2, HERO, Session). Kompatibilné aj s inými akčnými kamerami (Sony, Niceboy, SJCam, Xiaomi) Cena 5,00 Eur. Pošlem aj na dobierku. Pre viac inzerátov kliknite na moje meno.
Košice III - Dargovských Hrdinov
5 €
GoPro ochranná krytka pre HERO7/6/5 kameru
Predám novú ochrannú krytku pre GoPro kamery. Ochráni objektív pred poškriabaním alebo rozbitím. Kompatibilné s HERO7, HERO6, HERO5. Cena 2,00 Eur. Pošlem aj na dobierku. Pre viac inzerátov kliknite na moje meno.
Košice III - Dargovských Hrdinov
2 €
Adaptéry pre akčné kamery Xiaomi GoPro sjcam atď.
Predám nové príslušenstvo k akčným kamerám GoPro, Xiaomi, sjcam atď "Univerzálne" je pre kamery Xiaomi GoPro sjcam atď 1. Univerzálne - Set na helmu s veľkým ramenom a držiakom otočný 360 stupňov s poistkou CENA: 4€ 2. Univerzálne - Set uhlový držiak + základňa na helmu CENA: 3,50€ 3. Univerzálne - Adaptér 90 stupňový pevný + skrutka CENA: 2€ 4. Univerzálne - Dlhšie a krátke rameno nastaviteľné + 2ks skrutky CENA: 2,50 5. Univerzálne - Poistný držiak so šnúrkou nalepovací CENA: 1€ Pri kúpe jednej alebo viacerých položiek je jedno poštovné 2,50€ (posielam na dobierku do 24 hod) Ak máte záujem o iné príslušenstvo k akčným kamerám, 8bitové herné konzoly, klasické 8bit hry žlté kazetky, LED svetla na bicykle, LED čelovky, LED lampáše, retro náramkové hodinky z 80-tých rokov, kliknite na odkaz "Všetky inzeráty a hodnotenie užívateľa" alebo meno: lacne svetlo Dotazy mailom, alebo telefonicky na SMS nereagujem !
Topoľčany
1 €
Príslušenstvo k statívom pre akčne kamery GoPro Xi
Predám nové príslušenstvo k akčným kamerám GoPro, Xiaomi, sjcam atď "Univerzálne" je pre kamery Xiaomi GoPro sjcam atď 1. Univerzálne - Držiak na svietidlo s 1/4 statívovým závitom CENA: 1,50€ 2. Univerzálne - Adaptér na statív s 1/4 statívovým závitom + 1ks skrutka CENA: 2€ 3. Univerzálne - Konektor so statívovou maticou pre montáž kamery na statívy, tripody a monopody CENA: 2€ 4. Univerzálne - Držiak kamery používanej mimo kryt s 1/4 statívovým závitom CENA: 1,50€ 5. Univerzálne - Držiak na dve zariadenia + 2ks skrutky CENA: 3€ 6. Univerzálne - Ručný držiak - mini statív CENA: 3€ Pri kúpe jednej alebo viacerých položiek je jedno poštovné 2,50€ (posielam na dobierku do 24 hod) Ak máte záujem o iné príslušenstvo k akčným kamerám, 8bitové herné konzoly, klasické 8bit hry žlté kazetky, LED svetla na bicykle, LED čelovky, LED lampáše, retro náramkové hodinky z 80-tých rokov, kliknite na odkaz "Všetky inzeráty a hodnotenie užívateľa" alebo meno: lacne svetlo Dotazy mailom, alebo telefonicky na SMS nereagujem !
