Mačky a mačiatka

121 inzerátov
Perzské mačiatka s PP
Perzské mačiatka s PP
Chovateľská stanica " z Úľan, SK" hľadá milujúci domov pre troch perzských kocúrikov. Narodili sa 31.10.2019, kocúrikovia sú čistokrvní, s PP, zaočkovaní, odčervení. Pri odchode z domu budú plne socializovaní, naučení na WC a škrábadlo. Kastrácia podmienkou. Pre viac info ma prosím kontaktujte len s vážnym záujmom na email.
Pusté Úľany
500 €
Kučeravá mačička
Kučeravá mačička
Krásna dospelá mačička modrobielai hľadá milujúci domov. Kučeravá srsť prakticky nevyžaduje česanie, minimálne pĺzne. Povahovo sú tieto mačičky veľmi prírulné, jemné, hravé a primerane živé. Vhodné do kľudného domova i k deťom. Mačička nie je určená do chovu-podmienka kastrácia.
Bratislava V - Čunovo
dohodou
Predaj Britský čiernostrieb. mram. kocurik s PP
Predaj Britský čiernostrieb. mram. kocurik s PP
CHS Britských mačiek, z dôvodu nedostatku miesta, ponúka na predaj krásneho Britského čiernostrieborného mramorového kocúrika s PP. Kocúrik je kastrovaný a ma 3 roky Všetky zdravotné testy má negat. vrátane genetických testov. Pri rýchlom jednaní, významne znížená cena.. Viac info tel.
Turčianske Teplice
dohodou
Britsky ciernostrieborny mramorovany kocurik s PP
Britsky ciernostrieborny mramorovany kocurik s PP
CHS preda krasneho 1 rocneho Britskeho ciernostrieborneho mramorovaneho kocurika s PP. Kocurik je vhodny na chov a vystavy. Viac info tel.
Turčianske Teplice
dohodou
Ponúkam mesačné mačiatko
Ponúkam mesačné mačiatko
Hľadám domov pre 1 mesačné mačiatko orieškovo-hnedej farby, s bielym prúžkom okolo krku a bielymi nohami. Narodila sa 24.4., je prítulná a má rada spoločnosť. Nechali by sme si ju, ale máme už niekoľko mačiek. Pokiaľ ste z blízkeho okolia, je možné doviesť Vám ju osobne. Môžete ma kontaktovať prostredníctvom emailu alebo aj po telefonickom dohovore,
Trenčianska Turná
zadarmo
mačička
mačička
Darujem roztomilo vyzerajúcu mačicku. Micka má asi pol roka. Je to dieťa ulice, ktoré sa jedného dňa ocitlo v našom dvore. Má neskutočne milý pištek, je jemná, hravá, zdravá. Je šikovná, sama sa naučila chodiť do domu cez mačacie dvierka. V dome sa správa čistotne a slušne - nič neničí. Chceli by sme jej nájsť dobrú opateru v novom domove, kde si budú užívať jej zvlášť roztomilý výzor aj povahu.
Prešov
zadarmo
Britská modra
Britská modra
Predám veľmi kvalitné Britské maciatka bez PP po kvakitnych rodičoch s PP.
Prievidza
220 €
darujem mačičky od Britskej mamičky
darujem mačičky od Britskej mamičky
Darujem do dobrých rúk tieto krásne huňaté mačičky (žiaden kocúrik) od britskej matky (otec neznámy) Odber cca v polovici júna
Spišské Tomášovce
zadarmo
Maciatka
Maciatka
Darujem maciatka do dobrych ruk:-)
Čadca
zadarmo
Krásny polosiamsky kocúrik
Krásny polosiamsky kocúrik
Predám nádherného, prítulného a hravého tigríka - kocúrika. Sfarbenie savannah, stavba tela a povaha je siamska. Dátum narodenia je 5.4., takže kocúrik má 6 týždňov. Je plne socializovaný, už úplne samostatný, a je naučený na ľudí, rád sa mazná a hladká. Je odčervený, odber je možný ihneď alebo ideálne o 2-3 týždne.
