Krmivo

Tomuto filtru nevyhovujú
žiadne inzeráty

Pozrite si najnovšie inzeráty z kategórie Krmivo

Krmne zmesi bez GMO, nosnice , kraliky , krmiva
Predaj a rozvoz , Krmiva , Krmne zmesi BEZ GMO , vyrobene bez použitia geneticky modifikovaných organizmov. ROZVOZ PRED DOM : - Poprad , Kežmarok , Spišská Bela , Lendak ,Štrba , Važec , Hybe , Gelnica , + ich okolie a okolite mesta a obce. Dovoz krmiv zdarma. Kvalitne krmne zmesi zo stredného Slovenska z Liptova. -PRE KRALIKY : 20kg za 9 eur. Kompletná kŕmna zmes na výkrm králikov -granule s lucernou. Vysoko kvalitné výkrmové granule pre králiky. Podporujú vysokú mäsitosť a vynikajúce chuťove vlastnosti králičieho mäsa. Obsahujú rastlinný, prírodný preparát proti kokcidioze. Granule je vhodne skrmovať až do porážky zvieraťa, granule nie je potrebne vysadiť pred zabitím. Neobsahujú žiadne chemické antibiotika. -PRE NOSNICE: 20kg Kompletná kŕmna zmes pre úžitkové nosnice na znášku vajec. Vyváženosť živín a vitamínov, podporuje vysokú znášku a pevnú škrupinu vajíčok . Vyrába sa sypaná (hrubšie šrotovaná) aj vo forme granúl. - sypaná 9,30 eur -granulovaná 9,40 eur -PRE OŠÍPANÉ : 20kg za 7,80 eur . 40kg za 15,60eur. Kompletná kŕmna zmes na výkrm ošípaných. Od 35kg do 130 kg živej váhy. - PRE BROJLERY , MORKY , KAČKY , HUSI : 20 kg - Kompletná kŕmna zmes - rastová - výkrmová. Kŕmnu zmes je vhodne skrmovať od 3 týždňa až do porážky zvieraťa . Kŕmnu zmes nie je potrebne vysadiť pred zabitím. Neobsahujú žiadne chemické latky . Zložená z prírodných rastlinných produktov . Vyrába sa sypaná aj granulovaná. -sypaná - 10,90 eur -granulovaná - 11,20 eur -PŠENIČNÉ OTRUBY - 25kg za 5,90 eur . Vhodne pre všetky hospodárske zvieratá. Pšeničné otruby sa využívajú najmä pri chove koní, hovädzieho dobytka, ošípaných,oviec kôz a hydiny. Pšeničné otruby sú hodnotným krmivom. Proti zrnu, z ktorého boli získane , majú vyšší obsah dusíkatých a minerálnych lá­tok. -ŠROTY 20 kg: -Miešaný šrot : 6,60eur. Zloženie :(Kukurica-pšenica-jačmeň-otruby). Vhodný pre všetky hospodárske zvieratá -Jačmenný šrot : 6,75 eur -Pšeničný šrot : 6,75 eur -Kukuričný šrot . 7,45 eur -GRANULE PRE PSY : 10kg balenia - DAX , RENO , - 7,90 eur 15 kg balenie - DOGEX standard 12 eur 15 kg balenie - DOGEX aktive 14 eur (s vysokym obsahom proteinov a tukov) -OVOS 40 kg - 10,80 eur -KUKURICA 50 kg - 15 eur -PSENICA 50kg - 13eur -JAČMEŇ 50 kg - 13 eur Obilie je triedene , čistene . Nie priamo od kombajna . Neobsahuje žiadne plevy a nečistoty. DOVOZ ZDARMA: Rozvoz krmiv kazdy tyzden okresy: Poprad , Kezmarok , Spisska Bela , Štrba , Vychodna , Vazec , Hybe + ich okolie a okolite obce.