Topoľčany
1 €
Držiaky na riadidlá k akčným kamerám GoPro Xiaomi
Predám nové držiaky na riadidlá k akčným kamerám GoPro, Xiaomi, sjcam atď 1 Univerzálne - Set uhlový držiak trojcestný vhodný na riadidlá, sedlovky, lyžiarske palice a trúbky s priemerom 1,5-3,5cm CENA: 3€ 2 Univerzálne - Držiak na riadidla otočný 360 stupňov, uchytenie kamerky s GoPro základňou CENA: 3,50€ 3 Univerzálne - Držiak trubkový otočný 360 stupňov s možnosťou nadstavenia uhlu do 90 stupňov + príslušenstvo CENA: 5€ Pri kúpe jednej alebo viacerých položiek je jedno poštovné 2,50€ (posielam na dobierku do 24 hod) Ak máte záujem o iné príslušenstvo k akčným kamerám, 8bitové herné konzoly, klasické 8bit hry žlté kazetky, LED svetla na bicykle, LED čelovky, LED lampáše, retro náramkové hodinky z 80-tých rokov, kliknite na odkaz "Všetky inzeráty a hodnotenie užívateľa" alebo meno: lacne svetlo Dotazy mailom, alebo telefonicky na SMS nereagujem !
Topoľčany
3 €
GoPro objímka - Handlebar
Predám objímku pre GoPro kameru. Do priemeru 3,5 cm. Vhodné pre všetky druhy športovej aktivity. (lyžovanie=lyžiarska palica, bicykel, rail a pod). Kompatibilné so všetkými GoPro kamerami (HERO7, HERO6, HERO5, HERO4, HERO3, HERO2, HERO, Session). Kompatibilné aj s inými akčnými kamerami (Sony, Niceboy, SJCam, Xiaomi) Cena 6,00 Eur Pre viac inzerátov kliknite na moje meno.
Košice III - Dargovských Hrdinov
6 €
Gopro Heero 5 black
Dobrý deň predávam gopro hero 5 black + gopro karma stabilizátor kupovana minulý rok v lete k tomu dam aj originálne príslušenstvo ako je vodotesnu selfie tic predzlovatelnu selfie tic extra baterku nabijacku a 126 gb super rychlu ssd kartu aj ako trojnozka a plno doplnkov zabalenych nových ako sú popruhy nastavené na auto a mnoho ďalších cena 400
Bratislava II - Ružinov
400 €
3 Way Monopod pre GoPro Hero SJCAM, Xiaomi Yi, iné
Predám veľmi kvalitný 3 Way Monopod ktorý je univerzálny a veľmi dobre nastaviteľný. Ako bonus je k tomuto monopodu malý statív zadarmo. Sám využívam tento monopod a som s ním nadmieru spokojný. Využívam ho hlavne pri lyžovačkách, ale aj pri dovolenkách. 3 Way Monopod je vhodný pre športové kamery napríklad na GoPro Hero (1,2,3,3+/,4,5,6,7) SJCAM SJ4000, SJ5000, SJ6000, Xiaomi Yi, Rollei, Lamax, Sony Action Cam, Sencor, Eken a iné športové outdoorové kamery. V prípade záujmu pošlem ďalšie fotky. Ideálne je ma kontaktovať cez e-mail alebo na tel. čísle pod inzerátom. Osobný odber Považská Bystrica alebo Žilina. Zaslanie prostredníctvom pošty (dobierka). Pozri aj moje ďalšie inzeráty !! :)
Považská Bystrica
19,90 €
Profesionálny Monopod 123 cm na GoPro SJCAM Xiaomi
Predám profesionálny monopod, ktorý sa dá roztiahnuť až do 123 cm. V základnom neroztiahnutom tvare má 42,5 cm. Balenie obsahuje: monopod, držiak na mobil, tripod držiak. Monopod je vhodný pre športové kamery napríklad na GoPro Hero (1,2,3,3+/,4,5,6,7) SJCAM SJ4000, SJ5000, SJ6000, Xiaomi Yi, Rollei, Lamax, Sony Action Cam, Sencor, Eken a iné športové outdoorové kamery. V prípade záujmu pošlem ďalšie fotky. Ideálne je ma kontaktovať cez e-mail alebo na tel. čísle pod inzerátom. Osobný odber Považská Bystrica alebo Žilina. Zaslanie prostredníctvom pošty (dobierka). Pozri aj moje ďalšie inzeráty !! :)
