Psy a šteniatka

65 inzerátov
Šteňa (Favorit) - kríženec slovenský kopov
Šteňa (Favorit) - kríženec slovenský kopov
Predám 6-mesačné šteňa (psík) do dobrých rúk. Otec je slovenský kopov, matka kríženec (viď posledná fotka). Od narodenia mal spolu s ostatnými šteniatkami tú najlepšiu starostlivosť. Každodenné prechádzky pod lesom už zvláda aj bez vôdzky, krásne reaguje na meno a na zavolanie pribehne. Užíva si behanie, hrabanie, hrýzkanie, mojkanie sa, každý kontakt s človekom, dohliadanie na dom a pod. Bude z neho výborný spoločník, veľmi dobrý strážca domu, neúnavný partner na turistiku, kamarát pre deti. Splnil by vám všetko, čo vám uvidí na očiach. Je to naozaj oddaný psík.
Bardejov
40 €
Šteňa (Spočko) - kríženec slovenský kopov
Šteňa (Spočko) - kríženec slovenský kopov
Predám 6-mesačné šteňa (psík) do dobrých rúk. Otec je slovenský kopov, matka kríženec (viď posledná fotka). Od narodenia mal spolu s ostatnými šteniatkami tú najlepšiu starostlivosť. Každodenné prechádzky pod lesom už zvláda aj bez vôdzky, krásne reaguje na meno a na zavolanie pribehne. Užíva si behanie, hrabanie, hrýzkanie, mojkanie sa, každý kontakt s človekom, dohliadanie na dom a pod. Bude z neho výborný spoločník, veľmi dobrý strážca domu, neúnavný partner na turistiku, kamarát pre deti, aj šibal, do ktorého sa zaľúbite.
Bardejov
40 €
Hravé, priateľské šteniatko Eisara
Hravé, priateľské šteniatko Eisara
Dátum narodenia: 1.5.2019 Esaira je 5 mesačné šteniatko, ktoré sme odchytili na ulici v obci na východnom Slovensku.Prisla spolu so svojimi surodencami: Eifelo,Evans. Esaira je stredne aktívna, hravá a priateľská. Má rada spoločnosť ľudí a je vhodná do rodiny s deťmi. Rada sa hraje s ďalšími šteniatkami. V dospelosti bude stredného vzrastu cca do 20 kg. Esaire hľadáme nový domov kde bude členom rodiny. Esaira je pripravená na adopciu odčervená, odblšená, očkovaná, čipovaná. Podmienkou adopcie je podpísanie adopčnej zmluvy a úhrada adopčného poplatku. Esaira sa nachádza v útulku vo Veľkých Kapušanoch, ak ste zďaleka, vieme ju priblížiť.
Bratislava
30 €
Hravé, priateľské šteniatko Ewans
Hravé, priateľské šteniatko Ewans
Dátum narodenia: 1.5.2019 5 mesačné šteniatko, ktoré sme odchytili na ulici v obci na východnom Slovensku.Prišiel spolu so suredancami: Esaira, Eifelo.Je stredne aktívny, hravý a priateľský. Má rád spoločnosť ľudí a je vhodný do rodiny s deťmi. Rád sa hraje s ďalšími šteniatkami. V dospelosti bude stredného vzrastu cca do 20 kg. Hľadáme nový domov kde bude členom rodiny. Je pripravený na adopciu odčervený, odblšený, očkovaný, čipovaný. Podmienkou adopcie je podpísanie adopčnej zmluvy a úhrada adopčného poplatku. Nachádza sa v útulku vo Veľkých Kapušanoch, ak ste zďaleka, vieme ho po dohode dopraviť do Česka a ďalej.
