Ostatné domáce zvieratá

Tomuto filtru nevyhovujú
žiadne inzeráty

Pozrite si najnovšie inzeráty z kategórie Ostatné domáce zvieratá

Včelie matky Vigor F1
Včelie matky Vigor F1 rozchovávame od inseminovaných matiek. Matky posielame označené v klietke so sprievodnými včelami doporučene na dobierku 1.triedou. Matky posielame podľa poradia došlých objednávok. Rozosielať matky začíname od 1.júna do konca augusta. Niečo o matkách Vigor VIGOR: mierna včela, ľahko ovládateľná , aj pri zvýšenej sliedivosti v bez znáškovom období. Takmer sa nerojí, rojová nálada nastane málokedy, väčšinou ide o chybu chovateľa. Kmeň je šľachtený na odolnosť proti chorobám, dôraz je kladený na dobrý čistiaci pud vďaka ,ktorému sú včelstvá vitálnejšie, nozematóza či zvápenatenie plodu sú výnimkou. Hygienický test je robený u inseminovaných matiek a aj u ich dcér. Dobre využívajú znáškové podmienky, hodia sa pre nektárové a aj medovicové znášky. Včelstvá Vigor využívajú aj vzdialenejšie zdroje nektáru. Včelstvá dobre zimujú ,na jar neplytvajú zásobami. Včelstvá sú sledované na citlivosť voči roztočom Varroa . Aj viac ročné matky sú dobre plodné. Včely posielame hromadne každý pondelok v prípade záujmu píšte email alebo Volajte na uvedené číslo .. Ďakujem Cena 20€/kus + postovné !!!
Žiar nad Hronom
20 €
mláďa fretky
Predám 3-mesačného samčeka fretky, je očkovaný, odčervený, má zdravotný preukaz,naučený na toaletu, je hravý, ale taktiež veľa prespí.
Lučenec
80 €
Darujem syrskych škrečkov
Darujem škrečkov zlatých (sýrskych). Rôzne farby , veľkosti , krátko- aj dlho-srsté. Kontakt telefonicky alebo e-mailom.
Trnava
zadarmo
Ježko Africke bielobruchy
Predam 4ks ježkov. 1samček a 3 samičky.sù samostatne.
Strekov
40 €
Fretka - samček
Predám fretku narodenú 16.05.2019 Je to samček, farba tchorovitá, odber možný od štvrtku, keď bude mať 7 týždňov. Krmeny surovým kuracím mäskom, len do dobrých rúk, ideálne pre niekoho, kto už skúsenosti s chovom fretiek má. Cena 60€
Humenné
60 €
Vcelie matky
Predám kladuce vcelie matky línia Sklenar. Je to mierna línia G10 takzvaná Baránok. Cena 17,5e plus doprava 3e.
Šurany
17 €
Včely. Predám odlžence
Predám odložence ramiková miera B s matkami 2019 . Cena 10 € za rámik. Odber koncom juna alebo začiatkom jula.
Sobrance
10 €
Kto daruje vceli roj, odchytim vceli roj
Kto daruje vceli roj? Ak mate vceli roj v zahrade, alebo ste niekde videli vceli roj, tak mi zavolajte a pridem to odchytit. Dakujem
Martin
dohodou
Odchitim včelí roj
Odchitim včelí roj v vašej záhrade alebo ak ste niekde videli roj môžete má kontaktovať. Okres.Trebisov,Vranov Humenne, Kosice - (okolie) . Vopred ďakujem.
Trebišov
dohodou