Inzeráty

Inzerát bol vymazaný! Pozrite si podobné inzeráty.
28 inzerátov
podložka vyhrievacia pod šteniatka
podložka vyhrievacia pod šteniatka
.Predám výkonnú univerzálnu zalaminovanú podložku pod šteniatka, psíkov - výhrevná - vykurovacia - vyhrievacia fólia... je umývateľná, - je vhodná pre napr. - akita. jazvečík, vyžla, mops, čivava,krysařik, kolia, pudel .buldoček, york, maltéz, NO, jazvečík..., alebo aj né živočíchy - do terária, alebo pod hydinu, mačičky... Na fotkách je ukázané, ako je podložku možné napríklad použiť do kotiacich boxov:... 1.druh Vyhrievanie má 2 polohy teploty - 34 alebo 27 stupňov Celzia / teplotu si môžte nastaviť prepínačom podľa potreby /, 50 x10cm = 9 euro 30x15cm = 9 euro 30x30cm = 12euro 30x40cm = 16 euro 50x30cm = 20 euro 2.druh - Vyhrievanie je možné si nastaviť - regulovať = má tzv. nastavovač teploty, ktorým sa dá teplota nastaviť podľa potreby /od 0 stupňov až do 40 stupňov Celzia/ Rozmer 25 x 50 cm = 18 euro Rozmer 50 x 50 cm = 25 euro Rozmer 50 x 75 cm = 30 euro
Levice
dohodou
Bavorský farbiar šteniatka
Bavorský farbiar šteniatka
Predám čistokrvne šteniatka Bavorského farbiara.Na predaj je 5 psíkov a 5 feniek,teraz majú 11 týždňov,sú pravidelne odčervovane a odchovane na kvalitnom mlieku a granulach Meradog..Bavorský farbiar je inteligentné plemeno.Steniatka sú milé,hrave a dôverčive. Matka šteniatok je čistokrvna i s rodokmeňom,je kludna,priateľská a v dobrej kondícii.Otec je čistokrvny no bez PP.Odber šteniatok je možný hneď.Odpovedam i na SMS a email.
Poniky
160 €
univerzálna, vyhrievacia..podložka..pod psíky
univerzálna, vyhrievacia..podložka..pod psíky
Predám výkonnú univerzálnu zalaminovanú podložku pod šteniatka, psíkov - výhrevná - vykurovacia - vyhrievacia fólia... je umývateľná, - je vhodná pre napr. - akita. jazvečík, vyžla, mops, čivava,krysařik, kolia, pudel .buldoček, york, maltéz, NO, jazvečík..., alebo aj né živočíchy - do terária, alebo pod hydinu, mačičky... Na fotkách je ukázané, ako je podložku možné napríklad použiť do kotiacich boxov:... 1.druh Vyhrievanie má 2 polohy teploty - 34 alebo 27 stupňov Celzia / teplotu si môžte nastaviť prepínačom podľa potreby /, 50 x10cm = 9 euro 30x15cm = 9 euro 30x30cm = 12euro 30x40cm = 16 euro 50x30cm = 20 euro 2.druh - Vyhrievanie je možné si nastaviť - regulovať = má tzv. nastavovač teploty, ktorým sa dá teplota nastaviť podľa potreby /od 0 stupňov až do 40 stupňov Celzia/ Rozmer 50 x25 cm = 18 euro Rozmer 50 x50 cm = 25 euro Rozmer 50 x75 cm = 30 euro
Levice
dohodou
Adolf, Adi – hľadá nový domov – na adopciu
Adolf, Adi – hľadá nový domov – na adopciu
Datum nar: 4/2013 Adiho sme pred troma rokmi šťastne adoptovali po dlhej dobe do rodiny. Všetko bolo v poriadku, konečne si aj on našiel domov. No teraz sa to zmenilo.. Adi sa z domova musel vrátiť a teraz opäť hľadá nový domov! Adino je 6 ročný psík kríženca labradora. Má krásnu stavbu tela a výšku okolo 65-70cm. Povahu má dobrú, je priateľský a milý, na cudzieho človeka si zvykne veľmi rýchlo. V domove mal so psami problémy, no u nás reaguje na psov neutrálne - ale púšťaný na dvor je zatiaľ len sám. Rád si pobehá za loptou a preto by bol vhodný do aktívnejšej rodinky, ktorá mu poskytne dlhé prechádzky a šantenie, ktoré miluje. Adino sa sklamal v živote už veľa krát, preto by sme boli veľmi radi, keby si našiel svoju pravú rodinku. Ak by ste o neho mali záujem, kontaktujte nás do správy.
