Zvieratá

Tomuto filtru nevyhovujú
žiadne inzeráty

Pozrite si najnovšie inzeráty z kategórie Zvieratá

Nemecký ovčiak šteniatka
Ponúkame na predaj čistokrvné šteniatka nemeckého ovčiaka bez PP, po krásnych, pracovne vedených rodičoch PP. Matka - YRRA KORENOV SAD otec - OTTO Z EIBELU. Odčervené, zaočkované, pripravené k odberu
Poprad
130 €
Predám husy biele a sivé landenské
Predám pekne veľké husy sivé landenské a biele vhodné na zárez alebo finálný dokrm cena za 1ks je 25€
Beladice
25 €
Strihanie psov Nitra
Strihanie psíkov malých, stredných aj veľkých plemien v NITRE za super ceny!!! Kompletka malý psík 10€ (strihanie+kúpanie+čistenie uší, strihanie pazúrov+žľazy) Kompletka stredný psík 15€ Kompletka veľký psík 20€ Zásadne bez sedatív... zvládneme aj problematických psíkov! Používame vysokokvalitnú kozmetiku Groom Professional.
Klokočina
10 €
Britské mačiatka už k odberu
Ponúkam Britské mačiatka, narodené 20.6., sú 1x zaočkované a 2x odčervené, sú naučené na toaletu a papajú granulky, masko aj konzervičky. Matka- Britka Modrej farby. Otec - Brit Whiskas Silver. Sú to veľmi hravé a zlaté mačiatka. Odber už je možný. Báb (Nitra)
Báb
150 €
Predam super velku pascu na líšky , dvojkomorova ,
Predam novu super velku pascu na líšky , dvojkomorova , 180x50x50cm cena 125euro v Topolcanoch
Topoľčany
125 €
Nemecky ovciak
Ponúkam na predaj čistokrvné šteniatka nemeckého ovčiaka s PP po pracovných rodičoch narodené 20.5 2019. Šteniatka sú odčervené, zaočkované a začipované, sú hravé a nedočkavé spoznávať nový úžasný svet okolo seba. Budú to skvelí spoločníci, strážcovia a ochrancovia. Farba čierno-pálené krátkosrsté. Matka: Calypso Maduk skúšky SVV-1, SVV-2,IPO BH, RTG -A/A Otec: Cak Laugaricio -Gold Heart skúšky:SVV-1,SVV-2,IPO-1,IPO-2,RTG-A/A. Viac informácií cez telefón.
Soblahov
300 €
pasca na líšky !!
predam novu pascu na líšky rozmer 140x60x40cm,vysoka je 60cm !!! a dlha 140cm !! ma priestor na zivu navnadu, obojstrana, cena 90euro, osobny odber v Topolcanoch alebo sa da poslat postovne je 5euro
Topoľčany
90 €
Šteniatka amerického staforda (amstaff,staford)
Predám šteniatka amerického staforda - 12 tyždňové, narodené 14.5.2019, pravidelne odčervené, očkované. 5 psíkov a dve sučky, možnosť vidieť rodičov. psy sú vhodné aj do rodiny s deťmi, vyrastajú a sú vychovavané pri dvoch deťoch.
Jesenské
150 €
Bernský salašnícky pes - šteniatka s PP
Berieme rezervácie na perspektívne šteniatka bernského salašníckeho psa narodené 20.7.2019 v chst. Z Gemerskej Polomy. Narodili sa štyria psíkovia a štyri sučky. Šteniatka sú po kvalitných rodičoch, výstavné úspešných, je predpoklad pekného exteriéru, výbornej povahy, dobrého zdravia. Otec: Ch. King Lerry Carallsa - HD-A ED-0, šampión ČR, Grand šampión ČR, DM exon 1 N/N, exon 2 N/N Mama: Ch. Cecilia z Gemerskej Polomy HD-A ED-0 OCD-0, Šampión šteniat SR, Šampión mladých SR, Klubový šampión mladých, Šampión SR, DM exon 1 N/N, exon 2 DM/DM, SH test B. Šteniatka ponúkame s perspektívou na výstavy a pre chov, ale v prvom rade ako rodinných spoločníkov a miláčikov. Plemenu sa venujeme už 29 rokov, máme skúsenosti, s majiteľmi našich šteniatok udržiavame kontakt, ponúkame pomoc a spoluprácu.
Gemerská Poloma
dohodou
Hľadáme pestunku k maltezákovi a ku Cane Corso
Hľadáme opatrovateľku pre maltezáka 7rokov 7 kg a Cane corso 5 rokov 55kg. Vychovaný,priateľský a kastrovany. V pracovné dni medzi 12-14tou hodinou. Na opatrovanie sú zvyknutý .Venčenie 40 minut 6,-eur. V prípade ďalších služieb budú doplatky podľa dohody. Trnava , Botanická. Prvé info prosím cez email . Do email nám uveďte Vaše meno na fb , až potom sa stretneme. Ďakujeme za pochopenie. Táto brigáda bude na podpísanú dohodu.
