Kone

Tomuto filtru nevyhovujú
žiadne inzeráty

Pozrite si najnovšie inzeráty z kategórie Kone

STP horses - chov slovenského teplokrvníka
Venujeme sa chovu a predaju športových koní (ST). Viac informácií
Michalovce
dohodou
Kobyla výbornej povahy
Predám kobylu miliónovej povahy. Je to 11 ročná kobyla plemena anglický plnokrvník,nikdy nebehala dostihy.Výška:165 Pôvod:So Long Slew(USA)-Tosciana(SLO) (Solarstern(FR) 100% zdravá,kováč,veterinár bez problémov,očkovaná,odčervená,pred 3 mesiacmi robená anémia.Je vyrovnanej povahy s človekom hneď spolupracuje.Nemá žiadne zlozvyky!Pod sedlom 100% jazdili na nej začiatočníci,preto vhodná aj pre začínajúceho jazdca.Ľahko ovládateľná.Momentálne v aktívnom parkúrovom tréningu do 120.Skákanie ju strašne baví.Má za sebou parkúrové hobby preteky kde sa umiestnila na popredných miestach.Dôvod predaja vyššie ambície jazdca.Pre viac informácií ma kontaktujte.
Malacky
2 000 €
Podsedlová dečka
Dobrý deň, mám na predaj podsedlovku fialovej farby pre kone a poníky. Podsedlovka bola nosená, no je v dobrom zachovalom stave. V prípade záujmu ma kontaktujte sms správou alebo e-mailom. Inzerát platí do zmazania.
Brezno
18 €
Ustajnenie koni
Ponúkame ustajnenie koní v krásnom areáli medzi dvoma ramenami rieky Váh v Piešťanoch. Kazdý koník ma vlastný výbeh. K dispozícii sú dva veľké trávnaté výbehy, vonkajší prístrešok 20m x 40m, trávnatý obdížnik a vonkajšia jazdiareň 30m x 70m, vykurované zázemie pre jazdcov so sprchovým kútom a WC. Cena ustajnenia je 230€. V cene ustajnenia je seno aj jadro, viac informácii na telefónnom čísle
Piešťany
230 €
Predám koňa
Predám žriebä 1 ročné mama lipicanka otec arab
Svätý Peter
500 €
kobyla-PREDANE!
Predám spolahlivú kobylu kludnej povahy vhodná aj pre začiatočnika.Kobylka je 100%zdravá.Možnost dovozu.Vhodná do jazdeckej skoly pracovala aj s detmi v jazdeckých táboroch.Na vychackach spoľahlivá jazdilo sa s ňov aj viac dňové trasi.Dôvod predaja je znižovanie stavu.Kováč,veterinár,prepravník nieje problemová. jazdená mladou juniorkou,športová kobyla!
Bratislava V - Petržalka
2 500 €
Mladý, perspektívny žrebček
Ponúkam 26 – mesačného žrebčeka Slovenského Teplokrvníka na predaj – pre skúseného koniara, dospelého. (Deti, priekupníci a laici ani nevolať!) Predpoklad do športu. Fury je samostatný, od narodenia vychovávaný žrebček ST, narodený v lete 2017. Narodený vonku, zvyknutý na režim 24/7 aj na režim box/výbeh. Bezproblémový mumák na ošetrovanie aj manipuláciu, vodiť na ruke sa vie bez žrebčovských a detských manierov, kobyly nerieši, nemá žiadne zlozvyky, nie je rozmaznaný! Je zdravý, má čip, originál preukaz pôvodu aj pas, som 1. majiteľ od jeho narodenia. Predpokladaná výška v dospelosti okolo 165cm, bude mohutného a silného rámca. Je to veľmi charakterný mladý koník, bystrý, rýchlo sa učí. Rešpektuje elektrický ohradník, navyknutý na ruch na farme – traktor, bránenie, vtáctvo, dobytok, mačky, psy, pštros... Prácu pozná len tú zo zeme, z ruky a na voľno, prechádzky s koňmi aj na ruke do dediny a do terénu, užíva si detstvo v spoločnosti ďalších koní. S prepravníkom nemá žiadny osobný problém, odstav bol taktiež bez problémov a stresu v jeho 10tich mesiacoch. Samozrejmosť sú pravidelné korektúry a odčervenia, je očkovaný, kŕmený od mala kvalitnou, domácou zmeskou (nedávno robená biochémia krvi, 100% výsledky). RODINA MATKA: NANY, ST, živší temperament, vysoká učenlivosť, výborný charakter. Kvôli pomerne mladému veku nemá zatiaľ výkonnosť na parkúroch vyššiu ako ZL, v tréningu do stupňa S, silný chrbát a nohy. Nany je po otcovi Homér po Hurikán. Hurikán bol tmavá izabela a jediný žrebec s pôvodným génom koní Kinských. Podľa majiteľov Hurikána: Velmi ušlechtilý tmavý isabel živého temperamentu se suchým fundamentem. 