Tomuto filtru nevyhovujú
žiadne inzeráty

Pozrite si najnovšie inzeráty z kategórie Krytie

Inseminačné dávky pre ošípané
Dodávame ins.dávky pre prasnice plemená Yorkshire , Hempshire, Duroc, Pietrain, Landrase, Biela ušlachtilá a krížencov do okresov KE, KS, RV, GL, TV, VT a PO Ins.dávky si môžete objednať ráno od 6,00 do 7,30 .Volať na mobil.
Čaňa
9 €
Ponúkam na krytie mixovaného labradora
Ponúkam na krytie svetlého mixovaného labradora. Má 7 rokov, je v dobrej kondícii, doposiaľ nebol chorý, je pravidelne očkovaný a odčervovaný, máme ho vo vnútri, je priateľskej, nekonfliktnej povahy, ideálny k malým deťom...
Prešov
zadarmo
Ponúkam na krytie psa
Ponúkam na krytie čistokrvného trpazličieho, hrubosrstého jazvečíka s PP. /150 euro, alebo šteniatko/.
Senec
150 €
Ponúkam na krytie
Ponúkam na krytie ročného maltezskeho psíka pes PP.
Ružomberok
dohodou
Biely psík Jack Russel - ponúkam na krytie
Ponúkam na krytie 8-ročného psíka Jacka Russela bez PP, na malých nožičkách, celkovo malého vzrastu. Biely bez výrazných škvrniek. Inteligentný, poslušný a čistotný, žije v byte, zvyknutý na deti. Vonku typický temperamentný a energický Jack :) 2x úspešne kryl. Po dohode vieme prísť aj viac x.
Veľký Cetín
dohodou
Pekingsky palacovy psik na krytie
Hľadám pre našu trojrocnu coru pekineza na krytie
Zahraničie
1 €
Belgicky ovciak malinois na krytie
Ponukam na krytie psa belgickeho ovciaka, viackrat uspesne kryl, viac info mailom
Poltár
dohodou
Sibírsky husky - krytie/párenie
Ponúkam na krytie - párenie pre Vašu fenku môjho čistokrvného sibírskeho huskyho (bez papierov). Je vo výbornej fyzickej kondícii, má obe oči modré, je bielo-sivý, strednej veľkosti. V rámci sumy môžte prísť aj viackrát po sebe.
Námestovo
50 €
Voliéra pre psa
Predám voliéru pre psa s rozmerom 2x2x2m s búdou vo vnútri. Pre viac info ma kontaktujte emailom
Žilina
290 €
Pes na krytie
Ponúkam 4 ročného amerického stafordsirskeho terriera na krytie,bez papierov
Turany
dohodou
Anglický buldog
Ponúkame na krytie psíka anglický bulldog s rodokmeňom (s PP). Kryje aj fenky bez PP. Na fotkách môžete vidieť šteniatka po ňom. Cena krytia je 70€. Možný aj predaj za 200€.
Levice
70 €
Mops na krytie
Dobrý deň, ponúkam na krytie 2,5 ročného mopsa čistokrvného s PP. Po rodičoch šampiónoch.
Bratislava IV - Záhorská Bystrica
dohodou
Hľadám na krytie pre môjho CAVALIERA blenheim fenu
Má 8 rokov a má typickú priatelsku povahu cavaliera. Chcela by som,aby mi potom majitel sucky dal 1 steniatko, vsetko ostatné závisí od dohody.
