18 inzerátov
Predám prepeličie vajíčka
Predám prepeličie vajíčka 1 kus za 0,10 euro. Prepeličie maso a cestoviny z prepeličích vajíčok, 30 vaječné /na 1 kg muky sa použilo 30 prepeličích vajíčok/ 8 druhov. Nožnice na prepeličie vajíčka 1 kus za 2,30 euro. Obaly na prepeličie vajíčka na 12 a 24 kusov, napájačky, hadičky, rozdvojky.
Bratislava V - Petržalka
0,10 €
Digitálna váha do 350 kg,s výpočnom ceny
Predám digitálne váhy do 350 kg, s výpočtom ceny. Funkcie: tara, lcd display, memoria. Váhy majú vlastný zabudovaný akumulátor.Fungujú aj klasicky zo siete.
Dunajská Streda
45 €
kupim odložence
kúpim odložence nitra okolie
Jelšovce
dohodou
baran
Predam baranov SUFOLK
Mužla
60 €
VCELY
Ponukam na predaj silne Vcelie rodiny, ramikova miera - B - obsadaju plodisko+mednik. Cena za vcelstvo 150€ bez ula. Okolie Vranov nad Toplou.
Nižný Hrabovec
150 €
Danielia zver
Prodám daňky špičáky, cena 6500 Kč za kus. Daňčata, cena 4700 Kč za kus. Uspání provádím a je v ceně. Daňčí zvěř je vysoké chovné kvality, dosahující medailových hodnot. Další informace poskytnu.
Hrotovice
dohodou
Stojan na úle
Predám stojan na úle. Mam 5ks.
Topoľčany
5 €
Medníky B10
Predám staršie medníky a úle
Topoľčany
5 €
Oplodniačiky
Ponúkam na predaj oplodiačiky. Materiál buková preglejka hrúbka 20mm. Celkové rozmery d-365mm,š-150mm,v-190mm. Dva rámiky je možné vložiť do nízkeho B(E) rámika 42x17cm pomocou drôtu alebo elektrikárskej pásky, viď foto. Oplodniačiky nie sú ošetrené náterom. Plechové pokrytie v-50mm je v cene. Pošlem aj na dobierku. Osobný odber je možný v Bratislava, Prievidza a Námestovo.
Prievidza
30 €
Kŕmne pečivo, zemiaky
Ostalo mi ešte niake kŕmne pečivo a trochu zemiakov... bol by záujem??
Považská Bystrica
0,30 €
Predám včelstvo, včely
Predám 2 rodiny včelstvo,rámiková miera B. Včelstvá majú urobené veterinárne vyšetrenie. Cena za včelstvo 120 EUR bez úľa a 160 EUR s novým úľom a medníkom.
Valaliky
120 €
Hniezdo na znášku vajec-nové
Hniezdo pre sliepky na znášanie vajec zvané aj kukaňa - Nové. Je ručne vyrábané z vŕbového prútia, slovenskými košíkármi. Veľmi ľahké, vzdušné.Na dno hniezda sa nastelie malá vrstva slamy. Hniezdo môžeme zavesiť alebo umiestniť prípadne na podstavec do výšky 20 až 90 cm. Vajcia sa vyberajú veľmi jednoducho a príjemne, pretože to pripomína staré dobré časy z gazdovských dvorov. Výška 35 cm, priemer 45 cm. Postovné podla tarif slov. pošty
Trstená
12 €
Včeli matky Singer F-1 2019 puvod Rakousko
Tak jako letos tak i přišti rok budu chovat matky pro včelaře,včelařky a začatečniky Plemeno Singer matky F-1 značene Zeleně s čislici možno i bez jen barva matky se vyznačuji dobrym čisticim pudem velkou mirnosti hezky sedi na ramečcich a maji dobre medne vynosy matky budou mit zastřiženo čast křidla odesilam v zasilaci klicce s mladuškama cca 10ks cena je 500KČ/KS+express pošta 150 kč při koupi 10KS/1ZDARMA nejsme v uzavřene zoně veterinarni doklad mam jsem z okoli Karpentna odběr 2 serie matek po polovině června zasilam i na Slovensko
Třinec
20 €
Kalifornské dážďovky a biohumus
Predám Kalifornské dážďovky (1 kus/0,02€) a ich produkt vermikompost (biohumus), mám viac ako 20-ročné skúsenosti s chovom dážďoviek + prikladám návod na chov, bližšie informácie na telefónnom čísle .
Pohronská Polhora
0,02 €
Ponukam kvalitne seno ulozene pod strechou
Ponukam seno je pekne zelenkave v okruhlich velkých balikoch až 120x150 su tazke jeden nezagula -35eu.Mam 100 ks.Poprad
Poprad
35 €
Predám včely aj úle
Predám včelie rodiny vo veľmi dobrom stave; v 2 ročných úľoch (rámiková miera 39x24cm), k tomu ešte medník, krmítko a materská mriežka. Všetky úle sú vyrobené ručne a sú zateplené. Rodiny boli preliečené na jeseň aj v zime. Cena jednej rodiny s úľom dohodou, cena samostatného nového úľa (bez včelej rodiny) dohodou.
Unín
dohodou
Kaliformske daždovky
Predám kalifornske dažďový Eisenia foetida. Sú veľmi aktívne a rýchlo sa množia. Cena za 1 l násady 7€ Cena za 2 l násady 10 €
Vráble
7 €
Včely na rámikovej miere B
Predáme včelstvá 20ks na rámikoch B. S novým úľom (starším úľom) ,alebo preložíme do vašich úľov. Nové úle sú so stolárskej dielne Mariána Rumana. Včelstvá sú registrované pod rvps s platnou veterinárnou kontrolou a 100% zdravé.
Zvolen
dohodou