168 inzerátov
Opatrovatelka LONDYN nastup 9.5.2018
Krajina: Anglicko Adresa klienta: Londýn (Crystal Palace) Nástup: 9.5.2018 PLAT: 1800 €/mesiac Turnus: 1 MESIAC Ubytovanie a strava: zadarmo Jednorázový bonus 50 EUR pri prvom vycestovaní Požiadavky na opatrovateľku: Žena, od 22 – 55, Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni, nefajčiarka, skúsenosti s opatrovaním, vodičský preukaz netreba. Opatrovaná osoba: muž, 78 rokov, 168 cm, 64 kg, demencia, vie sa postaviť, ale nedokáže sám chodiť, na dlhšie prechádzky používa invalidný vozík. V dome sa nachádza výťah. Klient je veľmi milý, priateľský a komunikatívny. Je veľmi inteligentný, rád sa rozpráva a chodí na prechádzky. Cez deň chodí na WC, na noc používa vložky. V dome býva aj jeho manželka, ktorá je veľmi nápomocná. Manželka stále aktívne pracuje. Klient taktiež navštevuje aj „day care centre“. Dom je kompletne zrekonštruovaný, nachádza sa v časti Crystal Palace v Londýne. Opatrovateľka má vlastnú izbu, kúpeľňu, balkón aj TV. Veľké upratovanie domu robí upratovacia služba každú sobotu. Náplň Práce: Pomoc s obliekaním, pomoc s osobnou hygienou, sprevádzanie von, denne aktivity, pomoc v domácnosti: varenie, upratovanie, pranie, žehlenie nakupovanie. Bývanie: dom Samostatná izba: áno Internet: áno Ďalšia osoba v domácnosti: manželka Zvieratá: mačka Voľno: 2 hodiny / denne + voľno podľa dohody
Ostatné krajiny
1 800 €
Opatrovanie pri MANNHEIME s veľkonočným BONUSOM
Do rozvinutej obce Mutterstadt, vzdialenej len pár minút od veľkomesta Mannheim a pýšiacej sa bohatou históriou, krásnou prírodou a vynikajúcou infraštruktúrou, ktorej súčasťou je aj vodný park, kultúrne a športové centrum, či podniky na spoločenské vyžitie, hľadáme skúsenú a trpezlivú opatrovateľku k manželskému páru – 86 – ročnej pani (154 cm, 70 kg) a 89 – ročnému pánovi (160 cm, 75 kg). Manželia bývajú v dome a nechovajú žiadne domáce zvieratá. Opatrovateľka má zabezpečenú vlastnú izbu s pripojením na internet. Voľný čas si opatrovateľka prispôsobuje po dohovore s pacientmi. Stupeň ošetrenia: úroveň požadovaného ošetrovania bola u pacienta klasifikovaná na úrovni 1 a u pacientky na úrovni 2. Ošetrovateľská služba: domácnosť pravidelne, dvakrát denne, navštevuje ošetrovateľská služba za účelom kontroly cukru v krvi oboch pacientov, jej služby sa očakávajú aj po príchode opatrovateľky. Pohyblivosť: pacient využíva rolátor, invalidný vozík, schodiskový aj kúpeľňový výťah, pacientka je plne ležiaca. Diagnózy – Ochorenia: pacientovi bol diagnostikovaný diabetes a artróza bedrového kĺbu (pre ktorú v súčasnosti väčšinu dňa preleží), trpí taktiež inkontinenciou a stareckou slabosťou; pacientka má zavedený katéter a diagnostikovaný jej bol diabetes. Dĺžka turnusu: 1 mesiac (základ); nástup: čím skôr Do náplne práce opatrovateľky spadá ako osobná opatera o pacientov (hygiena, kúpanie, úprava zovňajšku, prezliekanie, polohovanie, dvíhanie pacientky, spoločná zábava, rozhovory a prechádzky s pacientom), tak aj starostlivosť o domácnosť, vrátanie prania a varenia (podávanie jedla nie je potrebné, pacient sám vždy kŕmi svoju manželku). O pravidelné nákupy majú manželia postarané, opatrovateľka ich nemá na starosti. Od opatrovateľky sa očakáva skúsenosť, odhodlanosť, trpezlivá a flexibilná povaha. Pokiaľ by bola fajčiarka, je potrebné sa prispôsobiť a fajčiť len vo vonkajších priestoroch. Nočné vstávanie k pacientom nie je potrebné. Mzda / 1 mesiac: 1330 € (netto) + príspevok na cestu od agentúry (2€/odpracovaný deň) + veľkonočný bonus 177 € (netto) = 1567 € (netto). Pracuje sa na slovenskú pracovnú zmluvu, tešíme sa na spoluprácu!
