Inzerát bol vymazaný! Pozrite si podobné inzeráty.
5 inzerátov
Prilba HELD
Predam malo nosenu brilbu velkosti L, Vynikajuci stav skoro ako nova.
Lipany
dohodou
Helma Held Black Bob USA
Predám prilbu nemeckej značky Held. Krásna štýlová prilba so slnečnou clonou. Odnímatelný šilt, tmavá slnečná clona sa dá zasúvať do vnútra škrupiny. Na zadnej strane úchyt na motookuliare. Farba USA design, veľkosť S. Prilba je nová, nenosená. Pri dobierke + 5,- eur poštovné.
Banská Bystrica
89 €
Helma Held Black Bob matt black
Predám klasickú Jet- prilbu nemeckej značky HELD. Prilba je nová, nenosená. Má odnímatelný šilt a aj vnútornú slnečnú clonu. Slnečná clona sa dá zasunúť do vnútra škrupiny. Na zadnej strane je úchyt na mototookuliare.Veľkosť XL. Pri dobierke + 5,- eur poštovné.
Banská Bystrica
79 €
Prilba HELD Rune black matt
Predám prilbu na klasickú motorku, choppra alebo veterána. Prilba má odoberatelný šilt, úchyt na motookuliare na zadnej strane. Zapínanie na klasickú rýchlosponu. Odvetranie dvomi vetrákmi vpredu nad šiltom. Farba čierna matná, veľkosť M,XL. Pri dobierke + 5,- eur poštovné.
Banská Bystrica
60 €
Vyklápacia helma Held Travel
Predám vyklápačku nemeckej značky Held. Prilba má vnútornú slnečnú clonu, ktorá sa ovláda na ľavej strane naspodku. Prilba má bradový aj nosový deflektor. Prilba je nová nepoužitá. Bielo-čierno-červ. veľkosť S,M,L, čierna matná veľkosť M,L. Pôvodná cena bola 139,-. Pri dobierke + 5,- eur poštovné.
Banská Bystrica
119 €