Psy a šteniatka

7 inzerátov
Biewer- biro fenka s pp
Biewer- biro fenka s pp
Ponúkame k odberu do nového domova, krásnu maličkú Biro Yorkshire teriér fenku s menom Flower Luna El Szantoro s rodokmeňom. Flower má 13 týždňov,je riadne socializovaná naučená na plienočku a vychovaná v byte. Je čipovaná a vakcinovaná s europasom. Flower je bez jednej chybičky, zdravá, zhryz 6/6 nožnice, krásna hodvábna srsť, malé ušká a krátky noštek. Odber je možný v Bratislave alebo v Brne. Cena zodpovedá kvalite šteniatka. .
Bratislava IV - Dúbravka
dohodou
Biewer- biro fenka s pp Biewer- biro fenka s pp Biewer- biro fenka s pp
Yorkshire krížení
Yorkshire krížení
Šteniatka, čo mali byť po narodení utratene si teraz hľadajú nový domov . Milucki kríženci, len dovnútra
Trenčín
dohodou
Nemecký špic šteniatka
Nemecký špic šteniatka
2 psíci ešte voľný. Odčervené sú, očkované a čipované s veterinárnym preukazom budú pred odberom. ODBER možný o týždeň Cena : 250€ Ps : na druhej foto mamina
Čadca
250 €
Dinar
Dinar
Dinar je mladý, cca 1,5 ročný psík veľkého vzrastu. Predpokladáme že mix labradora a aziata. Povahu má však labikovskú....aktívny, priateľský, učenlivý,miluje aportovanie. Nemá problém s cudzími ľuďmi, Vyzerá to, že ani so psíkmi, len je teda veľký a naozaj neposedný, tak skôr majú niektorí psíkovia trochu problém s ním. Dinar by bol vhodný k rodinnému domčeku, k ľudom ktorí už so psíkmi majú skúsenosti a hlavne by sa mu mali čas venovať. Je naozaj veľmi učenlivý, ale tu jeho šikovnú hlavu treba i zamestnať. Tiež je potrebná istá fyzická zdatnosť, aby ho človek vedel skorigovať na prechádzkach. Dinar je čipovaný, odčervený, očkovaný - podmienkou adopcie je i kastrácia, keď trošku dospeje, zatiaľ je to stále povahou šteňa :). Nachádza sa v okolí Bytče. Pri adoptovaní sa platí príspevok 30-40€, ktorý pokryje časť veterinárnych nákladov a umožní nám naďalej pomáhať zvieratkám.
Bytča
30 €
Srbský trojfarebný durič
Srbský trojfarebný durič
Predám šteniatka Srbský trojfarebný durič s PP, rodičia výborní na lov diviakov a dohľadávku všetkej poranenej zveri, hlasité na stope, pekne a vytrvalo revirujú. Začiatočníkom výrazná zľava. Štence sú čipované, zaočkované a odčervené. Vhodné aj pre nepoľovníkov do dvora na stráženie ako ozdoba dvora.
Zborov
220 €
Šteniatko darujeme
Šteniatko darujeme
Darujeme šteniatko krížené s foxterierom. Je začipovaná, zaočkovaná a odčervená. Má 4 a pol mesiaca. Vie sa pýtať na potrebu a par základných povelov už ovláda. Veľmi ma rada deti. Nemá rada samotu. Vie sa znášať aj s druhými psíkmi. Len do dobrých rúk.
Prievidza
zadarmo
Maltezacik?
Maltezacik?
Hľadam domov Maltezacik asi kríženec. Psík,cca 4-5 mesačný., Čo nám niekto hodil cez plot. Je odcerveny a má preliecene očká.
Trenčín
15 €