Ostatné krajiny
1 567 €
Opatrovanie v OVERENEJ RODINE PRI MNÍCHOVE
Do malého mestečka Haar, nachádzajúcom sa v tesnej blízkosti Mníchova, hľadáme opatrovateľku k 87 – ročnému pánovi (160 cm, 85 kg), žijúcemu v spoločnej domácnosti s manželkou, ktorá je v dobrej zdravotnej kondícii, aktívna, relatívne samostatná a nevyžaduje si zvýšenú opateru. Manželský pár nevlastní žiadne domáce zvieratá, avšak ich syn ich navštevuje aj s dvoma psíkmi. Opatrovateľka má k dispozícií svoju vlastnú izbu s pripojením na internet a televíziou. Stupeň ošetrenia: pacient bol zaradený do 3. stupňa požadovaného ošetrovania. Ošetrovateľská služba: domácnosť manželov nenavštevuje žiadna ošetrovateľská služba. Pohyblivosť: pacient sa dokáže pohybovať samostatne, no potrebuje oporu. Počas oddychu na záhrade využíva invalidný vozík. Zdravotný stav: pacientovi bola diagnostikovaná demencia a začínajúca inkontinencia. Dĺžka turnusu: 1 mesiac (základ); nástup: 07.04.2018 Pomoc opatrovateľky je nevyhnutná pri základnej starostlivosti, vrátane domácnosti, nakupovaní, prezliekaní a osobnej hygiene pacienta. Jeho manželka by zároveň ocenila príležitostný odvoz k lekárom a na golf. Odmena/1 mesiac: 1 450 (netto) + príspevok na cestu (2€/odpracovaný deň) = 1 510 € (netto) Pracuje sa na slovenskú pracovnú zmluvu. V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať, tešíme sa na spoluprácu!
Ostatné krajiny
1 510 €
PONUKA OPATROVANIA neďaleko Hannoveru
Do dedinky Dettum, ležiacej v Dolnom Sasku, neďaleko krásneho a rozvinutého mesta Hannover, hľadáme opatrovateľku (nefajčiarku) k pokojnej a milej 87-ročnej pani (164 cm, 54 kg), žijúcej v rodinnom dome spolu so svojim manželom, ktorý je v dobrej zdravotnej kondícii a nepotrebuje opateru. Manželia nechovajú žiadne domáce zvieratá. Domácnosť navštevuje pani, ktorá dom upratuje, preto je zo strany opatrovateľky potrebná najmä osobná opatera o pacienta. Opatrovateľka má zabezpečenú samostatnú izbu s pripojením na internet a televíziou. Stupeň ošetrenia: miera požadovaného ošetrovania bola u pacientky klasifikovaná na úrovni 2. Potreba ošetrovateľskej služby: domácnosť v súčasnosti navštevuje mobilná ošetrovateľská služba, avšak po príchode opatrovateľky sa jej služby už nebudú využívať. Zdravotný stav: pacientka je čiastočne inkontinentná a bola jej diagnostikovaná osteoporóza. Trápia ju problémy s chôdzou, sluchom aj so srdcom. Pohyblivosť: pacientka využíva pri pohybe rolátor a invalidný vozík. Je potrebné jej byť oporou a predchádzať možným pádom. V kúpeľni je k dispozícií „Badestuhl“. Dĺžka turnusu: 1 mesiac (základ); nástup: 05.04.2018 Mzda /1 mesiac: 1 150 € (netto) + príspevok na cestu od agentúry (2€/odpracovaný deň) + príspevok na cestu od rodiny 40 € (netto) = 1 250 € (netto). Opatrovateľka má v rámci domácnosti na starosti varenie a nakupovanie. Pod osobnú opateru spadá hygiena, prezliekanie, spoločná zábava, čítanie, rozhovory a prechádzky. Nočné vstávanie je potrebné len príležitostne. Od opatrovateľky sa očakáva znalosť nemeckého jazyka na minimálne stredne pokročilej úrovni. Fajčene je na tejto pozícii neprípustné. Pracuje sa na slovenskú pracovnú zmluvu. V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať, tešíme sa na spoluprácu!
