Inzeráty

Inzerát bol vymazaný! Pozrite si podobné inzeráty.
21 inzerátov
2 mesacna brigáda v Nemecku
2 mesacna brigáda v Nemecku
Spoločnosť Bauinvest - EU príjme pracovníkov na 2 mesačnú brigádu do Nemecka. ktorá sa uskutoční od 20.9.2018 do 23.11.2018 na pozíciu Picker : Naplň prace - kompletizovanie objednávok (vianočne baličky-pickovanie-nakládka tovaru na palety pomocou dodacieho listu) Vodic VZV - Retrak : Naplň prace - vyskladňovanie tovaru na pozície Požiadavky na zamestnanca : Práca je vhodná pre mužov, prax nie je nutná ale je výhodou ( pri vodičoch VZV je prax nutná) , jazyk nie je potrebný. Doprava a ubytovanie je zabezpečené a komplet hradené firmou. V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať telefonicky alebo mailom .
Ostatné krajiny
1 500 €
Jednoduchá práca v sklade, 2 zmeny, doprava zdarma
Jednoduchá práca v sklade, 2 zmeny, doprava zdarma
Ponúkame prácu na dve zmeny v sklade novej automobilky v Nitre. Pre všetkých možnosť zaškoliť na VZV - zabezpečenie dokladov zdarma! Vašou náplňou práce na pozícii pickera bude: - príprava výrobkov podľa zadanej objednávky - práca so scannerom, prepočítavanie kusov - účasť na inventúrach - označovanie a skenovanie dielov Tvojou úlohou na pozícii vodiča VZV bude: - vykladanie a nakladane kamiónov - vyskladnovanie a zaskladnovanie tovaru v regáloch - manipulácia so zverenými komponentami - práca so scannerom - zásobovanie linky s pracovnými komponentami - kontrola obalov Doprava je zabezpečná z viacerých smerov: - v rámci Nitry - Trnava - Sereď - Šintava -Šoporňa - Nitra - Piešťany - Leopoldov - Hlohovec - Zbehy - Nitra - Partizánske - Topoľčany - Preseľany - Koniarovce - Nitra - Hronský Beňadik - Zlaté Moravce - Jelenec - Nitra - Levice - Vráble - Golianovo - Nitra - Horné Saliby - Šaľa - Močenok - Nitra - Nové Zámky - Dvory nad Žitavou - Mojzesovo - Veľký Cetín - Nitra - Nové Zámky - Šurany - Palárikovo - Komjatice - Branč - Nitra - Galanta - Pata - Veľké Zálužie - Nitra - Selice - Mojmírovce - Svätoplukovo - Nitra Bonus k mzde: - po mesiaci +5% - po dvoch mesiacoch +10% - po troch mesiacoch +15% Príspevok zamestnávateľa na stravné lístky nad rámec zákona.
Nitra
837 €
Skladník/čka, vodič VZV do skladu VANS (Praha)
Skladník/čka, vodič VZV do skladu VANS (Praha)
Do najmodernejšieho skladu s oblečením v Českej republike (Praha) hľadáme nových kolegov, ktorí sa chcú stať súčasťou nášho tímu, pripravujúceho tovar pre našich zákazníkov v rôznych obchodoch s módou. Naši zamestnanci pracujú na pozíciách od príjme tovaru, expedície, picker, až po prípravu tovaru pre dopravcu. Na každú pozíciu Vás dôkladne zaučíme Práca je vhodná pre mužov, ženy páry :-) NÁSTUP IHNEĎ ALEBO PO DOHODE Ponúkame Ti: - prácu na HPP - ubytovanie zabezpečené- prípad. príspevok na vlastné bývanie 3 000 Kč - doprava zabezpečená firmou - možnosť výberu smien (R+O) alebo čisto nočné smeny - možnosť obnovenia alebo získania európskeho VZV preukazu u nás - náborový bonus 6 000 Kč - bonus za VZV 120 Kč/smena - obedy v práci za 10 Kč - možnost týdenních záloh - príplatky za presčasy,sviatky a víkendy - ovocie a káva zdarma Ak chcete posilniť náš tím, pracovať vo veľkej a stabilnej spoločnosti a dvojsmenná prevádzka pre Vás nie je problém, potom sa nám určite ozvite.
