Psy a šteniatka - Rhodézsky ridgeback

3 inzeráty
Darujem psa rhodezsky ridgeback
Darujem psa rhodezsky ridgeback
Darujem psa rodezsky ridgeback z rodinných dôvodov.Pes má 10 rokov.Je miernej povahy, zvyknutý vonku.Dobre sa znáša s ostatnými psami.Vhodný na stráženie domu alebo firmy.
Šaľa
zadarmo
Rhodesian Ridgeback - šteniatka
Rhodesian Ridgeback - šteniatka
Chovateľská stanica TATRANSKÁ AFRIKA (FCI) prijíma rezervácie na šteniatka z vrhu H zo zahraničného spojenia športovo aj výstavne vedených rodičov. Matka: ES ELISHA Tatranská Afrika, Otec: CIB*, CH, Club CH, JCH Hiru Masawi G'Musana Manwë. Obaja rodičia majú vyrovnané, priateľské povahy a krásny exteriér a disponujú zdravotnými testami. Šteniatka sa narodili 23.12.2019 a k odberu budú pripravené v druhej polovičke februára, odčervené, zaočkované a začipované spolu s preukazom o pôvode, EÚ pasom a výbavičkou na prvé dni v novom domove. Doživotný chovateľský servis samozrejmosťou, s ridgebackami máme skúsenosti 17 rokov. Pre šteniatka hľadáme serióznych záujemcov/milujúce rodiny s dobrými podmienkami. V prípade záujmu nás prosím kontaktujte.
Štôla
dohodou
Šteniatka - rodézsky ridgeback s PP - Rhodesian
Šteniatka - rodézsky ridgeback s PP - Rhodesian
Chovateľská stanica Z Malého Raja očakáva koncom januára šteniatka po parádnych rodičoch. Malí výmyselníci budú pripravení na odber koncom marca. Ako sa nám darí, sa dozviete aj na Facebooku našej chov. stanice - CHS Z Malého Raja. Radi by sme našim drobcom našli tých najlepších pánov. Na fotografiách je budúca mama - Aimy z Dašického zámostí (import z ČR) a otec - Especial Nelson of Perla Afriky.
Slovenský Grob
dohodou