1 363 inzerátov
Klietka pre škrečka
Predám klietku pre škrečkov aj s príslušenstvom.
Košice I - Staré Mesto
20 €
Koterec pre psa
Predám nový, pevný koterec pre psíka - všetky veľkosti a rozmery, vhodné pre každé plemeno psíka, možnosť voľby rozmeru, umiestnenie vchodu, výber farby, debnenie stien- závetrie / klasic. dosky, alebo tatranský obklad /, koterec sa dá zamknúť, je prenosný, dovoz a montáž až k Vám. Bl. inf. telef.
Humenné
dohodou
Medomet nerez
Predám čisto nové ručné antikorové medomety (nikdy nepoužité) na B-čko alebo Čechoslovák 3-rámikový cena:280,00 € 4-rámikový cena:315,00 € V ponuke sú aj iné tipy medometov. Po dohode viem doviesť resp. poslať na dobierku.
Dežerice
280 €
psia buda,buda pre psa
Predam budu zateplená otvaratelna strecha predsien tak isto.tatransky 1. trieda kvality.Vyrobim hociaký iný rozmer a tvar robim ich na mieru volajte alebo píšte.
Žilina
150 €
Krmelec
Predám Krmelec umelec na srnciu zver alebo aj pre domáce zvieratá 3m dlhé 2,3m vysoké. Vyrobené čisto z agátoveho dreva v natur verzii spojovací materiál, zinok alebo nerez.
Nová Baňa
850 €
búda pre psa
Predám psiu búdu rôznej veľkosti. Búda je zateplená a obitá tatranským obkladom. Viac info po tel.
Považská Bystrica
dohodou
Najpevnejšie voliéry pre psov z UZAVRETÉHO profilu
Ponúkame najpevnejšiu voliéru pre psa priamo od výrobcu. Rozmer 3x2m, výška 1,7m, odolné uzavreté pozinkované profily, bočné steny+strecha z pozinkovaného trapézového plechu, štandardne v hnedej farbe, možnosť vybrať iné farebné prevedenie, prípadne iné rozmery podľa potreby. DREVENÁ PODLAHA S IMPREGNÁCIOU GRÁTIS!!!! OTOČNÝ OTVOR S ÚCHYTKAMI NA MISKY GRÁTIS!!! Vyrobené z pozinkovaného profilu Rozvoz SR aj ČR. CENA S DOPRAVOU AJ MONTÁŽOU. Vyrábame aj plechové garáže, záhradné domčeky, stavebné búdy a pod.
Trstená
390 €
Voliéra pre psa (koterec)
Ponúkam na predaj novu volieru pre psa rozmer 3x2m.Kombinacia kovova konstrukcia + steny/dreveny obklad tatransky profil o hrubke 2cm. Podlaha polubovka perodrazka 2,5cm hruba, zo spodu spevnena v troch miestach, vsetko vybrusene a natrete. Predne mreze jokel 10x20mm, otocne dvierka na misky+2 misky ktomu.Moznost kombinacie stien podla zakaznika. Strecha trapezovy plech, farebny podla voliery.Farebné vyhotovenie konštrukcie vo farbe zelenej,hnedej a čiernej. Voliera je bez dalsich investicii.Dovezieme a zmontujeme zdarma v ramci celej SR.Cena 415€
Suchá Hora
415 €
Predám nové klietky
Predám nové klietky aj s podstavcom. Materiál 16mm DTD biely melamín, sololit, čierna hrana. Chromové mriežky, plastové šuflíky, napájačky, krmítka, bydielka z liesky a misky na piesok sú v cene. Rozmer klietky je 40cm x 73cm x 46cm (2 dvierka). Cena jednej klietky je 35€ a podstavca 13€. Po dohode aj doveziem.