Považská Bystrica
24,90 €
Popruh na hruď pre GoPro, SJCAM, Xiaomi Yi, a iné
Predám popruh na hruď. Výborná pomôcka napríklad pri lyžovaní, jazde na motorke ale napríklad aj na bežné natáčanie. K tomuto popruhu odporúčam si dokúpiť J-HOOK držiak ktorý mám tiež v ponuke :) Popruh je vhodný pre športové kamery napríklad na GoPro Hero (1,2,3,3+/,4,5,6,7) SJCAM SJ4000, SJ5000, SJ6000, Xiaomi Yi, Rollei, Lamax, Sony Action Cam, Sencor, Eken a iné športové outdoorové kamery. V prípade záujmu pošlem ďalšie fotky. Ideálne je ma kontaktovať cez e-mail alebo na tel. čísle pod inzerátom. Osobný odber Považská Bystrica alebo Žilina. Zaslanie prostredníctvom pošty (dobierka). Pozri aj moje ďalšie inzeráty !! :)
Považská Bystrica
11,90 €
Čelovka pre GoPro Hero, SJCAM, Xiaomi Yi, Eken,..
Čelovka je vhodná pre športové kamery napríklad na GoPro Hero (1,2,3,3+/,4,5,6,7) SJCAM SJ4000, SJ5000, SJ6000, Xiaomi Yi, Rollei, Lamax, Sony Action Cam, Sencor, Eken a iné športové outdoorové kamery. V prípade záujmu pošlem ďalšie fotky. Ideálne je ma kontaktovať cez e-mail alebo na tel. čísle pod inzerátom. Osobný odber Považská Bystrica alebo Žilina. Zaslanie prostredníctvom pošty (dobierka). Pozri aj moje ďalšie inzeráty !! :)
Považská Bystrica
8,90 €
Plavák do ruky (Bobber) pre GoPro, SJCAM Xiaomi,
Predám plavák do ruky (Bobber). Výborná pomôcka ak idete s kamerou do vody. Zábráni potopeniu kamery v prípade upustenia plaváku z ruky do vody. Plavák bude na hladine aj s kamerou. Plavák je vhodný pre športové kamery napríklad na GoPro Hero (1,2,3,3+/,4,5,6,7) SJCAM SJ4000, SJ5000, SJ6000, Xiaomi Yi, Rollei, Lamax, Sony Action Cam, Sencor, Eken a iné športové outdoorové kamery. V prípade záujmu pošlem ďalšie fotky. Ideálne je ma kontaktovať cez e-mail alebo na tel. čísle pod inzerátom. Osobný odber Považská Bystrica alebo Žilina. Zaslanie prostredníctvom pošty (dobierka). Pozri aj moje ďalšie inzeráty !! :)
Považská Bystrica
7,90 €
Plavák (Bobber) POV BUOY - GoPro, SJCAM, Xiaomi,..
Predám plavák do ruky (Bobber). Výborná pomôcka ak idete s kamerou do vody. Zábráni potopeniu kamery v prípade upustenia plaváku z ruky do vody. Plavák bude na hladine aj s kamerou. Plavák je vhodný pre športové kamery napríklad na GoPro Hero (1,2,3,3+/,4,5,6,7) SJCAM SJ4000, SJ5000, SJ6000, Xiaomi Yi, Rollei, Lamax, Sony Action Cam, Sencor, Eken a iné športové outdoorové kamery. V prípade záujmu pošlem ďalšie fotky. Ideálne je ma kontaktovať cez e-mail alebo na tel. čísle pod inzerátom. Osobný odber Považská Bystrica alebo Žilina. Zaslanie prostredníctvom pošty (dobierka). Pozri aj moje ďalšie inzeráty !! :)
Považská Bystrica
11,90 €
Potápačské okuliare na Gopro SJCAM, Xiaomi, Eken..