Žilina
50 €
Škótska klapouchá mačička s PP, modrá
Škótska klapouchá mačička s PP, modrá
Zo zrušenej rezervácie ponúkam na predaj mačičku scottish fold s PP. Očkovana, odčervena, čipovana, preukaz pôvodu od WCF, pet pas, kupno predajná zmluva, balíček krmiva a hračiek. Mačička Giovanna (modrá) sa narodila 08.08.2019. Je veľmi slušná, skôr opatrná a má veľmi kľudnú povahu. Rada spí na škrabadle čo najvyššie, kde dokáže stráviť aj celý deň. Je vhodná do rodiny, kde nie sú príliš malé deti, veľký ruch jej nevyhovuje, má radšej svoj kľud, oddych a dobre jedlo :) Neprejavuje žiadne známky agresivity, neškrabe, nehryzie, dá si ostrihať pazúriky. Nie je náročná, vystačí si aj sama. Rada má spoločnosť iných mačiek, neprekáža ani pes, avšak rada je aj sama. Dokonale ovláda návštevu uzavretého WC a tiež používa škrabadlo, neničí nábytok a je úplne bezproblémová mačacia slečna. Hľadám jej domov, kde ju budu brať ako člena rodiny. Prosím, aby ma kontaktovali iba vážni záujemci, ktorí plne chápu, že ide o živého tvora a záväzok na minimálne 15 rokov. Uvedená cena je na pet miláčika s povinnosťou kastracie. Možnosť dovozu do Popradu v cene. Pre viac informácií ma kontaktujte telefonicky alebo e-mailom cez kontaktný formulár.
Humenné
500 €
Škótska klapouchá mačka, scottish fold s PP
Škótska klapouchá mačka, scottish fold s PP
Predám kocúrika narodeného 06.08.2019 Čipovany, očkovaný, odčervený s preukazom pôvodu. Hľadám pre neho ten najlepší domov, je vhodný aj k iným mačičkam, znáša sa aj s kocúrmi. Je veľmi prítulný, nekonfliktny a bezproblémový. Používa škrabadlo a uzavreté WC, neznačkuje. Uvedená cena je na pet miláčika s povinnosťou kastracie. Kocúrik je vhodný len do domu alebo bytu, nie vonku. S novým majiteľom podpisujem kupno predajnú zmluvu. Pre viac informácií volať na uvedené číslo.
Humenné
500 €
Škótska klapouchá mačka, scottish straight s PP
Škótska klapouchá mačka, scottish straight s PP
Ponúkam na predaj mačičku scottish straight v čiernej farbe. Narodená máj 2019, veľmi dobrá povaha, nekonfliktná, veselá. Používa mačacie WC a škrabadlo. Očkovaná, odčervena, pet pas, čipovaná, kupno predajná zmluva. Cena je symbolická. Mačička len na pet miláčika s povinnosťou kastrácie! Možný dovoz do PO alebo PP za doplatok. Pre viac informácií ma kontaktujte len telefonicky.
Humenné
200 €
Kocur - britská modra
Kocur - britská modra
Predám čistokrvneho britskeho kocúrika, 8 týždňový, odcerveny, zaočkovany s preukazom aj s príslušenstvom pre mačky (záchodik, skrabadlo s budkou).
Donovaly
250 €
Predám krásne mačiatka
Predám krásne mačiatka
Predáme nádherné mačiatka - 2 kocúrikov a 1 mačku. Mačka je tá čiernobiela, na spoločných fotkách naľavo. Sú takmer 7-týždňové, vyhladkané, krotké a prítulné. Odchované vo vonkajšom prostredí, naučené vychádzať s našimi psami. Chodia samostatne na mačací záchod, sú zdravé, životaschopné a plne samostatné od matkinho mlieka. Matka mačiatok má výbornú povahu. V prípade záujmu píšte prosím na email, alebo volajte na tel. číslo v inzeráte. Cena je za jedno mačiatko. (Kocúrik na fotkách v strede je už zarezervovaný.)