Brestovany
35 €
voliera, koterec pre psa
predám novú, montovateľnú volieru pre psa, priveziem zmontujem, kdekolvek, celá SR, aj do 2 dní
Prešov
450 €
Zateplená búda pre psa
Zateplená búdka pre psa Roky Mám na predaj novú zateplenú budku pre psa , vyrobená z vysoko kvalitného FSC certifikovaného dreva. Všetky 4 vnútorné strany domčeka sú oteplené polystyrenom hrubky 3 cm . Polystyren je prekrytý zo všetkych strán preglejkou hrubky 10 mm. Drevo je napustené hnedou farbou je to špeciálny vodoodolný náter. Na rohoch búdky a strechy je okrasná hliníková lišta Na streche je lepenka. V spodnej časti domčeka je OSB doska zelenej farby ,ktorá umožňuje jednoduché čistenie. Nožičky majú plastové ukončenie , aby drevo nenavlhlo od zeme. Domček má otváraciu strechu pre lepšie čistenie . Všetky detaily nájdete v priložených fotkách. Rozmer Búdky je - 110 cm dĺžka x 78 cm šírka x 78 cm výška ; rozmer otvoru do domčeka je 27,5 cm šírka x 40,5 cm výška; vnútorný rozmer podlahy je 97 cm x 65 cm – cena činí 179,- EUR + doprava prepravnou službou - 15,- EUR V ponuke mám aj búdku s rozmerom - 125 cm dĺžka x 88 cm šírka x 86 cm výška ; rozmer otvoru do domčeka je 29 cm šírka x 49,5 cm výška; vnútorný rozmer podlahy je 108,5 cm x 72 cm - cena činí 219,- EUR + doprava prepravnou službou - 18 EUR V ponuke mám aj búdku s rozmerom - 152,5 cm dĺžka x 107 cm šírka x 95 cm výška ; rozmer otvoru do domčeka je 35,5 cm šírka x 58 cm výška; vnútorný rozmer podlahy je 139 cm x 90 cm - cena činí 254,- EUR + doprava prepravnou službou - 19,90 EUR Búdka je v demonte . Je poskladaná v 1 krabici . V krabici sa nachádza ilustrovaný návod na poskladanie. Všetky potrebné skrutky sú v balení. V prípade že by ste mali záujem, a nemáte čas na zmontovanie , viem Vám ho poskladať za cenu 15,-EUR avšak s podmienkou osobného odberu alebo po dohode na sume prepravy , je možné kurín doviesť a zmontovať na mieste , kde sa bude nachádzať. Búdku je možné poslať aj na dobierku prepravnou službou , doručenie do 24 hodín od odoslania. Inzerát je platný do zmazania.
Tvrdošín
179 €
PREDAM BUDKY
Predam nove budky pre Zebricky 2e.pre Andulky 3e.pre Ryzovnik 2,5e.pre Agapornisy 4e.pre Neofemi a Kakariky 5e.pre Korely 6e. pre Mnichy 6,5e.pre Rozely Pestre 11e.pre Rozely Pedantove 16e.Moznost poslat na dobierku.
Topoľčianky
dohodou
Silný 550W elektrický strihací strojček na ovce
NOVÝ !!! silný profi elektrický strihací strojček SILVER / GEKO v praktickom kufríku s príslušenstvom na strihanie oviec. Šírka nožov: 80mm. Motor: 230V / 550W / 2400 ot./min. Sada obsahuje: strihací strojček, kľúč + šroubovák, olejničku s olejom, čistiaci štetec, náhradné uhlíky. Nový s dokladom + záruka. V prípade záujmu náhradná sada nožov (ruská výroba): 20 EUR. Dobierka: 5 EUR.
