Inzeráty

Tomuto filtru nevyhovujú
žiadne inzeráty

Pozrite si najnovšie inzeráty z kategórie Mačky a mačiatka

Predaj Britský čiernostrieb. mram. kocurik s PP
CHS Britských mačiek, z dôvodu nedostatku miesta, ponúka na predaj krásneho Britského čiernostrieborného mramorového kocúrika s PP. Kocúrik je kastrovaný a ma 3 roky Všetky zdravotné testy má negat. vrátane genetických testov. Pri rýchlom jednaní, významne znížená cena.. Viac info tel.
Turčianske Teplice
dohodou
Britsky ciernostrieborny mramorovany kocurik s PP
CHS preda krasneho 1 rocneho Britskeho ciernostrieborneho mramorovaneho kocurika s PP. Kocurik je vhodny na chov a vystavy. Viac info tel.
Turčianske Teplice
dohodou
Predám 2 kocúrikov
Predám dvoch 7 týždňových kocúrikov . Ihneď k odberu .Jeden je čierno-biely a druhý je tiger s bielym . Sú naučený na pieskový záchod. Pekne papajú z misky či už konzervu pre mačky alebo mlieko . Sú hraví , prítulní a vyhľadávajú ľudský kontakt .
Dubovce
dohodou
Perzské mačiatka s PP
Chovateľská stanica " z Úľan, SK" hľadá milujúci domov pre troch perzských kocúrikov. Narodili sa 31.10.2019, kocúrikovia sú čistokrvní, s PP, zaočkovaní, odčervení. Pri odchode z domu budú plne socializovaní, naučení na WC a škrábadlo. Kastrácia podmienkou. Pre viac info ma prosím kontaktujte len s vážnym záujmom na email.
Pusté Úľany
500 €
Kučeravá mačička
Krásna dospelá mačička modrobielai hľadá milujúci domov. Kučeravá srsť prakticky nevyžaduje česanie, minimálne pĺzne. Povahovo sú tieto mačičky veľmi prírulné, jemné, hravé a primerane živé. Vhodné do kľudného domova i k deťom. Mačička nie je určená do chovu-podmienka kastrácia.
Bratislava V - Čunovo
dohodou
Mačiatka
Darujem mačiatka, len do dobrých a zodpovedných rúk. Nie je to hračka, ale živý tvor.
Svit
zadarmo
Darujem mačičky
Dobrý deň prajem, Ponúkam na darovanie mačičky 1x čierne 3x strakate možný odber ihneď už samé papaju Osobný odber Trnava a okolie
Trnava
zadarmo
DROBČA hľadá domov
Narodená 8.8.2019, odčervená, testovaná na FeLV a FIV, váha 2 kg, čipovaná, kastrovaná, očkovaná, umiestnenie: interiér, jedináčik :) Drobča je odrastené mača z dediny, o ktoré sa majitelia akosi „zabudli“ postarať. Našla sa podvyživená, vyhladnutá, dehydrovaná. Vážila vtedy dva kilogramy a narastie už len minimálne. Na pohľad vyzerá ako mačiatko a nebude z nej nikdy „pani mačka“. Má staršie zranenie zadnej labky, ktorá bola v minulosti zlomená a neliečená zle zrástla. Toto staré zranenie už pre Drobču bolestivé nie je. Nožičku používa, nedá sa však v kĺbe správne ohnúť a drží ju neprirodzene vystretú. Má mierne obmedzenia v pohybe, ale dostane sa všade kam treba. Aj tam, kde netreba :-) Je veľmi milá a prítulná k ľuďom. Ostatných mačiek sa zatiaľ bojí. Cíti sa nimi ohrozená. Pri adopcii sa podpisuje Darovacia zmluva a uhrádza adopčný dar. Ak viete poskytnúť láskavý domov v byte, či interiéri domu, kontaktujte nás.
Zvolen
zadarmo
FREDDIE hľadá domov