Česká republika
1 000 €
VODIČ VZV "RETRAK"  -  NEMECKO
VODIČ VZV "RETRAK" - NEMECKO
Náplň práce: - je obsluha VZV - RETRAKu, vykladanie/nakladanie paliet s tovarom z a do kamiónu, vyskladňovanie/naskladňovanie tovaru v sklade... Podmienkou je prax na VZV alebo RETRAKu. Mzda: 8,50 Eur/netto Doprava a ubytovanie zabezpečené firmou. Znalosť NJ alebo AJ výhodou.
Ostatné krajiny
9,96 €
Vodič VZV. Mzda až 5,50€/hod. v čistom
Vodič VZV. Mzda až 5,50€/hod. v čistom
Náplň práce: - manipulácia s materiálom na VZV vozíkoch - nakládka a vykládka paliet - miesto výkonu práce: Malacky základná mzda 624€/brutto + bonusy Čo získaš? Tvoj základný plat bude 624 €, ale tým sa to nekončí, s príplatkami sa môžeš vyšplhať až na 950 € v čistom. Pre lepšiu predstavu: - mzda bez ubytovania: 5,50 € v čistom! alebo mzda so zabezpečeným ubytovaním 5,00 € v čistom! Po odpracovaní prvého týždňa ťa čaká BONUS 50 € v hotovosti a ďalších 50 € po odrobených 3 mesiacoch Dones si svojho známeho a dostaneš ďalších 50 € Priemerná mesačná mzda 850 - 950€ v čistom Ďalej ti prináleží: - príspevok na ubytovanie 150€ v čistom - príspevok na cestovanie (50 km od Malaciek) - pravidelné zálohy - stravné lístky - istota dlhodobého zamestnania a stabilného príjmu - komplexná starostlivosť koordinátorom Osobnostné predpoklady: - platný preukaz na VZV - predošlá prax a skúsenosti na VZV
Malacky
1 180 €
Hladam
Hladam
Zdravím hľadám prácu v okolí Popradu a Kežmarku a Starej Ľubovne ako vodič dodávky alebo ako kuriér alebo vodič VZV potrebné doklady na vedenie vozidla mam nástup z mojej strany od 1.aprila a zo všetko prácou mam podrobné skusenosti
Ihľany
1 000 €
Orderpicker alebo vodič VZV HOLANDSKO
Orderpicker alebo vodič VZV HOLANDSKO
Miesto práce: Holandsko - Barendrecht, Zwaagdijk, Oostrum, UDEN, Oosterhout, Tilburg, Waalwijk, Veendendaal, Utrecht/ \'s-Hertogenbosch, Best, VELDHOVEN, Veghel, Amsterdam - všetko záleží od danej aktuálnej pracovnej ponuky nášho partnera Vhodné je pre MUŽOV Termín nástupu: Nástup možný podľa dohody - ASAP Druh pracovného pomeru: TPP - Holandská pracovná zmluva Ponúkaný plat: ORDERPICKER - od 10,15 € brutto / hod. - 13,30 € brutto / hod. - podľa aktuálnej ponuky VZV - od 10,95 € - 13,80 € brutto / hod. NÁPLŇ PRÁCE: Viacero druhov práce ktoré sa určia na základe Vašich znalostí a skúseností: ĎALŠIE INFORMÁCIE: - Pracovná doba: 3 smeny - Potrebné zabezpečiť – PRACOVNÉ TOPÁNKY S OCEĽOVOU ŠPIČKOU – môžete si vziať svoje vlastné., alebo si zakúpiť v kancelárii. - Práca - min.40 hod/týž, nadčasy sú možné s 100 – 200 % príplatkom - Dovolenka v konzultácii s koordinátorom - Mzda je vyplácaná TÝŽDENNE POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA: Jazykové znalosti: Anglický jazyk min. A2,B1,B2 alebo Holandská úroveň A1, A2. Poľský jazyk - vítaný UBYTOVANIE: - 380 €/mesačne (sťahované z výplaty) - Zabezpečuje holandská agentúra ZDRAVOTNÉ POISTENIE: - odpočítavané z vášho mesačného platu - 92 € / mesačne (sťahované z výplaty) DOPRAVA: Doprava do práce je zabezpečená agentúrou - je bezplatná. (alebo vlastné auto) Ak je ubytovanie vzdialené do 10 km od práce, dávame zamestnancom bicykle. Ak bicykel zamestnanec nevráti, budeme mu účtovať 200 EUR zo mzdy. AK Vás ponuka zaujala je potrebné nám zaslať životopis v anglickom alebo v slovenskom jazyku, ktorý bude následne postúpený našim zahraničným partnerom. Pre viac informácií nás kontaktujte emailom alebo telefonicky
Ostatné krajiny
2 200 €
Ponuka práce ČR aj bez predošlej praxe
Ponuka práce ČR aj bez predošlej praxe
Ponúkame stabilnú dlhodobú prácu na pozícii: operátor výroby (obsluha zváracieho robota alebo lisu), vodič VZV a ťažného vláčika, kontrolór kvality. Firma sa zaoberá výrobou autovýfukov a niektorých časti karosérie. Na dané pozície nie je potrebná predošlá prax. Pracuje sa 8-10-12 hodín denne podľa výberu + možnosť nadčasov. Základná mzda od 100Kč/h v čistom + bonusy, priemer je 110-115/h, šikovnejší 125/h. Ubytovanie a pracovný odev zdarma. Je potrebný dobrý zdravotný stav a predložiť výpis zo zdravotnej karty. Miesto práce ČR Havličkuv Brod. Nástupy priebežne po dohode.