Veľké Kapušany
120 €
Včelie rámiky
Predám včelárske rámikové prírezy rozmeru B10. Materiál smrek, prvotriedny materiál. Rámiky sú zhotovené podľa normy SZV. Cena za prírez je 0,40€ Predám rámikové prírezy 2. triedy, ktoré pevnostne spĺňajú kvalitu, no výzorovo nie(výmoľ, požerková diera, okrajovo vypadnutá hrča): prírez - 0,2€ Po dohode možné doviezť po trase Spišská St. Ves-SL-SB-PO-KE alebo Spišská St. Ves-KK-PP-LE-PO-KE Možnosť poslať poštou. Poštovné za 100 ks prírezov cca 8,5; pri väčších zásielkách cena poštovného klesá. ---Pozri ďalšie inzeráty---
Matiašovce
0,40 €
Včelie úle
Predám úle B10, zhotevené podľa normy SZV. Sú to zateplené úle 2 cm poly. Dná sú celozasieťované - tzv. Varroa dno. Na predaj sú dve varianty: 1. základná-bez sieťky v dne, bez plechu na strieške, bez zateplenia v strieške a bez pomocných letáčov, tj. dno+2 krát nádstavok a strieška - 50€. Ďalšia 2. varianta je úplne komplet vybavenie , všetko čo vo predchádzajúcej variante nie je - 60€ .... v prípade potreby viacnadstavkových úľov cena za jeden nádstavok navyše 15€... Vnútorný rozmer nádstavku d440xš375xv270. Možnosť predaja úľov čechoslovák. Doveziem po trase Spišská St. Ves-SL-SB-PO-KE alebo Spišská St. Ves-KK-PP-LE-PO-KE Možnosť poslať poštou. Poštovné na 1 úľ 8,5€, pri väčšej zásielke cena poštovného klesá, napr. na 5 úľov 31€. ----Pozri ďalšie moje inzeráty----
Košice
50 €
Kurín pre sliepky
Kurín Palace Mám na predaj nový kurín pre 4-6 ks sliepok s výbehom , vyrobený z vysoko kvalitného FSC certifikovaného dreva. Drevo je napustené hnedou farbou je to špeciálny vodoodolný náter certifikovaná EN71 v spodnej časti domčeka je pozinkovaný oceľový plech, ktorý umožňuje jednoduché čistenie. Domček má otváraciu strechu pre lepšie čistenie a taktiež je otvaracia strecha na znážkovom domčeku pre lepšie vyberanie vajíčok. Pletivo je pozinkované, oko 13x13 mm. Na prvej fotke je zobrazený kurin s kuričkami s 2 m výbehom. Zo zadnej časti domčeka je znáškové miesto. Všetky detaily nájdete v priložených fotkách. Rozmer kurína s 1 m výbehom je 210 cm- dĺžka x155 cm šírka s búdkou na nosenie x122 cm výška – cena činí 244,-EUR + doprava prepravnou službou 19,90 EUR V ponuke je aj domček s 2 m výbehom – rozmer 310 cm- dĺžka x155 cm šírka s búdkou na nosenie x122 cm výška - cena činí: 290,- EUR + doprava prepravnou službou 19,90 EUR V ponuke je aj domček s 3 m výbehom rozmer 410 cm- dĺžka x155 cm šírka s búdkou na nosenie x122 cm výška– cena činí: 360,- EUR + doprava prepravnou službou 19,90 EUR K uvedenému kurínu ponúkam zdarma 6L napájačku a zásobník na 6 kg krmiva. Kurín je v demonte, pozostáva z 3 krabíc. V krabici sa nachádza krásne ilustrovaný návod na poskladanie. Na poskladanie potrebujete iba šrobovák. Všetky potrebné skrutky sú v balení. V prípade že by ste mali záujem, a nemáte čas na zmontovanie , viem Vám ho poskladať za cenu 15,-EUR avšak s podmienkou osobného odberu alebo po dohode na sume prepravy , je možné kurín doviesť a zmontovať na mieste , kde sa bude nachádzať. Kurín je možné poslať aj na dobierku prepravnou službou , doručenie do 24 hodín od odoslania. Cena prepravy činí 19,90 EUR. Pozrite aj dalšie moje inzeráty. Inzerát je platný do zmazania.
