Ostatné domáce zvieratá

Tomuto filtru nevyhovujú
žiadne inzeráty

Pozrite si najnovšie inzeráty z kategórie Ostatné domáce zvieratá

Japonske prepelice/klietky rozvoz
Ponúkam na predaj japonské prepelice vo veku 5 tyzdnov, cena za kus 2€, ďalej ponúkam nové klietky na chov na 30kusov, možnosť dovozu po Trase BA - ZA BA-ZV
Ivanka pri Dunaji
2 €
Gepard-mláďatá
Ponúkam na predaj exkluzívne mláďatá geparda. Všetky potrebné povolenia, vrátane cesty až k Vám domov dôkladne zabezpečím. V prípade záujmu je nutné vopred zabezpečiť podmienky na chov. Všetky mláďatá boli kŕmené fľašou,vyrastali v dome ako domáce zvieratá, takže sú dokonale socializované. Mláďatá pripravujú na predaj profesionálny chovatelia individuálne. Vzhľadom na obtiažnosť chovu zvieraťa tohoto kalibru sa dôkladne skúma či sa záujemca je schopný o zviera postarať. Gepard nie je lacné domáce zviera, vyžaduje si neustálu starostlivosť, náklady na jedlo sú vysoké, rovnako aj budúce náklady na veterinára v prípade potreby. Kontaktujte ma a zistite či máte nárok. Ak máte nárok, pošlem Vám príručku PDF aby ste si ju mohli pozrieť. To vám ukáže základy starostlivosti o svoje nové mláďa.
Košice
dohodou
Axolotl mexicky
Dobry den darujem axolotla ma 4 roky,ciernej farby
Bratislava V - Petržalka
dohodou
Predaj.
Ponukam na predaj vykrmene,očistene,vypitvane kačice mulard /husokačice /balene s drobkami,mastou a pečenou.Váha od 4do 6kg.Cena čistej vahy je 7.-eur za kg.
Čierna Voda
7 €
Pštros emu
Dobrý deň predám pštrosi emu parku vek 3 roky
Dolné Vestenice
dohodou
Vakoveveričky lietavé leu/leu het - skupinka/párik
Predám 1 skupinku a 1 pár vakoveveričiek lietavých. V skupine aj v páre vakoveveričky leucistik (biele). Ponúkam ich len spolu, sú na seba naviazané. Viac info poskytnem mailom.
Košice II - Pereš
dohodou
Darujem Africké slimáky
Darujem 15 kusov afrických slimáčikov Achatina Reticulata, možnosť si zobrať aj po jednom. Len osobný odber Poprosím len sms alebo email
Bratislava V - Petržalka
zadarmo
Ježkovia
Predam 3 mladych jezkov 2 samci a 1 samicka Cena dohodou Odber svaty peter
Svätý Peter
dohodou
Kalifornské dážďovky rod Eisenia fetida
Ponukam Kalifornské dážďovky rod Eisenia fetida 300ks 10€. Priložim aj podrobný návod na chov.Tiež ponukam domaci vermikomposter na chov dažďoviek v domacnostiv cene 15€. Osobný odber v Bratislave a v Brestovanoch nedaleko Trnavy po telefonickom dohovore Posielam aj na dobierku.
Brestovany
10 €
Vakoveverička
Dobrý deň, nemá niekto prosím Vás na predaj samicu vakoveveričky?
Bratislava
dohodou
-1