Trnava
120 €
Elektronicky oplotok,ohradník pre psa + KURIER ZDA
Elektronicky oplotok,ohradník pre psa + KURIER ZDARMA Predám úplne nový oplotok. Účinne bráni aby sa pes pohyboval mimo ohradenej oblasti. Pomáha naučiť psa vhodne sa správať vo dvore či záhrade a určiť výbeh ktorý má mať k dispozícii. Malá krabička (vysielač) má vstup pre elektrický kábel, ktorý sa natiahne po dvore či záhrade tvoriaci slučku. Vysielač má možnosť nastaviť šírku pásma okolo kábla, v ktorom systém začne reagovať na obojok psa. Kábel môže ležať priamo na zemi, alebo môže byť úplne zahrabaný v zemi poprípade namontovaný na plot, strom alebo stien budov.Keď sa pes priblíži na určitú vzdialenosť od kábla, elektrický golier vydá varovný zvukový signál. V prípade, že sa bude aj naďalej pohybovať v smere kábla dostane elektrický impulz, ktorý bude nútiť psa opustiť chránenú oblasť.Montáž a uvedenie do prevádzky je veľmi jednoduchá, nevyžaduje prakticky žiadny nástroj a nemala by trvať dlhšie ako 20 minút.VEĽMI DÔLEŽITÉ: Prístroj je úplne bezpečný pre vášho psa - prevádzkové napätie nepresahuje 12V a kábel je chránený izoláciou. Prerušenie alebo poškodenie kábla nie je nebezpečné pre ľudí a zvieratá. Špecifikácia: vysielač: Prvá zóna (varovanie) od 0,4 do 5 metrov Druhá zóna (korekcia) v rozpätí od 0,3 do 1,5 metra Kábel: Štandardné izolovaný 1 až 2,5 mm2 Ochrana pred bleskom Signalizácia poškodenia kábla Nastavenie šírky varovania Nastaviteľný obvod krku: 25 až 47 centimetrov Balenie obsahuje: 1x generátor signálov 1x napájací adaptér pre generátor 1x elektronický vodotesný obojok + nadstavce na krátku a dlhu srsť 1x pár dlhých elektród (pre dlhosrsté psy) 1x pár krátkych elektród (pre krátkosrsté psy) 1x batérie do obojku (nabíjateľná). 1x cievka drôtu 300 m s izoláciou MOŽNOSŤ DOKUPIŤ SAMOSTATNE DROT AJ OBOJOK!!! STAV : NOVÉ NEPOUŽÍVANÉ!!! Osobné stretnutie v ZA alebo posielam aj na dobierku, KURIER ZDARMA AKTUÁLNE DO ZMAZANIA
Žilina
50 €
Protištěkací obojok
Protištěkací obojok je obojok slúžiaci na zamedzenie štekania. Obojok zamedzuje štekanie pomocou zvukového upozornenia, doplneného elektronickým korekčným impulzom. Obojok je ovládaný mikroprocesorom, ktorý dokáže rozlíšiť psie štekanie od okolitých ruchov. Spôsob činnosti: Ak je obojok aktivovaný stekajúcimi psom, vydá najprv zvukové upozornenie. Pri opätovnom zaštekaní psa vyšle obojok nápravný elektro- statický impulz. Intenzita impulzu sa automaticky zvyšuje ak pes šteká ďalej, a to až do stupňa 7. V prípade, že pes prestane štekať na min. 30 sek., obojok sa vyresetuje do východzieho nastavenia. Citlivosť obojku na štekanie možno ľahko nastaviť dvoma tlačidlami LOW/HIGH. Činnosť obojku teda môžete ľahko prispôsobiť ako Vašim potrebám, tak potrebám Vášho psa. Pes si veľmi rýchlo zafixuje, že po zvukovom upozornení nasleduje elektronický korekčný impulz a snaží sa tejto korekcii vyhnúť. Obojok vyrába elektrické impulzy,ktoré nie sú škodlivé pre zvieratá. ŠPECIFIKÁCIA: Nastaviteľný pás obojku. Praktické rozmery a nízka hmotnosť Zariadenie je vodotesné - možné použitie za všetkých poveternostných podmienok Ovládane prostredníctvom elektronického procesora Technológia postupný výboj elektrického impulzu Napájanie: batéria (batérie súčasťou balenia) Účinný pri hmotnosti zvieraťa do 60 kg STAV :NOVÉ NEPOUŽÍVANÉ OSOBNE ALEBO DOBIERKOU Osobný odber po dohode možný aj v Žiline AKTUÁLNE DO ZMAZANIA
Žilina
13 €
Koterec voliéra BORYS 3 x 2m s dovozom a montážou
Predám koterec pre psa, (volieru): šírka 3m, dĺžka 2m, výška vpredu 1,71m výška vzadu 1,51m. Boký a dvere koterca vyrobené z pozinkovaných, uzavretých profilov 50 x 10mm, uložených vodorovné. Rozostup profilov je 10 cm. Určený pre veľké plemená psov. Strecha z pozinkovaného plechu T14, so sklonom dozadu. Dvere 80 cm, zatvárane pomocou zástrče. Da sa vyrobiť aj iné rozmery koterca (podľa Vášho želania). Je možnosť vybrať si iné farebne prevedenie podlá vzorkovnice RAL. Je možnosť vybrať si, oplechovanie pod strechou, oplechovanie bočných stien, otočný držiak pre misky, misky, a otvor pre budú. Cena s DPH, obsahuje dovoz a montáž pre celé Slovensko.
