Psy a šteniatka

11 inzerátov
Ovčiaka
Ovčiaka
Predám cca 5 mesačné šteniatko, zaočkované a odčervené. Matka: belgický ovčiak s papiermi Otec: francúzsky ovčiak s papiermi. Značka: Hľadám dobrý dobrý domov.
Galanta
50 €
Nemecky ovčiak
Nemecky ovčiak
Chovná stanica Juval Sport predá šteniatka - sučky nemeckého ovčiaka s PP. M:Ajsa Juval Sport O:Chris Artikau. Narodené 20.9., očkované, tetovane, čipované.
Stará Turá
350 €
Nemecký ovčiak
Nemecký ovčiak
Chovateľská stanica Lau-Mentos predá veľmi krásneho 5 mesačného psíka nemeckého ovčiaka s pp. Psík je tetovaný, čipovaný, očkovaný, odčervený. Odber možný ihneď.
Michalovce
dohodou
Stredoazijský ovčiak
Stredoazijský ovčiak
Ponúkam na predaj krásnu fenku s pp z chovatelskej stanice Turkmen Jurellachan kennel zo spojenia Bessy Ballibej+Mahmut Ukrajina.Fenka ma 8týždnov,je očkovaná,odčervená,čipovaná,má aj pas spoločenského zvierata..aziat,stredoaziat,stredoazijsky ovciak.
Revúca
dohodou
nemecký ovčiak
nemecký ovčiak
Predám šteniatka Nemeckého Ovčiaka s PP po výborných rodičoch Typu REX.Šteniatka sa narodili 1.10.2019.O:SATU v. Huhnegrab. M:GITA Mikeš Šarikin Dvor.V1 CAC,COCIB,B.5JX5/45P,Šteniatka pri odbere riadne veterinárne ošetrená,očípovaná a otetované.Predpoklad výborného exterieru a krásneho pigmentu.Nezávyslá návšteva výtaná.Šteniatka vhodné do dalšieho chovu ale aj výborný spoločník do pekneho dvoru.
Sereď
dohodou
NEM.OVCIAK  predam steniatka Nem.Ovciaka
NEM.OVCIAK predam steniatka Nem.Ovciaka
predam steniatka nem.ovciaka po pracovnom spojeni Detz Mabre vys.VD skusky SVV2 FPR2 rtg-NEG bon.5CY5/45P o.Fritz Cevaro vys.VD skusky IPG2 /ipo2/ rtg.Neg bon.5X5/55 steniatka su cierne a ciernopalene vhodne na sportovu kynologiu ale aj ako domaci milacik maju tie najlepsie predpoklady na pracu a vyborne povahove vlastnosti rodicia su vyborny aportery a tvrdy obranary.v ponuke su 2 cierne a 3 ciernopalene psy a ciernopalena sucka
Dobroč
dohodou
NEM.OVCIAK
NEM.OVCIAK
Predam steniatka s PP po pracovnych rodicoch O.FRITZ CEVARO vys.VD Rtg.A/A0/0 skusky IGP2 bon 5X5/55P M.DETZ MABRE vys.VD RTGA/A 0/0 skusky SVV2 FPR2 bon.5CY5/45 v ponuke je 5psov a 2sucky steniatka su celocierne a ciernopalene po rodicoch a predkoch steniatka maju tie najlepsie predpoklady na spotovu kynologiu alebo su vhodne aj ako clen rodiny
Dobroč
dohodou
NEM.OVCIAK steniatka
NEM.OVCIAK steniatka
Ponukam na predaj steniatka nem.ovcika po pracovnych rodicoch.O.FRITZ CEVARO Rtg A/A 0/0 vys.VD skusky IGP2 bon.5X5/55P M.DETZ MABRE Rtg A/A 0/0 vys VD skusky SVV2 FPR2 bon. 5CY5/45P v ponuke je 5psov a dve sucky steniatka su cierne a cierno palene maju tie najlepsie predpoklady. rodicov je mozne pozriet a na Workingu.
Dobroč
dohodou
šteniatka nemecký ovčiak
šteniatka nemecký ovčiak
Ponukam na predaj stenata nemeckeho ovciaka s PP, 8 tyz., ockovane, odcervene. Zo zahranicneho krytia M: Ester Cevaro O: Qua Vadis von der Taufelskehle. Stenata su cierno-palene a vlkosede, vhodne pre sportovu kynologiu. Len vazny zaujemci, PRIEKUPNICI NEVOLAJTE !
Spišská Nová Ves
dohodou
Predám šteniatka nemeckého ovčiaka
Predám šteniatka nemeckého ovčiaka
Predám šteniatka nemeckého ovčiaka, farba čierna a vlkosivá po pracovných rodičoch. Vhodná na chov aj výcvik. Predpoklad výborných pováh. Otec: Carat Daveran VD, SVV1, V2 5CY5/55P Matka: Forma Cevaro VD, BHSK, SVV1, 5V5/44P
Martin
dohodou
Šteniatka NO
Šteniatka NO
Voľné dva psíky a jedna fenka. Psík a fenka vlkosivá ,jeden psík čierny so znakmi.Šteniatka sú po kvalitných rodičoch O:Hassan JaNaKa M:Gypsy BOMINA
Šrobárová
300 €