Inzerát bol vymazaný! Pozrite si podobné inzeráty.
6 inzerátov
Helma Held Black Bob matt black
Predám klasickú Jet- prilbu nemeckej značky HELD. Prilba je nová, nenosená. Má odnímatelný šilt a aj vnútornú slnečnú clonu. Slnečná clona sa dá zasunúť do vnútra škrupiny. Na zadnej strane je úchyt na mototookuliare.Veľkosť XL. Pri dobierke + 5,- eur poštovné.
Banská Bystrica
79 €
Helma Held Black Bob USA
Predám prilbu nemeckej značky Held. Krásna štýlová prilba so slnečnou clonou. Odnímatelný šilt, tmavá slnečná clona sa dá zasúvať do vnútra škrupiny. Na zadnej strane úchyt na motookuliare. Farba USA design, veľkosť S. Prilba je nová, nenosená. Pri dobierke + 5,- eur poštovné.
Banská Bystrica
89 €
Prilba Held Katana nová
Predám novú nenosenú prilbu nemeckého výrobcu Held. Integrálna prilba má vnútornú protislnečnú clonu. Má bradový deflektor proti podfukovaniu do prilby zospodu a má aj nosový deflektor, ktorý znižuje zahmlievanie plexi. Farba čierna matná, veľkosť L. Pôvodná cena 119,- eur. V prípade dobierky + 5,- eur poštovné.
Banská Bystrica
95 €
Vyklápačka Held Travel nová
Predám vyklápaciu prilbu nemeckej značky Held. Prilba má vnútornú protislnečnú clonu, ktorá sa ovláda na ľavej strane. Prilba má bradový deflektor proti podfukovaniu do prilby zospodu a aj nosový deflektor na zníženie zahmlievania plexi. Prilba je nová, nepoužitá. Farba čiena matná, veľkosť M a L. Pôvodná cena 139,- eur . Pri dobierke + 5,- eur.
Banská Bystrica
119 €
Prilba HELD
Predam malo nosenu brilbu velkosti L, Vynikajuci stav skoro ako nova.
Lipany
dohodou
Prilba Held velkosť L
Farba čierna,velkosť L, číre plexi ,Materiál : Fiberglas vnútorná podšívka (100% polyester) Hmotnosť : 1,600 gr. vetracie otvory na čelnej časti prilby a brade Prilba je používaná nepoškodená bez problémov zvládne dalšie tísíce kilometrov
Martin
40 €