Inzeráty

Inzerát bol vymazaný! Pozrite si podobné inzeráty.
23 inzerátov
Zámočníci - potrubári do Rakúska
Zámočníci - potrubári do Rakúska
Rakúska firma Job Creativ hľadá zámočníkov - potrubárov (prípravárov), ktorí ovládajú izometriu. Ide o rúry z bieleho materiálu (NIRO). Pracuje sa vo dvojiciach. Nástup je 4.2.2019, miesto výkonu práce - Salzburg, alebo horné a dolné Rakúsko. Práca je na rakúsku pracovnú zmluvu, hodinová mzda 12€ + montážnicky príplatok 0,86€ na hodinu, + 26,40€ denne diéty a denne 15€ na ubytovanie. Jeden z dvojice musí ovládať nemecký jazyk na hovorovej úrovni.
Ostatné krajiny
2 800 €
Montážnici, zvárači, zámočníci
Montážnici, zvárači, zámočníci
Strojárska firma s dlhoročnou praxou hľadá živnostníkov s hodinovou sadzbou 6 - 8eur podľa druhu činnosti.
Košice
6 €
FILAS Group- VÁŠ PARTNER PRE PRÁCU V RAKÚSKU
FILAS Group- VÁŠ PARTNER PRE PRÁCU V RAKÚSKU
Sme spoločnosť s viacročnými skúsenosťami so zabezpečovaním personálu pre renomované rakúske spoločnosti. Zabezpečíme prácu takmer každému uchádzačovi, ktorý splňa kvalifikačné predpoklady na umiestnenie na rakúsky pracovný trh. O Vašej budúcej práci v rakúsku vieme všetko, svojim klientom poskytujeme nadštandardnú starostlivosť vo všetkých záležitostiach v súvislosti s rakúskym pracovným pomerom. Predovšetkým hľadáme tesárov šalovačov, murárov, pomocníkov, stolárov,zámočníkov a rôzne iné profesie, aj tesárov a železiarov s preukázateľnými skúsensoťami vo výrobe betónových prefabrikátov. Ak máte seriózny záujem uplatniť sa na rakúskom pracovnom trhu, pošlite nám na mail nasledovné informácie: Meno a priezvisko, vek a mesto odkial ste. Stručný popis pracovných skúseností, posledné tri zamestnania, pre nás dôležitú informáciu ako ste na tom s autom a so znalosťou nemčiny. Pokiaľ ste profesionál v práci na ktorú sa hlásite, nie je až tak dôležité, či máte auto a viete po nemecky, dôležité je aby sme to vedeli my, ako to s Vami je.A samozrejme uviesť telefónne číslo, na ktorom Vás môžeme zastihnúť.
Ostatné krajiny
2 800 €
Práca v STROJÁRSTVE - Nemecko
Práca v STROJÁRSTVE - Nemecko
Na tieto pracovné pozície hľadáme pracovníkov (odborníkov) v krajinách: V každej krajine sa pohybuje mzda - od 2500 netto - 3800 eur netto mesačne 1. Zvárač 2. Zámočník (strojný, stavebný) 3. Elektrikár (Stavebný elektrikár, Priemyselný elektrikár, Elektromontér, Elektromechanik) 4. Lakovač, natierač 5. Klampiar 6. Inštalatér 7. Automechanik (nákladných motorových vozidiel, autobusov, špeciálnych motorových vozidiel) 8. Brúsič, Frézar 9. CNC programátor, Nastavovač CNC strojov, Sústružník, CNC operátor 10. Mechanik a opravár leteckých motorov a zariadení 11. Servisný technik pre mechanické a elektrikárske práce 12. Strojársky technik v oblasti údržby 13. Mechanik klimatizačných a chladiarenských zariadení Máme veľké množstvo partnerov v zahraničí, ktorí ponúkajú pracovné miesta. Každý náš partner má podmienky rovnaké, len sa líši mzda Termín nástupu: