141 inzerátov
Britské modré mačiatka s PP
Chovateľská stanica prijíma rezervácie na Britské modré mačiatka s PP po kvalitných a testovaných rodičoch. Naše mačičky žijú s nami v rodinom dome ako členovia rodiny, kde sú rozmaznávané a je o nich dobre postarané. Mačiatka sú zvyknuté na deti a bežný ruch domácnosti. Po dovŕšení 12 týždňov budú samostatné, vymazlené, 3x odčervené, 2 x zaočkované, začipované. Naučené na mačacie wc a škrabadlo,aby neničili nábytok v domácnosti. K odberu budú začiatkom júla. Viac informácií poskytnem po tel. alebo osobne pri nezáveznej návšteve. 
Sereď
dohodou
BRITSKÁ MAČKA - NÁDHERNÉ MAČIATKA - rezervácia
Voľný ešte JEDEN MODRY KOCÚRIK a JEDNA MODRÁ MAČIČKA - Prijímam rezervácie na prekrásne britské krátkosrsté modré a lilavé mačiatka v ŠPIČKOVEJ KVALITE po nádherných predkoch s PP /otec modrý, mamina lilavá, obaja na foto/. Mačiatka vyrastajú s nami v byte ako riadni členovia našej rodiny, kde im venujem všetku svoju lásku a starostlivosť. Okrem dokonalého vzhľadu zdedili mačiatka po svojich rodičoch aj skvelú, kľudnú, priateľskú povahu, takže sú vhodné aj ako maznáčikovia k malým deťom, ktoré majú k zvieratkám dobrý vzťah a dokážu sa o ne s láskou starať. Pri návšteve u nás máte možnosť vidieť oboch rodičov mačiatok. Mačiatka majú osvojené hygienické návyky, od útleho veku sú naučené používať mačaciu toaletu a majú k dispozícii škrabadlo, aby sa predišlo poškodeniu zariadenia v byte. Chov mačičiek mám pod stálym veterinárnym dohľadom. Do svojej novej rodinky odchádza mačiatko dvakrát odčervené, zaočkované, s vystaveným očkovacím preukazom. Každému mačiatku dám štartovací balíček s kvalitným krmivom na prvé dni, na ktoré je doma zvyknuté, a malú, obľúbenú hračku, aby sa v novom domove cítilo bezpečne. Mačiatka sú určené výhradne na chov v interiéri, v žiadnom prípade nie na voľný pobyt vonku. Odber je možný v polovici júna.
Martin
280 €
Bengalske maciatka
CHS HONEYBEARNPUSSY Ponuka na predaj bengalske maciatka- macicky z vrhu D. Daphne, Darsy, Debbie. Registracia TICA, s PP, chov testovany. Maciatka su narodene 26.3.2019. Pri odbere budu kompletne ockovane, cipovane, odcervene, socializovane s PP a europasom. Otec Grand Champion TICA 2017. Samozrejmostou je startovaci balicek do noveho domova a dozivotny chovatelsky servis, kupno-predajna zmluva. Odber bude mozny zaciatkom mesiaca jul, navsteva je vitana kedykolvek. Pre viac info nas kontaktujte.
Rajec
dohodou
Milé a atraktívne strieborné britské mačiatka s PP
Chovateľská stanica Z Ružinova hľadá nový domov pre posledné dve slečny z chovu britských krátkosrstých čierno-strieborných tieňovaných mačiek s PP, ktoré sa narodili výstavne úspešným rodičom. Mačiatka sú z testovaného chovu. Majú 3 mesiace, a teda môžu odísť do nového domova. Sú vhodné do chovu ale aj za domácich maznáčikov. Sú úplne socializované, schopné žiť aj s inými mačkami a sú naučené na mačací záchodík. Sú kompletne zaočkované vrátane besnoty. Každé mačiatko má čip. Nový majiteľ dostane s mačiatkom okrem PP aj pet pas, zmluvu a malú výbavičku: vzorky krmiva a hračky.
Bratislava II - Ružinov
dohodou
Britské mačiatka
Hľadám domov týmto nádherným britským chlpatým maznáčikom narodených 8.4.Mačiatka sú vhodné len výhradne do bytu ako posteľový maznáčik. Mačiatka budú v čase odberu cca 15 júna plne socializované naučené používať wc,papať. Kŕmené sú kvalitnými granulami RC a mäskom. Sú to 2x modré mačičky a 3x kocúrik (1x modrý,1x whiskas,1x tmavý whiskas. Navšteva mačiatok je vítaná,na poslednej foto je ich matka. Mačiatka sú bez PP,matka britská modrá a otec britský silver shade. Cena je 180€ za modré mačiatka a cena za whiskasové je 220€,cena je pevná. Bližšie info volať,mailom, Whats up,viber,na sms nereagujem.
