Hydina

Tomuto filtru nevyhovujú
žiadne inzeráty

Pozrite si najnovšie inzeráty z kategórie Hydina

Mladé nosničky + chovné zariadenie
Predám mladé nosničky + chovné zariadenie na chov nosníc, odchov a predaj mládok, odchov kurčiat, prepravky na hydinu. Možnosť prenájmu hospodárskej budovy a dodávky Jumper na rozvoz. Odovzdám komplet know - how.
Vranov nad Topľou
dohodou
MLADKY A NOSNICE S DOVOZOM DO OBCE
Ponukam 7 mesačne červene nosnice v cene 3.00 za kus ďalej 9 mesačne červene nosnice v cene 2.70 kus 10 mesačne červene nosnice 2.50 za kus a 18 až 22 týždňové mladky farebne v cene 6.00 až 7.00 za kus
Banská Bystrica
2 €
SLIEPKY MLADÉ NOSNICE
Predávame krásne mladé 16 týždňové sliepky, kurice, mládky na znášku vajec. Rôzne farby 7,90 eur kus. Máme aj kohútiky, kto by potreboval. Sú Hnedé Gazdovské hempšírky, Čiermozlate, Lososové. Modrozlaté, Sasexové, Pásikavé. Predaj denne 8,00 - 16.00, sobota do 12.00. Info farma GYRON v Banke pri Piešťanoch.
Piešťany
7,90 €
Predam wyandotky zdrobnele
Predam mladeho kohuta a jednu sliepku spolu za 30 eur. Sorta je: wyandotka cierna lemovana. okres senec
Nová Dedinka
30 €
Predam wyandotky zdrobnele
Predam 15 kuriatok s kockouv, sorta: bielo-zlato lemovane,cierne lemovane wyandotky. Kuriatka maju 3 tyzden. Cena je 50 eur spolu. okres senec
Nová Dedinka
50 €
kohút
Vymením kohúta, Oravku za Oravku. V máji mal rok a mám od neho naliahnuté
Trnava
dohodou
Ponúkam mládky a kohúty holokrčky.
Posledné kusy. Ponúkam 10 týždňové holokrčky mládky, posledných 10 ks a kohúty 4 ks. Cena za kus je 5,50€. Hydina je vakcínovana a preliečená. Chov je nenáročný. Holokrčky sú kľudné a odolné až do -30°C. Sú dobré nosnice, radi sa pasú a sú kľudné.Vyznačujú sa veľmi kvalitným vláknitým mäsom. Narastú až do 5,5 kg. Cena za ďalší kŕmny deň je 0,05€. Foto aktuálne.
Selce
5,50 €
Morky strieborné
Predám veľmi pekné morky a moriakov strieborných . Sú tohtoročné , aprílové . Vhodné na ďalší chov alebo aj na mäso. Cena : moriak 20-25 (podľa veľkosti) morka 15-20 (podľa veľkosti)
Kuzmice
dohodou
sliepky, nosnice
Ponúkam na predaj krásne, kvalitné, mladé nosničky rôznej farby (červené, čierne, jarabaté, popolavé, biele).Dá sa povedať, že najlepšie nosnice určené na znášku vajec (až 360 ks ročne). V ponuke máme už aj novovyšľachtené nemecké plemeno-brown nick (znáška vajec sa u nich uvádza až 400 ks ročne. K sliepkam máme aj kohútikov. Nosnice sú zaočkované, odčervené a dobre pripravené na ďalší chov. Nachádzame sa v Lipanoch.
Sabinov
dohodou
Predám kačice
Predám pižmove kačice, kus 7€ , káčer 13€. Volať po 15:00 Hod.
Terchová
7 €
Husi
Dobrý deň predám husi vyluahnute v apríli, živá váha 4 až 4,5 kg. Vhodné na chov alebo ďalší vykrm.
Tekovské Lužany
20 €
Domáce sliepky a kohúty
Predám pekné zdravé domáce nosnice po dvoch znáškových cykloch na polievku, príp. na ďaľší chov. Na predaj mám 14 sliepok a 3 kohútov. Cena je za všetkých 17 ks spolu 60€, pri jednotlivom odberu 4€/ks. Na predaj mám stále aj 4týždňové kohútiky po 0,50€, 1dňové až 3týždňové domáce kuriatka od 0,60€ a kuriatka araucana od 1,70€. Odber je v Ratkovskom Bystrom.
Rimavská Sobota
dohodou
ARAUCANA - kuriatka násadové vajcia
Ponúkam kuriatka divosfarbených araukán. Ide o bezchvosté sliepky s výbornou znáškou zelených vajíčok s nižším obsahom cholesterolu. Chov je nenáročný, môžu byť spolu s obyčajnými sliepkami. Cena je 1,70€ pri odberu priamo z liahne, ale mám aj 3týždňové. Násadové vajíčka ponúkam po 0,90€. Ďalej mám stále aj domáce kuriatka od 0,60€/ks, 1dňové až 3týždňové. Odber v Ratkovskom Bystrom.
Rimavská Sobota
dohodou
Brojlerové kurčatá
Celoročne ponúkame 1 - dňové biele, rýchlorastúce brojlerové kurčatá Ross 308. Majú najrýchlejšie rastové schopnosti, za 6 týždňov dosahujú hmotnosť 2,50 až 2,80 kg. Cena 0,50 € / kus. Pri odbere väčšieho množstva cena dohodou.
Šaľa
dohodou
Domáce husi
Predám domáce 5 mesačné husi na ďalší chov alebo výkrm. Husi boli vyliahnuté doma pod husou.
Šoporňa
dohodou
Predám brahmanky
Predám 2 mesačné brahmanky biele Kolumbia. Cena po 9 Eur/ks. Len osobný odber.
Kyselica
9 €
Predam wyandotky zdrobnele
Predam 15 kuriatok s kockouv, sorta: bielo-zlato lemovane,cierne lemovane wyandotky. Kuriatka maju 2 tyzden. Cena je 50 eur spolu. okres senec
Nová Dedinka
50 €
predám malé kačičky
predám malé aj váčšie čínske kačičky z gazdovského dvora...sú pekné,zdravé a vitálne ,chované sú vo veliká záhrada bez bez chémie...môže kúpiť aj silného káčera,kačičku alebo spolu párik na založenie vlastného chovu...
Nitra
dohodou
predám husy
Predám Landenské husi, vhodné na ďalší chov alebo na dokrm.. Mám husi liahnuté v apríli, a aj vlaňajšie. Husi sú kŕmené bez smesiek.
Rastislavice
25 €
1 6 7