Ostatné krajiny
1 250 €
OPATROVANIE s nástupom od 1.4.2018 ALEBO NESKÔR
Landsberg – OPATROVANIE s nástupom od 1.4.2018 ALEBO NESKÔR / turnus 1-2 mesiace / odmena 2660 € (netto) / 2 mesiace / nevyhnutná VEĽMI DOBRÁ ZNALOSŤ NEMČINY Do bavorského mestečka Landsberg am Lech, bohatom na tradičnú architektúru, hľadáme skúsenú opatrovateľku (nefajčiarku vo veku 40-50 rokov) k 78 – ročnej pani (158 cm, 41 kg), ktorá žije spolu so svojim manželom v rodinnom dome bez domácich zvierat. Manžel je vo výbornej zdravotnej kondícii a nepotrebuje žiadnu opateru. Opatrovateľka má k dispozícii samostatnú izbu s pripojením na internet. Pravidelný voľný čas má opatrovateľka k dispozícii dvakrát v týždni (dvakrát ½ dňa) a večer po 20:30, kedy pacientka chodieva spať až do 8:30. Stupeň ošetrenia: stupeň požadovaného ošetrovania bol u pacientky klasifikovaný na najvyššej, piatej úrovni. Ošetrovateľská služba: domácnosť navštevuje ošetrovateľská služba 1 – krát týždenne za účelom kúpania pacientky a obstarania pumpy na lieky. Zdravotný stav: pacientka je inkontinentná a bol jej diagnostikovaný Parkinson, po duševnej stránke je úplne v poriadku. Pohyblivosť: pacientka je odkázaná na invalidný vozík, vyžaduje sa transfer z postele na vozík, pričom pacientka aktívne spolupracuje. Dĺžka turnusu: 1 mesiac (základ) / 2 mesiace alebo dlhšie v prípade záujmu; nástup: 01.04.2018 alebo neskôr Mzda: 1 mesiac: 1 270 € (netto) + príspevok na cestu od agentúry (2 €/ každý odpracovaný deň) = 1 330 € (netto) 2 mesiace: 2 540 € (netto) + príspevok na cestu od agentúry (2 €/ každý odpracovaný deň) = 2 660 € (netto) Do náplne práce opatrovateľky spadá starostlivosť o domácnosť – pranie, žehlenie, udržiavanie poriadku a varenie (potrebné variť dobre). V rámci osobnej opatery si pacientka vyžaduje asistenciu pri hygiene, spoločnosť pri prechádzkach a v spoločnom trávení času. Pacientka nemá problém so spánkom, v prípade nočného vstávania je jej aktuálne na pomoci manžel. Opatrovateľka nesmie byť fajčiarka a mala by ovládať nemecký jazyk na pokročilej až aktívnej úrovni. Vodičský preukaz nie je potrebný. Pracuje sa na slovenskú pracovnú zmluvu, tešíme sa na spoluprácu!
Ostatné krajiny
2 660 €
Opatrovanie BEZ NOČNÉHO VSTÁVANIA-VOLITEĽNÝ TURNUS
Do mestečka Weinsberg, obklopenom pôvabnou prírodou a vinicami, hľadáme skúsenú opatrovateľku (nad 40 rokov) pokojnej povahy k 79 – ročnému pánovi (174 cm, 68 kg), ktorý žije sám v dome so záhradou a nechová žiadne domáce zvieratá. Počas víkendov v dome prespáva pacientova kamarátka. Pacient je vyrovnanej povahy, obľubuje regionálne slávnosti, čítanie, televíziu (sledovanie športu), lúštenie krížoviek a malé záhradné práce (ktoré už veľmi nezvláda). Opatrovateľka má zabezpečenú samostatnú izbu s internetom. Stupeň ošetrenia: stupeň požadovaného ošetrovania bol u pacientka klasifikovaný na úrovni 3. Ošetrovateľská služba: domácnosť navštevuje ošetrovateľská služba za účelom sťahovania kompresných ponožiek a prípravy liekov. Jej služby sa očakávajú aj po príchode opatrovateľky. Pohyblivosť: pacient využíva rolátor, barle, invalidný vozík, ošetrovateľské lôžko, schodový výťah, opornú sprchovú dosku a držadlo na zdvíhanie nad posteľou. Zdravotný stav: pacient netrpí žiadnymi diagnózami (ani inkontinenciou), má však výrazné problémy s mobilitou. Do náplne práce opatrovateľky na tejto pozícii spadá najmä osobná opatera pacienta (kúpanie, prezliekanie, podávanie liekov, asistencia pri jedle (musí byť rozdrobené), občasná pomoc pri vstávaní (v prípade pádu a tiež pri vstávaní) a sprevádzanie k lekárom). Taktiež je potrebné udržiavať poriadok v domácnosti, variť, žehliť a nakupovať. Nočná práca nie je potrebná. Od opatrovateľky sa očakáva stredne pokročilá znalosť nemeckého jazyka a skúsenosti v opatrovaní. Vyžaduje sa vlastnenie vodičského preukazu a prax v šoférovaní (k dispozícii automobil s automatickou prevodovkou). Fajčenie je vo vonkajších priestoroch povolené. Pre pacienta je dôležité, aby bola opatrovateľka vyrovnanej povahy, pokojná, ale zároveň zhovorčivá. Dĺžka turnusu: ľubovoľne nad 1 mesiac = základ (6 týždňov, 2 mesiace,…); nástup: 02.04.2018 Mzda: 1 mesiac: 1050 € (netto) + príspevok na cestu od agentúry (2€/odpracovaný deň) = 1 110 € (netto) 6 týždňov: 1 540 € (netto) + príspevok na cestu od agentúry (2€/odpracovaný deň) = 1 628 € (netto) 2 mesiace: 2 100 € (netto) + príspevok na cestu od agentúry (2€/odpracovaný deň) = 2 220 € (netto) Pracuje sa na slovenskú pracovnú zmluvu. V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať, tešíme sa na spoluprácu!