Tvrdošín
244 €
Napajacky, krmitka pre hydinu, sliepky zajace,,
Predam napajacky a krmitka pre hydinu, sliepky, brojlere, zajace, kraliky. Taktiez aj kompletne elektroniky na stavbu liahni. Dole kliknite na predajcu a zobrazia sa Vam vsetky nasledovne moje inzeraty, kde sa nachadza vela detailov a obrazkov k nasledovnemu : 1. - Niple do niplove napajacky po 1 € za kus + 2,5€ postovne na dobierku (takato lacna niplova nerezova automaticka napajacka na vodu je vhodna pre hydinu, sliepky, nosnice, husi, kacky, prepelice, bazanty, kurcata, husata, kuriatka, husokacky, ...) 2. - Krmitka 14 litrove po 12 € za kus + 4 € postovne na dobierku do 2 kusov v baliku (Pre hydinu, sliepky, kurin, husi, kacky, prepelice, bazanty.... Kazde krmitko je z hrubeho pozinkovaneho plechu. tovarenska vyroba) 3. - Napajacky centralne automaticke po 1,3 € za kus + 2,5 € postovne na dobierku (Tieto nerezove napajacky su vhodne pre zajace, kraliky, hyplus, strakac, belgicky obor, francuzky baran, hyla, NOS, cincila, zajac novozelansky. zakrsly,..) 4. - Krmitka 2 litrove po 4,5 € za kus + 4 € postovne na dobierku do 8 kusov v baliku (Pre zajace, kraliky... Vhodne do klietka, zajacinec, kralikaren. Pouzivajte krmivo ako su granule, obilie, kukuricu,...Su z hrubeho pozinkovaneho plechu, Tovarenska vyroba) 5. - Kompletne elektroniky na stavbu liahen po 35 € za kus + 3 € postovne na dobierku (elektroniky obsahuju velmi presny termostat, vyhrevne telieska, zapojenu elektroinstalaciu a su nastavene na liahnutie kuriatok, ale je mozne aj zmenit. Su vhodne aj na udrzovanie teploty v terariarium, liahnutie vcelich matiek, liahnutie papagajov,,... . Mam aj digitalny LCD vlhkomer-hydrometer s teplomerom) 6 - Termostat na 230v za 20eur, Termostat na 12V za 10eur, LCD digitalny teplomer za 4eur, LCD digitalny vlhkomer s teplomerom za 6,5eur 7- Kotne budky na kotenie po 14eur. Vhodne na kotenie pre samice zajacov, kralikov. 8- Znaskove hniezdo po 14eur. Tieto hniezda pre sliepky na znasanie vajicok sa daju medzi sebou pospajat. Vsetky videa k tymto produktom najdete na veveve bodka jedendvadvajeden bodka eu Volat mozte od 08:00 do 19:00 kazdy den aj vikendy a sviatky. Ked zavolate do 14:00 hod. tak este v ten isty den odoslem.