IHNEĎ Druh pracovného pomeru: Zahraničná pracovná zmluva Ponúkaný plat: Podľa danej krajiny a pracovnej pozície - Mzda je vyplácaná na účet, a aj slovenský, vždy k 15.tému v mesiaci - Záloha je možná – môžete si požiadať už po odpracovanom 1. týždni Pracovný čas: - 7,5 hod. alebo 11,5 hod. denne ak sú nadčasy povolené, Týždenne je to minimálne 38,5 hodín bez nadčasov - Nadčasy sú možné, noc, dovolenka a nedeľný príplatok - platí sa min. 25% - Vianočné a prázdninové peniaze - Nezávislá a zodpovedná práca - Možné turnusy RAKÚSKO: + Diéty 26,40€ netto / plný deň / 13. + 14. plat NEMECKO + Diéty 40 € - 70 € netto za deň Jazyk - Je potrebná aspoň minimálna znalosť nemeckého ( na úrovni min. A2), prípadne anglického jazyka ( na úrovni min. A2) - Holandsko - akceptuje sa anglický jazyk ( na úrovni dohovorenia sa ) alebo poľský jazyk - ak je skupinka, tak aspoň jedna osoba sa musí dohovoriť - zdravotné poistenie je preplácané zamestnávateľom Doprava - u niektorých zahraničných partnerov je preplácané cestovné zo Slovenska do Nemecka, po obdržaní dokladu - vlastné auto NIE je podmienkou , ale výhodou - v závislosti od vzdialenosti od pracoviska preplácané cestovné Ubytovanie - zabezpečené zamestnávateľom, pre potreby ubytovania ( hotel, pension) izba s Wi-Fi V prípade, ak Vás táto ponuka zaujala, stačí zaslať svoj štruktúrovaný ŽIVOTOPIS v anglickom alebo v nemeckom, poprípade v slovenskom jazyku na emailovú adresu
Ostatné krajiny
3 800 €
Práca pre zváračov a zámočníkov do Nemecka
Práca pre zváračov a zámočníkov do Nemecka
Hľadáme zámočníkov a zváračov všetkých typov (TIG/WIG, MIG,MAG či CO2) na trvalý pracovný pomer na nemeckú pracovnú zmluvu do Nemecka. Plat: základná mzda : od 11€/hod. brutto (v závislosti od skúseností, znalosti nemeckého jazyka či miesta výkonu práce) + diéty na pracovný deň v čistom : od 45€/pracovný deň netto (Západné Nemecko a Berlín) od +35€/pracovný deň netto (Východné Nemecko): Uvedené príplatky sú určené na pokrytie nákladov s ubytovaním, stravou či každodenné dochádzanie do práce. + PRÍPLATKY za nadčasy, prácu cez víkend, sviatky či nočné smeny: - za nočné smeny je 25% príplatok - za prácu v nedeľu 50% príplatok - za prácu cez oficiálne sviatky 100% prípl. - nadčasy sú platené s 25% príplatkom Ubytovanie je zabezpečené. Požiadavky zamestnania: - byť flexibilný na lokalitu práce v Nemecku - mať predošlú prax - byť ochotný pracovať v tíme či dvojici Výhodou: - výhodou je znalosť nemeckého jazyka či mať vlastné auto k dispozícií na vycestovanie V prípade záujmu je potrebné poslať životopisom v nemeckom jazyku + kópie Vašich certifikátov/skúšok na náš email. Vhodné je nám rovno uviesť odpovede na nasledujúce otázky: 1) Kedy najskôr môžete nastúpiť do práce (vycestovať)? 2) Máte vlastné auto k dispozícií na vycestovanie? 3) Aká je Vaša momentálna znalosť nemeckého jazyka? 4) Je niekto s kým by ste chceli vycestovať? 5) Vlastníte nejaké platné či neplatné certifikáty zvárania?