Ostatné krajiny
2 220 €
Opatrovanie vo veľmi DOBREJ RODINE na 6 TÝŽDŇOV
Do mesta Bretten, špecifickom svojou tradičnou architektúrou, hľadáme láskavú opatrovateľku (v rozmedzí 20-65 rokov) k 78-ročnej pani (168 cm, 60 kg), ktorá žije vo veľkom dome so záhradou. Odkedy ovdovela, žije sama. Má však rodinu, ktorá sa o ňu zaujíma a v prípade potreby je na pomoci. Dcéra je lekárka a stará sa aj o lieky pacientky. V domácnosti je mačka, ktorú je potrebné kŕmiť. Je dôležité, aby bola opatrovateľka skúsená a dokázala zvládať aj psychicky náročnejšie situácie. V stredy a piatky pani navštevuje denné ošetrovateľské centrum od 8.00 do 16.30. V tom čase má opatrovateľka zvyčajne voľno. Rodina nehľadá len zamestnankyňu – opatrovateľku, ale rodinnú priateľku, ktorá udrží ich domácnosť pod kontrolou. Opatrovateľka má k dispozícii priestrannú a svetlú izbu s vlastným balkónom aj samostatnou kúpeľňou. Nechýba internet, telefónne pripojenie a práčka so sušičkou. Stupeň ošetrenia: stupeň požadovaného ošetrovania bol u pacientky klasifikovaný na úrovni 4. (z piatich). Ošetrovateľská služba: domácnosť ráno a večer navštevuje ošetrovateľská služba za účelom podávania liekov a merania vitálnych funkcií. Zdravotný stav: pacientke bola diagnostikovaná starecká zábudlivosť, ľahká demencia a stav po porážke (2014), ktorej následkom je ľahká hemiparéza ľavej strany, závraty a občasné halucinácie. Rozprávať dokáže a všetkému rozumie, avšak jej reč je narušená. Nedokáže si zapamätať mená ľudí, preto všetkých volá „Ika“. Občas zabúda, že jej manžel je nebohý a pýta sa na neho. Trpí aj inkontinenciou, avšak dokáže odhadnúť, kedy potrebuje navštíviť toaletu. Pohyblivosť: pacientka je odkázaná na invalidný vozík, no s oporou dokáže vstať a prejsť krátku vzdialenosť. Do náplne práce opatrovateľky spadá v rámci starostlivosti o domácnosť okrem prania aj varenie, pričom by sa mali variť zdravé a čerstvé jedlá. Pacientke je potrebné jedlo narezať a kŕmiť ju. Zvykne jesť pomaly a len veľmi málo. Potrebuje preto niekoho motiváciu. Opatrovateľka má tiež na starosti záhradu, avšak ťažšie záhradné práce nerobí sama – podieľa sa na nich celá rodina. Čo sa týka osobnej opatery pacientky, vyžaduje sa asistencia pri celotelovej hygiene, prezliekanie, sprevádzanie na toaletu a výmena hygienických potrieb, pomoc pri pohybe a transfer prostredníctvom technických zariadení. Vstávanie v noci za účelom navštívenia toalety je príležitostné. Opatrovateľka chodieva nakupovať a pacientka by ocenila spoločnosť pri prechádzkach, pričom rada chodieva na cintorín, na kávu alebo nákupy do mesta. Cesta do mesta alebo k lekárovi trvá okolo 10 minút. Opatrovateľka má fajčenie von povolené. Očakáva sa minimálne stredne pokročilá znalosť nemčiny. Dĺžka turnusu: 6 týždňov (mesiac=základ); nástup: 27.04.2018 Mzda / 6 týždňov: 1 960 € (netto) + príspevok na cestu od agentúry (2 €/ každý odpracovaný deň) = 2 480 € (netto) Mzda / 1 mesiac: 1 400 € (netto) + príspevok na cestu od agentúry (2 €/ každý odpracovaný deň) = 1 460 € (netto) Pracuje sa na slovenskú pracovnú zmluvu, tešíme sa na spoluprácu!
Ostatné krajiny
2 480 €
Opatrovanie v OVERENEJ A OBĽÚBENEJ nemeckej rodine
Do dedinky Nirnharting, patriacej ku krásnemu kúpeľnému mestu Waging am See v Hornom Bavorsku (neďaleko hraníc s Rakúskom), hľadáme opatrovateľku k milej 63 – ročnej pani (165cm, 65kg), ktorá býva v rodinnom dome. V tom istom dome, avšak v samostatnej bytovej jednotke na poschodí, žije syn pacientky aj s jeho rodinou. V domácnosti sa nechovajú žiadne domáce zvieratá (na záhrade sa však nachádza králik). Opatrovateľka má zabezpečenú samostatnú izbu s pripojením na internet. Stupeň ošetrenia: pacientka nebola zaradená do žiadneho stupňa požadovaného ošetrovania. Ošetrovateľská služba: domácnosť nenavštevuje žiadna ošetrovateľská služba. Pohyblivosť: pacientka využíva rolátor, invalidný vozík aj ošetrovateľské lôžko. Diagnózy: pacientka prekonala porážku a diagnostikovaná jej bola demencia. Dĺžka turnusu: 5 týždňov (základ = 1 mesiac); nástup: 10.04.2018 – 15.05.2018 Do náplne práce opatrovateľky spadá ako osobná opatera (hygiena, podávanie jedla, prezliekanie, prechádzky), tak aj starostlivosť o domácnosť (varenie, udržiavanie poriadku, nakupovanie). Nočné vstávanie je potrebné iba príležitostne. Mzda / 5 týždňov: 1 318 € (netto) + príspevok na cestu od agentúry (2€/odpracovaný deň) = 1 388 € (netto) Pracuje sa na slovenskú pracovnú zmluvu. V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať, tešíme sa na spoluprácu!
