Kone

Tomuto filtru nevyhovujú
žiadne inzeráty

Pozrite si najnovšie inzeráty z kategórie Kone

Protišmyková guma na ustajnenie koní a dobytka
Predám gumovú podlahovinu na ustajnenie koní a dobytka s dezénom nopka. Všestranne použiteľná s protišmykovým povrchom. Pre svoje tlmiace vlastnosti je guma veľmi vhodná predovšetkým do stajní pre kone či dobytok. Nová, nepoužitá. Len celú rolu v celkovej dĺžke 5 m alebo 10 m. Šírka 2 m, hrúbka 8 mm, dĺžka 5 m, farba čierna - cena 211,00 eur za rolu (21,10 eur za m2) Šírka 2 m, hrúbka 8 mm, dĺžka 10 m, farba čierna – cena 422,00 eur za rolu (21,10 eur za m2) V hrúbke 12 mm je guma spevnená jednou textilnou vložkou a na rubovej strane opatrená drážkami, ktoré uľahčujú odtok moču. Šírka 2 m, hrúbka 12 mm, dĺžka 5 m, farba čierna – cena 378,00 eur za rolu (37,80 eur za m2) Šírka 2 m, hrúbka 12 mm, dĺžka 10 m, farba čierna – cena 756,00 eur za rolu (37,80 eur za m2) Len osobný odber v okolí Bratislavy a Senca.
Bratislava II - Ružinov
211 €
Protišmyková guma do transportérov pre kone
Predám gumovú podlahovinu na transport koní a dobytka. Guma má protišmykovú povrchovú úpravu s dezénom malá nopka. Všestranne použiteľná, vhodná predovštkým do transportérov a prívesných vozíkov pre kone. Nová, nepoužitá. Len celú rolu v celkovej dĺžke 5 m alebo 10 m. Šírka 1,2 m, hrúbka 3 mm, dĺžka 5 m, farba čierna - cena 46,50 eur za rolu (7,75 eur za m2) Šírka 1,2 m, hrúbka 3 mm, dĺžka 10 m, farba čierna – cena 93,00 eur za rolu (7,75 eur za m2) Šírka 1,5 m, hrúbka 6 mm, dĺžka 5 m, farba čierna – cena 105,00 eur za rolu (14,00 eur za m2) Šírka 1,5 m, hrúbka 6 mm, dĺžka 10 m, farba čierna – cena 210,00 eur za rolu (14,00 eur za m2) Len osobný odber v okolí Bratislavy a Senca.
Bratislava II - Ružinov
46,50 €
Kobylu
Predám 3,6ročnu kobylu,ryšku, zdravú, bezproblémovú, neobsadenu z rodinných dôvodov. Matka Hafling, otec pravdepodobne QH.
Rožňava
dohodou
Ustajnenie
Kamarátka Ponúka ustajnenie pre nekonfliktného kamoša, parťáka na výlety. Náš malý ranč disponuje vnutornými boxami 3,5 x 3,5 m., krytou jazdiarňou, tromi výbehmi a samozrejme 100 percentnou individualnou starostlivosťou. V prípade záujmu ma kontaktujte telefonicky alebo mailom.
Lužianky
180 €
Prenájom
Dobrý deň hľadám k sebe jazdca k môjmu 16 ročnému valachovi . Valach je Arabský Plnokrvník. V areáli sa nachádza jazdiareň s osvetlením. Pre viac info na T.Č
Dolný Moštenec
dohodou
A1/1 kobylka