Bratislava
1 €
Búda pre psa
Búdka pre psa Roky Mám na predaj novú búdku pre psa , vyrobená z vysoko kvalitného FSC certifikovaného dreva. Drevo je napustené hnedou farbou je to špeciálny vodoodolný náter. Na rohoch búdky a strechy je okrasná hliníková lišta Na streche je lepenka. V spodnej časti domčeka je OSB doska zelenej farby ,ktorá umožňuje jednoduché čistenie. Nožičky majú plastové ukončenie , aby drevo nenavlhlo od zeme. Domček má otváraciu strechu pre lepšie čistenie . Všetky detaily nájdete v priložených fotkách. Rozmer Búdky je - 110 cm dĺžka x 78 cm šírka x 78 cm výška ; rozmer otvoru do domčeka je 27,5 cm šírka x 40,5 cm výška; vnútorný rozmer podlahy je 97 cm x 65 cm – cena činí 119,- EUR + doprava prepravnou službou - 15,- EUR V ponuke mám aj búdku s rozmerom - 125 cm dĺžka x 88 cm šírka x 86 cm výška ; rozmer otvoru do domčeka je 29 cm šírka x 49,5 cm výška; vnútorný rozmer podlahy je 108,5 cm x 72 cm - cena činí 152,- EUR + doprava prepravnou službou - 18 EUR V ponuke mám aj búdku s rozmerom - 152,5 cm dĺžka x 107 cm šírka x 95 cm výška ; rozmer otvoru do domčeka je 35,5 cm šírka x 58 cm výška; vnútorný rozmer podlahy je 139 cm x 90 cm - cena činí 188,- EUR + doprava prepravnou službou - 19,90 EUR Búdka je v demonte . Je poskladaná v 1 krabici . V krabici sa nachádza ilustrovaný návod na poskladanie. Všetky potrebné skrutky sú v balení. V prípade že by ste mali záujem, a nemáte čas na zmontovanie , viem Vám ho poskladať za cenu 15,-EUR avšak s podmienkou osobného odberu alebo po dohode na sume prepravy , je možné kurín doviesť a zmontovať na mieste , kde sa bude nachádzať. Búdku je možné poslať aj na dobierku prepravnou službou , doručenie do 24 hodín od odoslania. Inzerát je platný do zmazania.
Tvrdošín
119 €
Búda pre psa
Vyrábame kvalitné búdy pre psov. Sú vyrobené zo silného profilu. Búdy ponúkame v roznych velkostiach. Základná nezateplena je 60x80cm v cene 79eur so sedlovou strechou Vyrábame aj zateplené verzie. Možnosť náteru podla požiadavky.
Belince
79 €
Kurín pre sliepky
Kurín Roky Mám na predaj nový kurín pre 4-10 ks sliepok vyrobený z vysoko kvalitného FSC certifikovaného dreva. Drevo je napustené hnedou farbou je to špeciálny vodoodolný náter certifikovaná EN71 Na spodnej časti domčeka je OSB doska zelenej farby, ktorú umožňuje jednoduché čistenie. Domček má odklápaciu strechu na domčeku a otváraciu strechu na závesoch na znážkovej búdke. Na nožičkách sa nachádzajú plastové krytky aby kurín nevlhol od zeme. Všetky detaily nájdete v priložených fotkách. Rozmer kurína s domčekom na znášanie je 115 dlžka x 64 šírka x 71 cm výška - cena činí: 109,- EUR + doprava prepravnou službou 15,- EUR. Tento model je určený pre 4 sliepočky a má jedno hniezdo na znášanie vajíčok. Rozmer kurína s domčekom na znášanie je 137 dlžka x 73 šírka x 82 cm výška - cena činí: 136,- EUR + doprava prepravnou službou 15,- EUR. Tento model je určený pre 4-5 sliepočiek a má jedno hniezdo na znášanie vajíčok. V ponuke mám aj Rozmer kurína s domčekom na znášanie - 150 cm dlžka x 73 cm šírka x 82 cm výška - cena činí: 187,- EUR + doprava prepravnou službou 19,90 EUR. Tento model je určený pre 6-7 sliepočiek a má dve hniezdo na znášanie vajíčok V ponuke mám aj Rozmer kurína s domčekom na znášanie - 180 cm dlžka x 106 cm šírka x 97 cm výška - cena činí: 226,- EUR + doprava prepravnou službou 19,90 EUR. Tento model je určený pre 8-10 sliepočiek a má dve hniezdo na znášanie vajíčok K uvedeným kurínom ponúkam zdarma 6L napájačku a zásobník na 6 kg krmiva. Kurín je v demonte, pozostáva z 1 krabice. V krabici sa nachádza krásne ilustrovaný návod na poskladanie. Všetky potrebné skrutky sú v balení. Kurín je možné poslať aj na dobierku prepravnou službou , doručenie do 24 hodín od odoslania. Inzerát je platný do zmazania. Pozrite aj iné moje inzeráty.
Tvrdošín
109 €
1 2 69