Bratislava
30 €
Nenáročný, vďačný Eloy
Nenáročný, vďačný Eloy
Dátum narodenia: 1.9.2017 Eloy je 2ročný psík, ktorého sme odchytili na ulici v obci na východnom Slovensku. Eloy je pravdepodobne kríženček JRT a jazvečíka. Je to nenáročný a vďačný psík. Eloy je kontaktný, má rád spoločnosť ľudí, detí. Je stredne aktívny, vhodný do bytu aj do rodinného domu s prístupom do vnútra. Eloy je kamarát s každým,, je znášanlivý s fenkami aj so psíkmi. Na adopciu je pripravený odčervený, odblšený, očkovaný, čipovaný a kastrovaný. Podmienkou adopcie je podpísanie adopčnej zmluvy a úhrada adopčého poplatku. Eloy sa nachádza v útulku vo Veľkých Kapušanoch, ak ste zďaleka, vieme ho priblížiť.
Bratislava
50 €
Priateľská, stredne aktívna Elis
Priateľská, stredne aktívna Elis
Dátum narodenia: 8.7.2017 1 ročná fenka, ktorú sme odchytili na ulici v obci na východnom Slovensku. Elis je stredne aktívna, priateľská a kontaktná, svoje územie si vie aj postrážiť. Elis si rýchlo zvyká na nové prostredie. Je znášanlivá s inými psíkmi, fenkami. Elis je stredne aktívna, vhodná do bytu aj do rodinného domu. Na adopciu je pripravená odčervená, odblšená, očkovaná, čipovaná a kastrovaná. Podmienkou adopcie je podpísanie adopčnej zmluvy a úhrada adopčného poplatku. Elis sa nachádza v útulku vo Veľkých Kapušanoch, ak ste zďaleka, vieme ju priblížiť.
Bratislava
60 €
Milá, hravá 6-mes. Dona
Milá, hravá 6-mes. Dona
Dona je pravděpodobně kříženec teriéra. Je milá, hravá a kontaktná. Má ráda spoločnosť ľudí a je vhodná aj do rodiny s deťmi. Je stredne aktívna, vhodná do bytu aj do rodinného domu. Dona sa kamaráti s inými psíkmi a fenkami. Na adopciu je pripravená odčervená, odblšená, očkovaná, čipovaná. Podmienkou adopcie je podpísanie adopčnej zmluvy a úhrada adopčného poplatku. Dona sa nachádza v útulku vo Veľkých Kapušanoch, ak ste zďaleka, vieme ju priblížiť.
Bratislava
30 €
Mladý, hravý Dawos
Mladý, hravý Dawos
Dátum narodenia: 1.6.2018 Dawos je 1ročný psík, ktorého sme odchytili v obci Kapušianske Kľačany, kde sa premnožili pouličné psy. Dawos je priateľský mladý psík, je ešte hravý, rád sa hraje s inými psíkmi aj s hračkami. Všetko nové ho zaujíma. Dawos je stredne aktívny, vhodný do bytu aj do rodinného domu. Je vhodný do rodiny s deťmi. Rýchlo si zvyká na nové prostredie a má rád všetkých ľudí. S inými psíkmi a fenkami je kamarát. Na adopciu je pripravený odčervený, odblšený, očkovaný, čipovaný a bude kastrovaný. Podmienkou adopcie je podpísanie adopčnej zmluvy a úhrada adopčného poplatku. Dawos sa nachádza v útulku vo Veľkých Kapušanoch, ak ste zďaleka, vieme ho priblížiť.
Bratislava
50 €
Hravé, aktívne šteniatko Eifelo
Hravé, aktívne šteniatko Eifelo
Dátum narodenia: 1.5.2019 5 mesačné šteniatko, ktoré sme odchytili na ulici v obci na východnom Slovensku.Prišiel spolu so suredancami: Esaira, Evans. Je stredne aktívny, hravý a priateľský. Má rád spoločnosť ľudí a je vhodný do rodiny s deťmi. Rád sa hraje s ďalšími šteniatkami. V dospelosti bude stredného vzrastu cca do 20 kg. Hľadáme nový domov kde bude členom rodiny. Je pripravený na adopciu odčervený, odblšený, očkovaný, čipovaný. Podmienkou adopcie je podpísanie adopčnej zmluvy a úhrada adopčného poplatku. Nachádza sa v útulku vo Veľkých Kapušanoch, ak ste zďaleka, vieme ho po dohode dopraviť do Česka a ďalej.