Štúrovo
dohodou
Nero – hľadá nový domov – na adopciu
Nero – hľadá nový domov – na adopciu
Velmi prosime za Néra! Nerovi hladame novu docasnu opateru u cloveka, ktory uz ma nejake skusenosti s velmi plachymi psikmi, psikmi ktori boli poznaceny svojou minulostou a nedoveruju cloveku. Nero je jednym z tychto psickov. Pred dvoma tyzdnami sa nam ho podarilo umiestnit do docasnej opatery, avsak napriek snahe docaskara, Nero neurobil ziadne pokroky, stale iba lezi, boji sa, papa len ak je sam, pamlsky z ruky sice vezme ale nezje ich, pred pohladenim sa snazi utiect. Potrebuje pomoc cloveka ktory by si ho vzal pod svoje ochranne kridla, ktory by s nim mal dostatok trpezlivosti a dokazal by nalomit u neho ten mur nedovery ktorym sa Nero obrnil. Potrebuje pocit bezpecia istoty a lasky. Nero je priblizne 1 rocny krizenec NO, ktoreho sme prijali pod nase OZ spolu s jeho partakom Rickym nakolko majitel tychto psikov umrel. Nera si jeho predosly majitel zaobstaral este ako steniatko, avsak nebol to laskavy domov, Nero v tomto domove nepoznal co je to pekne slovo ci pohladenie. Oboch psikov sa nam podarilo umiestnit do docasnej opatery avsak museli sa odlucit a kazdy z nich putoval na ine miesto. Nevieme co ho nalomilo do takeho obrovskeho strachu z ludi , no teraz ked bol odluceny od svojho partaka Rickyho mozno vsetky tieto zmeny znasa horsie. Nema v nikom oporu. Od inych psov sa boji tiez. Prosíme, ak by ste mu vedeli pomôcť, kontaktujte nás do správy.
Štúrovo
dohodou
Balu – hľadá nový domov – na adopciu
Balu – hľadá nový domov – na adopciu
S malinkou dušičkou hľadáme na dožitie domov pre tohto psieho deduška, ktorého predchádzajúci majiteľ bez štipky súcitu odvrhol, odsťahoval sa a starého psíčka neschopného sa o seba postarať nechal samučkého na opustenom pozemku. Balu strávil sám na opustenom pozemku približne 3 roky. Toto obdobie prežil len vďaka panej, ktorej jeho osud nebol ľahostajný a pravidelne ho kŕmila. Teraz sa Balu ocitol v azyle, kde je síce o neho postarané, avšak jeho domovom je koterec. Naozaj by malo toto úbožiatko prežívať posledné chvíľky života za mrežami koterca? Balu má cca 10 až 12 rokov pravdepodobne, ťaží ho jeho vlastná váha - nadváha a taktiež má problémy s chôdzou - po dvore pochodí sem a tam, avšak zadné nožičky mu už neslúžia najlepšie. Je to veľmi nenáročný psík, ktorému by postačilo teplo domova s menším výbehom, miska s vodou a dobrou papanicou a láskavé pohladenie. Má rád svoj kľud a svoje ´´doma´´ si ustráži. Nevedno čo si okrem sklamania z opustenia musel prežiť, ale rany na jeho krku vypovedajú o jeho živote na reťazi ktorá mu tam musela zarásť. Je dosť nedôverčivý k ľuďom, čo mu nemôžme zazlievať prihliadnuc na fakt, že jeho život nebol rozprávkový a nezažil lásku človeka. Nepoznal pocit kedy by bol niečím viac ako len živým zvončekom na reťazi,.... ten pocit, že niekomu na ňom záleží,... Balu spočiatku nerobí dobrý dojem na ľudí svojim odstrašujúcim štekotom, stráži si svoj domov, a bojí sa. Netuší čo môže očakávať, čo alebo kto sa k nemu blíži a s akým úmyslom. Za asistencie nejakých dobrôt si však získate jeho priazeň dosť rýchlo a ani sa nenazdáte a bude za vami ´´behať´´ s túžbou po pohladení. Potrebuje však človeka, ktorý rozumie potrebám psíka- seniora , ale najmä psíka s takou minulosťou, ....človeka ktorý bude dostatočne vytrvalý, dominantný, bude vždy pánom situácie ale zároveň dokáže rešpektovať určité hranice ktoré si Balu určuje. Všetci si napokon povieme, ak nám je niečo nepríjemné, ak sa nám niečo nepáči a to robí i Balu vrčaním alebo vycerením zubov. Žiaľ slovami svoje pocity vyjadriť nevie a tak to robí pre nás ľudí dosť odstrašujúcim spôsobom. Na prvý pohľad je to starý, životom dobitý pes. Pri pohľade do jeho očí vidieť že ho bolesť v tomto živote nešetrila. Väčšina z nás by to už dávno vzdala .No človek s veľkým srdcom dokáže v jeho očiach ešte uvidieť čo mu dáva tu silu ešte veriť . Verí že sa nájde ešte niekto koho srdce si bude môcť získať, komu bude môcť dať pocítiť výnimočnosť okamžikov ktoré ešte spolu prežijú. Verí že ešte pre niekoho tu bude môcť byť. Dá mu niekto šancu? Do nového domova by išiel veterinárne ošetrený, čipovaný, očkovaný...Ak by sa našiel niekto kto by bol ochotný podať pomocnú ruku tomuto deduškovi, ozvite sa nám do spávy.