Žilina
2 600 €
Práca Švajčiarsko -stavebný a strojársky priemysel
Práca Švajčiarsko -stavebný a strojársky priemysel
Pre našich švajčiarskych partnerov hľadáme pracovníkov so znalosťou nemeckého jazyka v oblasti strojárstva a stavebníctva. Obsadzujeme pracovné pozície ako je : zvárač, zámočník, elektrikár, inštalatér (voda/plyn/kúrenie), tesár, klampiar/pokrývač, montér oceľových konštrukcií a iné. Potrebná je okrem praxe znalosť nemeckého jazyka minimálne na mierne pokročilej úrovni. Jedná sa o prácu na trvalý pracovný pomer na švajčiarsku pracovnú zmluvu. Plat: od 30 -32 CHF/hod.brutto + denné diéty od 12-16 CHF netto/ pracovný deň (t.j. 27-29 Euro/hod. brutto + diéty netto) Nástup možný ihneď a tiež priebežne počas roka. Miesto práce : hlavne v lokalitách ako je Zurich a Bern. Ubytovanie je zabezpečené. (obvykle sa pohybuje v cene 400-500 Euro /mesiac) V prípade záujmu nám pošlite Váš štrukturovaný životopis v NEMECKOM JAZYKU na náš email.
Ostatné krajiny
4 800 €
Zámočník vo Švajčiarsku
Zámočník vo Švajčiarsku
Pre nášho švajčiarskeho klienta (švajčiarska pracovná agentúra) hľadáme zámočníkov. Práca možná v dielni alebo na montážach. Prevažne sa robia zábradlia, brány, balkóny,schody .... Pracovný čas je 40 - 50 hodín týždenne. Plat 32,50 - 34 švajčiarskych frankov, v závislosti od skúsenosti. Požadujeme: dobré skúsenosti s prácou zámočníka, nemecký jazyk na mierne pokročilej úrovni a vlastný automobil. VÝHODY: švajč.pracovná zmluva, nadčasy, týždenné vyplácanie mzdy, ubytovanie zabezpečené/ hradené samostatne, pri obojstrannej spokojnosti dlhodobá spolupráca. V prípade záujmu nám zašlite Váš životopis v nemčine na nižšie uvedený e-mail. Kontaktná osoba: pán Livňansky
Stropkov
5 000 €
HLADAME ZVÁRAČOV A ZÁMOČNÍKOV DO BA
HLADAME ZVÁRAČOV A ZÁMOČNÍKOV DO BA
PRACA V BA NA DLHODOBO ZÁMOČNÍKOV A ZVÁRAČOV
Bratislava I - Staré Mesto
dohodou
3-ja Strojní zámočníci a zámočníci / Klagenfurt
3-ja Strojní zámočníci a zámočníci / Klagenfurt
3-ja Strojní zámočníci a zámočníci / Klagenfurt, smer.číslo 9372 Pre rakúsku firmu hľadáme šikovných strojných zámočníkov a zámočníkov. Jedná sa o revízie strojov a zariadení. Vítaní sú uchádzači vyučení v odboroch zámočník, strojný zámočník. Podmienkou je ovládať nemčinu na mierne komunikatívnej úrovni. Nástup: 16.12.2019, dohodou Práca na pracovnú zmluvu, Pracovný čas: 8,5-11 hodín denne, Mzda: 14,07 € / hodina/ brutto 50% príplatok za nadčasy, 100% príplatok za sviatok, 13., 14. plat, Diéty: 26,40 € / netto / za odpracovaný deň, Ubytovanie: zabezpečené, príplatok zamestnávateľa 15,-€ / deň, Dokumenty: životopis v nemeckom jazyku, kópia dokladu o ukončenom vzdelaní.
