Krytie

Tomuto filtru nevyhovujú
žiadne inzeráty

Pozrite si najnovšie inzeráty z kategórie Krytie

Nemecký ovčiak na krytie
Ponúkame na krytie nášho 3 ročného NO. Pes je bez PP ale po rodičoch s PP. Papiere po rodičoch mám k dispozícii. Má 50 kilo v kohútiku 70 cm a bol super učenlivý a super povaha. Už úspešne kryl prvý krát minulí rok 10 šteniat a z toho 8 psíkov. Psa viem aj doviesť do 50 km od Banskej Bystrici.
Banská Bystrica
20 €
Inseminačné dávky pre ošípané
Dodávame ins.dávky pre prasnice plemená Yorkshire , Hempshire, Duroc, Pietrain, Landrase, Biela ušlachtilá a krížencov do okresov KE, KS, RV, GL, TV, VT a PO Ins.dávky si môžete objednať ráno od 6,00 do 7,30 .Volať na mobil.
Čaňa
9 €
Francúzsky buldog
Ponúkame na krytie francúzskeho buldočka. Buldoček má 4 roky .
Tesárske Mlyňany
dohodou
Weimarský stavač - krytie
Ponúkam na krytie 3 ročného weimarského stavača. Chovný, poľovne upotrebiteľný pes, výbornej povahy s vynikajúcimi pracovnými vlohami. Nar. 17. 3. 2017 otec / father - Go for Glory Garp Sirius Nova (CH CZ,JCH CZ, BOB 4ˣ, BIS, BISS, CACIB 2ˣ, CACA, Klubový víťaz mladých) matka / mother - Francis Rose od Potoka Kačáku (GCH CZ, CH CZ, CH SK, JCH CZ, Víťaz D, Víťaz Lipska, Víťaz Senca ml. BOB, BOS, CACIB 4ˣ ) Výstavné úspechy: Junior Šampión Slovenska Slovenský Šampión krásy Grand Šampión Slovenska Klubový víťaz mladých 2019 Víťaz triedy 1/5 Klubová výstava 2019 Oblastný víťaz 3* (3×CAJC, 3×res.CAC, 11 ×CAC, 1×res. CACIB, 2×CACIB, 1×BOJ, 2×BOS,) Pracovné úspechy: SK - Skúšky vlôh 1. cena 168 bodov/nos 4 CZ - Podzimné skúšky stavačov 1.cena 287 bodov /nos 4 SK - JSS KCHWSK 1. cena 224 bodov /nos 4 CZ - Skúšky z vodnej práce 1. cena 96 bodov CZ - Farbiarske skúšky 1. cena 107 bodov DCM - zdravý jedinec Medzinárodný pracovný certifikát
Liptovský Mikuláš
dohodou
Tibetský terier s PP na krytie
Ponúkam Tibetského teriéra s PP na krytie, 3.ročný pes
Košice IV - Krásna
dohodou
Krytie
Ponúkame 5ročného čistokrvného Anglického špringeršpaniela na krytie.
Bratislava
dohodou
Dlhosrsta civava PP -krytie
Psik je z chovnej stanice zivy šperk,váha 2kg,narodený 9.7.2018, Je hravý,zivy,miluje aport a deti,takisto je výborný strážca .. Psik je uchovnený Kontakt prv e-mailom..Dakujem
Michalovce
dohodou
Nemecky ovčiak na krytie
Ponúkam na krytie, krásneho nemeckého ovčiaka bez PP po papierových rodičov. Ostrej povahy. Vek:2,5 roka Váha:43-45kg Ešte nenakrýval. Odpovedám len na SMS/EMAIL správy.
Vojčice
dohodou
ponukam na krytie
Francuzsky buldocek na krytie ma pocetne vrhy ma modry gen.kryje umelo aj prirodzene.
Nové Zámky
50 €
Československý vlčiak na krytie
Ponúkam na krytie tohoto 6 ročného čsv. Je papierový no nie je uchovnený, a nemám to ani v pláne. Žiadam prípadných záujemcov aby dali vedieť len ak sú tiež chovateľmi čsv. Som ochotný aj docestovať, čo ja viem, cca do 100km? Nie som síce mobilný no pes sa rád vozí vlakom :-) Čo sa týka povahy tak je to vyrovnaný a socializovaný kľuďas!
Prievidza
100 €
Border Kolia na krytie
Hľadám čistorvneho psa border kolie na krytie pre moju fenku. Za krytie ponukam 50€ alebo jedno šteniatko.
Jablonov nad Turňou
dohodou
Havanský pes pripravený na krytie
pohlavie: pes plemeno: Havanský pes vek: 5 rokov farba: biela z hnedými fľakmi meno: Uško hmotnosť: 6kg Hľadá fenku na krytie. Ponuka platí do zrušenia inzerátu.
Trnava
dohodou
Zlatý labrador na krytie
Ponúkam nášho rozprávkového hravého labradora na krytie. Tobi ma 2 a pol roka a priateľskú povahu. Rád sa mazlí, hrá a spí. Z prvého krytia mal 10 šteniatok.
Bučany
dohodou
Don sphynx na krytie
Ponúkam kocúrika na krytie. Je veľmi milý kľudnej povahy. Hneď si mačičku vie získať. Zatiaľ 100 % úspešnosť krytia.
Trenčín
70 €
Pitbull na krytie
Ponúkam krásneho mohutného Pitbulla (Bully) línia LionDog na krytie!!!Rodičia s PP... on sám tiež s papiermi... je mohutného zrastu-váha +- 50 kg,veľmi inteligentný,vycvičení,je to rodinný maznacik,milujúci deti a zvierata(mačky,psy...atd.)
Komárno
dohodou
Fenka Švajčiarsky biely ovčiak bez PP na krytie
Ponúkam čistokrvnú fenku Švajčiarskeho Bieleho Ovčiaka na krytie. Zadarmo!
Lednické Rovne
dohodou
Yorkshire Teriera na krytie
Ponúkame Yorkshire Teriera na krytie .
Sliač
dohodou
Ponúkame psíka Labradora - Alexa na krytie
Ponúkame nášho psíka - Alexa na krytie, je to Labrador po čistokrvných papierových rodičoch. Má vynikajúcu povahu, je veľmi múdry, kľudný a poslušný. Je to dobrák akého si viete predstaviť a práve preto by sme boli radi ak by sa našla nejaká fenka labradorka s ktorou by mohol mať šteniatka. Ešte nikdy nekryl. Nechceme za krytie žiadne peniaze, radi by sme si zobrali len nejaké šteniatka.
Baška
dohodou
Žrebec na pripúštanie
Nemecký športový kôň, IČ: DE 451510204909. 177 cm v kohútiku. Možnosť so žrebcom prísť, v rámci Košického kraju.
Nižný Klátov
dohodou