Štúrovo
dohodou
Yaris – hľadá nový domov – na adopciu
Yaris – hľadá nový domov – na adopciu
dát.nar.: 5/2017 Yaris je mladučký, psik. Našiel sa spolu so súrodencami vyhodený na smetisku, kde sa ich zbavil majiteľ. Psíkov sme už inzerovali no majiteľ bol nedočkavý, tak psíkov poriešil sám... Odchyt Yarisa trval najdlhšie, bol veľmi vyplašený, nedalo sa ho nijak ani pohľadkať. No teraz je už v dočasnej opatere a stal sa z neho úplne iný psík. Yarisko je veľmi vdačný a oddaný svojmu páničkovi. Je velmi milej a hravej povahy, aj so psami vychádza veľmi dobre. Hľadáme pre neho domov s celoročným pristupom do domu alebo do bytu, nie na dvor. Ak by ste Yarisovi vedeli ponuknúť láskavy nový domov, píšte nám do správy.
Štúrovo
dohodou
Damian – hľadá nový domov – na adopciu
Damian – hľadá nový domov – na adopciu
Datum nar.:07/2017 Damian je mladý psík stredného vzrastu. Bol nájdený v Ľubej pri jazere, kde musel tráviť dlhšiu dobu nakoľko bol vychudnutý a špinavý. Nevieme čím si prešiel, ale bol veľmi ustráchaný, od strachu sa pocikával. Vo svojom kratučkom živote určite veľa dobrého nezažil, nakoľko sa pri prudkejších pohyboch ihneď zľakol. Teraz už robí veľké pokroky, je veľmi naviazaný na človeka. Potrebuje veľa lásky a aj istú dávku trpezlivosti, ktorú vám však vráti. Od radosti na Vás skáče, no po chvíľke a upozornení prestane. Je veľmi múdry, rýchlo učenlivý a má veľmi veľa energie. S radosťou Vám prinesie loptičku, rád chodí na prechádzky a miluje maznanie. Ak by ste Damianovi chceli ponúknuť nový domov, ozvite sa nám.
Štúrovo
dohodou
Cody – hľadá nový domov – na adopciu
Cody – hľadá nový domov – na adopciu
Predstavujeme vám macka CodynkaToto zlatíčko by stačilo opísať iba jedným slovom, no proste " DOKONALY" je to velký kludas, skoro celý den spinká, ešte sme ho nepočuli brechať, ale veríme, že to vierád sa mojká, miluje ludí, prechádzky a nevadí mu žiadný havinko, je tichučký a nenáročnýmá asi 2 rôčky, váží 9 kíl, je kastrovaný a má bohužial problémy s lavým očkom , do ktorého sa musí 3krát denne kvapkať, aby neoslepol.Šťastný to majitel, ktorý mu dá ten najúžasnejší domovon proste nemá chybu, aspon o žiadnej nevieme....