Ponúkam na predaj charakternú a citlivú kobylku anglického plnokrvníka(r.nar.2015). V teréne bezproblémová,jazdená na Parellyho ohlávke,jemná na pomôcky, !! žiadna!! dostihová minulosť! V stáde nekonfliktná, bez problémov chodí aj sama do terénu,tak isto ako vodiaci kôn. Veterinár, kováč bez problémov, pravidelne robené korektúry, očkovaná,na jar robená preventívna prehliadka zubov. Výška 165cm,jazdená westernovo,nikdy neskákala parkúr! Momentálne režim cez deň pastvina, na noc box. Predám len do spoločnosti iného koňa alebo viacerých koní,nakoľko by sama trpela. Hľadám pre ňu jemnú ruku, ktorá odcení jej skvelú povahu. Kobylka má citliví chrbát,preto je vhodná pre ľahšieho jazdca ideálne jazdkyňu,v miernejších terénoch ako máme k dispozícii mi. To je aj dôvod predaja,naše terény pre A1/1 nie sú prívetivé, a ja som na ňu a na jej chrbát ťažká. Nechcem ju zbytočne trápiť,pokiaľ ona môže bez problémov ďalších 20 rokov fungovať s niekým iným a vo vhodnejšom prostredí. Nepredám do jazdeckej školy, ani pre začiatočníka na učenie,len na rekreačné jazdenie pre jazdca ktorý jej vie ponúknuť správne pomôcky ,alebo do chovu!Predaj neponáhľa, záleží mi na tom aby sa dostala do dobrých rúk! Viac info poskytnem po telefóne! Cena 1500€(PEVNÁ!!!) Prosím písať mail, prípadne sms nakoľko sa mi kôli práci nedá stále telefonovať. Na sms správy a mail odpoviem a budem Vás telefonicky kontaktovať.
Nová Baňa
1 500 €
jazdenie na koni
jazdenie na koni s možnosťou prenájmu
Považská Bystrica
dohodou
bylnica
Predám bylnicu na koňa
Ružomberok
10 €
Hľadám
Zdravím. Hľadám prenájom alebo možnosť jazdenia koňa ideálne kludnejsej povahy. Mám 14 rokov jazdím 3 roky a skúsenosti mám ako tak z roznimi koňmi. OKOLIE POLTÁR /LUČENEC prosím ak niekoho poznáte kontaktujte ma správou alebo telefonátom ďakujem.
Poltár
dohodou
Ponuka
Ponúkam na predaj Pony zrebca kludnej povahy výška 115 CM ...bližšie info na tel.cisle
Selice
dohodou
Predaj ponikov
Ponúkam na predaj krásnych ponikov zrebcov ...vhodné aj na pripustanie ...viac info po tel..
Selice
dohodou
Predám 10r kobylku
Predám 10r huculsku kobylku milej povahy. Bola jazdená westernovo aj anglicky, predošlý majiteľ ju aj priahal. Má kompletnú veterinarnu starostlivosť, zuby minulý mesiac, ockovania, koprologia čistá, anemia negatívna. Posledná korektura kopyt 17.6. Nie je podkuta. Viac info mailom, telefonicky. Prosím volať len vážny zaujemca, podmienky do akych pôjde si preverím. Kobylka má dobrý rodokmeň, pochádza z Dubovej Hory v Prahe. Je čipovaná.
Spišská Nová Ves
dohodou
valach A1/1
Ponúkam na predaj 6 roč. valacha anglického plnokrvníka, VKH cca 162 cm, vhodný na vychádzky, na jazdiarni pre skúsenejšieho jazdca, jazdený westernovo; nekope, nehryzie, v stáde nekonfliktný. Nie je vhodný pre začiatočníkov a jazdecké školy.
Demandice
dohodou
Ponik
Predam ponika 90cm ma 5 rokov je to žrebec ..nohy dává..
Dunajská Streda
350 €
Prenájom koňa
Ponúkame čiastočný prenájom 8 r kobylky, ustajnenej na ranči za Žilinou. Samostatne vhodná pre skúsenejšieho jazdca. Kludná, zvyknutá voziť deti. K dispozícii hala, jazdiareň, vychádzky v okolí, možnosť dohodnúť trénera. Info tel., Messenger Martuška Kolštromová
Ovčiarsko
dohodou
-1