141 inzerátov
ANGLICKO - MUZ OPATROVATEL - NASTUP 12.3.
Krajina: Anglicko Miesto: Gloucester Nástup: 12.3.2018 PLAT: 2000 €/mesiac Turnus: 6 týždňov Ubytovanie a strava: zadarmo Jednorázový príspevok na dopravu vo výške 50 Eur Práca na slovenskú živnosť Požiadavky na opatrovateľa: Muž, od 30-40, Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni, nefajčiar, skúsenosti s imobilnými pacientami, vodičský preukaz nie je potrebný, opatrovateľ by mal byť trpezlivý, dôsledný, organizovaný, starostlivý a empatický. Opatrovaná osoba: muž, 35 rokov, v 19 rokoch mal automobilovú nehodu. Ostal takmer ochrnutý, dokáže sa však postaviť a sadnúť si na invalidný vozík. Dokáže komunikovať, ale rozpráva minimálne. Občas má krátkodobé výpadky pamäte. Žije sám v dome. Vyžaduje dennú asistenciu so všetkými činnosťami, osobnou starostlivosťou a hygienou, vrátane používania toalety. Je potrebné mu pomáhať z postele, so sprchovaním, kŕmením. Používa plienky, ale počas dňa chodí pravidelne na WC. V noci dobre spí, ale niekedy je potrebné sprevádzať ho na toaletu. Žije sám v dome, ale jeho mama býva neďaleko a je veľmi nápomocná. Do domácnosti chodia pomáhať aj “live out” opatrovatelia. Mama ho často navštevuje a rada novému opatrovateľovi so všetkým pomôže a poradí. Klient je spoločenský, má rad hudbu a rád chodí cez víkend do mesta medzi ľudí. Náplň Práce: Pomoc s obliekaním, pomoc s osobnou hygienou, sprevádzanie von, denne aktivity, pomoc v domácnosti: varenie, upratovanie, pranie, žehlenie, nakupovanie. Bývanie: dom Samostatná izba: áno Internet: áno Ďalšia osoba v domácnosti: nie Zvieratá: nie Voľno:minimálne 2 hodiny denne
Ostatné krajiny
2 000 €
Pekný bezbariérový 2 - izbový byt s balkónom kompletná rekonštrukcia, ul.Karpatská - Sekčov
AVLAS REALITY s.r.o., Vám Exkluzívne predstavuje pekný priestranný bezbariérový 2-izbový byt s balkónom po kompletnej rekonštrukcii upravený pre vozičkára, byt o rozlohe 63m2 sa nachádza na 5.poschodí v zateplenom bytovom dome orientovaný na západnú stranu, byt bol upravený a dispozične riešený tak, aby neobmedzoval voľný prístup pohybu osobe na invalidnom vozíku. ako bezproblémové využívanie kúpeľne kde sa nachádza sprchovací kút a WC, kuchyňa, izby, balkón, pivnica sú prispôsobené tak, že neobmedzujú voľný pohyb po celom byte osobe na vozíku, taktiež sú v celom byte znížene okna osoba na vozíku si ich dokáže otvoriť sama, hlavný vstup do bytového domu je bezbariérový na prízemí sa nachádzajú aj dva samootvaracie výťahy, pred bytovým domom je vyhradené parkovacie miesto, byt je v osobnom vlastníctve možnosť financovania aja HÚ, v blízkosti sa nachádza kompletná občianska vybavenosť, ZŠ,MŠ,OC Billa,OC MAX, Pošta, Kostol a pod....
Prešov
84 000 €
Opatrovanie seniorov v Rakúsku
Hľadáme skúsenú opatrovateľku s praxou a pokročilou úrovňou nemeckého jazyka na 14-dňové turnusy. Jedná sa o 24-hodinové opatrovanie 67-ročnej pani, ktorá trpí parkinsonovou chorobou a demenciou. Máva depresie, ktoré sa prejavujú smutnou náladou a plačlivosťou, avšak má nastavené lieky. Je inkontinentná, používa prenosné WC ako aj inkontinenčné pomôcky. Pohybuje sa za pomoci rolátora alebo invalidného vozíka. Pri chôdzi a presune potrebuje oporu. Vyžaduje sa pomoc pri telesnej hygiene a pri každodenných činnostiach. Opatrovateľka má na starosti aj varenie a starostlivosť o domácnosť. Pani býva sama v byte vo Viedni. Má jednu mačku. Požiadavky na opatrovateľku: mala by byť citlivá, empatická a mať skúsenosti s opatrovaním osoby s podobným stavom. Dátum nástupu je 30.1.2018. Pracuje sa na rakúsku živnosť. V prípade záujmu nás prosím kontaktujte telefonicky alebo nám zanechajte svoje tel. číslo cez kontaktný formulár a my sa Vám následne ozveme.