Ostatné krajiny
1 388 €
Opatrovanie BEZ NOČNÉHO VSTÁVANIA aj pre PÁNOV
Do nádherného kúpeľného mesta Bad Säckingen, ktoré tvorí hranicu so Švajčiarskom, hľadáme silného opatrovateľa k 73 -ročnému pánovi (190 cm, 115 kg), žijúcemu v dome spolu so svojou manželkou, ktorá nepotrebuje žiadnu opateru a je vo výbornej zdravotnej kondícii. V domácnosti sa nenachádzajú žiadne domáce zvieratá (občas sa k domu dostane mačka susedov). Opatrovateľ má zabezpečenú samostatnú izbu s pripojením na internet. Stupeň ošetrenia: miera požadovaného ošetrovania bola u pacienta klasifikovaná na úrovni 4. Potreba ošetrovateľskej služby: domácnosť v súčasnosti navštevuje ošetrovateľská služba 3 x týždenne, avšak po príchode opatrovateľky sa jej návštevy znížia na jednu denne (za účelom kúpania pacientky). Zdravotný stav: pacient je inkontinentný, má zavedený močový katéter a trpí tzv. „Apoplexiou“. Po prekonaní porážky má ochrnutú pravú časť tela a spastickú ruku. Taktiež má ťažkosti s rozprávaním a vysoký krvný tlak. Pohyblivosť : pacient pri premiestňovaní využíva invalidný vozík, nakoľko nevydrží dlho stáť a potrebuje pomoc pri vstávaní aj presunoch. Je potrebné mu byť oporou a predchádzať možným pádom. Polohovanie nie je potrebné, pacient sa dokáže hýbať sám. Dĺžka turnusu : 1 mesiac (základ); nástup: otvorený, čím skôr Mzda (odvíja sa od znalosti nemčiny): 1 210 € (netto) + príspevok na cestu od agentúry (2€/odpracovaný deň) + príspevok na cestu od rodiny vo výške 75 € (netto) na ruku + veľkonočný bonus vo výške 161 € (netto) = 1 506 € (netto)/ 1 mesiac Opatrovateľ má v rámci tejto pozície na starosti osobnú opateru pacienta, asistenciu pri hygiene, jedení (nakrájanie jedla), prezliekaní, vstávaní a presunoch. Pacient ocení spoločnú zábavu, čítanie, rozhovory či prechádzky. O nákupy sa stará syn pacienta (s vodičským preukazom), ktorý mu pripravuj aj lieky. Vodičský preukaz opatrovateľ nemusí vlastniť, je však potrebné, aby zvládal prácu so zdvíhacou technikou pre imobilných. Starostlivosť o dom sa zo strany opatrovateľa nevyžaduje. Nočné vstávanie nie je potrebné. Pracuje sa na slovenskú pracovnú zmluvu, tešíme sa na spoluprácu!
Ostatné krajiny
1 506 €
NENÁROČNÉ OPATROVANIE v Nemecku
Do malebnej dedinky Blankenfelde, hľadáme opatrovateľku (nefajčiarku so skúsenosťami v Nemecku vo veku 40-60 rokov) k 93 – ročnej pani (160 cm, 95 kg), ktorá žije spolu s vnučkou v dome a chová jednu mačku. Opatrovateľka má zabezpečenú samostatnú izbu s internetom a televíziou. Voľný čas má opatrovateľka k dispozícii jeden deň do týždňa a tiež vždy, keď domov príde vnučka (ráno a večer). Práce v rámci vedenia domácnosti nie je veľa, vnučka tiež vypomáha. Pohyblivosť: pacientka je odkázaná na invalidný vozík. Zdravotný stav: pacientke bola diagnostikovaná starecká demencia (s ňou spojené občasné duševné výpadky), inkontinencia a vysoký krvný tlak. Zvyknú ju trápiť bolesti, preto väčšinou leží v posteli a často spí. Nie je potrebný transfer ani dvíhanie, zvláda to sama. Dĺžka turnusu: 3 mesiace (1 mesiac = základ); nástup: 26.03.2018 Domácnosť pre opatrovateľku nie je prvoradá pracovná úloha ani náročná, náplňou práce je najmä osobná opatera pacientky, do ktorej spadá hygiena, prezliekanie, opora pri vstávaní či prechode na toaletu a príprava jedla. Nočné vstávanie na toaletu je potrebné len príležitostne. Od opatrovateľky sa očakáva minimálne stredne pokročilá znalosť nemeckého jazyka a skúsenosti s opatrovaním v Nemecku. Vodičský preukaz nie je potrebný. Fajčenie na pozícii nie je prípustné. Mzda: 3 mesiace: 3 420 € (netto) + príspevok na cestu vo výške 130 € (netto) + veľkonočný bonus v hodnote 76 € (netto) = 3 626 € (netto) 1 mesiac: 1 140 € (netto) + príspevok na cestu vo výške 130 € (netto) = 1 270 € (netto) Pracuje sa na slovenskú pracovnú zmluvu. V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať, tešíme sa na spoluprácu!
