Ostatné hospodárske zvieratá

Tomuto filtru nevyhovujú
žiadne inzeráty

Pozrite si najnovšie inzeráty z kategórie Ostatné hospodárske zvieratá

Kalifornské dážďovky a biohumus
Predám Kalifornské dážďovky (1 kus/0,02€) a ich produkt vermikompost (biohumus), mám viac ako 20-ročné skúsenosti s chovom dážďoviek + prikladám návod na chov, bližšie informácie na telefónnom čísle .
Pohronská Polhora
0,02 €
Predám japonské prepelice, 5 týždnové
Predám japonské prepelice 5 týždňové. Kohútik za 1,50 euro, sliepočka za 2,50 euro. Cena platí do 17.8.2019.
Bratislava V - Rusovce
1,50 €
Predám včelstvá odložence.
Predám včelstvá odložence / rámik 10,-€ / rámik miera B , v kartónových prepravných boxoch. K predaju je potrebné meno kupujúceho, kataster stanovišťa včelstiev a číslo v centrálnom registri včelstiev.
Kráľova Lehota
10 €
Včelie úle
Velmy by som chcel chovat vcely ako konicka.Ale dat dokopy peniaze na ule, vybavenie, a este aj na oddelky je pre mna nerealne. Preto sa chcem spytat keby niekdo vyradoval ule alebo nieco ine co by som si vedel vydezimfikovat a poopravovat. Mal by som zaujem za neaku simbolicku cenu. Velmy by mi to pomohlo. Dakujem Včelie úle
Borský Mikuláš
ponúknite
Včely
Predám včelie rodiny na ramikovej miere B. Možnosť kupit s novými úlmi.
Nitra
dohodou
včely odložence
Predám silné odložence na rámikovej miere B. Včely obsadzujú 10 rámikov. Robil som ich na jar z mojich najlepších rodín. Matky sú kladúce a väčšinou označené. Včely som liečil Ekopolom. Včely majú slušné zásoby medu. Lokalita Prievidza, prípadne viem priviezť do TN. Cena 10€/rámik
Pravenec
10 €
somar
vikupujem somárou s papiermi aj bez papierou výška od 120 cm cena od 300 do 400 euro
Maďarsko
400 €
Včely - odložence
Predám silné včelie odložence s mladou kladúcou matkou. Rámiková miera B. Cena je vrátane úľa na 6 rámikov, nemusíte prekladať do svojho úľa.
Nedašovce
75 €
Kalifornské dažďovky vermikompostovanie
Ponukam kalifornske dažďovky rod Eisenia fetida 300ks 10€. Priložim aj podrobný návod na chov.Tiež ponukam domaci vermikomposter na chov dažďoviek v domacnostiv cene 12€. Osobný odber v Bratislave a v Brestovanoch nedaleko Trnavy po telefonickom dohovore Posielam aj na dobierku.
Brestovany
10 €
Predám včely
Predám včely na B rámikoch, počet rámikov 5-6. Cena 8€ za rámik + matka 10€. Matka je Sklenárka F1. Včely preložíme do Vašich ulov, alebo do plastovej prepravky.
Nitriansky Hrádok
8 €
Včelie roje
Predám chytene včelie roje po 35€ jeden roj.
Nemečky
35 €
Kalifornské žížaly (E. andrei), žížaly hnojní
Nabízím dva žížal druhy nejvhodnější pro vermikompostování. Žížaly hnojní - Red Wriggler a nejefektivnější z tzv. kalifornských žížal - Red Tiger Worm. Cena dle množství. Násada = 300 kusů/10 EUR, ale lze objednat jiné množství dle Vaší potřeby. Dostačující množství pro úspěšné nastartování domácího vermikompostéru je cca 250 - 350 ks. Možné zaslat i prostřednictvím přepravce (DPD) s garancí doručení do 48 hodin. Platba možná předem na účet nebo na dobírku. Možný i osobní odběr - Východní Čechy (Královéhradecko, Pardubicko). Pokud s vermikompostováním potřebujete jakkoli poradit, můžete se na mě kdykoliv obrátit, ať už jste zájemci nebo ne. Na žádost můžu přidat zdarma žížalí čaj na vyzkoušení jako účinné hnojivo.
Zahraničie
10 €
včely
predam odložence na 5-tich rámikoch typu B 420*275. s tohoročnou matkou cena 70eur, Vcely mierne ,zdrave. Melivo vyšetrene.
Dobrá Niva
70 €