Inzerát bol vymazaný! Pozrite si podobné inzeráty.
146 inzerátov
malotraktor FERRARI F328 338 vari agzat freza BCS
Výhodne predám Talianské malotraktory FERRARI F-328, F-338, F-340, a F-360, (všetko 4-takty) alebo Diesel. Je to Multi-traktorik, ktorý sa nikdy neunavý, dobre pracuje aj štartuje počas celého roka, preto je vhodný pre každú prácu okolo domu... Výhodou sú takisto kvalitné materiáli, technické prevedenie, jednoduchá obsluha, ale hlavne dobrá vyváženosť a dlhá životnosť.. Tento traktor je ideálny na oranie, na kyprenie pôdy ako rotavátor, kosenie alebo mulčovanie trávy. Ďalšie možnosti využitia: vlečka, snežná fréza, zametací kartáč, snehová radlica, rôzne druhý pluhov, kosa na vysokú trávu ktorá sa neupcháva, zo širkov záberu 90,115,135,155cm a iné... Je to robusny univerzálny a hlavne úsporný stroj pre rôzne práce okolo vašej záhrady, perfektne funguje rotavator, pluh, mulčovač či kosa, alebo aj ako základač trávnika. Traktor je pri práci dobré vyváženy, nezádze s vamy hore dole, čiže sa tak nenadrete ako pri niektorých iných známych traktorov čo ste možno doteraz používali ( agzat vari atd..). Odskúšane to mám na vlastných rukách: oranie, kultivovanie, kosenie, zametanie, snežné frézovanie, mulčovanie aj neprístupneho či svahovitého terénu. Traktor sa dá postaviť na rôzne tipy pneumatik podľa potreby jeho využitia. Je to skutočne dobrý a všestranný malotraktor ktorý viete využívať počas celeho roka v každom ročnom období, aj v dosť náročnom teréne. Dokonalá vyváženosť traktora je skutočne presvečujúca. Práca s rotavátorom či kosenie trávy, sa odrazu stáva niečím čo Vás baví.. Do galérie prikladám aj štvorkolesové malotraktory FERRARI ktoré sú tiež na predaj. Presvedčte sa sami, a prídte si ho po dohode (telefonicky alebo e-mailom) vyskúšať či pozrieť.. V ponuke mám aj štvorkolesové či svahové traktory FERRARI (Svahová kosačka) Predvedenie stroje alebo podanie referencii je samozrejmosťou.. Rozdiel v práci pocítite hlavne Vy... Viac informácii po telefone alebo e-mail.. cena je bez DPH a platí pre stroj F-328 5,6koní.. Honda GX-200 4-takt benzínový motor, 1 – valec, , výkon 5,6 HP / 4,1 kW Štartér - manuálny Prevodovka- ozubená mechanická v oleji, vo zliatinovom bloku ( 3 x vpred a 3 x vzad ), diferenciál s uzávierkou Reverz- áno s aretáciou na riadidlách Spojka - lamelová, v olejovom kúpeli s hydraulickým filtrom Vývodová hriadeľ- 990 ot./min. Riadidlá: - odpružené na siloblokoch, otočné o 180 stupňov na
Žilina-Budatín
1 330 €
malotraktor FERRARI Cromo30 svahova kosačka BCS
Predám nový profesionálny Talianský malotraktor FERRARI Cromo 30RS. Motor- KUBOTA V 1505-E3B diesel, 3-valec, vodou chladený, výkon 26 HP / 18,6kW, objem 1 123 cm3 Riadenie- riadený prednou nápravou – servoriadenie, (bez zalamovacieho kĺbu) výkyvný kĺb 15° Prevodovka- 12 stupňová, mechanická, synchronizovaná (8 x vpred, 4 x vzad) - pohon 4 x 4 s prednou i zadnou uzávierkou diferenciálu Spojka- disková suchá Brzdy- mechanické bubnové na zadnej náprave, nezávislá parkovacia brzda Hydraulický systém- 1 x dvojčinný okruh 3 – bodový záves- hydraulický, zdvíhacia sila 1050kg, kategória I. Vývodová hriadeľ - 1 rýchlostná 540 ot/min Otáčanie doprava vo smere jazdy, Kolesá - 6,50 – 16 s 4x rozšireteľným diskom. Traktor je obratný a jednoducho sa ovláda, nájde uplatnenie v menších zázradách, ako aj na poli v lese, alebo vo vinohradoch. K traktoru poskytujem záruku, dopravu až k Vám domov, kvalitný a rýchly servis po celom území SR. Prosím pozrite aj moje ďaľšie inzeráty.