Bratislava
30 €
Aktívny, priateľský, dobrosrdečný Bubo
Aktívny, priateľský, dobrosrdečný Bubo
Dátum narodenia: Bubo je 2ročný psík, ktorý bol nájdený v obci na východnom Slovensku. Bubo je aktívny priateľský dobrosrdečný psík, ktorý má rád ľudí. Je to typický dedinský psík, ktorý rád behá po dvore preto je vhodný najmä do rodinného domu. Bubo je kamarát s každým, kto sa k nemu prihovorí, má rád pozornosť ľudí a miluje prechádzky. Je vhodný aj do rodiny s deťmi. Bubo je kamarát s fenkami, so psíkmi sme ho zatiaľ nedávali do kontaktu. Na adopciu je pripravený odčervený, odblšený, očkovaný, čipovaný a kastrovaný. Podmienkou adopcie je podpísanie adopčnej zmluvy a úhrada adopčného poplatku. Bubo sa nachádza v útulku vo Veľkých Kapušanoch, ak ste zďaleka, vieme ho priblížiť.
Bratislava
60 €
Nenáročný, stredne aktívny Blero
Nenáročný, stredne aktívny Blero
Dátum narodenia: 1.8.2017 Blero je 2ročný pes, ktorého sme odchytili na ulici v obci na východnom Slovensku. Je to kríženec nemeckého ovčiaka. Blero je stredne aktívny, vhodný na dvor k rodinnému domu, ktorý aj postráži. Blero má rád pohyb, je nenáročný a rýchlo si zvyká na nové prostredie. S inými psíkmi vychádza podľa sympatie. Na adopciu je pripravený odčervený, odblšený, očkovaný, čipovaný a kastrovaný. Podmienkou adopcie je podpísanie adopčnej zmluvy a úhrada adopčného poplatku. Blero sa nachádza v útulku vo Veľkých Kapušanoch, ak ste zďaleka, vieme ho priblížiť.
Bratislava
60 €
Múdry, šikovný, poslušný Bleck
Múdry, šikovný, poslušný Bleck
Dátum narodenia: 12.4.2011 Bleck je 8ročný nemecký ovčiak, ktorého sme prijali do útulku od pôvodného majiteľa. Bleck je veľmi múdry pes, bývalý majiteľ sa mu venoval. Bleck pozná povely, je kontaktný, poslušný a priateľský. Bleck je veľmi šikovný pes, rýchlo si zvyká na nové prostredie a nových ľudí. Nie je agresivny, ale svoje územie vie postrážiť. Bleckovi hľadáme nový domov, rodinu, ktorí by ho mali radi. Doteraz bol zvyknutý na život na dvore rodinného domu, ale je to veľmi inteligentný pes, vedel by si zvyknúť aj v byte. Vie chodiť na vodítku. Na adopciu je pripravený odčervený, odblšený, očkovaný, čipovaný a kastrovaný. Podmienkou adopcie je podpísanie adopčnej zmluvy a úhrada adopčného poplatku. Bleck sa nachádza v útulku vo Veľkých Kapušanoch, ak ste zďaleka, vieme ho priblížiť.