Predám potápačské okuliare pre všetky typy kamier napríklad na GoPro Hero (1,2,3,3+/,4,5,6,7) SJCAM SJ4000, SJ5000, SJ6000, Xiaomi Yi, Rollei, Lamax, Sony Action Cam, Sencor, Eken a iné športové outdoorové kamery. V prípade záujmu pošlem ďalšie fotky. Ideálne je ma kontaktovať cez e-mail alebo na tel. čísle pod inzerátom. Osobný odber Považská Bystrica alebo Žilina. Zaslanie prostredníctvom pošty (dobierka). Pozri aj moje ďalšie inzeráty !! :)
Považská Bystrica
21,90 €
BRLS Prísavka pre GoPro, SJCAM, Xiaomi Yi, a iné
Predám BRLS extrémnu prísavku. Prísavka je vhodná pre športové kamery napríklad na GoPro Hero (1,2,3,3+/,4,5,6,7) SJCAM SJ4000, SJ5000, SJ6000, Xiaomi Yi, Rollei, Lamax, Sony Action Cam, Sencor, Eken a iné športové outdoorové kamery. V prípade záujmu pošlem ďalšie fotky. Ideálne je ma kontaktovať cez e-mail alebo na tel. čísle pod inzerátom. Osobný odber Považská Bystrica alebo Žilina. Zaslanie prostredníctvom pošty (dobierka). Pozri aj moje ďalšie inzeráty !! :)
Považská Bystrica
14,90 €
Popruh na ruku 360° pre GoPro SJCAM, Xiaomi Yi, ..
Predám popruh na ruku otočný o 360°. Popruh je vhodný pre športové kamery napríklad na GoPro Hero (1,2,3,3+/,4,5,6,7) SJCAM SJ4000, SJ5000, SJ6000, Xiaomi Yi, Rollei, Lamax, Sony Action Cam, Sencor, Eken a iné športové outdoorové kamery. V prípade záujmu pošlem ďalšie fotky. Ideálne je ma kontaktovať cez e-mail alebo na tel. čísle pod inzerátom. Osobný odber Považská Bystrica alebo Žilina. Zaslanie prostredníctvom pošty (dobierka). Pozri aj moje ďalšie inzeráty !! :)
Považská Bystrica
9,90 €
Ohybný statív pre GoPro, SJCAM, Xiaomi Yi, a iné..
Predám ohybný statív, ktorý sa dá upevniť napríklad na rúru, konár a podobné veci. Ohybný statív je vhodný pre športové kamery napríklad na GoPro Hero (1,2,3,3+/,4,5,6,7) SJCAM SJ4000, SJ5000, SJ6000, Xiaomi Yi, Rollei, Lamax, Sony Action Cam, Sencor, Eken a iné športové outdoorové kamery. V prípade záujmu pošlem ďalšie fotky. Ideálne je ma kontaktovať cez e-mail alebo na tel. čísle pod inzerátom. Osobný odber Považská Bystrica alebo Žilina. Zaslanie prostredníctvom pošty (dobierka). Pozri aj moje ďalšie inzeráty !! :)
Považská Bystrica
7,90 €
Kufrík rôznych veľkostí; S,M,L na Gopro, SJCAM,...
Predám kufríky rôznych veľkostí: S 9,90 € M 14,90 € L = 19,90 € Kufrík je vhodný pre športové kamery napríklad na GoPro Hero (1,2,3,3+/,4,5,6,7) SJCAM SJ4000, SJ5000, SJ6000, Xiaomi Yi, Rollei, Lamax, Sony Action Cam, Sencor, Eken a iné športové outdoorové kamery. V prípade záujmu pošlem ďalšie fotky. Ideálne je ma kontaktovať cez e-mail alebo na tel. čísle pod inzerátom. Osobný odber Považská Bystrica alebo Žilina. Zaslanie prostredníctvom pošty (dobierka). Pozri aj moje ďalšie inzeráty !! :)
Považská Bystrica
9,90 €
1 2 3