Ostatné krajiny
1 022 €
Opatrovanie seniorov v Rakúsku
Hľadáme milú opatrovateľku s certifikátom a základmi nemeckého jazyka na 14-dňové turnusy. Jedná sa o 24-hodinové opatrovanie 80-ročnej pani, ktorá je inkontinentná a má diabetes, preto je potrebné pichať jej inzulín. 3 x do týždňa chodieva do nemocnice na dialýzu v čase od 6:30-12:15 hod. bez doprovodu opatrovateľky. V brušnej dutine má zavedený dialyzačný katéter, ktorý ošetruje zdravotný personál. Pohybuje sa za pomoci rolátora, ale k dispozícií má aj invalidný vozík. Je potrebný neustály dohľad, aby nespadla. Potrebuje pomoc pri telesnej hygiene a pri každodenných činnostiach. Opatrovateľka má na starosti aj domáce práce. Pani býva v dome, v obci Ruprechtshofen, spolkovej krajine Dolné Rakúsko. Spolu s ňou býva aj dcéra, ktorá má samostatný vchod. Požiadavky na opatrovateľku: musí vedieť pichať inzulín! Dátum nástupu je 3.2.2018. Pracuje sa na rakúsku živnosť (ak živnosť ešte nemáte, pomôžeme Vám s jej vybavením). V prípade záujmu nás prosím kontaktujte telefonicky alebo nám zanechajte svoje tel. číslo cez kontaktný formulár a my sa Vám následne ozveme.
Ostatné krajiny
742 €
Opatrovanie seniorov v Rakúsku
Hľadáme skúsenú opatrovateľku s praxou a pokročilou úrovňou nemeckého jazyka na 14-dňové turnusy. Jedná sa o 24-hodinové opatrovanie 85-ročnej pani, ktorá trpí ľahkou demenciou a máva depresie po smrti manžela. V minulosti prekonala rakovinu žalúdka a operáciu žlčníka. Je inkontinentná a má zavedený močový katéter. Pohybuje sa s pomocou rolátora alebo na invalidnom vozíku. Prejde pár krokov aj sama, ale je slabá, preto je potrebné ju mobilizovať. Väčšinu dňa však trávi na posteli. Opatrovateľka ju má preto motivovať k pohybu. Pani je milá a rada komunikuje, ak má s kým. Zabúda jesť a piť, preto je potrebné dbať na pitný režim a stravu. Potrebná je pomoc pri telesnej hygiene a pomoc v domácnosti, ako aj spoločnosť a dohľad. Vyžaduje sa udržiavanie čistoty v domácnosti. Pani býva sama v byte vo Viedni. Opatrovateľka má k dispozícii vlastnú izbu. Byt je čistý a pekný. Požiadavky na opatrovateľku: mala by byť empatická, jemná a čistotná. Dátum nástupu je 25.1.2018. Pracuje sa na rakúsku živnosť. V prípade záujmu nás prosím kontaktujte telefonicky alebo nám zanechajte svoje tel. číslo cez kontaktný formulár a my sa Vám následne ozveme.
Ostatné krajiny
1 022 €
Opatrovanie seniorov v Rakúsku
Hľadáme skúsenú opatrovateľku s praxou a komunikatívnou úrovňou nemeckého jazyka na 14-dňové turnusy. Jedná sa o 24-hodinové opatrovanie 88-ročnej pani, ktorá trpí alzheimerovou chorobou a demenciou. Má odstránenú jednu obličku kvôli tumoru, ktorý v minulosti prekonala. Z toho dôvodu musí dodržiavať pravidelný pitný režim. Je inkontinentná, ale na toaletu ešte prejde s pomocou. Pohybuje sa za pomoci rolátora, väčšinu dňa však trávi na invalidnom vozíku. Je chudučká a slabá, ale komunikatívna, chce veľa rozprávať. Je milá a kľudná. Potrebuje pomoc pri telesnej hygiene, ktorá sa vykonáva na lôžku a pomoc pri každodenných činnostiach a v domácnosti. Pani býva sama v byte v obci Erntshofen, v spolkovej krajine Dolné Rakúsko. Požiadavky na opatrovateľku: mala by byť nefajčiarka, milá a starostlivá. Dátum nástupu je 23.1.2018. Pracuje sa na rakúsku živnosť. V prípade záujmu nás prosím kontaktujte telefonicky alebo nám zanechajte svoje tel. číslo cez kontaktný formulár a my sa Vám následne ozveme.
