Inzerát bol vymazaný! Pozrite si podobné inzeráty.
5 inzerátov
Predám programovací kábel na Baofeng
Sedí na model Baofeng UV-5RE UV-5R UVB2 UV-RE+ Pošlem aj poštou Na programovanie sa používa program CHIRP, je veľmi jednoduchý, po telefóne ochotne vysvetlím
Turčianske Teplice
10 €
Arduino Uno R3 a OLED displej
1) Predám Arduino UNO R3. Úplne nový, nepoužitý. Arduino Uno je mikrokontrolérová vývojová doska založená na ATmega328. Tento čip umožňuje pracovať na frekvencii 12 Mhz. Doska má USB pripojenie, 14 digitálnych vstupných/výstupných pinov (z toho môže byť 6 použité ako výstupy PWM), a 6 analógových vstupov. Špecifikácia: Microcontroller: ATmega328 Clock Speed: 12 MHz EEPROM: 1 KB SRAM: 2 KB Flash Memory: 32 KB Operating Voltage: 5V Input Voltage (limits): 5-20V USB Type-B Vstupy a výstupy: 14x digitálny vstup/výstup (Sériový port, externé prerušenie, PWM) 6x analógový vstup Rozmery: 6,8 x 5,3 cm Piny sú priložené v balení. V balení je aj USB kábel zadarmo. Dobrý darček pre zvedavého informatika. Arduino je veľmi vhodná pre rýchle prototypovanie hračiek, zariadení a ovládacích a regulačných aplikácií bez potreby hlbšej znalosti princípov elektroniky. Bez nutnosti spájkovania a s pomocou jednoduchého vývojového prostredia a programovacieho jazyka tak vytvoríte napríklad monitorovacie zariadenie, alebo diaľkovo ovládaného robota. Cena 7€ + postovne 2) Predám OLED displej pre Arduino. Úplne nový, nepoužitý. OLED displej o veľkosti 128×64 ma voči LCD displejom mnoho výhod. Sú to napríklad vyššie rozlíšenie a nižšia spotreba. Vďaka osvetleniu len tých bodov ktoré sú aktivované. Špecifikácia: Pripojenie k Arduino cez IIC (=I2C) čiže stačia 4 kábliky - VCC, GND, SDA, SCL Uhlopriečka 0,96 ” Rozlíšenie 128 x 64 px Biele svetielkujúce body OLED Napájanie 3,3 – 5V Rozmery 27 x 27 mm Riedenie: SSD1306 Cena 6€ + postovne Cena + postovne podla vahy (obycajne postovne 2. tr. 0,65€ - 0,95€). Posielam po nabehnuti penazi na ucet. Alebo mozny osobny odber v Bratislave (Dubravka). Na dobierku posielam iba po nabehnuti na ucet sumy postovneho (pri dobierke postovne je drahsie - 2,90€). Inzerat plati do zmazania. Pozrite si kliknutim na meno aj ostatne moje inzeraty, vyskladajte si balicek a usetrite na postovnom :)
Bratislava IV - Dúbravka
6 €
JVC RX 416V Dolby Surround Pro Logic Receiver
Predám JVC RX-416V Dolby Surround Pro Logic Receiver. Kvalitná klasika od JVC. Tech.parametre: SYSTEM DOLBY PRO LOGIC(5.1), 3 CH LOGIC(2.1), HALL(4.0) Center-mode: Phantom , Wide , Normal PHONO - gramofón , VCR, CD, Tape-1, Tape-2, VIDEO/DVD, Loudness & Tape Monitor 175 Watt Sinus DIN : 2 x 50 Watt (predne) , 1 x 50 Watt (Center) 2 x 12,5 Watt ( zadne ) Regulacia: BASS (+/-10dB/100Hz), TREBLE (+/-10dB/10kHz), BALANCE Digitalny Tuner FM 87,5-108 Mhz, AM 530-1710 kHz rozmery: B x H x D: 435 x 126 x 344 mm vaha: 8,5 kg Original dialkové už nemám, ale kúpil som nové programovacie-učenlivé typ: THOMSON ROC6411 a funguje tam zap-vyp aj hlas. Toto dialkové sa dá nastaviť naraz až na 6 zariadení s predvolbami TV-VCR-SAT-DVD-AUX-AMP. Celkovo viac ako tisíc kódov a samé sa aj naučí/nájde nový kód! Inzerát je aktualny do zmazania
Bratislava
89 €
Začíname programovať v jazyku Java
Predám knihu Začíname programovať v jazyku Java. Kniha je ako nová, bola použitá iba par krát počas studia na vysokej škole. Kniha vás provede od základních prvků jazyka (opakovací struktury, pole, řetězce), přes objektové programování (metody, třídy) až po tvorbu grafiky a uživatelského rozhraní. Osvojíte si nezbytné činnosti, jako je překlad programů, navázání knihoven atd. Pedagogicky důsledný autor ve vás pěstuje každým příkladem správné javové programovací návyky, s nimiž budete vytvářet čitelný a snadno udržovatelný kód, použitelný v dnes převládajících týmových projektech. Upozorňuje na obvyklé chyby, ukazuje, jak vytvářet opakovaně použitelné objekty a jak testovat vytvořené programy s různými sadami dat.