Bratislava
60 €
Mladý, aktívny, priateľský Belko
Mladý, aktívny, priateľský Belko
Dátum narodenia: 28.5.2018 Belko je 1ročný psík, ktorý unikol pred istou smrťou. Bol nájdený vysilený ako leží na ceste kde ho zrazilo auto. Belka sme vzali pod svoje ochranné krídla, zabezpečili veterinárne ošetrenie, Belkovi veterinári zoperovali zlomenú nožičku a teraz je pripravený ísť do nového domova. Belko je mladý aktívný a priateľský psík. Je kontaktný, teší sa ľuďom a má rád deti. Belko je kamoš aj s inými psíkmi pokiaľ sa nejedná o misku s jedlom, vtedy je kamarátstvu koniec a chce všetko zjesť sám. Preto je pre neho vhodný domov, kde by bol iba sám psík. Belkovi hľadáme ten najlepší domov, je to veľký dobrák a zaslúži si to nejlepšie. Je vhodný do bytu aj do rodinného domu. Belko je nenáročný a vďačný psík. Na adopciu je pripravený odčervený, odblšený, očkovaný, čipovaný a kastrovaný. Podmienkou adopcie je podpísanie adopčnej zmluvy a úhrada adopčného poplatku. Belko sa nachádza v útulku vo Veľkých Kapušanoch, ak ste zďaleka, vieme ho priblížiť.
Bratislava
50 €
Poslušný, stredne aktívny Akon
Poslušný, stredne aktívny Akon
Dátum narodenia: 1.7.2017 Akon je 2ročný psík, ktorého sme odchytili na ulici v obci na východnom Slovensku. Akon je stredne aktívny pes, vhodný do bytu aj do rodinného domu. Akon je poslušný, vie chodiť na vodítku a pozná už nejaké povely. Akon je kríženec akity, je to sebavedomý pes a dominantný voči iným psom. Môže byť s nimi v kontakte, na iných psov neútočí, ale chce byť šéfom skupiny. Preto ho odporúčame do skúsených rúk. Akon je priateľský k ľuďom, rád sa mazná a vie sa krásne usmievať. Hľadáme mu ten najlepší domov. Na adopciu je pripravený odčervený, odblšený, očkovaný, čipovaný a kastrovaný. Podmienkou adopcie je podpísanie adopčnej zmluvy a úhrada adopčného poplatku. Akon sa nachádza v útulku vo Veľkých Kapušanoch, ak ste zďaleka, vieme ho priblížiť.
Bratislava
60 €
darujem psíkov
darujem psíkov
Darujem psíkov. Rasa neznáma. Dorastú tak 30-35cm v kohútiku. Vhodné k deťom najskôr do bytu.
Bratislava
zadarmo
šteniatka
šteniatka
Darujeme do dobrý rúk šteniatka narodené 14.septembra. To znamená, že k odberu budú možné cca od 10.novembra. Maminka je čistokrvná borderkólia a ocino je kríženec labradora/huskyho/vlčiaka
Selce
zadarmo
Darujem psíka
Darujem psíka
Darujem tohto asi pol ročného najdúcha. Je veľmi šikovný, v dome vydrží celú noc bez mláčky, takmer nešteká. Je to pes, bude stredného vzrastu. Len do dobrých rúk !
Velčice
zadarmo
Šteniatka
Šteniatka
Darujeme šteniatka do dobrých rúk
Palárikovo
zadarmo
Darujem šteniatko
Darujem šteniatko
Darujem steniatko za poplatok ockovania
Levice
zadarmo
Pokojná, znášanlivá Cassidy
Pokojná, znášanlivá Cassidy
Dátum narodenia: 1.2.2018 Cassidy je mladá 1ročná fenka, ktorú sme odchytili v obci Malčice na východnom Slovensku. Podľa obyvateľov ju tam niekto vyhodil z auta a zdržiavala sa na začiatku obce pri družstve, pokiaľ sme pre ňu neprišli. Cassidy sa zo začiatku veľmi bála, bola opatrná a neverila ľuďom. V našej opatere sa osmelila, teraz je už priateľská a teší sa ľuďom. Cassidy je pokojnej povahy, je vhodná do bytu aj do rodinného domu. S inými psíkmi a fenkami je znášanlivá. Cassidy je pripravená na adopciu odčervená, odblšená, očkovaná, čipovaná a kastrovaná. Podmienkou adopcie je podpísanie adopčnej zmluvy a úhrada adopčného poplatku. Cassidy sa nachádza v útulku vo Veľkých Kapušanoch, ak ste zďaleka, vieme ju priblížiť.
Bratislava
60 €
1 2 4