Ostatné krajiny
3 626 €
2 MESAČNÝ TURNUS/s nástupom od 16.03.2018
Do dedinky Mantel, ktorá sa nachádza v blízkosti hraníc s Českou republikou, hľadáme skúsenú a empatickú opatrovateľku k 82-ročnej pani (160 cm, 80 kg), ktorá býva v rodinnom dome. V extra byte, ktorý sa nachádza v dome býva syn pacientky s rodinou. O nich nie je potrebné sa starať. V okolí domu sa pohybuje mačka. Opatrovateľka má k dispozícii samostatnú izbu s pripojením na internet. Stupeň ošetrenia / Potreba ošetrovateľskej služby: pacientka je zaradená do 3. stupňa ošetrenia a domácnosť navštevuje ošetrovateľská služba. Diagnózy – Ochorenia: pacientka trpí ľahkým stupňom demencie, stareckou slabosťou, je inkontinentná a má amputovanú nohu. Nočné vstávanie je potrebné príležitostne. Pohyblivosť : vzhľadom na to, že pacientka má amputovanú nohu pohybuje sa s pomocou invalidného vozíka. Je potrebné byť jej oporou a tak predchádzať možným pádom, či úrazom. K dispozícií je aj zdvíhacia technika. Dĺžka turnusu : 2 mesiace/ základná dĺžka turnusu, nástup: 16.03.2018 Odmena za vykonanú prácu/2 mesiace: 2400 eur (netto) + príspevok na cestu od agentúry = 2520 eur (netto). Opatrovateľka má v rámci tejto pozície na starosti bežné domáce práce ako varenie, upratovanie a nakupovanie. Taktiež pomoc pri osobnej hygiene pacientky, pohybe, presune na toaletu a prezliekaní. Pacientka ocení spoločnú zábavu, čítanie, či prechádzky ak to jej zdravotný stav dovolí. Pracuje sa na slovenskú pracovnú zmluvu. V prípade záujmu nás kontaktujte na uvedených číslach, radi Vám odpovieme na všetky otázky!
Ostatné krajiny
2 520 €
Londýn-Opatrovanie
Turnus: 1 mesiac Nástup 2.5.2018 Nutná skúsenosť s demenciou Práca na živnosť Opatrovaná osoba: žena 85 rokov, 150 cm, 50 kg, Alzheimer. Občas býva dezorientovaná a má výkyvy nálad. V noci sa nepravidelne párkrát budí, je potrebné ju len upokojiť, že je všetko v poriadku. Má rakovinu prsníka. V septembri absolvovala operáciu. Klientka má okrem toho aj cukrovku typu 2. Pani je mobilná, vie sa pohybovať. Vie chodiť na toaletu, ale v noci používa plienky. Má rada prechádzky, na dlhšie prechádzky používa invalidný vozík. Je to spoločenská pani. Má syna, ktorý ju navštevuje. Klientka býva v centre mesta, nákupné možnosti sú v dosahu pár metrov. Náplň Práce: Pomoc s obliekaním, pomoc s osobnou hygienou, sprevádzanie von, denne aktivity, pomoc v domácnosti: varenie, upratovanie, pranie, žehlenie, nakupovanie. Plat: 1800€/mesiac +50€ bonus
Ostatné krajiny
1 850 €
Opatrovatelka Anglicko Londyn nastup 30.4.2018
Miesto: Londýn Nástup: 30.4.2018 PLAT: 1800 €/mesiac Turnus: 1 mesiac Ubytovanie a strava: zadarmo Jednorázový príspevok 150 Eur pri prvom vycestovaní Práca na slovenskú živnosť Požiadavky na opatrovateľku: Žena, od 30-50, anglický jazyk na komunikatívnej úrovni, nefajčiarka, skúsenosti s Demenciou, vodičský preukaz nie je potrebný, opatrovateľka by mala byť trpezlivá, starostlivá a milá. Opatrovaná osoba: žena 85 rokov, 150 cm, 50 kg, Alzheimer. Občas býva dezorientovaná. V noci sa nepravidelne párkrát budí, je potrebné ju len upokojiť, že je všetko v poriadku. Má rakovinu prsníka. V septembri absolvovala operáciu. Klientka má okrem toho aj cukrovku typu 2. Pani je mobilná, vie sa pohybovať pomocou chodítka, pomaličky prejde aj sama. Vie chodiť na toaletu,ale v noci používa plienky. Má rada prechádzky, na dlhšie prechádzky používa invalidný vozík. Klientka býva v centre mesta, nákupné možnosti sú v dosahu pár metrov. Náplň Práce: Pomoc s obliekaním, pomoc s osobnou hygienou, sprevádzanie von, denne aktivity, pomoc v domácnosti: varenie, upratovanie, pranie, žehlenie, nakupovanie. Bývanie: byt Samostatná izba: áno Internet: áno Ďalšia osoba v domácnosti: nie Zvieratá: nie Voľno: 2 hodiny / denne