Ostatné krajiny
14,07 €
zvárač MIG/MAG zámočník, obrábač kovov
zvárač MIG/MAG zámočník, obrábač kovov
Hľadáte prácu aj bez dostatočnej praxe? Máme pre Vás pracovnú ponuku na východnom Slovensku, kde sa viete naučiť všetko o zváraní a obrábaní kovov. Stačí motivácia a chuť do práce. Pre veľmi seriózneho slovenského klienta obsadzujeme pozície: zvárač MIG/MAG, bez štátnej skúšky a aj bez praxe, obrábač kovov: obsluha poloautomatických strojov ako rezačka, ohýbačka, dierovačka atď. Prevádzka s veľmi priateľskou pracovnou klímou, možnosť uplatnenia na rôznych pozíciách, kde budete kompletne zaškolený a kde budete mať stabilnú dlhodobú prácu. Kontaktujte nás čo najskôr, nástup je možný ihneď.
Košice I - Staré Mesto
700 €
Hľadáme 2x oceľových zámočníkov
Hľadáme 2x oceľových zámočníkov
Dobrý deň, neviem či sa tu nájdu aj zámočníci ale ak áno tak hľadáme 2 "oceľových" zámočníkov. Miesto: lodenica D - 69239 Neckarsteinach Začiatok: 05.08.2019 Trvanie: minimálne 2 týždne (skúšobná doba) Druh práce: SZČO - živnosť Podmienky: každý zámočník by mal vedieť brúsiť. každý zámočník by mal vedieť zvárať elektródov (111). každý zámočník by mal vedieť zvárať MIG/MAG (135). každý zámočník by mal vedieť zvárať plameňom (311). Bolo by dobré ak by ste mali pracovné skúsenosti s loďami. Jazyk: Nemecký, Anglický alebo Ruský. Cena: 21€/hodina. Ubytovanie zabezpečené aj hradené klientom. Pri vážnom záujme pošlite životopisy aj s platnými dokumentmi na náš e-mail.
Ostatné krajiny
21 €
1 Pomocný zámočník s nemeckým jazykom / Viedeň
1 Pomocný zámočník s nemeckým jazykom / Viedeň
1 Pomocný zámočník s nemeckým jazykom / Viedeň Pre rakúsku firmu hľadáme šikovného pomocného zámočníka s nemeckým jazykom. Jedná sa o klasické zámočnícke práce. Vítaní sú uchádzači vyučení v odboroch zámočník, strojný zámočník. Podmienkou je ovládať nemčinu na mierne komunikatívnej úrovni. Nástup: ihneď Práca na rakúsku pracovnú zmluvu, Pracovný čas: 8,5-11 hodín denne, Mzda: 12,62 € / hodina, 50% príplatok za nadčasy, 100% príplatok za sviatok, 13., 14. plat, Diéty: 26,40 € / netto / za odpracovaný deň, Ubytovanie: zabezpečené, hradené 15€/deň Požiadavky: nemecký jazyk lepšie základy, ochota robiť nadčasy, vlastný automobil výhodou, Dokumenty: životopis v nemeckom jazyku, kópia dokladu o ukončenom vzdelaní.
Ostatné krajiny
12,62 €
Hľadám prácu ako zvárač 135/136, zámočník
Hľadám prácu ako zvárač 135/136, zámočník
Dobrý deň hľadám prácu v zahraničí prevažne Nemecko, Rakúsko. Som zvárač 135,136, (platné certifikáty) zámočník s 20 ročnou praxou prevažne nemecko ale aj ostatné krajiny v EÚ. Ovládam nemčinu na pracocnej úrovni. Mám preukazy: VZV, viazačsky, žeriavnicky, vodičský preukaz, živnostenský list. Viac informácií po telefóne.