Stropkov
10 €
CARPROG full 8.21 ONLINE 9.31
Predám nové a odskúšané zariadenie CARPROG na programovanie riadiacich jednotiek. Rozdiel od lacných verzii: kvalitná verzia, FUNČNÁ, všetky funkcie sú odomknuté. Funkcie záležia od vyhotovenia zariadenia a verzie firmwaru, nie od verzie softwaru. S týmto zariadením spravíte podstatne viac ako s verziami s novším softwarom. Funkcie: resetovanie airbagov kódovanie klúčov, kódovanie autorádií, programovanie riadiacich jednotiek motora, úprava budíkov, kódovanie immo a podobne Funguje na všetky windowsy bez inštalácie a s pripojením USB. Obsah balenia: 1: CarProg ADAPTÉR 2: A1 - OBD2 Adaptér kábel (Vo vnútri s K-line a CAN bus pripojením. Použitie so všetkími vozidlami s pripojením OBDII) 3: D1 - Adaptér počítadla kilometrov, airbagov (Prístrojovka ,Airbagy programovací adaptér ) 4: A3 - Transponder Anténa ( Použítie s všetkými CARPROG immobilizér softvérmi ) 5: A10 -Pre Motorola Adaptér Kábel (Motorola MCU programovací adaptér ) 6: A11 -Pre BMW EWS adaptér kábel ( Používa sa softvérom BMW Immo ) 7: A16 - Autorádio Kábel ( Použitie v Opel, Renault, Peugeot, Citroen autorádio značky philips dekódovanie) 8: A15 - Kábel ( Používa sa s D1 adaptérom, univerzálny programovací adaptér pre prístrojovú dosku a airbagy v aute ) 9: A17 -Pre Honda Airbagy OBD2 Kábel ( Adaptér pre Honda resetu airbagov u OBDII ) 10: A4 - Eeprom Adaptér Kábel ( Používa sa pre programovanie EEPROM) 11: A5 - DIP8 Clip Kábel ( DIP8 Clip pre programovanie EEPROM) 12: A6 - SOIC8 Clip Kábel ( SOIC8 Clip pre programovanie EEPROM) 13: A7 -Pre Mercedes Benz 38-Pin Kábel (Používa sa s MB Airbagmi a na prístrojovú dosku) 14: A8 -Pre BMW 20-Pin Kábel ( Používa sa s BMW airbagmi a na palubnej doske ) 15: RNS510 Adaptér Kábel ( Prepojovací kábel rozhrania dekódovanie RNS510 ) 16: Pre VOLVO FORD CAN 2006+ Kábel (Potrebné pre airbagy a programovanie na prístrojovej doske) 17:Pre FIAT CAN 2006 Kábel ( Potrebné pre airbagy a programovanie na prístrojovej doske) 18: C1 OBD2 zásuvka kábel 19: USB kábel 20: Napájací kábel 21: CD.
Lednické Rovne
199 €