Ostatné krajiny
1 950 €
Opatrovanie V NEMECKU neďaleko ČESKÝCH HRANÍC
Do krajského mesta Kelheim ležiacom ,,na Dunaji “, obklopenom krásnou prírodou a malebnou architektúrou, hľadáme láskavú a zodpovednú opatrovateľku k 88 – ročnej pani (160cm, 65kg), ktorá býva v rodinnom dome spolu so svojou švagrinou a dcérou. V domácnosti sa nenachádzajú žiadne domáce zvieratá. Švagrinú nie je potrebné opatrovať, iba udržiavať domácnosť. O jej kúpanie sa zvyčajne stará ošetrovateľská služba. Dcéra pacientky je nápomocná pri osobnej hygiene mamy. Pacientka vstáva po ôsmej hodine ráno a zaspáva približne o 21- tej hodine. Opatrovateľka má zabezpečenú samostatnú izbu s pripojením na internet. Stupeň ošetrenia: stupeň požadovaného ošetrovania bol u pacientky klasifikovaný na úrovni 3 a u švagrinej na úrovni 1. Ošetrovateľská služba: domácnosť kvôli pacientke nenavštevuje ošetrovateľská služba (iba kvôli kúpaniu švagrinej). Pohyblivosť: pacientka nie je samostatne mobilná, je odkázaná na invalidný vozík a transfer zdvíhacou technikou. Zdravotný stav: pacientke bol diagnostikovaný Alzheimer. Dĺžka turnusu: 2 mesiace (1 mesiac = základ); nástup: 25.03.2018 Opatrovateľka má v rámci domácnosti na starosti aj nakupovanie a varenie. Pod osobnú opateru pacientky spadá prezliekanie, osobná hygiena, podávanie jedla, spoločná zábava a prechádzky. Nočné vstávanie sa vyžaduje len príležitostne. Od opatrovateľky sa očakáva stredne pokročilá až pokročilá znalosť nemeckého jazyka. Mzda: 2 mesiace: 2 600 € (netto) + príspevok na cestu (2€/odpracovaný deň) + veľkonočný bonus 86 € (netto) = 2 746 € (netto) 1 mesiac: 1 300 € (netto) + príspevok na cestu (2€/odpracovaný deň) + veľkonočný bonus 86 € (netto) = 1 446 € (netto) Pracuje sa na slovenskú pracovnú zmluvu. V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať,tešíme sa na spoluprácu!
Ostatné krajiny
2 746 €
Opatrovanie vo VEĽMI DOBREJ RODINE
Do obľúbeného Mníchova hľadáme láskavú a empatickú opatrovateľku (30-65 rokov) do veľmi milej rodiny k 82 – ročnej pani (150 cm, 50 kg), ktorá žije sama vo svojom dome a nechová žiadne domáce zvieratá. Pani netrpí žiadnymi závažnejšími diagnózami, jej pohybové schopnosti sú však obmedzené. Opatrovateľka má zabezpečenú samostatnú izbu s pripojením na internet. Stupeň ošetrenia: stupeň požadovaného ošetrovania bol klasifikovaný na úrovni 2. (z piatich). Ošetrovateľská služba: domácnosť navštevuje ošetrovateľská služba dvakrát denne za účelom podávania liekov a pomoci pri kúpaní. Pohyblivosť: pacientka využíva rolátor aj invalidný vozík. Je potrebné jej byť oporou pri vstávaní, nakoľko je už slabá. Zdravotný stav: starecká zábudlivosť, bolesti bedrového kĺbu, začiatočná inkontinencia. Dĺžka turnusu: 1 mesiac (základ); nástup: 16.04.2018 Do náplne práce opatrovateľky na tejto pozícii spadá udržiavanie domácnosti, nakupovanie, pranie a varenie. Pacientka potrebuje pomoc pri pohybe, hygiene, prezliekaní a spoločnosti vo voľnom čase aj pri prechádzkach. V prípade, že pacientka nedokáže zísť po schodoch, sa kúpanie vykonáva v spálni. Nočné vstávanie je potrebné príležitostne z dôvodu návštevy toalety. Od opatrovateľky sa očakáva minimálne stredne pokročilá znalosť nemeckého jazyka a skúsenosti s technikou na transfer a starostlivosť imobilného. Fajčiarky majú fajčenie von povolené. Rodine záleží na tom, aby bola povaha opatrovateľky priateľská a srdečná. Odmena/1 mesiac: 1 350 € (netto) + príspevok na cestu (2€/odpracovaný deň) = 1 410 € (netto) Pracuje sa na slovenskú pracovnú zmluvu. V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať, tešíme sa na spoluprácu!