Havlíčkův Brod
800 €
Hľadám brigádu
Hľadám brigádu
Hľadám si brigádu popri zamestnaní.Pracujem dva dni po 12 hodín a potom mám dva dni voľno.Cez tie dva dni voľna môžem chodiť na brigády.Pracujem ako vodič VZV.
Považská Bystrica
500 €
NISSAN DX 30 vysokozdvižný vozík, VZV
NISSAN DX 30 vysokozdvižný vozík, VZV
r.v.: 8/2010, 38kW (52PS), Diesel, Euro 5, Výbava: Nosnosť: 3000kg, max zdvih: 3300mm, zdvíhacie zariadenie s bočným posuvom 2F330, hmotnosť : 4610kg, výška VZV: 2155mm, odpružená bezpečnostná kabína vodiča, odpružené sedadlo voziča, kúrenie v kabíne strojníka. Stav vozidla: Možný odpočet DPH Poznámky: veľmi dobrý technický stav, málo používaný. Mierna dohoda na cene pri obhliadke je možná. Cena je uvedená bez DPH!!!
Radoľa
15 200 €
Hladame vodica nakladnej dopravy len SR
Hladame vodica nakladnej dopravy len SR
Hladame vodicov nakladnej dopravy len SR praca. Plat v cistom1200 eur. Len seriozny zaujemcovia, podmienka platbe doklady, karticka VZV a zdravotny preukaz.
Bratislava III - Vajnory
1 200 €
Hľadám prácu
Hľadám prácu
Dobrý deň, hľadám prácu ako zámočník zvárač, montér, vodič B, vodič VzV, alebo akúkoľvek dobre platenú prácu najlepšie okres PD ale nebránim sa i ostatným ponúkam, vopred ďakujem za Vaše ponuky.
Prievidza
10 €
MAXFIN REAL - AREÁL na PREDAJ
MAXFIN REAL - AREÁL na PREDAJ
Ponúkame na predaj areál v centre obce Nové Sady pri Nitre, 11 km od Nitry a len 4,5 km od parku Jauguar / LandRover momentálne je skolaudovaný ako potravinársky výrobno skladový areál, ale je možné ho použiť ako sklady, kancelárie, výrobné priestory alebo potravinársku výrobu. Areál je oplotený, má dva vchody a rozlohu 1569m2. Jeden trakt tvorí administratívna časť kde je k dispozícii 8 menších kancelárií, kuchynka. Spolu 4 prepojené výrobné/skladové haly a rôzne miestnosti, spojovacie chodby. V objekte je sú sociálne zariadenia (5x wc, 2x sprcha). Druhý trakt sú tri väčšie haly, a menšie miestnosti. Je po rekonštrukcii, dlažba, nová strecha (2016), nainštalovaný kamerový a bezpečnostný systém, požiarné hlásiče. K dispozícii sú dve rampy pre kamión a dodávku do 3,5t. Zaťaženie podlahy 5000kg na m2, WC a kúpelne. Bol využívaný na potravinársku výrobu. Vykurovanie je riešené vlastnou plynovou kotolňou. Zavedené 220 + 380 s ochranným vodičom, dostatočné rezervované napätie, nové vedenia, kanalizácia je veľká žumpa ale možnosť pripojiť sa na kanalizáciu, vzduchotechnika, hydraulická rampa. Celková projektová dokumentácia. Na dvore je aj parkovisko pre cca 10 vozidiel, 2 x rampu, jedna prízemná rampa, hlavný vchod a bočný vchod, dva garáže, murovaný garáž pre VZV, zadná rampa. V prípade záujmu o informácie alebo obhliadky, ma pokojne kontaktujte. Cena 399 900 € V cene je zahrnutý kompletný realitný aj právny servis a poplatky spojené s prevodom nehnuteľnosti. Bližšie informácie na t.č.: 0907648003 V prípade záujmu vám vieme zabezpečiť výhodný úver a poistenie. Sme členom REALITNEJ ÚNIE SLOVENSKEJ REPUBLIKY.