Zahraničie
16 €
Zvárači MIG/TIG - Švajčiarsko/Lichtenštajnsko
Zvárači MIG/TIG - Švajčiarsko/Lichtenštajnsko
Švajčiarsko / Hľadáme zváračov MIG/TIG, certifikát potrebný, nástupy od januára 135 - oceľ, hrúbka 10 - 12 mm, 4 vrstvy, RTG, cca 32 chf/hod., cca 4 200 € netto / 200 hod. 141 - nerez, hliník, 1 - 7 mm, potrubia, skriňové diely, cca 34 chf/hod., cca 4 500 € netto / 200 hod. Zámočníci - izometria, potrubia, nerez, cca 4 300 € netto / 200 hod. Na zmluvu, nie živnosť. Zmluva sa podpisuje na 2.5 mesiaca, neskôr na rok, pracovné povolenie vybavené na rok. Ponúkaný plat 32-36chf/hod. Čím viac rokov praxe, tým vyššia možnosť umiestnenia a dohody ohľadom platových podmienok. Možnosť zabezpečiť ubytovanie (cca 750chf/mesiac, uvedený plat netto je už po odrátaní ubytovania), max.200/230 hod. mesačne. Vlastné auto potrebné. Pracovné ponuky sa nachádzajú pod Zurichom. Nemecký jazyk nie je potrebný, ale je výhodou. Anglický jazyk taktiež akceptovaný. Dá sa pracovať aj na turnusy cca 6+1. Prosím zašlite mi životopis v NJ/AJ, certifikát, kópiu OP, kartičky s číslom účtu (k zmluve) na uvedený mail
Ostatné krajiny
4 500 €
Mechanik/zámočník
Mechanik/zámočník
Hľadáme dvojicu mechanikov, zámočníkov pre našu zákazku v Nemecku. Jedná sa o údržbu a opravu strojov a zariadení v podniku na spracovanie dreva. Práca je na živnosť, jeden z dvojice musí ovládať nemecký jazyk. Mzda 18€ podľa praxe a znalosti nemčiny. Nástup 07.10.19. Potrebné vlastné auto a základné náradie. V prípade záujmu nás kontaktujte mailom alebo telefonicky.
Ostatné krajiny
18 €
2-ja Zámočníci / Rohrbach, smer.č.4150
2-ja Zámočníci / Rohrbach, smer.č.4150
2-ja Zámočníci / Rohrbach, smer.č.4150 Pre rakúsku, zámočnícku firmu hľadáme šikovných,zváračov, strojných zámočníkov a zámočníkov. Vítaní sú uchádzači vyučení v odboroch zámočník, stavebný zámočník a zvárač, mali by vedieť zvárať 135 a 141kou. Jedná sa o prácu v dielni a aj o montáže. Podmienkou je ovládať nemčinu na mierne komunikatívnej úrovni. Nástup: 14.10.2019 Práca na pracovnú zmluvu,13. a 14. plat, Pracovný čas: 8,5-11 hodín denne, Mzda: 14,- € / hodina, 50% príplatok za nadčasy, 100% príplatok za sviatok, Diéty: 26,40 € / netto / za odpracovaný deň, Ubytovanie: zabezpečené, hradené Požiadavky: nemecký jazyk lepšie základy, ochota robiť nadčasy, vlastný automobil výhodou, Dokumenty: životopis v nemeckom jazyku s fotografiou, kópia dokladu o ukončenom vzdelaní.