Poprad
5 €
Krmivo 20kg
Predam krmivo zn Gosbi a Dexter@@@Pre śteniatka uz od 4tyždnov,pre dospelych psov pre juniorov!!!Cena od 20€za 20kg balenie.Zarucujem kvalitu.Pri väčom odbere zlava...Doviezieme až ku vam domov...NEPREMEŠKAJ sme velkoobchod ....Energ hodnoty 32/22energy...mame aj pre problemovych psikov
Báb
20 €
Seno,lucerka,slama
Predam kvalitne seno ,lucerku,slamu skladovane v hangaroch. Info: od 2-16.9.2019 sa naše produkty nebudú vydávať z dôvodu čerpania dovolenky. Takže, ak potrebujete seno, slamu, lucerku tak piatok (30.8.2019) je posledný výdajný deň pred dovolenkou :-) Za pochopenie ďakujeme Seno Kvader 220x1,20x0,9m vaha 550kg Kvader 220x1,2x0,7m vaha 380 kg Jacmenna slama gulaty balik priemer 120cm vaha cca 180kg Lucerka gulaty balik priemer 120cm vaha cca 270kg Moznost dopravy priamo kvam. od 1.6.2019 bude zmena otváracích hodín. Pondelok: zatvorené Utorok: zatvorené Streda: prímanie objednávok Štvrtok: rozvoz Piatok: predaj z dvora Za pochopenie dakujem
Kráľová pri Senci
dohodou
Gosbi krmivo
Ponukam na predaj krmivo zn.Gosbi a Albian-pre steniatka pre male stredne a velke plemena energ.hodnota 32/22,"30/18 atd.ceny od 17eur do 30e.O blizsie info ma kontaktujte na tel.cislo , cena je bezkonkurencna!PRI VACSOM ODBERE VYRAZNA ZLAVA..PLATI AZ DO ZMAZANIA
Báb
30 €
Balíkované seno
Predame okrúhle balíky sena o rozmeroch 1,2m x 1,2m. Seno je vo vysokej kvalite. Sme firma špecializujúca sa na výrobu sena. Seno skladované v senníku. Možnosť aj kamiónové množstva.
Motešice
30 €
Krmna repa
Ponúkam na predaj krmnú repu cena za 100kg je 12 eur.
Tomášikovo
12 €
Kvalitné a čisté kŕmne zmesi
Predám kvalitné a čisté kŕmne zmesi ( bez antibiotík, hormónov, živočíšnych múčok, chemických rastových stimulátorov a najmä bez geneticky modifikovaných organizmov (GMO) od certifikovaného slovenského výrobcu s dlhoročnou tradíciou, skúsenosťami a najmä s dosahovaním vynikajúcich úžitkových parametrov u jednotlivých druhoch hospodárskych zvierat. V ponuke sú najmä krmivá pre: - Nosnice, kuričky – mládky ( pre rôzne vekové kategórie), - Brojlery ( pre rôzne vekové kategórie), - Morky, kačice ( pre rôzne vekové kategórie), - Králiky – granule s výťažkami z liečivých rastlín (prevencia proti kokcidióze) ale aj bez nich, - Prasiatka, ošípané, prasnice, - Hovädzí dobytok, - Jahňatá, bahnice, ovce, kozy. Krmivá sú biologicky čisté a svojim zložením zabezpečia vysokú úžitkovosť a perfektný zdravotný stav chovaných jedincov a sú v ponuke za veľmi prijateľnú cenu od 10,90/25kg. V prípade potreby viem zabezpečiť dovoz do Hlohovca, Nitry, Trnavy alebo Bratislavy.
Moravany nad Váhom
11 €
Kvalitná prémiová kŕmna zmes pre nosnice
Predám kvalitnú prémiovú kŕmnu zmes pre nosnice od renomovaného slovenského výrobcu. Hlavnou devízou okrem ceny je fakt, že krmivo neobsahuje žiadne antibiotiká, hormóny, živočíšne múčky, chemické rastové stimulátory a ani geneticky modifikované organizmy (GMO). Svojim zložením zabezpečí vysokú úžitkovosť v podobe bohatej znášky a pevných nedeformovaných škrupín vajec ako aj perfektný zdravotný stav chovaných nosníc. Cena sypkej prémiovej zmesi 10,90/25kg. Sypká zmes je svojou frakciou pre nosnice atraktívna, nakoľko je hrubšie šrotovaná s obsahom celých zŕn pšenice. Cena granulovanej prémiovej zmesi 11,90/25kg. Výhodou granulovanej zmesi je fakt, že nosnice ju skŕmia bez zvyškov, čo sa pri sypkej zmesi nedá vždy dosiahnuť, nakoľko najmenšie častice často nechajú v kŕmidlách. Ďalšou výhodou je skutočnosť, že ju nevyzobú vrabce, pretože priemer granúl je 3,8 mm a teda granulu o tomto priemere vrabec nevie zobrať do zobáka a teda využiteľnosť tejto varianty je pre nosnice 100%-ná. V oboch prípadoch sa jedná o kompletnú kŕmnu zmes, t.j. plnohodnotné krmivo bez potreby ďalších prídavkov. V prípade potreby viem zabezpečiť dovoz do Hlohovca, Nitry, Trnavy alebo Bratislavy.