Hurbanovo
329 €
zateplena buda pre psa
Výroba zateplených búd pre psa rôznych veľkostí, napríklad zateplená búda pre psa 110cm-75cm-75cm ma dvojitý polystyrénom zateplený plášt, ktory je z kvalytneho materialu, búda je na nožičkách, strecha je odnímateľná a robím rôzne typy striech, cena tejto zakladnej budy je 100 eur, alebo buda pre velke plemena ako vlciak, labrador, 130cm-90cm-90cm cena 130eur, a pod. Podľa potreby búda obsahuje aj vyberateľnú stredovú priečku, tri druhy náteru a to červený smrek, gaštan a lipa. Búdy pre psov sú kvalitné a spoľahlivé, búdy vyrábam aj na mieru. Viac fotiek poslem mailom.
Nitra
100 €
Britské mačiatka už k odberu
Ponúkame nádherné Britské mačiatka, narodené 6.6., sú 1x zaočkované a 2x odčervené,sú naučené na toaletu a papajú granulky, masko aj konzervičky. už teraz majú niečo cez 1kg. Matka- Britka Lilavej farby-korytnačia(matkiny rodičia-starý rodičia mačiatok majú PP). Otec - Brit Whiskas Silver. Sú to veľmi hravé a zlaté mačiatka :) Odber už je možný. voľný ešte šedý kocúrik, čokoládová (tigrovaná)mačička, zlatá tigrovaná mačička a ryšavý kocúrik.
Báb
200 €
Predam cistokvne stenuatka bandoga posledne 2fenky
Predám čistokrvné šteniatka bandoga , rodičia čistokrvný veľmi dobrej učenlivej povahy .
Košice IV - Barca
500 €
kurin pre sliepky
Predam novy velky kurin pre cca 20 sliepok.Kusrin ma sindlom pokrytu strechu,je vyrobeny z 2cm hrubeho tatranskeho obkladu a znaska ma naklonenu podlahu,aby sa sliepka nedostala ku vajickam.Stracha,shodiky a aj znaska sa daju lahko demontovat,kvoli lahsej preprave.Moznost zhotovenia roznych rozmerov
Nitra
250 €
Koterec voliéra HEKTOR 3 x 2m s dovozom a montážou
Predám koterec pre psa: šírka 3m, dĺžka 2m, výška 1,71/1,51m. Boký a dvere koterca vyrobené sú z C profilov 40 x 20mm farby čiernej. Impregnovaná podlaha. Strecha z pozinkovaného plechu T14. Da sa vyrobiť aj iné rozmery koterca (podľa Vášho želania). Je možnosť vybrať si iné farebne prevedenie podlá vzorkovnice RAL. Je možnosť vybrať si, oplechovanie pod strechou, oplechovanie bočných stien, otočný držiak pre misky, misky a otvor pre budú. Cena s DPH, obsahuje dovoz a montáž pre celé Slovensko.
Hurbanovo
354 €
Koterec voliéra REKSIO 2 x 2m s dovozom a montážou
Predám koterec pre psa: šírka 2m, dĺžka 2m, výška 1,71/1,51m. Boký a dvere koterca vyrobené sú z uzavretých, pozinkovaných profilov 20 x 20 mm. Spodná a horná konštrukcia vyrobená z pozinkovaného profilu C. Strecha z pozinkovaného plechu T7. Da sa vyrobiť aj iné rozmery koterca (podľa Vášho želania). Je možnosť vybrať si iné farebne prevedenie podlá vzorkovnice RAL. Je možnosť vybrať si impregnovanú podlahu, oplechovanie pod strechou, oplechovanie bočných stien, otočný držiak pre misky, misky a otvor pre budú. Cena s DPH, obsahuje dovoz a montáž pre celé Slovensko.
Hurbanovo
230 €