Ostatné krajiny
882 €
Invalidný skúter elektrický vozík Trophy Booster 6
Predám použitý trojkolesový invalidný elektrický skúter vo výbornom stave. Trophy Booster je vhodný pre seniorov a invalidov. Dá sa s ním jazdiť vnútri aj vonku. Zvláda jazdiť aj v teréne a v snehu. Má tachometer, počítadlo kilometrov, ukazovateľ so stavom batérií, reguláciu maximálna rýchlosť, otáčacia sedadlo s lakťovými opierkami a predný košík. Dojazd s novými batériami je až 30 km, max. Rýchlosť je 17 km / hod. Výkon 625 W, svetlá výška 15 cm. Rozmery 142 x 68 cm. Dopravu dokážem zabezpečiť.
Soběslav
1 090 €
Invalidný elektrický vozík Puma
Predám elektrický invalidný vozík s joystickom Puma. Je vo výbornom stave. Ovládanie ide umiestniť na ľubovoľnú stranu vozíku. S vozíkom sa ide otočiť na mieste. Rýchlosť je až 10 km / hodinu, dojazd s novými batériami až 30 km. Vozík má klaksón, svetlá, smerovky, lakťové opierky, regulovateľnou rýchlosť a polohovanie. Dopravu po SR dokážem zabezpečiť.
Soběslav
1 130 €
elektricky invalidny vozík Meyra Optimus 2
Použity terénny off-road vozík renomovanej nemeckej spoločnosti Meyra model Optimus 2, Vozík má nastaviteľné podpierky a operadlo. celo odpruženie umožňuje používať vozík v meste a hlavne v prírode po nespevnených cestách, lesných chodníkoch . Ovládací panel je možné namontovať na pravú alebo ľavú stranu. nosnosť 150 kg • vhodný hlavne do exteriéru • vozík je osvetlený a vybavený ukazovateľmi smeru • dojazd na jedno nabitie na nových batériách je cca 60 km • podvozok je odpérovaný a vyvážený, čo prispieva k dobrej prechodnosti a bezpečnosti v teréne • Technické údaje: šírka sedu 50 cm hĺbka sedu 50 cm rýchlosť 12 km/h výška sedu 61 cm max. výška prekážky 11 cm výška opierky chrbta 64 cm celková výška 117 cm celková šírka 68 cm stúpavosť 18% celková dĺžka 116 cm /bez stupačiek 103 cm nastaviteľný uhol sedu 7°-28° váha vozíka 135 kg Technický a optický stav je veľmi dobrý, Ak máte akékoľvek otázky, zavolajte
Námestovo
ponúknite
Invalidný mechanický vozík Excel Vanos
Excel Vanos je odľahčený skladací vozík do interiéru i exteriéru. Ide o vozík ktorý je súčasťou kompenzačných pomôcok pre osoby so zníženou schopnosťou mobility, postihnutím dolných končatín či pre osoby po úraze. Rám vozíka je vyrobený z duralových trubiek vysokej pevnosti. Všetko čalúnenie vozíka je ľahko umývateľné, vyrobené z ohňovzdorných materiálov. Nosnosť až 160 Kg. Doprava poštou približne 13 €.
Bratislava
152 €
Invalidný elektrický vozík Puma Yes Series
Puma Yes series je elektrický invalidný vozík, ktorý je spoľahlivý a má joystickové ovládanie. Je vhodný pre pravákov aj ľavákov, vďaka možnosti umiestnenia joysticka na pravú alebo ľavú stranu vozíka. Podnože i područky sú nastaviteľné a odnímateľné. Pre jednoduchú ručnú manipuláciu má vozík mód neutrál. Tento vozík je vhodný do mesta aj na nespevnené cesty, pretože má pohon predných alebo zadných kolies. Vozíky sú k dostaniu v základnej alebo nadštandardnej výbave.
Bratislava
1 156 €
Invalidný elektrický skúter vozík Trophy Booster 6
Trophy Booster 6 je moderný, veľmi komfortný elektrický trojkolesový skúter. Má silný a výkonný motor, ktorý je podporený veľkými kolesami, ktoré zaisťujú pohodlnú jazdu. Je vybavený riadením pre obidve ruky, digitálnym displayom, kde môžete kontrolovať aktuálnu rýchlosť a najazdené kilometre, nastaviteľnú sedačku, operadlami, područkami a nákupným košíkom. Tento skúter je ďalej vybavený kvalitným odpružením zadných kolies a je teda ako stvorený pre užívateľov, ktorý majú technické problémy s chrbtom.