Žilina-Budatín
dohodou
Predám traktorové kosačky Cub Cadet aj na splátky
Predám traktorové kosačky Cub Cadet aj na splátky mesačne od 8,76,- €. Profesionálne americké kosačky Cub Cadet, prevodovky TRANSMATIC a HYDROSTAT, profi motory Briggs & Stratton a Kawasaki s tlakovým mazaným vhodným do svahovitého terénnu. Výkon od 11,5 HP, pracovný zaber od 76 cm. Model Cub Cadet LT1 NS 96 od 1399,90,- € s DPH mesačná splátka od 8,76,- € s DPH. Záruka 24 mesiacov.
Detva-Sídlisko
1 399,90 €
kosačka 110,125,135,165,185,príprava na rozhadzov
predám kosačku bubnovú rôznu nepoužívanú za každý traktor možnosť zapojiť,možnosť namontovať rozhadzovak pokosu,všetky náhradné diely pošleme dopravíme,možnosť dopravy dohodou telefonicky mailom kedykoľvek dohodneme všetko cena vždy podľa výberu kosačky,pozrite všetky naše inzeráty vyberte stroj aký potrebujete ďakujeme.
Námestovo
dohodou
kosačku rotačnú nepoužívanú110,125,135,165,185 k
Predám kosačku rotačnú bubnovú novú nepoužívanú 110,125,135,165,185 komplet nože kľúč,možnosť dokúpenia kardan-3-dob, rám plachtu a iné doplnky,do budúcna všetky náhradné diely máme pošleme aj na dobierku,možnosť prepravy po zakúpení vždy všetko dohodou,cena-lacno kosačky podľa výberu veľkosti typu a dplnkou,podám vždy informáciu telfonicky mailom volajte,pozrite naše iné inzeráty vyberte stroj volajte Ďakujeme..
Námestovo
dohodou
hydraulicky rozvadzac na stiepacka,kalacka
Predám nový hydromotor, použitie ako nahon na kardan traktora v poľnohospodárskych, stavebných strojoch. naviják,,dopravny pás,miesacka,vrtak,kosacka,hrabacka.Hydromotor s kardanovým vývodom vhodný na prestavbu traktorov bez kardanového vývodu.Rôzne parametre: otáčky:200-850ot/min,výkon:7-17kW,krútiacimoment:90-715Nm. Nové,záruka, dobierka.
Námestovo
dohodou
Predám nový hydromotor, použitie ako nahon na kard
Predám nový hydromotor, použitie ako nahon na kardan traktora v poľnohospodárskych, stavebných strojoch. naviják,,dopravny pás,miesacka,vrtak,kosacka,hrabacka.Hydromotor s kardanovým vývodom vhodný na prestavbu traktorov bez kardanového vývodu.Rôzne parametre: otáčky:200-850ot/min,výkon:7-17kW,krútiacimoment:90-715Nm. Nové,záruka, dobierka.
Námestovo
dohodou
bubnová kosačka
Predám bubnové kosačky , rôzne veľkosti . Viac info na telefone
Nová Baňa
dohodou
Elektrická kosačka Mountfield
Predám elektrickú kosačku zn. Mountfield, použivaná 3 sezóny, kos na zberanie a nastavenie výšky samozrejmosťou, plne funkčná, dovod predaja kúpa novej robotickej kosačky.
Prešov
70 €
Predám kozliatka 4mesačne na chov
Predám kozičku a capka 80% anglonubijske nepribuzné vhodné do chovu alebo ako žive kosačky.Su prítulné hravé a zvyknuté na deti.Alebo vymenim koli zmene krvi.Otec 100%anglonubijsky cap a matka doji 5l mlieka.