4 generace předků v barvě isabel, sedm polobratrů s vl. skok. výkon. ST. Děd skákal ST a dal mistra ČSSR v drezůře. Pochází z linie 70 Barcaldine. Otec matky Homér je český teplokrvník izabela s vl. výkonnosťou v parkúre (st. L) aj záprahu. Matka matky je furioso Ninette, po Gidran XVII (G XV-20), známka 7.7 OTEC: FETYŠ, KWPN – Je holandský teplokrvník (KWPN). Ide o silného, mohutného a širokého žrebca kratšieho rámca so suchým fundamentom, živého temperamentu. Otec Fedor je synom belgického vynikajúceho producenta skokových koní (vr. Olympijských) žrebca Darco. Matka Fedora, kobyla Harmonieuse je vnučkou slávneho francúzskeho žrebca Ibrahim. Fedor je niekoľkonásobným účastníkom Pohára národov v skákaní. Matka Fetyša Dorienta je po žrebcovi Zeoliet (Ramiro). Fetyš teda pochádza z cross dvoch významných línií, Der Loewe a Ramzes. Pri skúškach výkonnosti, ktoré Fetyš absolvoval po 100-dennom teste v Slatiňanoch v roku 1996, sa umiestnil na 2. mieste. V chovateľských súťažiach KMK sa dvakrát prebojoval do finále a je šampiónom 4-ročných a vicešampión 5-ročných koní SR. Žrebec dosiahol vo skákaní vlastnej výkonnosti st. "T". V chovateľskej ukážke dokázal prekonať prekážku s výškou 197 cm. V roku 2004 ukončili testovanie jeho štyria synovia s veľmi dobrým výsledkom.Viac info foto, videá na dotaz.
Rohovce
3 000 €
Žrebček - hafling
Zadám žrebčeka pl. hafling nar. 4.4.2019 s vynikajúcim rakúskym pôvodom (A-línia), výborný exteriér s predpokladom vysokého vzrastu, ľahký športový typ, žiadaná bledá farba, priestorné elastické chody. Bude vhodný do chovu, na rekreáciu, ale aj do športu pre ambicióznejšieho jazdca. Rodičia žrebčeka majú za sebou úspešnú športovú kariéru, sú víťazmi viacerých športových i chovateľských súťaží doma i v zahraničí. Matka žrebčeka je z chovateľského hľadiska najlepšou kobylou v rámci SR, každý jej potomok získal minimálne jedno ocenenie na chovateľských akciách v SR. Žrebček je veľmi charakterný, učenlivý a kontaktný, zvyknutý na ošetrovanie, veterinára, deti a pod..Odchov 24/7 vonku, rešpektuje el. ohradník. Je vypálený a začipovaný, testy na anémiu samozrejmosťou pri odbere. Odber možný v mesiaci október 2019. Najvyššia kvalita, len seriózny záujem. Nezáväzná návšteva vítaná. Viac info mailom
Turany
dohodou
Kvalitní Appaloosa hříbátka k rezervaci/prodeji
Nabízím Appaloosky z uzavřeného chovu po kvalitních rodičích, kteří jsou pečlivě vybíráni a importováni z USA i Evropy. Vysoká pestrost původních linií zaručuje zajímavé původy (a super charaktery), kde naleznete světové a evropské šampiony. Nekřížíme! Chov pouze Appaloosa x Appaloosa. Ráda poradím s výběrem. Ne do samoty. Ceny dohodou, odpovídají kvalitě.. Možnost splátek i dalšího pastevního odchovu hřebečků až do kastrace. Veškerý chovatelský servis samozřejmostí. Přijďte si vybrat svoji Appaloosu k nám. :)
Železný Brod
dohodou
Hľadáme zodpovedných a pokročilých jazdcov
Hľadáme pokročilých jazdcov od 16 rokov vyššie, ktorí by mali záujem jazdiť za výpomoc pri koňoch alebo členské (možnosť jazdiť dva kone - anglický štýl, ustajnené sú v domácom prostredí cca 15 km od Šamorína). K dispozícii je jazdiareň, kruhovka a možnosť vychádzok.
