Inzeráty

25 inzerátov
Stredoázijský ovčiak - šteniatka
Stredoázijský ovčiak - šteniatka
Dobrý deň, ponúkam na predaj čistokrvné šteniatka SAO...rodičia majú perfektné vlastnosti...top strážne psy!!!...Turkménska línia...rodiačia aj prarodičia sa vyznačujú mohutnou stavbou kostry, veľkým priemerom hrudníkov a masívnou stavbou lebky...očkované, odčervené, kupírované...4x pes a 4x fenka...k odberu o dva týždne...pre viac info prosím volať
Bratislava
150 €
Šteniatka Nemeckého Jagteriera
Šteniatka Nemeckého Jagteriera
CHovateľská stanica Žochárka z obchodnej ponúka na predaj šteniatka zo spojenia Uro 2 zo Skalickej matka BESSY Pohranická perla .Odber možný od 21.10.2019.Šteniatka PLL N/N 200 EUR.Šteniatko PLL/N nosič 100 EUR.
Topoľčany
100 €
ponukam za sym.cenu 5 mesačne štena stavača.top
ponukam za sym.cenu 5 mesačne štena stavača.top
ponukam za sym.cenu 5-mesačneho slovenskeho hrubosrsteho stavača milý priatelsky aj k detom velmy hravý idealny pre polovnika perfektne aportuje...nevhodny dar...mame dvoch.
Turzovka
75 €
Kríženec Beagle a Čau Čau
Kríženec Beagle a Čau Čau
Darujem 5-ročného kríženca Beagla a Čau čau do dobrých rúk z dôvodu sťahovania. Rony je čípovaný a očkovaný (medzinárodný veterinárny preukaz pre psov).
Pavlovce
zadarmo
Sibírsky husky
Sibírsky husky
Dobrý deň, prijímam rezervácie na šteniatka. Narodené 13.10., zatiaľ sú 1 krát odčervené, kým pôjdu k novým majiteľom budú mať všetky povinné očkovania, odčervenia+ plus čip... Sú 4 psíkovia a 2 fenky.. Šteniatka budú na odber od 15. Decembra..na posledných fotkách je vidieť aj rodičov... Cena 160€
Krušovce
160 €
0 1