Bratislava IV - Dúbravka
20 €
Britské modré
Britské modré
POSLEDNÝ KOCUR!!! Predám!!! V marci 23. sa narodilo 5 britských mačičiek. . Sú od červené, zaočkované, naučené na poriadok, jedia samé. Veľmi sú priateľské, len pre milovníkov zvierat,ktorí sa o nich riadne postarajú.
Strekov
130 €
Mačiatko
Mačiatko
Darujeme krásne mačiatko
Michalovce
dohodou
Darujem
Darujem
Darujem 8 týždnové mačiatka
Čadca
dohodou
Darujeme Toxi do láskavých rúk
Darujeme Toxi do láskavých rúk
Darujeme trojfarebku Toxi do láskavých rúk. Toxi je kastrovaná, čistotná, pravidelne odčervovaná, zvyknutá v byte, s hyg. návykmi, má 7 rokov. Toxi je submisívna, bojazlivá, no po získaní dôvery sa osmelí a príde sa pomaznať. Je pokojnej, nekonfliktnej povahy, zvyknutá na iné mačky. Toxi je vhodná do pokojnej domácnosti, nakoľko sa ľahko vyľaká. K Toxi darujeme aj zvyšné granule, misky, záchod a podstielku.
Hlohovec
zadarmo
ZAJAČIK Hľadá domov
ZAJAČIK Hľadá domov
Čistá duša a oddaný pohľad. Zajačik – prijatý do starostlivosti OZ 31.3.2020 – Králiky Dátum narodenia: 1.3.2017 Zajačik je testovaný na FIV/FeLV s neg.výsledkom, odčervený, kastrovaný, bude vakcinovaný , bude čipovaný. Zajačik je ďalší kocúrik z Králickej partie, čo sa pre život vonku proste nenarodil… Aj keď mal kŕmenie, úkryt, nefungovalo to. Trápil sa, bol stále chudý a nešťastný. K nám sa dostal hlavne na ošetrenie, kontrolu atď. Proste mali sme ho dať do pucu a on sa mal vrátiť. No bol naozaj slabý, čiže všetko trvalo dlhšie ako bola predstava. A ukázalo sa, že tento óbermaznák už nikam nepôjde. Len ak ku vám na gauč :) Je veľmi skromný, z úvodu sa aj bojí pozerať do očí aby vás neurazil…no keď sa osmelí, nerobí nič iné, len sa obtiera okolo nôh a vyžaduje kontakt. Samozrejme absolútne neodolateľnou a nevtieravou formou. Čiže idete urobiť jednu vec,a skončíte sediac na podlahe a hladkáte Zajačika. Tak funguje jeho kúzlo. Je naozaj jemný, krehký, dobrý, tichučký a slušný. Nevieme, ako ho inak opísať. Všetko robí strašne opatrne, akoby sa bál, že niečo pokazí, že niekoho nahnevá a jeho výhody skončia (áno, má o hodne viac pozornosti ako predtým :D ) . Už je kastrovaný, vytrhali sa mu zhnité a boľavé zúbky, srsť už začína byť zase lesklá čierna, nie ryšavoplavobéžovo matná. Stále má čo dobiehať vo výkrme, je ako brezový lístok na jeseň. Kto sa hlási, že z neho urobí spokojnú bombuľu? Nie, obezitu nepodporujeme, je to choroba, ale Zajačik potrebuje trošku dofúkať pneumatiku na páse… Veríme, že si nájde svoju spriaznenú citlivú dušu a presunie svoju čoskoro snáď mäsitú zadnicu do nového skvelého domova. Hľadá si domov iba v interiéri.
Banská Bystrica
dohodou
1 2 7