Moravany nad Váhom
11 €
Kvalitné granulované krmivo pre králiky
Predám kvalitné granulované krmivo pre králiky od renomovaného slovenského výrobcu. Hlavnou devízou okrem ceny je fakt, že krmivo neobsahuje žiadne antibiotiká, hormóny, živočíšne múčky, chemické rastové stimulátory a ani geneticky modifikované organizmy (GMO). Obsahuje len bylinné výťažky blahodárne a preventívne pôsobiace proti kokcidióze vďaka čomu možno králiky po dosiahnutí jatočnej hmotnosti ihneď konzumovať. Krmivo je biologicky čisté a svojim zložením zabezpečí vysokú úžitkovosť a perfektný zdravotný stav chovaných jedincov. V ponuke sú granule aj bez uvedených bylinných výťažkov, cena od 11,00/25kg. V prípade potreby viem zabezpečiť dovoz do Hlohovca, Nitry, Trnavy alebo Bratislavy.
Moravany nad Váhom
11 €
Kvalitná zmes zŕn pre poštové holuby
Predám kvalitnú zmes zŕn pre poštové holuby - Holub ŠPECIÁL. Jedná sa o osvedčenú zmes, ktorá svojim zložením zabezpečí optimálnu výživu holubov ich perfektný zdravotný stav. Zloženie: kukurica žltá, kukurica červená, hrach, šošovica, jačmeň, pšenica, slnečnica, repka, ľanové semeno, cirok, proso, peluška, vika, ovos nahý, kardi. Cena 15,-€/25kg.
Moravany nad Váhom
15 €
Slnečnica pre vtáčiky
Predám Slnečnicu čiernu - nelúpanú, vysoká kvalita - čistená, triedená. Cena balení: - 1 kg - 1,50,-€ - 5 kg - 6,00,-€ - 20kg - 20,00,-€
Moravany nad Váhom
1,50 €
krmna psenica
Predám krmnu psenicu
Východná
dohodou
ovos kŕmny - žltý,čierny aj mačkaný
Predám ovos kŕmny : žltý,čierny,granule lucernové a senné pre kone,ovce,kozy, zajace,poľovnú a zvernicovú zver. Granule sú spracovávané certifikovaným spôsobom s ohľadom na zachovanie všetkých výživných látok a zničením prípadných plesní a iných patogénov. bezpečné krmivá pre vaše zvieratá.
Trnava
1 €
Royal Canin 8kg
Predám granule royal Canin 8kg.nerozbalene.
Bratislava III - Vajnory
20 €
buvolie rohy
predam buvolie rohy 100% prirodne vhodne pre psikov cena za 500g-12€ alebo 1ks-2,50€ baleni sa nachadza 5-6ks poslem aj na dobierku.
Topoľčany
2,50 €
Sušene bravčove uši
predam susene bravcove usi 100% prirodne vhodny pamlsok pre psikov cena za 1ks -0,75€ poslem aj na dobierku
Topoľčany
0,75 €
Sušene hovädzie uši
predám sušene hovädzie uši vhodný pamlsok pre všetky druhy psíkov 100% prírodne bez chlpov nesmrdia cena za 1 ks -0,35€ pošlem aj na dobierku
Topoľčany
0,35 €
múčne červy
predam sušene mučne červy 100% prirodne krmivo vhodne pre sliepky jezkov vsetky druhy vtakov cena za 1l-2,50€ poslem aj na dobierku.
Topoľčany
2,50 €
mix pre ježka
predam krmivo pre ježka ide o specialny mix pre ježka sklada sa s 5 druhov sušeneho hmyzu 100% prirodne cena za 100g-1,70€ poslem aj na dobierku.
Topoľčany
1,70 €