Nové Sady
399 900 €
Operátor/VZV, automechanik, autoelektrikár
Operátor/VZV, automechanik, autoelektrikár
Chceš si dobre zarobiť a niečo nové sa naučiť? Máš rád autá alebo prácu so súčiastkami? Máme pre teba prácu, ktorá ťa bude baviť. Ak si na otázky odpovedal áno, tak práca je v Nitrianskom kraji na živnosť. Ak nemáš živnosť, nevadí, pomôžeme ti s ňou. Rozmýšľaš, že to máš ďaleko? Nemusíš, ubytovanie je zabezpečené a zadarmo. Operátor výroby mzda od 1 350€ Vodič vysokozdvižného vozíka od 1 500€ Automechanik mzda od 2 000€ Autoelektrikár mzda od 2 000€
Nitra
1 350 €
Výrobná hala, skladovací priestor, administratívna budova v obci Nové Sady
Výrobná hala, skladovací priestor, administratívna budova v obci Nové Sady
Ponúkam na predaj výrobnú halu so skladovacím priestorom a administratívnymi časťami v obci Nové Sady pri Nitre, ktorý sa nachádza cca 11 km od Nitry. V blízkosti obce 4,5 km sa nachádza od parku Jauguar / LandRover. Momentálne je skolaudovaný ako potravinársky výrobno skladový areál, ale je možné ho použiť ako sklady, kancelárie, výrobné priestory alebo potravinársku výrobu. Areál je oplotený, má dva vchody. Jeden trakt tvorí administratívna časť kde je k dispozícii 8 menších kancelárií, kuchynka. Spolu 4 prepojené výrobné/skladové haly a rôzne miestnosti, spojovacie chodby. V objekte je sú sociálne zariadenia (5x Wc, 2x sprcha). V druhej časti sú 3 väčšie haly, a menšie miestnosti. Hala a priľahlé priestory prešli rekonštrukciou, dlažba, nová strecha v roku2016, plus je nainštalovaný kamerový a bezpečnostný systém, požiarne hlásiče. K dispozícii sú dve rampy pre kamión a dodávku do 3,5t. Zaťaženie podlahy 5000kg na m2 , WC a kúpelňa. Bol využívaný na potravinársku výrobu. Vykurovanie je riešené vlastnou plynovou kotolňou. Zavedené je 220V + 380V s ochranným vodičom, dostatočné rezervované napätie, nové vedenia, kanalizácia je riešená veľkou žumpou ale j možnosť pripojiť sa na obecnú kanalizáciu, vzduchotechnika, hydraulická rampa. Celková projektová dokumentácia. Výška jednotlivých hál je od 3 do 5 metrov. Celkové zastavané plochy a nádvoria sú o výmere 31,19 ára. Na dvore je aj parkovisko pre cca 10 vozidiel, 2 x rampu, jedna prízemná rampa, hlavný vchod a bočný vchod, dva garáže,murovaná garáž pre VZV, zadná rampa.