"Ľudstvo berie samo seba príliš vážne. Na to sú najlepším liekom mačiatka." Helen Exley Narodený 4.4.2020, dvakrát odčervený, maminka Kyra testovaná na FeLV a FIV, očkovaný, čipovaný, vhodné umiestnenie: interiér, k inej mačičke/kocúrikovi, prípadne v páre Freddie patrí k mačiatkam, ktoré sme zobrali z ulice vo Zvolene krátko po ich narodení. Má dve sestričky Mariah a Carey. Freddie je neskutočný fešák. Tie labky, tie ponožky, tie beťárske fúziky… no jedno krásne mačacie deculo :-) Pri adopcii sa podpisuje Darovacia zmluva a uhrádza adopčný dar. Ak viete poskytnúť láskavý domov v byte, či interiéri domu, kontaktujte nás.
Zvolenská Slatina
zadarmo
ALVA hľadá domov
"Mačka dosiahla dokonalosť už dávno a nevidí dôvod na ďalšie vylepšenia." Helen Exley Narodená 4.4.2020, dvakrát odčervená, maminka Sofie testovaná na FeLV a FIV, očkovaná a čipovaná, vhodné umiestnenie: interiér, k inej mačičke/kocúrikovi, prípadne v páre Alva patrí k mačiatkam, ktoré sme zobrali z ulice vo Zvolene krátko po ich narodení. Má súrodencov Thomasa, Edisona, Pascala a Bell. Jej kožúšok je unikátne sfarbený. Ide o zriedkavú červenú 3color, nakoľko v srsti sa nachádzajú aj modré znaky. Veľmi sme boli prekvapení, čakali sme, že Alva bude kocúrik :-) Pri adopcii sa podpisuje Darovacia zmluva a uhrádza adopčný dar. Ak viete poskytnúť láskavý domov v byte, či interiéri domu, kontaktujte nás.
Zvolenská Slatina
zadarmo
Mačiatko
Darujem bielo-čierne mačiatko,je hravé..Okolie Humenného.
Hudcovce
dohodou
Mačička
Hľadám domov pre túto poloperzskú mačičku. Je odčervená,naučená na mačacie WC, a zvyknutá byť vnútri. Kontaktovať cez SMS .
Ráztočno
dohodou
Mačka
Hľadám ten najlepší domov pre týchto dvoch hravých kocúrikov. Sú odčervení, naučení na mačacie WC, zatiaľ vyrastali vnútri, ale sú vhodné aj do domčeku so záhradkou .Najlepšie by bol spoločný domov pre obidvoch,keďže sú na seba zvyknutí, ale nieje to podmienkou ..Kontaktovať cez SMS
Ráztočno
zadarmo
Mačky
Darujem mačiatka tri ryšavé a jedno čiernobiele
Topoľčianky
zadarmo
Britská modrá
Predám britské modré mačiatka, voľný už len 2 kocurikovia. Sú plné socializované, naučené na mačacie WC a škrabadlo. Od narodenia žijú v rodinnom prostredí v domácnosti s oboma rodičmi ( na poslednej foto ). Majú 12 týždňov, sú riadne odčervené, zaočkované a pripravené do novej rodinky. Odber možný ihneď.
Bánovce nad Bebravou
200 €
Macicky
Dobrý deň som Natália a darujem krásnu mačičku a aj kocúrika budem darovať bielo oranžové ho aj mačičky len ešte musia byť aspoň týždeň aj pol pri mamine táto mačička je prítulná hráva a krásna rada chodí po nás aj na vychádzky je presne taká istá ako naša stará marka nemôžem si dovoliť ďalšie mačičky mam 3 stare
Podkylava
zadarmo
darujem
Darujem posledneho kocurika do dobrych ruk
Pernek
dohodou
Darujem mačiatka
Darujem dvoch malých kocúrikov. Info po tele alebo správa.
Klčov
zadarmo
Mačiatka
Darujem mačiatka, k odberu o cca 1 mesiac. Len do dobrých rúk! Viac info IBA po telefóne alebo SMS.
Zohor
zadarmo