Ostatné krajiny
1 410 €
elektricky invalidny vozík - skuter Dietz Agin
Použitý skuter Dietz Agin ako novy Osvetlenie predné a zadné umožňuje presun aj po zotmení, Sedačka sa otáča a sklapa. Môžete nastaviť polohu volantu. Vpredu upevneny koš, Kompletný s nabíjačkou a 2 batérie. šírka 60 cm, dĺžka 120 cm, výška 105 cm , šírka sedadla 46cm otočne sedadlo- pre užívateľov s hmotnosťou do 130 kg ,100% stav max rýchlosť 6.km / h Osvetlenie predne zadne, a brzdové svetlá. výškovo nastaviteľné podrúčky skladací kôš,Scooter je jednoduchý a priamočiary. otočte kľúčom zapaľovania, a potom stlačte palcom páku v pred alebo do zadu Rýchlosť je nastaviteľná. Scooter je samozrejme vybavený spiatočkou. Ak máte nejaké otázky, spýtajte sa prosím, cena 690€ pozri moje ponuky, klikni na meno ksenzo
Námestovo
690 €
invalidny vozik Vertikalizačný LEVO 48cm
12.Použitý invalidny vozík LEVO LCEV s elektrickou Vertikalizaciou mechanický invalidný vozík s elektrickou funkciou vertikalizácie renomovanej švajčiarskej spoločnosti Levo, Vozík je vybavený elektrickým motorom s diaľkovým ovládačom Stačí stlačiť tlačidlo na diaľkovom ovládači a vozík automaticky zdvihne pacienta do stoja. Súčasťou je nabíjačka a dobrý akumulátor integrovaný vo vozíku.Sadá obsahuje nastaviteľný kolenný držiak, hrudný pas, nabíjačku batérií, rýchloupínacie kolesa s obručami pre rýchlu montáž a demontáž + podsedak Stav optický a technický je veľmi dobrý. Šírka sedadla 48 cm Hĺbka sedadla 45 cm výška operadla 45cm Celková šírka 67 cm cena 470€ + ...€ dobierka kuriérom do 2dni pozri moje ďalšie ponuky klikni na meno ksenzo
Námestovo
470 €
elektricky invalidny vozík Sopur 50cm + E-FIX e20
Použitý aktívny invalidný vozík Sopur šírka sedadla 50cm dĺžka sedadla 50cm celková šírka 74cm s elektrickou prídavnou jednotkou alber e-fix e20 na vozíku môžete prekonať väčšie vzdialenosti ľahko a rýchlo. Montáž je tak jednoduchá – stačí len nasadiť kolesá a batérie a riadiacu jednotku. Motory sú elegantne ukryté v nábojoch kolies. Takmer všetky typy vozíkov je možné vybaviť systémom e-fix. To znamená, že Váš súčastný vozík môžete naďalej používať. E-fix Vám poskytne väčšiu mobilitu, pomôže zvládať nájazdy so sklonom 20% bez nejmenších problémov. Plne nabité batérie majú dojazd približne 16km. rýchlosť 1–6 km/h) Veľkou výhodou e-fix je jeho nízka hmotnosť. Vďaka tomu sa veľmi ľahko nakladá do auta. Stačí uvoľniť rýchloupínacie zariadenie a komponenty e-fix naložiť do auta. Rovnako rýchle je aj jeho skladanie. Žiadna časť naváži viac ako 9 kg. Výborný 100% stav POPIS: Max. Maximálne zaťaženie 125 kg. Odnímateľná opierka opierka nôh, odnímateľná, výškovo nastaviteľná. Veľkosť zadných plných kolies 24 " Predné a zadné kolesá s nastaviteľnou výškou. Rýchloupínacie kolesá + kolieska proti prevráteniu + nabíjačka Skladací vozík 100% stav cena 850€ + dobierka kuriérom pozri moje ponuky klikni na meno ksenzo pozri video:
Námestovo
850 €
Schodolez - Scalamobil
Použitý Schodolez Scalamobil s30 s integrovanou stoličkou zachovalý 100% stav. nie je potrebný invalidný vozík Batérie: 2 x 12 V 3,4Ah. max nosnosť. 120 kg. Rýchlosť stúpania: 6 - 16 stupňov / min. Prípustná výška stupňov max. 20 cm Kapacita novej batérie je dostatočná pre prekonanie asi 300 stupňov Celková hmotnosť - 24,5 kg cena 750€ + dobierka kuriérom pozri moje ponuky klikni na meno ksenzo
Námestovo
750 €
Schodolez - Scalamobil, C-MAX, S-MAX
Použitý Schodolez Scalamobil s30 s integrovanou stoličkou zachovalý 100% stav. nie je potrebný invalidný vozík Batérie: 2 x 12 V 3,4Ah. max nosnosť. 120 kg. Rýchlosť stúpania: 6 - 16 stupňov / min. Prípustná výška stupňov max. 20 cm Kapacita novej batérie je dostatočná pre prekonanie asi 300 stupňov Celková hmotnosť - 24,5 kg Schodolez Scalamobil 750€. Schodolez S-MAX C-MAX 850€. pasový Schodolez 1250€ cena od 750€ do 1250€ + dobierka kuriérom pozri moje ponuky klikni na meno ksenzo
Námestovo
750 €
1 2 9