Nitra
180 €
TANJA hľadá domov
„Sú to ich oči, kde sídli ich kúzlo.“ Arthur William Symons Narodená 1.8.2018, odčervená, testovaná FeLV, FIV, čipovaná, kastrovaná, očkovaná Tanja sa našla vyhodená na sídlisku Sekier vo Zvolene a pomohli jej ľudia, ktorým nebola ľahostajná. Na ulicu rozhodne nepatrila. Je to ešte drobec, určite by si tam sama neporadila, ani nič neulovila. Má milú, nekonfliktnú povahu a prekrásne očká, do ktorých sa poľahky zamilujete. Jej nový majiteľ s ňou získa množstvo lásky, pohody aj zábavy. Mačky sú už raz také. Všetko, čo dostanú, znásobia a vrátia. Pri adopcii sa podpisuje Darovacia zmluva a uhrádza adopčný dar. Ak viete poskytnúť láskavý domov v byte, či interiéri domu, kontaktujte nás.
Zvolen
zadarmo
IRINA hľadá domov
"Ľudia, ktorí majú radi mačky, snívajú o pokojnom a jemnom svete, kde všetci spolu žijú v harmónii." Anny Duperey Narodená 18.8.2018, odčervená, očkovaná, kastrovaná, čipovaná, maminka Falbala testovaná na FeLV a FIV O Irinku sa staráme od 3.9.2018 a prišla spolu s mamičkou Falbalou a súrodencami Asterixom a Itineris zo Žiaru nad Hronom. Vtedy vo veku 3 týždne vážila 213g. Vyrástla z nej nádherná mačacia slečinka a nežný miláčik. Má neskutočne krásny a hebký „korytnačí zajačí kožúšok“, ktorý je naozaj radosť pohladkať. Je to taký mix milého mačiatka a šikovnej prítulnej opičky. Patrí medzi miláčikov neresnického depozitu. K ostatným mačacím kamošom sa správa milo a nekonfliktne. Užíva si prítomnosť človeka a raz-dva si vás omotá okolo labky. Pri adopcii sa podpisuje Darovacia zmluva a uhrádza adopčný dar. Ak viete poskytnúť láskavý domov v byte, či interiéri domu, kontaktujte nás.
Zvolen
zadarmo
LEXI hľadá domov
„Za peniaze sa dá kúpiť celkom pekný pes, ale nedá sa kúpiť jeho kývanie chvostom.“ Josh Billings Narodená 1.11.2018, odčervená, očkovaná, testovaná na FeLV a FIV, čipovaná, amputovaný chvost Lexi sa našla ako malé 800 gramové zranené mačiatko v Detve. Mala pozdĺžnu zlomeninu zadnej labky, ktorá už bola v procese hojenia a zranený chvost. Labku od začiatku používala, a tak sme do procesu hojenia nezasahovali. Horšie to bolo s chvostíkom, ktorý nekrotizoval a oblasť rany bola zapálená. Hneď v prvých dňoch sa realizovala operácia, pri ktorej jej bol amputovaný. Dnes je Lexi rozkošné, aktívne a hravé mačiatko. Labka sa zahojila tak, že ju len ťažko dobehnete a rozhodne nespozorujete nič neobvyklé. Chvostík je dávno zahojený a stav sa zlepšil tak, že sme ju mohli už dať aj zaočkovať. Lexi je v dočasnej opatere zvyknutá aj na iné mačičky a je to zlatíčko, ktoré sa ešte trochu bojí. Hľadáme pre ňu domov len v interiéri. Bez chvostíka by to mala vonku komplikované, pretože ten mačkám slúži predovšetkým na udržiavanie rovnováhy. Veríme, že v tom pravom domove ju budú milovať aj napriek tomuto hendikepu. Pri adopcii sa podpisuje Darovacia zmluva a uhrádza adopčný dar. Ak viete poskytnúť láskavý domov v byte, či interiéri domu, kontaktujte nás.
Zvolen
zadarmo
NEMO hľadá domov
„Ľudia a ryby môžu pokojne spolunažívať.“ George Bush Narodený v polovici marca 2018, odčervený, očkovaný, kastrovaný, čipovaný. Jeho maminka Dory bola testovaná na FeLV a FIV a súrodenci sú Gill a Coral Sobota 2.6.2018 bola o rybačke :-) Nahlásili nám totiž prekrásnu bielu (s pár čiernymi škrvrnkami) maminku a jej tri deťúrence vo Zvolene na ulici F. Hečku. NAŠE RYBKY A ICH PRÍBEH Dory bola prítulná, vyhladovaná a deti vyplašené, nedôverčivé, ukrývajúce sa pod drevom. Pršalo. Potrebovali sme ich chytiť okamžite a spolu. V takýchto prípadoch pomáhajú aj netradičné odchytové pomôcky. Pomohli sme si veľkým podberákom na ryby s teleskopickou tyčou, do ktorého sme umiestili jedlo. Všetky tri naše malé rybky boli odchytené jedným ťahom a ešte zamotané v sieti preložené do prepravky. Nemo je už úplne samostatný milý malý kocúrik, šinter a šibal, ktorý už je pripravený na domov. Pri adopcii sa podpisuje Darovacia zmluva a uhrádza adopčný dar. Ak viete poskytnúť láskavý domov v byte, či interiéri domu, kontaktujte nás.