Bratislava
1 116 €
elektricky invalidny vozík - skuter Kymco do 220kg
Odskúšaní ako novy elektricky skúter Kymco Maxi XL špeciálne vlastnosti: do 220 kg rýchlosťou až 6 km / h Dojazd až 57 km na jedno nabitie osvetlenie kôš na stĺpiku riadenia vnútri celoodpružený technické dáta: rýchlosť: 1- 6 km / h (s plynulo meniteľným) (vpred | späť): Áno | Áno Celková dĺžka: 145 cm Celková šírka: 67 cm Veľkosť kolies (predná | zadná časť): 31,5 cm 31,5cm svetlá výška: 17 cm polomer otáčania: 165 cm Motor: 850 W / 1400 watt špičkový výkon stúpavosť: 16% batérie (bezúdržbové): 2 x 12V 80Ah rozmedzí: do 60 km brzda: Automaticka magnetická brzda osvetlenie podľa pravidiel cestnej premávky: Áno nosnosť: 220 kg hmotnosť: 138 kg nabíjačka, manuál perfektný 100% stav ako novy cena 1190€
Námestovo
1 190 €
Mníchov – VYNIKAJÚCA PONUKA PRE OPATROVATEĽKY!!!
Do obľúbeného veľkomesta Mníchov, hľadáme empatickú a srdečnú opatrovateľku k 95 – ročnému pánovi (175 cm, 75 kg), ktorý žije sám vo svojom dome so záhradou a nechová žiadne domáce zvieratá. Opatrovateľka má k dispozícii samostatnú izbu. Ošetrovateľská služba: domácnosť pacienta nenavštevuje ošetrovateľská služba. Pohyblivosť: pacient má narušenú mobilitu, je odkázaný na pohyb pomocou invalidného vozíka, rolátora, využíva polohovaciu posteľ a kúpeľňové oporné pomôcky. Diagnózy: starecká slabosť a trombóza. Pacient je duševne úplne v poriadku. Dĺžka turnusu: 1 mesiac (základ); nástup: 19.01.2018 Do náplne práce opatrovateľky na tejto pozícii spadá ako osobná opatera (hygiena, prezliekanie, asistencia pri presune na toaletu – aj v noci, ošetrovanie trombózy (pričom pacient asistuje), tak aj starostlivosť o domácnosť (varenie, udržiavanie poriadku, nakupovanie). Od opatrovateľky sa očakáva stredná až lepšia znalosť nemčiny, skúsenosti nadobudnuté opatrovaním a v prípade fajčiarky ochota fajčiť len vo vonkajších priestoroch. Odmena za vykonanú prácu / mesiac: 1 310 € + príspevok na cestu = 1 370 € (netto) Pracuje sa na slovenskú pracovnú zmluvu. V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať, radi Vám odpovieme na všetky otázky!
Ostatné krajiny
1 370 €
Opatrovanie PRI STUTTGARTE
Do dedinky Weil im Schönbuch pri Stuttgarte, hľadáme opatrovateľku k 65 – ročnej pani (168 cm, 75 kg), ktorá je pripútaná na lôžko a býva so svojim psíkom. Opatrovateľka má k dispozícii vlastnú izbu s pripojením na internet. Stupeň ošetrenia: pacientka bola zaradená do 3. stupňa požadovaného ošetrovania. Ošetrovateľská služba: domácnosť pacientky navštevuje ošetrovateľská služba za účelom kúpania pacientky. Očakáva sa, že ďalšie návštevy už nebudú potrebné. Pohyblivosť: pacientka je imobilná, ležiaca, v prípade potreby presunu používa invalidný vozík. Diagnózy: onkologické ochorenie, starecká slabosť, čiastočná slepota. Pacientka je po duševnej stránke v poriadku. Dĺžka turnusu: 1 mesiac (základ); nástup: čím skôr Do náplne práce opatrovateľky na tejto pozícii spadá ako osobná opatera (hygiena, prezliekanie, podávanie jedla, asistencia pri presune na toaletu – aj v noci, spoločné prechádzky), tak aj starostlivosť o domácnosť (varenie, udržiavanie poriadku, nakupovanie, kŕmenie psíka, pranie a žehlenie). Opatrovateľka by mala disponovať nadobudnutými skúsenosťami a znalosťou nemčiny. Odmena za vykonanú prácu / mesiac: 1 270 € + príspevok na cestu = 1 330 € (netto) Pri slabej znalosti jazyka sa vypláca mzda vo výške 1 180 € + príspevok na cestu = 1 240 € (netto) Pracuje sa na slovenskú pracovnú zmluvu.
