Kozy

Tomuto filtru nevyhovujú
žiadne inzeráty

Pozrite si najnovšie inzeráty z kategórie Kozy

Kozľatá mlieko a výrobky z mlieka a indické bežce
Predám plemenné capy línie Herman a Poldi, kozľatá, kozie mlieko (bez zápachu), kozie jogurty kozie syry
Čižatice
dohodou
Holandské mini kozy
Ponúkam na predaj Holandské mini kozy. Hľadáte kozu či capka, u nás ich nájdete! Naše stádo tvoria kozičky ročné, narodené na jar, ale aj postaršie- skúsené. Cena je 50€.
Veľký Meder
50 €
koza
Predám dve kozičky, bielej farby dobrého plemena od dobrej dojky.Jedna s rožkami a druhá bez, vhodné do chovu. Sú kludnej povahy.Cena je uvedená za jeden kus ale zvyknuté su spolu. Viac info na tel.čísle
Zákamenné
50 €
Kozy
Predam za 45€ dve biele kozickyak sa nepredaju tak budu zabite a to by ich bola skoda este sa nedoja
Hanušovce nad Topľou
45 €
predám dve kozičky vhodné pre ďalší chov
Predám dve kozičky mimoriadne aktívne a životaschopné po dobrej dojke. Kozičky majú všetky predpoklady na to, aby boli takými dobrými dojkami ako ich mama. Preto by bola veľká škoda zarezať ich. My už máme plnú kapacitu kôz a tak ich ponúkame na predaj. Na posledných fotkách sú rodičia kozičiek.
Tekovská Breznica
40 €
Capko
Na predaj tohtoročný mladý capko. Zvyknutý na el. ohradník - nonstop vo výbehu s prístreškom. Nekonfliktný.
Nové Zámky
80 €
AN capko
Predám 100% AN capka, je krotký a veľmi milý, má 8 mesiacov, registrovaný.
Dolná Strehová
100 €
predaj kozy
Predam kozu, 3x otelenu.
Prečín
dohodou
Nájdený capko-koza kamerunská
Včera sme v blízkosti obce Hronská Breznica (okres Zvolen) našli capka, predpokladáme že je to plemeno koza Kamerunská. Je krásny, udržiavaný, prítulný, má rád ľudí. Ak by ste o niekom vedeli komu by mohol patrit, volajte..
Zvolen
zadarmo
Mäso
Predám kvalitné mäso z mladých kôz, 3€ kilo viac info po telefóne
Papradno
dohodou
februárová bezrohá kozička
Jej matka slovenská biela s veľmi dobrou dojivosťou 3-4L, máva dvojičky-trojičky.Otec kozičky slovenská biela.Vymením aj za zrno-2,5 metráka, alebo seno a slamu.Kozička je pekne odrastená, doteraz pri matke na mlieku.Je kľudná, hodí sa aj k deťom.Posledné foto vemeno matky
Kokava nad Rimavicou
40 €
Predam Anglonubijsku kozicku s rodokmenom
Predam tuto krasnu AN kozicku s narokom na POP, narodenu 21.6. z dvojiciek. Obaja rodicia elita rekord, viac foto a POP rodicov zaslem na poziadanie.
Valaliky
dohodou
predam kozy
Predám kozu na dojenie,cena 70eur. Predám mladú kozičku s rožkamy vhodná na chov,cena 50eur. Predám mladého vykastrovaného capka cena 50eur Dôvod predaja rušenie chovu. Pri rýchlom jednaní dohoda možná.
Dvorany nad Nitrou
dohodou
Kozička
Predám ročnú kozu hnedú.
Bardoňovo
55 €
Predám dve 5 mesačné kozičky po 25,-
Predám dve 5 mesačné kozičky po dobrej dojke / na foto / ktorá má necelé 3 litre mlieka denne. Každá kozička sa predáva po 25,- Len osobný odber.
Banská Bystrica
25 €
Kozy
Predam kozy, kozičky a capkov.
Vranov nad Topľou
dohodou
Predám AN kozy
Dobrý deň. Z dôvodu zmeny práce a nedostatku času predávam naše AN kozičky. AN koza 2,6 ročná po prvom okotení mala dvojičky, skúšobný nadoj 3,5-4L deň. 2xfebruarove mohutné AN kozičky ešte ju cecaju (nedojíme nemáme na to čas). AN cap 1,5 roční po rodičoch z pop. Len spolu! Cena 550€+ Dohoda.
Bíňovce
550 €
Predám kozu
Predám 3 ročnú kozu vhodnú na dojenie doji 2L za deň. Cena je 70 eur
Bytča
70 €
Predám kozu
Predám dve kozy, spolu alebo jednotlivo. Staršia 2,5 ročná, na chov alebo mäso, dojí 1,2 l mlieka denne. Cena 60 €. Mladšia pol ročná, na chov alebo mäso. Cena 40 €. Obe sú krotké, nekolú, naučené na vôdzku. Po dohode Vám môžem spracovať na mäso sám. Prosím volať na tel. č. 0951 229 810.
Považská Bystrica
40 €
1 2 3