Šamorín
dohodou
Hladám niekoho na jazdenie
Hladám jazdca na jazdenie mojho kona. Samostatný,pokročilý(ak jazdec ma napr 11 a vie sam cvalat,klusat,skákat aspon krížiky tak ho zoberem). Kde: Slavia stu kedy: 3x do týždna kon je 8ročný valach,výška 180cm,skáče 150cm. 3x vyhral v x-bionicu(2017,2018,2019) Jazdecký areal je vybavený velkou cvaloukou,halou,vonkajšími jazdiarnami,sprchamy.
Bratislava V - Petržalka
zadarmo
Anglický plnokrvník A1/1
S ťažkým srdcom predávame anglického plnokrvníka menom Rockhill. Valach A 1/1. Má 15 rokov jazdený len občas na nový jazdec si ho musí získať. Jazdený v anglickom sedle. Vhodný na rekreačné jazdenie. Pri rýchlom jednaní možná dohoda nakoľko nieje ešte podkutý. Nové negatívne testy na anémiu. “Rocky” potrebuje v ustajnení mäkšiu podstielku. Má rád spoločnosť ľudí. Nekope a ani nehryzie. Viac info po telefóne.
Lysá pod Makytou
1 100 €
Kupim valacha/kobylu
Dobrý deň mam 14 rokov a kúpim valacha alebo kobylu od 5-15 rokov . V kohútiku 165cm a vyššie a cena 0-1500€. Jazdím 5 rokov a som celkom skúsený jazdec . Koníka by som využívala iba do terénu takže by mal byť kľudnejšej povahy a neľakavy. Predajci mi prosim vas píšte iba na mail.
Detva
dohodou
polovičný prenájom koňa
Ponúkam do polovičného nájmu (80 eur/mesiac) 13-ročného valacha (anglický plnokrvník x slov. teplokrvník), vhodného pre skúseného jazdca (od 18 rokov), anglický štýl jazdenia, nie na preteky!!! Koník má veľmi príjemné chody, nevyhadzuje, je ľakavý, sem tam tvrdohlavý, ale dá si povedať. Osobná návšteva nutná. Ustajnený je v Ždani.
Ždaňa
80 €
Predám kobylu
Dobrý deň mám na predaj kobylku kríženca Hucul a QH cena je tam 900 plus dohoda dôvod predaja stavanie domu a nema tolko casu co by potrebovala veterinarne osetrena auguste bude mat jeden rok
Jarok
900 €
Predám arabku
kobylká vhodná pre začiatočnikov aj pokročilích je milá ma pas a základne prehliadky ma 9.r.len do dobrych ruk
Považská Bystrica
1 800 €
qh kobyla
2019 qh kobylka po STEPPIN WITH CLASS( Wimpys Little Step x Smart Chic Olena) a MIS S BROWN ( po Snaper Call Bar x Ricochet Rooster) na predaj.
Nitra
dohodou
aqh žrebec
Ponúkam na predaj žrebca MAGNETIC WAVE po CHIC MAGNETIC a kobyle RICOCHET ROOSTER x SNAPER CALL BAR, odcervovany, ockovany, pravidelná korektura, vie sa vodiť,.... Foto je aktualne jun 2019 fotene Pre viac info volajte
Nitra
4 000 €
-1