Zvolenská Slatina
zadarmo
NERI hľadá domov
„Keď niečo urobí mačka, hovoríme tomu inštinkt. Keď rovnakú vec a z rovnakého dôvodu urobí človek – hovoríme tomu inteligencia.” Will Cuppy Narodený 1.6.2018, odčervený, testovaný na FeLV a FIV, kastrovaný, čipovaný, očkovaný Neri je také malé, túlivé „eštemača“. Má mlsný jazýček a vie nahodiť ten najroztomilejší pohľad, keď niečo chce. Je skvelý spoločník, ktorý sa odvďačí láskou a pradením. Okrem toho vám rád poskytne osobnú asistenciu pri všetkých možných aj nemožných činnostiach. Nedáte ho za nič a budete ešte dlho s radosťou spomínať deň, kedy ste sa pre jeho adopciu rozhodli :-) Tak do toho a čo najskôr nám zavolajte. Pri adopcii sa podpisuje Darovacia zmluva a uhrádza adopčný dar. Ak viete poskytnúť láskavý domov v byte, či interiéri domu, kontaktujte nás.
Zvolen
zadarmo
AZALKA hľadá domov
„Všetko chce svoje, ako človek, tak to nerozumné zviera, i ten kvietok. Ak nemá čo potrebuje, zomrie, uvädne." Božena Němcová Narodená 1.8.2018, kastrovaná, odčervená, testovaná na FeLV a FIV, očkovaná, čipovaná, s hygienickými návykmi Azalku so sestričkou Astrou prikrmovala na ulici pani Zitka, ktorá im poskytla nielen stravu, ale hlavne im pomohla do bezpečia. Naša jemná kvetinka Azalka je milé odrastené mača s rozkošným ružovým ňufáčikom, z ktorého bude mať nový majiteľ určite radosť. V kolektíve mačičiek pôsobí nekonfliktne a vie sa dobre prispôsobiť. Pri adopcii sa podpisuje Darovacia zmluva a uhrádza adopčný dar. Ak viete poskytnúť láskavý domov v byte, či interiéri domu, kontaktujte nás.
Zvolenská Slatina
zadarmo
Kúpim
Kúpim britské krížene mačiatko. Max do 50€. Dakujem
Trnava
50 €
Britský krátkosrstá orgován z POLSKA FPL transport
Koty Brytyjskie krótkowłose liliowe (BSH c), ur. 19.05.2019 1. mačka (girl) - NA PREDAJ 2. mačka (girl) - NA PREDAJ 3. mačiatko (boy) - NA PREDAJ 4. mačiatko (boy) rezervovaný RESERVED Do odbioru na koniec Sierpnia po zabiegu kastracji/sterylizacji. Fotka numer 4 - ojciec, nr 5 matka. Cudowne charaktery, rozmruczane, towarzyszą nam w codziennych obowiązkach domowych, jak widać na ostatnim zdjęciu, nawet w łazience podczas kąpieli :) We speak english, so do not hesitate to contact us. Cena od 500 euro (500 euro jako pet, do hodowli cena wyższa) Zapraszamy do rezerwacji, możliwy dowóz na Słowację!
Poľsko
500 €
Darujem mačiatka
Darujem mačiatka rôznej farby.
Skároš
zadarmo
Darujem mačiatka
Darujem mačiatka, rôzne farby, odber za cca 1 týždeň, do Komárna a Nových Zámkov viem aj doniesť.
Kameničná
zadarmo
Britská koťátka s PP
Chovatelská stanice Valeria’s Soul nabízí uvrněné a umazlené britské andílky k rezervaci. Mazlíčci jsou krémové barvy. Rodiče jsou pravidelně veterinárně testovaní s negatiními výsledky. Kocourci budou odcházet k novému majiteli 2x očkovaní, 3x odčervení, čipovaní s Europasem a již KASTROVANÍ. Samozřejmostí je doživotní servis a poradenství z naší strany, kopie testů rodičů, kupní smlouva a malá výbavička do začátku.
Brno
400 €
Darujeme mladé mačiatka
Darujeme mladé mačiatka do dobrých rúk nových majiteľov .TRNAVA
Trnava
zadarmo
Mačiatka
Darujem mačiatka, k odberu budú približne o mesiac. V prípade záujmu SMS.
Rumanová
zadarmo
Maciatka
Darujem 2 maciatka cierne, pohlavie zatial nezname. Priveziem okolie Piestan, do Trnavy i Bratislavy
Piešťany
zadarmo
Britske maciatko s PP
Ponukam na maznaka Britsku macicku s PP
Bratislava I - Staré Mesto
dohodou
1 2 8