Psy a šteniatka - Bradáč

12 inzerátov
Bradáč malý
Bradáč malý
Chovateľská stanica malých bradáčov BOHEMIA NESS ponúka šteniatka s PP ( psíka a fenku ) zo zahraničného krytia po výstavne vedených rodičoch. Šteniatka sa narodili 16.07.2019 a sú odčervené, očkované, čipované, pripravené ihneď k odberu. Možnosť dovozu aj na Slovensko.
Kamenné Žehrovice
dohodou
Bradáč malý k+s
Bradáč malý k+s
Predám fenku malého bradáča korenie soľ, odčervená, čipovaná, očkovaná s preukazom.
Michalovce
300 €
Malý bradáč
Malý bradáč
Predám šteniatka malého bradáča,čistokrvné,bez PP,dvaja psíkovia a dve fenky. Cena dohodou.
Púchov
dohodou
Bradáč malý
Bradáč malý
Chovateľská stanica malých bradáčov BOHEMIA NESS ponúka šteniatka s PP ( psíka a fenku ) zo zahraničného krytia po výstavne vedených rodičoch. Šteniatka sa narodili 16.07.2019 a sú odčervené, očkované, čipované, pripravené ihneď k odberu.
Kamenné Žehrovice
dohodou
ŠTENIATKA BRADÁČA VEĽKÉHO ČIERNEHO
ŠTENIATKA BRADÁČA VEĽKÉHO ČIERNEHO
Predáme nádherné, čistokrvné šteniatka bradáča veľkého čierneho. Rozkošní a hravá slečna plná energie a fešák výstavnej krásy a perfektnej povahy čakajú na svojich nových majiteľov. Už sú k odbderu, sú zaočkované, odčervené s veterinárnym preukazom a čipom. Plemeno je spoločenské, atraktívneho a dôstojného vzhľadu, výborný strážca. Je vhodný pre aktívnych ľudí, potrebuje veľa pohybu a možnosť výbehu, v žiadnom prípade nevhodný do bytu ! Možnosť vidieť aj oboch rodičov - otec - potomok šampiónov z Maďarska, matka síce bez PP ale výnimočne krásna .
Bidovce
dohodou
BRADÁČ VEĽKÝ ČIERNY
BRADÁČ VEĽKÝ ČIERNY
Na predaj krásne, zdravé a čistokrvné šteniatka Bradáča veľkého čierneho z CHS LILIANA GARDEN. Sú po PP rodičoch, obaja chovné psy s titulami. Matka AMBER BROOCH TRIUMETAL - OCENENIA: CAC, Res. CAC, ISPU Kľudnej, priateľskej povahy, žijúca v rodinnom dome pri malých deťoch a iných zvieratách (barany, kozy...), veľmi hravá a energická, otec ARI GIOM KASTASI - OCENENIA: výborný, 2x CAC, ISPU cert. SKÚŠKY: BH, IPO 1 Priateľskej povahy, žijúci v rodinnom dome, športovo cvičený stopa + obrana. Narodené 26.6.2019, odber je možný od konca AUGUSTA 2019. Pri odbere budú šteniatka zaočkované, odčervené, čipované s veterinárnym preukazom. Po rodičoch majú predpoklady ako výstavné, športové psy alebo len ako rodinný pes. Plemeno je atraktívneho, dôstojného vzhľadu, vhodné pre aktívnych ľudí, potrebuje veľa pohybu a mať možnosť výbehu. V prípade vážneho záujmu prosím reagovať s predstihom, kvôli rezervácii šteniatka. Foto budeme priebežne pridávať aktuálne. V ponuke sú 3 psy a 2 sučky
Prešov
dohodou
Bradáč malý
Bradáč malý
Predám šteniatko malého bradáča čierneho,psíka. Psík je odčervený, očkovaný, čipovaný s veterinárnym preukazom. Pripravený k odberu.
Michalovce
100 €
ŠTENIATKA
ŠTENIATKA
Predám šteniatka bradáča malého čistokrvné bez PP korenie- soľ, očkované,odčervené psíka a fenku
Bánovce nad Bebravou
150 €
Bradač velký pepř Korenia a Sol štěn.s PP
Bradač velký pepř Korenia a Sol štěn.s PP
KNÍRAČ VELKÝ PEPŘ a SUL ŠTĚN.s PP.Poslední pejsek, výborná povaha, špičkový exteriér. Pejsek je vhodný pro vycvik, výstavy, chov nebo jen jako dobry ochránce , přítel rodiny.Vystavy atd ".NENÍ PODMÍNKA .Rod.championi, oba mohu ukázat.Rádu budoucim majit.v případě zájmu pohlídam v době dovolených apod.Kupní smlouva, chovat.servis samozřejmostí.Cena Pes 15.000 Kč( 550 EURO) ODBĚR možný ihned
Zahraničie
550 €
Bradáč malý
Bradáč malý
Predám šteniatka bradáča malého korenie-soľ, bez PP, čistokrvné, zaočkované, odčervené v ponuke od 11.08.2019 .
Bánovce nad Bebravou
150 €
Bradáč malý černý ( s PP FCI)
Bradáč malý černý ( s PP FCI)
CH.S DARMA nabízí fenku a dva psi po kvalitních, zdravých, temperamentních rodičích. O: ICH Castro Ruzz BM Ch.Rumunska, Česka, Klub. ch., ČMKU šampion, Klub.jch, CACIB, BOS, BOB. M: Brita Androis r.CAC. K odběru IV/2019 řádně veterin. ošetřená, EUpas + čip, kup. smlouva, start balíček samozřejmostí. Odchovaná v bytě, dobře socializovaná. Vhodná k výstavám, chovu a psím sportům, ale hlavně pro radost jako "člen rodiny". Knírači jsou vhodní do rodin s dětmi i k aktivním důchodcům.
Hranice
dohodou
šteniatka BRADÁČ VEĽKÝ ČIERNY
šteniatka BRADÁČ VEĽKÝ ČIERNY
Na predaj krásne, zdravé a čistokrvné šteniatka Bradáča veľkého čierneho z CHS LILIANA GARDEN. Sú po PP rodičoch, obaja chovné psy s titulami. Matka AMBER BROOCH TRIUMETAL - OCENENIA: CAC, Res. CAC, ISPU Kľudnej, priateľskej povahy, žijúca v rodinnom dome pri malých deťoch a iných zvieratách (barany, kozy...), veľmi hravá a energická, otec ARI GIOM KASTASI - OCENENIA: výborný, 2x CAC, ISPU cert. SKÚŠKY: BH, IPO 1 Priateľskej povahy, žijúci v rodinnom dome, športovo cvičený stopa + obrana. Momentálne majú 4 týždne, odber bude možný koncom AUGUSTA 2019. Pri odbere budú šteniatka zaočkované, odčervené, čipované s veterinárnym preukazom. Po rodičoch majú predpoklady ako výstavné, športové psy alebo len ako rodinný pes. Plemeno je atraktívneho, dôstojného vzhľadu, vhodné pre aktívnych ľudí, potrebuje veľa pohybu a mať možnosť výbehu. V prípade vážneho záujmu prosím reagovať s predstihom, kvôli rezervácii šteniatka. Foto budeme priebežne pridávať aktuálne. V ponuke sú 3 psy a 2 sučky CENA - 500 EUR Cena: 500 €
Zlatá Baňa
500 €