Trenčín
35 €
Kosacka Ramiz motor Brigde Station 140cm3
Predam nepouzivanu motorovu kosacku Ramiz DĹžka noža: 55 cm Objem koša: 60 l Zdvihový objem valca: 140 cm Rýchlosť pohybu cca: 3,3 km / h Výška kosenia: 25 - 75 mm Hmotnosť (brutto): 36kg CENA 200 EURO
Nitra
200 €
Kosačka
Predám elektrickú kosačku
Holíč
50 €
Predám kozičku a capka 80% anglonubijske nepribuzn
Predám kozičku a capka 80% anglonubijske nepribuzné vhodné do chovu alebo ako žive kosačky.Su prítulné hravé a zvyknuté na deti.Alebo vymenim koli zmene krvi.Otec 100%anglonubijsky cap a matka doji 5l mlieka.
Trenčín
35 €
hydromotor vyvod na kardan traktora
Predam novy hydromotor s kardanovym vvvodom vhodny na prestavbu traktora, malotraktora bez kardanoveho vyvodu, rôzne hydromotory pre použitie v poľnohospodárskych, stavebných strojoch, na naviják, kardan miesacka,kosacka,hrabacka,zametacie zariadenia, obaľovačky,dopravníkové pásy a podobne. Rozne parametre: otáčky:180-775ot/min,výkon:7-17kW,krútiaci moment:90-715Nm. Nové,záruka,možná dobierka, najlepšia cena, tovar u vás na druhý deň.
Prešov
dohodou
Refraktometer na pivnú mladinu
Predám Refraktometer na pivnú mladinu. Jedná sa o optický refraktometer (brixmeter) vybavený stupnicou Brix v rozsahu 0 až 32 °Bx s rozlíšením odpočtu 0.2 °Bx a stupnicou SG wort na meranie špecifickej hmotnosti pivnej mladiny (pivnej brečky) a rozsahom merania 1.000 až 1.120 a s rozlíšením 0.001. Taktiež ním možno merať kvas a ovocné šťavy. Je vybavený Automatickou teplotnou kompenzáciou (ATC), takže refractometer sa automaticky nastaví na správnu teplotu prostredia. Balenie 1 obsahuje: 1. Refractometer 2. pípetku na naberanie vzorky 3. šroubováčik na kalibráciu 4. handričku zabalené v plastovom sáčiku, za 20€ balenie číslo dva obsahuje: 1. Refractometer 2. pípetku na naberanie vzorky 3. šroubováčik na kalibráciu 4. handričku zabalené v plastovej krabičke, za 23€ Zasielam aj na dobierku, ale vtedy sa cena navyšuje o 3€, kvôli poštovnému. Cena je pevná.
Rastislavice
20 €
Predam kosacku
Predam elektricku kosacku plne funkcnu.Vhodna na mensie pozemky. Najlepsie osobny odber.
Bertotovce
30 €
kosačka 110,125,135,165,185 rozhadzovak priprava
predám kosqčku ako na fotke s rozhadzovakom alebo bez rôznej veľkosti za každý traktor malý veľký cena vždy podľa potreby vašej za váš traktor volať mailom dohodneme všetko možnosť dopravy na adresu po zakúpení cena-dohodou pozri naše inzeráty výber čo potrebujete volať kedykoľvek Ďakujeme.
Námestovo
dohodou
Elektrický krovinorez
Predám el. krovinorez zn. Stern Austria GT10. Motor: ELEKTROMOTOR,Príkon: 500 W. Záber kosenia: 320 mm, 8 M nylon. Napätie / Frekvencia: 230 V-240 V / 50 Hz. Rýchlosť bez zaťaženia: 11000 rpm, 96 dB. Teleskopická rukoväť, rozpätie teleskopu: 100 - 125 cm,pomocné kolieska. Hmotnosť: 2,6kg. Obsah balenia: Strunová kosačka,kolieska, Žacie hlava so strunou. Posielam aj na dobierku, cena poštovného je 3,90 eur.
Dunajská Streda
30 €
Úplne nový nepoužívaný 500W
Predám Úplne nový nepoužívaný 500W krovinorez vybalený iba kvôli foteniu,
Spišská Nová Ves
29 €
Predam kosačky
Predam dve kosacky, funkcne. Cena 5 eur kus
Podolie
5 €
1 2 8