Nové Sady
390 000 €
Práca v automobilovom priemysle – Škoda Auto
Práca v automobilovom priemysle – Škoda Auto
Hľadáme vhodných uchádzačov na pozície: - operátor výroby (montážny pracovník) , práca na výrobnej linke, prax v automobilovej výrobe - operátor logistiky (vodič VZV), musí mať prax, min.vodičský preukaz sk.B, potvrdenie o schopnosti vykonávať prácu operátora logistiky- operátor skladu, baliacej linky – príprava a balenie komponentov na export- zvárač CO2 alebo DR1 s praxou min 1 rok Všetci uchádzači absolvujú krátke preškolenie priamo v závode. Výhodou je, ak je uchádzač vyučený v odbore zámočník, automechanik, sústružník. Práca je vhodná pre mužov. Pracuje sa v trojzmennej prevádzke. MZDA: od 15.032,- do 16.352,- Kč/ mesačne brutto (165 hodín), príplatky: nočná 20,- Kč/hod brutto, poobedná 6,- Kč/hod brutto, nadčasy mimo štátneho sviatku 25%, v štátny sviatok 100%. UBYTOVANIE: Ubytovanie je zabezpečené v plne zariadených ubytovniach na veľmi slušnej úrovni. Ubytovanie je poskytované zamestnávateľom za mesačný poplatok 500,- Kč/mesačne (záleží od výkonu práce a dochádzky). Zamestnávateľ prispieva na ubytovanie nepeňažitou čiastkou 3000,- Kč/mesačne. STRAVOVANIE: Každý klient si stravu zabezpečuje sám. Zamestnávateľ po odpracovaní 1 mesiaca poskytuje stravné lístky vo výške 45,- Kč/ks (55% uhrádza zamestnanec a 45% zamestnávateľ). DOPRAVA: Doprava z práce a do práce je poskytovaná zamestnávateľom zdarma. Doprava zo SR do ČR je individuálna, na vlastné náklady. NÁSTUP: priebežne 2011. V prípade záujmu nám zašlite svoj životopis v slovenskom jazyku s fotografiou
Česká republika
dohodou
Prevádzkový areál v Nových Sadoch na prenájom (výroba, skladovanie, predaj tovaru)
Prevádzkový areál v Nových Sadoch na prenájom (výroba, skladovanie, predaj tovaru)
Ponúkame Vám na prenájom prevádzkový areál, momentálne skolaudovaný ako potravinársko výrobno skladový areál. Možné využitie je však aj na výrobu a skladovanie iného tovaru, prípadne prispôsobenie na predaj tovaru. Areál bol postavený v roku 1984. Šírka areálu je 53 m a dĺžka 62 m. Celková plocha je 3119 m2, z čoho zastavaných je 1308 m2 a spevnenú plochu tvorí 1617 m2. Úžitková plocha stavby je 1569 m2. Ďalej sa tu nachádzajú nezastavané plochy. Areál má dva vjazdy, pričom hlavný vjazd je na parkovisko pred hlavným vchodom. Kapacita parkoviska je cca 20 vozidiel. Objekt je možné rozdeliť na dve časti: Prvá časť je administratívna, kde je k dispozícii 8 kancelárií, kuchynka, sociálne zázemie (5x WC, 2x sprcha). Táto časť má plochu cca 200 m2. Druhá časť, ktorá je plynule spojená s prvou, teda spoločne vytvárajú jeden celok, obsahuje hlavne tri výrobné a skladové priestory o celkovej výmere cca 1200 m2. Výška priestorov je 3,5 m. Ďalej sa tu nachádzajú menšie sklady, mraziarenský sklad a zázemie. V celom objekte je vzduchotechnika, v roku 2016 bola rekonštruovaná dlažba a strecha, nainštalovaný kamerový a bezpečnostný systém, požiarne hlásiče. K dispozícii sú dve nakladacie rampy pre kamión a dodávku do 3,5 t. Jedna rampa je hydraulická. Zaťaženie podlahy je 5000 kg/m2. Vykurovanie je riešené vlastnou plynovou kotolňou, zavedená je elektrina 220 + 380 V s ochranným vodičom. Kanalizácia je riešená žumpou, no je tu možnosť pripojenia na obecnú kanalizáciu. K dispozícii je ďalej murovaná garáž pre VZV, ďalšie dve garáže, zadná rampa, schválená prípojka do ČOV vo vzdialenosti cca 50 m od areálu, distribúcia stlačeného vzduchu. Areál má celkovú projektovú dokumentáciu. Nachádza sa v centre obce Nové Sady. Obec je vzdialená 11 km od Nitry a cca 4,5 km od automobilky Jaguar / Land Rover. R1 je vzdialená cca 15 km. Areál je plne prevádzkyschopný, dispozíciu priestorov je možné upraviť podľa vlastných potrieb. Cena: 2 900 €/mesiac bez DPH + energie. Areál je k dispozícii aj na predaj za cenu 399,900,- €. Realitný maklér: Lukáš Badinka, Tel.: +421 904 64 74 34, E-mail: prenajom@realsk.k
Nové Sady
2 900 €/mes.