Hlohovec
dohodou
hladam na krytie trpaslicieho pudlíka strieborneho
hladam na krytie psíka trpaslicieho pudlika strieborneho,pisat prosim na mail alebo sms,dakujem
Pezinok
dohodou
škrabadlo,mačka
Poštovné je už v cene - Platba dopredu alebo cez paypal kto to pozná vie,že vás nemožem oklamať Vaša mačka bude milovať tento krásny a praktický mačací strom. Škrabací strom ponúka vynikajúce možnosti na hranie, zaostrenie nechtov alebo skrytie. S rebríkom môže vaša mačka dosiahnuť dutinu, v ktorej sa může skrývať v prvom poschodí. Hneď vedľa dutiny je tu fantastická šnúra na hranie. Aj v prvom poschodí je diera, cez ktorú môže mačka dosiahnuť pohodlnú hojdaciu sieť. Mäkká, okrúhla miska umiestnená o niečo vyššie je ideálna na leňošenie. Na 141 cm vysokej platforme bude mačka schopná pozorovať celú miestnosť s pokojom. Váš priateľ so štyrmi nohami si môže ostriť nechty na odolných stĺpoch v zmiešanom materiáli alebo plyšovej a sisalovej tkanine. Celkovo je tento škrabací strom spojení so stovkami funkcií a zároveň s úsporou miesta, s ktorou vaša mačka bude mať veľa zábavy Technické údaje Celkové rozmery: (dĺžka x šírka x h): cca. 86 x 49 x 141 cm Základná doska (dĺžka x šírka x h): cca. 63 x 49 x 1,5 cm Úroveň 1 (dĺžka x šírka): cca. 49 x 60 cm Úroveň 2 (dĺžka x šírka): cca. 40,5 x 59 cm Priemer kazety: cca. 25 cm Výška kazety: cca. 25 cm Vstup do kazety (šírka x h): cca. 17 x 19 cm Priemer valca: cca. 16 cm Panoramatická plošina (dĺžka x šírka): cca. 30 x 30 cm Priemer cucceta: cca. 30 cm Hamak (dĺžka x šírka): cca. 38 x 28 cm Schodisko (šírka x h): cca. 18 x 44 cm Priemer sisalovej kolóny v sisale: cca. 6,8 cm Hmotnosť: cca. 13,5 kg Materiál: drevené frie panely (MDD), sisal, lepenka, plyš dodávka 1 škrabací stôl, ktorý je dodávaný v súprave na montáž DIY ilustrované montážne pokyny
Banská Bystrica
55 €
Francuzsky buldoček(francúsky buldoček faun favn)
Francuzsky buldoček(francúsky buldoček faun favn faun). Ponúkam na krytie vitálneho, bezchybného a vysokokvalitného psa. Je chovný a má výborné výstavné výsledky. Výborne kryje. Dáva početné vrhy - max 11 šteniat vo vrhu. Geneticky je veľmi silný. Je overené, že aj z menej kvalitnými sukami, šteniatka po ňom zdedili vysokú kvalitu. Mali mohutné telo, krátke hlavy a často dedili farbu fawn, ktorú dal aj zo strakoškou, a z fawn strakoškou dal samé fawny. Jeho rodičia sú fawn x krémová. Na veľa vrhoch overené, že neprenáša pruhy, pokiaľ nositeľom nebola matka šteniat. A už vôbec nie, rázštepy, jeden semeník, ani iné podobné chyby. Pri problémových sučkách inseminácia možná už v cene. Prekrytie je samozrejmosťou. Nakryjem s ním za cenu v pomere ku kvalite nízku. Dohoda z každým zaručená.
Lovinobaňa
dohodou
Ponuka
Ponúkam na krytie bernskeho salašnického psa, 6-rocny.
Slatinské Lazy
dohodou
Ponúkam psa Čau-čau na krytie
Ponúkam na krytie zdravého, poslušného, vychovaného, od malička dobre živeného, s krásnou stavbou tela a s hustou srsťou psa plemena čau čau, dlhosrstého, červenej farby. Bez PP. Je to jeho prvé krytie. Cena dohodou.
Senec
dohodou
Krytie
Psíka ponúkam na krytie za dohodnutú sumu alebo za jedného psíka z vrhu. Má 5 rokov. Je bez PP. Má pravidelne kontroly u zverolekára. Je čistokrvný.
Dolný Kubín
dohodou