Piešťany
dohodou
Ester  – hľadá nový domov – na adopciu
Ester – hľadá nový domov – na adopciu
do azylu prijata: 01/2017 rok narodienia:2014/06 Ester dostala od života novú šancu. Zo Salky sa nám ozvala rodina, že s Ester niečo nie je v poriadku. Bola gravidna, a mala tažky pôrod . Rodila v bolestiach viac než 24 hodín, a takmer prišla o život. Nakoniec bolo nutne vykonat cisársky rez, ale šteniatko bolo už hodiny mŕtve, zaseklo sa a udusilo v pôrodnom kanáli. Týždeň sa zotavovala na klinike a potom sme ju presunuli do azylu. Majitelia sa jej vzdali a poprosili nás, aby sme jej našli nový domov. Je samostatná, veľmi milujúca fenka. Ester si zvykla na samotu a keďže poznala iba obmedzený priestor okolo neobývaného domu (v Salke), tak nemala šancu spoznať radosť z pohybu... z toho hľadiska jej útulok veľmi nevyhovuje, hodne málo času ak vôbec ostane na jej venčenie. Je samostatná a síce rezervovaná,ale blízkych ľudí veľmi miluje, je rozvážna ale k mužom sa opatrnejšie približuje S deťmi nemá žiadny problém, no vzhľadom na to že má oveľa radšej kľud, tak skôr k starším resp. kľudnejším deťom Napriek dosť veľkej nadváhe dokáže aj zašprintovať, dostáva špeciálne granulky... už schudla pár kíl ale bolo by ešte na čom pracovať... Nevyhľadáva spoločnosť iných psíkov, ale občas si trošku (i keď lenivo zahrá s fenkami, s ktorými zdieľa dvor. hygienické návyky/vhodné do bytu?: nachádza sa: v azyle od Marec 2017 Útulok jej evidentne nevyhovuje, je smutná a nevyhľadáva spoločnosť iných psíkov. Esterka na Vás čaká v azyle, kde ju môžete kedykoľvek navštíviť a byť hrdinom, ktorý ju vyslobodí a poskytne jej milujúcu budúcnosť alebo docasnu opateru.
Štúrovo
dohodou
Francúzsky buldoček
Francúzsky buldoček
Prijímame rezervácie na šteniatka francúzskeho buldočka narodené 5.12, otec je modrý a matka je čierno biela strakoška (pri záujme pošlem fotky oboch rodičov). Šteniatka sú chovávané v byte v čistom prostredí. Šteniatka už sú samozrejme väčšie ako na fotke, pri záujme pošlem aktuálne foto alebo video. Pri preberaní šteniat bude samozrejmosťou štartovací balíček, šteniatka do nového domova pôjdu očkované a odčervené. Je ich 7 z toho 2 sučky a 5 psov (čierne sú psy). Je možná nezáväzná návšteva, no preferujem keď ma budú kontaktovať seriózny ľudia, ktorý majú o šteniatko naozaj záujem. Pre viac informácií ma môžete kontaktovať pomocou emailu alebo SMS poprípade volať.
Hlohovec
dohodou
Celočierne šteniatka NO s PP  na predaj.
Celočierne šteniatka NO s PP na predaj.
Ponúkam na predaj sučku a psíka(nar. 15.10.2019) z pracovného spojenia Cairo z Poreckého potoka( SVV1) a Europa od Janice BH/VT , StPr1, SVV1, SVV2 ) Šteniatka sú zatetované, začipované, zaočkované , odčervené . Možný odber ihneď .
Veľaty
370 €
šteňatá Nemecký ovčiak
šteňatá Nemecký ovčiak
predám tieto tri krásne fenky NO za symbolickú cenu
Trstená
dohodou
Podložka vyhrievacia pod šteniatka, výhrevná...
Podložka vyhrievacia pod šteniatka, výhrevná...