Ostatné krajiny
1 330 €
DOBRÁ A OVERENÁ PONUKA V MNÍCHOVE!!!
DOBRÁ A OVERENÁ PONUKA!!! Jednoduché opatrovanie v MNÍCHOVE od 18.1. / odmena 1330 € (netto) / potrebná komunikatívna nemčina Na pomerne jednoduchú a hlavne overenú pozíciu do obľúbeného veľkomesta MNÍCHOV, hľadáme opatrovateľku k 90 – ročnému pánovi, trpiacemu začiatočnou demenciou. Vzhľadom na amputované nohy je odkázaný na invalidný vozík, avšak dvíhať ho nie je potrebné. Premiestňovať sa dokáže sám. Nevyžaduje si ani nočné vstávanie, ani asistenciu pri návšteve toalety. Všetko zvláda samostatne. Pacienta zvykne navštevovať dcéra, ktorá je prístupnej povahy a môže ostať pri otcovi v prípade, že si opatrovateľka potrebuje vybrať voľný čas. Pacient býva v dome s bazénom, kde má opatrovateľka vlastnú izbu s pripojením na internet a v letných mesiacoch môže využívať tento bazén. Od opatrovateľky sa vyžaduje najmä starostlivosť o domácnosť a varenie. Nevyhnutná je komunikatívna úroveň nemeckého jazyka. Nástup: 18.1. / turnus: 1 mesiac (základ) Odmena: 1 270 € (netto) + príspevok na cestu = 1 330 € (netto). Ak Vás ponuka oslovila, kontaktujte nás, tešíme sa na spoluprácu!
Ostatné krajiny
1 330 €
Alber Viamobil + invalidny vozik Meyra 47cm
Použity Alber Viamobil V 15, veľká pomoc pri prechádzkach hore a dole kopcom, s invalidným vozíkom, elektrické zariadenie viamobil pomáha tlačiť invalidný vozík aj do strmých 18% kopcov. Max. Prípustná celková hmotnosť až do 200kg Patentovaný bezpečnostný spínač Plynulá regulácia rýchlosti 1,5 až 5,5 km / h Vpred a vzad dojazd až 20km na jedno nabitie batérii, úplne nove batérie so zárukou výborný 100% stav + Skladací vozík 100% stav, pozri podobne video cena 550€ + ...€ dobierka kuriérom do 2dni pozri moje ďalšie ponuky klikni na meno ksenzo
Námestovo
550 €
Invalidny vozik Otto Bock B-500
Dobrý deň prajem, predám elektrický invalidný vozík Otto Bock B-500. Rok výroby 06/2016 v záruke. Používaný minimálne. Vozík obsahuje: - sedadlo Contour - Polohovanie sedacej časti 20 stupňov - Ovládanie pre doprovod Viac info email. Ďakujem
Pezinok
3 000 €
elektricky invalidny vozík - skuter Dietz Agin
Použitý skúter pre seniorov pre ZTP Dietz Agin 100% technicky stav. Osvetlenie predné a zadné umožňuje presun aj po zotmení, Sedačka sa otáča a sklapa. Môžete nastaviť polohu volantu. Vpredu upevneny koš, Kompletný s nabíjačkou a 2 batérie. šírka 60 cm, dĺžka 120 cm, výška 105 cm , šírka sedadla 46cm otočne sedadlo- pre užívateľov s hmotnosťou do 130 kg max rýchlosť 6.km / h Osvetlenie predne zadne, a brzdové svetlá. výškovo nastaviteľné podrúčky skladací kôš,Scooter je jednoduchý a priamočiary. otočte kľúčom zapaľovania, a potom stlačte palcom páku v pred alebo do zadu Rýchlosť je nastaviteľná. Scooter je samozrejme vybavený spiatočkou. Ak máte nejaké otázky, spýtajte sa prosím, cena 700€ pozri moje ponuky, klikni na meno ksenzo
Námestovo
700 €
elektricky invalidny vozík - skuter CTM HS-580
Použitý skúter Osvetlenie predné a zadné umožňuje presun aj po zotmení, Sedačka sa otáča a sklapa. Môžete nastaviť polohu volantu. Vpredu upevneny koš, Kompletný s nabíjačkou a 2 batérie. šírka 60 cm, dĺžka 120 cm, výška 105 cm , šírka sedadla 46cm otočne sedadlo- pre užívateľov s hmotnosťou do 135 kg ,Stav skútra opticky technicky je výborný .100% stav max rýchlosť 8.km / h cena 750€
Námestovo
750 €
1 2 8