Polyfunkčný objekt pri Nitre, 4,5 km od parku Jaguár/ Landrover
Polyfunkčný objekt pri Nitre, 4,5 km od parku Jaguár/ Landrover
Ponúkame na prenájom polyfunkčný objekt, nachádzajúci sa 11 km od Nitry a 4,5 km od parku Jaguár/ Landrover. Ide o areál, ktorý je skolaudovaný ako výrobno – skladový areál. Priestory je možné využiť  aj na potravinársku výrobu. Areál je oplotený, má dva vchody, jeden trakt tvorí administratívna časť, kde je k dispozícii 8 menších kancelárií, kuchynka, prepojené 4 výrobno-skladové haly , menšie miestnosti a spojovacie chodby. Súčasťou sú sociálne zariadenia ( 5 x WC, 2 x sprcha). Druhý trakt tvoria 3 väčšie haly a menšie miestnosti + sociálne zariadenia. Budova je po rekonštrukcii, dlažba, nová strecha ( 2016), nainštalovaný je kamerový a bezpečnostný systém a požiarne hlásiče. K dispozícii sú 2 rampy pre kamióny a dodávky do 3,5 t. Zaťaženie podlahy 5000 kg na m2. Vykurovanie je riešené vlastnou plynovou kotolňou. K dispozícii sú  elektrické vedenia, 220 + 380 V s ochranným vodičom, dostatočne rezervované. V priestoroch je vzduchotechnika. Je možné pripojenie  na kanalizáciu, momentálne je k dispozícii veľká žumpa. Na dvore je parkovisko pre cca 10 vozidiel,  2  garáže, murovaná garáž pre VZV,  v skladoch    2 x rampa +  jedna prízemná  a zadná rampa. V prípade vážneho záujmu je k dispozícii celková projektová dokumentácia. Cena prenájmu 2900 € na mesiac.
Nitra
2 900 €/mes.
FOX - PRENÁJOM * skladové priestory * výmera 1700 m2
FOX - PRENÁJOM * skladové priestory * výmera 1700 m2
Ponúkame na prenájom skladové priestory v priemyselnej časti Trnavy s dobrým napojením na R1 aj D1 o výmere 1700 m2. Priestor sa nachádza na 1. nadzemnom podlaží. Jedná sa o suchý sklad, vhodný pre uskladnenie paliet, automobilov a tovaru náchylnému na vlhkosť. Spôsob navážania tovaru do skladu je zabezpečený VZV , ktorý je k dispozícii aj s vodičom. K budove sú privedené všetky IS. Po dohovore s majiteľom objektu je možné vykonať stavebné úpravy podľa požiadaviek nájomcu. Sklad je voľný ihneď! Bližšie informácie a cenu Vám rád poskytne náš maklér. Kontakt: Radim Chovan 0944 107 215
Trnava
dohodou
Polyfunkčný objekt pri Nitre, 4,5 km od parku Jaguár/ Landrover
Polyfunkčný objekt pri Nitre, 4,5 km od parku Jaguár/ Landrover
Ponúkame na predaj polyfunkčný objekt, nachádzajúci sa 11 km od Nitry a 4,5 km od parku Jaguár/ Landrover. Ide o areál, ktorý je skolaudovaný ako výrobno – skladový areál. Priestory je možné využiť  aj na potravinársku výrobu. Areál je oplotený, má dva vchody, jeden trakt tvorí administratívna časť, kde je k dispozícii 8 menších kancelárií, kuchynka, prepojené 4 výrobno-skladové haly , menšie miestnosti a spojovacie chodby. Súčasťou sú sociálne zariadenia ( 5 x WC, 2 x sprcha). Druhý trakt tvoria 3 väčšie haly a menšie miestnosti + sociálne zariadenia. Budova je po rekonštrukcii, dlažba, nová strecha ( 2016), nainštalovaný je kamerový a bezpečnostný systém a požiarne hlásiče. K dispozícii sú 2 rampy pre kamióny a dodávky do 3,5 t. Zaťaženie podlahy 5000 kg na m2. Vykurovanie je riešené vlastnou plynovou kotolňou. K dispozícii sú  elektrické vedenia, 220 + 380 V s ochranným vodičom, dostatočne rezervované. V priestoroch je vzduchotechnika. Je možné pripojenie  na kanalizáciu, momentálne je k dispozícii veľká žumpa. Na dvore je parkovisko pre cca 10 vozidiel,  2  garáže, murovaná garáž pre VZV,  v skladoch    2 x rampa +  jedna prízemná  a zadná rampa. V prípade vážneho záujmu je k dispozícii celková projektová dokumentácia. Cena 390 000 € .
Nitra
390 000 €
1 2