Ponúkam na predaj teplušku ---- výhrevnú - vykurovaciu podložku - zalaminovanú vyhrievaciu podložku pod šteniatka - je vhodná pre napr. - buldoček, akita. jazvečík, vyžla, mops, čivava,krysařik, kolia, pudel .buldoček, york, ...maltéz, NO, jazvečík..., alebo iné zvieratká - do terária, alebo pod hydinu, mačičky... Podložky sú kvalitné - zalaminované... Na fotkách je ukázané, ako je podložku možné napríklad použiť do kotiacich boxov:... 1.druh Vyhrievanie má 2 polohy teploty - 34 alebo 27 stupňov Celzia / teplotu si môžete nastaviť prepínačom /, 50x10cm = 9 euro 30x15cm = 9 euro 30x30cm = 12euro 30x40cm = 16 euro 50x30cm = 20 euro 2.druh - Vyhrievanie je možné si nastaviť - regulovať = má tzv. nastavovač regulátor teploty, ktorým sa dá teplota nastaviť podľa potreby /od 0 stupňov až do 40 stupňov Celzia/ Rozmer 48x48cm = 25 euro Rozmer 48x75cm = 30 euro Rozmer 48x24cm = 18 euro
Levice
dohodou
NO zadarmo
NO zadarmo
darujem 5 ročného kastrovaného Nemeckého ovčiaka, čip, očkovanie má, vhodný na stráženie
Osuské
zadarmo
univerzálna , vyhrievacia.. výhrevná podložka..pod
univerzálna , vyhrievacia.. výhrevná podložka..pod
Ponúkam zalaminovanú vyhrievaciu fóliu, podložku pod šteniatka - mops, čivava,krysařik,pudel, kolia, buldoček, york, maltéz, NO, jazvečík..., alebo iné zvieratká - do terária, alebo pod hydinu, mačičky... Podložky sú kvalitné - zalaminované... Na fotkách je ukázané, ako je podložku možné napríklad použiť do kotiacich boxov:.. 1.druh Vyhrievanie má 2 polohy teploty - 34 alebo 27 stupňov Celzia / teplotu si môžte nastaviť prepínačom /, 50x10cm = 9 euro 30x15cm = 9 euro 30x30cm = 12euro 30x40cm = 16 euro 50x30cm = 20 euro 2.druh - Vyhrievanie je možné si nastaviť - regulovať = má tzv. nastavovač teploty, ktorým sa dá teplota nastaviť podľa potreby /od 0 stupňov až do 40 stupňov Celzia/ Rozmer 48x48cm = 25 euro Rozmer 48x75cm = 30 euro Rozmer 48x24cm = 18 euro
Levice
dohodou
Štekajúce šteniatko gogo
Štekajúce šteniatko gogo
Šteniatko je krásne. je takmer nehrane. No aj napriek tomu nechodí a nereaguje na povely. Iba šteká a sedí. Vôbec nevieme kedy sa mu niečo stalo. Manžel sa ho pokúšal opraviť, no nevedel prísť na chybu. Ak by niekomu urobil aj tak radosť, alebo šikovný otecko možno aj dokáže opraviť.. Ponúkam za 10€
Tvrdošín
10 €
vyhrievacia.. výhrevná podložka..pod šteniatka uni
vyhrievacia.. výhrevná podložka..pod šteniatka uni
Ponúkam na predaj univeryálnu zalaminovanú vyhrievaciu - výhrevnú - vykurovaciu fóliu, podložku pod šteniatka - mops, čivava,krysařik,pudel, kolia, buldoček, york, pudel maltéz, NO, jazvečík..., alebo iné zvieratká - do terária, alebo pod hydinu, mačičky..... Na fotkách je ukázané, ako je podložku možné napríklad použiť do kotiacich boxov:.. 1.druh Vyhrievanie má 2 polohy teploty - 34 alebo 27 stupňov Celzia / teplotu si môžte nastaviť podľa potreby prepínačom /, 50x10cm = 9 euro 30x15cm = 9 euro 30x30cm = 12euro 30x40cm = 16 euro 50x30cm = 20 euro 2.druh - Vyhrievanie je možné si nastaviť - regulovať = má tzv. nastavovač teploty - regulátor teploty , ktorým sa dá teplota nastaviť podľa požadovanej potreby /od 0 stupňov až do cca 40 stupňov Celzia/ Rozmer 48x24cm = 18 euro Rozmer 48x48cm = 25 euro Rozmer 48x75cm = 30 euro
Levice
dohodou
Predám fenku jazvečíka hrubosrstého
Predám fenku jazvečíka hrubosrstého
Predám fenku jazvečíka hrubosrstého, nar. 05/17, s pp, po výborných rodičoch, kandidát chovu, potrebne uz iba dorobit skusky, no nemam bohuzial cas
Zvolenská Slatina
dohodou
Darujeme do dobrých rúk z rodinných dôvodov psíka
Darujeme do dobrých rúk z rodinných dôvodov psíka
Darujeme do dobrých rúk z rodinných dôvodov 2.5 ročného psíka kríženca vysokého cca 40 cm v kohútiku. Zobrali sme si ho na dočasku, no pre nás už nie je možné si ho nechať. Preto hľadáme vhodného noveho majiteľa, majiteľku. Psík je čipovaný s očkovacím preukazom. Rozumie si s deťmi a inými psíkmi. Ovláda základné povely, zvyknutý v byte
Bratislava III - Nové Mesto
zadarmo
1 2