Hydina

Tomuto filtru nevyhovujú
žiadne inzeráty

Pozrite si najnovšie inzeráty z kategórie Hydina

Predám husy biele a sivé landenské
Predám pekne veľké husy sivé landenské a biele vhodné na zárez alebo finálný dokrm cena za 1ks je 25€
Beladice
25 €
Mladé nosnice
Ponúkame na predaj 13 týždňové nosnice mix Dominantov (modrý, čierny, kropenatý, žihaný)..
Lakšárska Nová Ves
5 €
MLADKY A NOSNICE S DOVOZOM DO OBCE
Ponukam 7 mesačne červene nosnice v cene 3.00 za kus ďalej 9 mesačne červene nosnice v cene 2.70 kus 10 mesačne červene nosnice 2.50 za kus a 18 až 22 týždňové mladky farebne v cene 6.00 až 7.00 za kus
Banská Bystrica
2 €
Brojlerové kurčatá
Celoročne ponúkame 1 - dňové biele, rýchlorastúce brojlerové kurčatá Ross 308. Majú najrýchlejšie rastové schopnosti, za 6 týždňov dosahujú hmotnosť 2,50 až 2,80 kg. Cena 0,50 € / kus. Pri odbere väčšieho množstva cena dohodou.
Šaľa
dohodou
SLIEPKY MLADÉ NOSNICE
Predávame krásne mladé 12 týždňové sliepky, kurice, mládky na znášku vajec. Rôzne farby od 5,50 eur kus, záleží podľa veku kurčiat. Máme aj kohútiky, kto by potreboval. Na každý deň kŕmenia sa pripočítava 0,06 eur. Sú Hnedé Gazdovské hempšírky, Čiermozlate, Lososové. Modrozlaté, Sasexové, Pásikavé. Predaj denne 8,00 - 16.00, sobota do 12.00. Info farma GYRON v Banke pri Piešťanoch.
Piešťany
5,50 €
MLADÍ KOHÚTI - AKCIA
Predávame krásne 20 týždňové kohúty - stredne ťažké druhy. Hmotnosť majú teraz 2,5 - 3 kg. Kohútiky sú kľudnej povahy, vhodné na každý dvor, pretože sú veľmi odolné. Sú vhodné aj na zabitie, na výborný domáci vývar, perkelt, pečenie a podobne. Mäsko je veľmi chutné, úplne inej - vyššej kvality ako majú bežné brojlerové kurčatá. Cena za kus je teraz veľmi výhodná iba 7,90 za kus. Pri odbere viac ako 10 kusov je - AKCIA - 6,50 za kus. Predaj denne v Banke pri Piešťanoch 8,00 - 16,00, Sobota do 12,00 hod. Info farma Banka pri Piešťanoch.
Piešťany
6,50 €
Predám brahmanky
Predám 2 mesačné brahmanky biele Kolumbia. Cena po 9 Eur/ks. Len osobný odber.
Kyselica
9 €
Mladé nosničky + chovné zariadenie
Predám mladé nosničky + chovné zariadenie na chov nosníc, odchov a predaj mládok, odchov kurčiat, prepravky na hydinu. Možnosť prenájmu hospodárskej budovy a dodávky Jumper na rozvoz. Odovzdám komplet know - how.
Vranov nad Topľou
dohodou
18 týždňové kuričky - mládky na znášku
Predávame 18 týždňové vysokoznáškové kuričky Dominant, sú tesne pred znáškou. Ročná znáška sa pohybuje okolo 280 - 300 ks vajíčok. V ponuke sú: červené, čierne, modré, pásikavé ( jarabaté ), sasexové a žíhané ( ryšavé ). Cena: 18 týždňové 7,30 € / kus.
Šaľa
dohodou
NASADOVÉ/KONZUMNÉ PREPELIČIE VAJÍČKA
Ponúkam na predaj domáce prepeličie vajíčka nasadové: Texaska A&M - 0,15€/KUS Faraon/Jumbo Brown - 0,15€/KUS V ponuke sú aj násadové vajíčka inych plemien mäsovo-nosivé MIX.. Vinikajúca znáška... Konzumné vajíčka sú balené 50ks = 5€ a 18ks = 2€... Košice a Prešov okolie po dohodne doveziem VAJÍČKA POSIELAM AJ POŠTOU.
Budimír
dohodou
Predam kohuty lenghorn
Predám kohúty lenghorn dospelé rok. 2019 mám aj mladšie som z Hruštína
Hruštín
dohodou
Násadové vajcia - aj pod kvočku.
Ponúkam celoročne násadové vajcia od vysokoznáškového typu sliepok. Plemeno Dominánt znášajú pekné veľké vajcia. Vhodné aj pod kvočku . Cena 40 centov kus. Osobný odber v Tornali. Dovoz možný po trati RV KE HN. Prečítať menej
Tornaľa
dohodou
Predám pižmové kačice
Predám mladé biele pižmové kačice - viď foto. Káčer 15 € a kačica 10 €.
Prestavlky
10 €
Predám mládky Leghornka
Predám mládky plemeno Leghornka pred začiatkom znášky - viď foto.
Prestavlky
9 €
Predám husi
Predám tohoto ročné husi vhodné na chov, či porážku - viď foto.
Prestavlky
25 €
Predám Suchovké husi
Prdám Suchovské husi na foto.
Prestavlky
40 €
Predám perličky
Predám 12 týždňové perličky - viď foto.
Prestavlky
8 €
Násadové vajíčka aj pod kvočku - celoročne .
Celoročne ponúkam násadové vajcia. vysokoznáškového plemena Dominant.. Znáška 300 vajec ročne . Plemeno špeciálne vyšľachtené pre gazdovská dvor.. Vysoká oplodnenodť vajec - mám dvoch nepríbuzný kohútov. Cena 40 centov kus.
Tornaľa
dohodou
Predam wyandotky zdrobnele
Predam mladeho kohuta a jednu sliepku spolu za 20 eur. Sorta je: wyandotka zlato-bielo lemovana. okres senec
Nová Dedinka
20 €