Ostatné krajiny
14 €
Práca v automobilovom priemysle – Škoda Auto
Práca v automobilovom priemysle – Škoda Auto
Hľadáme vhodných uchádzačov na pozície: - operátor výroby (montážny pracovník) , práca na výrobnej linke, prax v automobilovej výrobe - operátor logistiky (vodič VZV), musí mať prax, min.vodičský preukaz sk.B, potvrdenie o schopnosti vykonávať prácu operátora logistiky- operátor skladu, baliacej linky – príprava a balenie komponentov na export- zvárač CO2 alebo DR1 s praxou min 1 rok Všetci uchádzači absolvujú krátke preškolenie priamo v závode. Výhodou je, ak je uchádzač vyučený v odbore zámočník, automechanik, sústružník. Práca je vhodná pre mužov. Pracuje sa v trojzmennej prevádzke. MZDA: od 15.032,- do 16.352,- Kč/ mesačne brutto (165 hodín), príplatky: nočná 20,- Kč/hod brutto, poobedná 6,- Kč/hod brutto, nadčasy mimo štátneho sviatku 25%, v štátny sviatok 100%. UBYTOVANIE: Ubytovanie je zabezpečené v plne zariadených ubytovniach na veľmi slušnej úrovni. Ubytovanie je poskytované zamestnávateľom za mesačný poplatok 500,- Kč/mesačne (záleží od výkonu práce a dochádzky). Zamestnávateľ prispieva na ubytovanie nepeňažitou čiastkou 3000,- Kč/mesačne. STRAVOVANIE: Každý klient si stravu zabezpečuje sám. Zamestnávateľ po odpracovaní 1 mesiaca poskytuje stravné lístky vo výške 45,- Kč/ks (55% uhrádza zamestnanec a 45% zamestnávateľ). DOPRAVA: Doprava z práce a do práce je poskytovaná zamestnávateľom zdarma. Doprava zo SR do ČR je individuálna, na vlastné náklady. NÁSTUP: priebežne 2011. V prípade záujmu nám zašlite svoj životopis v slovenskom jazyku s fotografiou
Česká republika
dohodou
Strojní zámočníci a pripravári k potrubárom / Ost.
Strojní zámočníci a pripravári k potrubárom / Ost.
Strojní zámočníci a pripravári k potrubárom / Ober-Nieder Osterreich Pre rakúsku firmu hľadáme šikovných strojných zámočníkov a potrubárov. Vítaní sú uchádzači vyučení v odboroch zámočník, strojný zámočník. Podmienkou je ovládať nemčinu na mierne komunikatívnej úrovni. Práca je dlhodobá. Nástup: 7.10.2019 Práca na pracovnú zmluvu, Pracovný čas: 8,5-11 hodín denne, Mzda: 14,07 € / hodina, 50% príplatok za nadčasy, 100% príplatok za sviatok, 13., 14. plat, Diéty: 26,40 € / netto / za odpracovaný deň, Ubytovanie: zabezpečené, príplatok zamestnávateľa 15,-€ / deň, Dokumenty: životopis v nemeckom jazyku, kópia dokladu o ukončenom vzdelaní.
Ostatné krajiny
14,07 €
Zvárač CO2 / Zámočník
Zvárač CO2 / Zámočník
Hľadám šikovných a spoľahlivých zváračov CO2, podmienkou je mať aspoň 2ročnú prax, kútový a tupý zvar. Miestom výkonu práce v Čechách- 75301 Hranice na morave . Zvárači pracujú v 2-smennej prevádzke (denná/nočná) 11 hodinové smeny. Zamestnanecké výhody a benefity: • práca na trvalý zamestnanecký pracovný pomer • adekvátne finančné ohodnotenie • zabezpečené ubytovanie 2-3 lôžkové •pracovný odev
Česká republika
1 400 €
Hľadáme zámočnikov a zváračov (135,141)
Hľadáme zámočnikov a zváračov (135,141)
Firma F.T.Mont, s.r.o., hľadá do svojho tímu zámočnikov a zváračov CO2 (135), Argon (141). Miesto výkonu práce: Bratislava Druh práce: Živnosť Cena práce: - zámočník: 8,50 eur/hod. - zvárač Co2 (135): 10 eur/hod. - zvárač argón (141): 11 eur/hod. Podmienky spolupráce: - platné certifikáty na tlakové potrubia (štátne skúšky)!!! - všetky zvary idú na röntgen! - prax zvárači: min. 3 roky - čítanie výkresovej dokumentácie - pracovná skúška - pracovný čas: 11-12 hod. - splatnosť faktúr 30-35 dní Nástup: ihneď Ak máte záujem o bližšie informácie, dlhodobú prácu na Slovensku a zabezpečené vyplácanie faktúr na čas. Kontaktujte nás na uvedenom telefónnom čísle alebo e-mailom prostredníctvom formulára.
Bratislava
11 €
1 2