Psy a šteniatka - Stavač

5 inzerátov
Predám šteniatka weimarského stavača
Predám šteniatka weimarského stavača
Ponúkam záväznú rezerváciu šteniatka (3x psík) weimarského stavača vrhu „I“ z chovnej stanice z Mariánskej záhrady zo Slovenského spojenia. Termín narodenia 15.03.2020 Odberu: 10.05.2020. Otec: GRMADSKI WEIMARANER GREY RAIDER pes ktorí získal ocenenie Junioršampion Slovenska, Šampion Česka, Slovenska, Rakúska, Ukrajiny, Interšampion, CAC 15x, CACIB 6x ,BOB 2x, BOS 2x, R-CACIB, R-CAC. KV 2016 V1 CAC Pracovné skúšky: JSS,FSS,SSVP,LSS všetko v I.cene Matka: Donna z Marianskej záhrady V1,VD Pracovné skúšky: SVS,JSS,SSVP,FSS všetko v I.cene Ide o nové spojenie výnimočných pracovných jedincov na Slovensku. U šteniatok z tohto spojenia je predpoklad stredne silných kostier, štandardného exteriéru a sfarbenia, vyrovnanej priateľskej povahy a v neposlednom rade veľkého temperamentu a loveckej vášne. Obidvaja jedince sa používajú v poľovníckej praxi . Viac informácií o výstavách a skúškach nájdete na web stránke:
Trnava
dohodou
Predám šteniatka weimarského stavača
Predám šteniatka weimarského stavača
Ponúkam záväznú rezerváciu šteniatka weimarského stavača vrhu „I“ z chovnej stanice z Mariánskej záhrady zo Slovenského spojenia. Termín narodenia 15.03.2020 Odberu: 13.05.2020. Otec: GRMADSKI WEIMARANER GREY RAIDER pes ktorí získal ocenenie Junioršampion Slovenska, Šampion Česka, Slovenska, Rakúska, Ukrajiny, Interšampion, CAC 15x, CACIB 6x ,BOB 2x, BOS 2x, R-CACIB, R-CAC. KV 2016 V1 CAC Pracovné skúšky: JSS,FSS,SSVP,LSS všetko v I.cene Matka: Donna z Marianskej záhrady V1,VD Pracovné skúšky: SVS,JSS,SSVP,FSS všetko v I.cene Ide o nové spojenie výnimočných pracovných jedincov na Slovensku. U šteniatok z tohto spojenia je predpoklad stredne silných kostier, štandardného exteriéru a sfarbenia, vyrovnanej priateľskej povahy a v neposlednom rade veľkého temperamentu a loveckej vášne. Obidvaja jedince sa používajú v poľovníckej praxi .
Bučany
dohodou
Irsky seter šteňatá červenobieleho setra
Irsky seter šteňatá červenobieleho setra
Chovateľská stanica LANAMORE ponúka šteniatka Írskych červenobielych setrov, veľmi ojedinelého plemena, z ktorého boli vyšľachtení známi Írsky setri. Vzhľadom na súčasnú situáciu, šteniatka nemôžu odcestovať do zahraničia k svojim majiteľom, tak im hľadáme nové domovy na Slovensku, za neopakovateľne veľmi výhodných cenových podmienok. Voľní ešte 2 psíkovia a 1 fenka. Šteniatka ponúkame len do domáceho prostredia, do domu, bytu, k deťom, na šport ako domáceho priateľa. Majú FCI platný rodokmeň, medzinárodný Petpass, plnú vakcináciu, čipované a 2x odčervené.
Trnava
dohodou
Ponúkam rezerváciu šteniatka weimarského stavača
Ponúkam rezerváciu šteniatka weimarského stavača
Ponúkam záväznú rezerváciu šteniatka weimarského stavača vrhu „I“ z chovnej stanice z Mariánskej záhrady zo Slovenského spojenia. Termín narodenia 15.03.2020 Odberu: 13.05.2020. Otec: GRMADSKI WEIMARANER GREY RAIDER pes ktorí získal ocenenie Junioršampion Slovenska, Šampion Česka, Slovenska, Rakúska, Ukrajiny, Interšampion, CAC 15x, CACIB 6x ,BOB 2x, BOS 2x, R-CACIB, R-CAC. KV 2016 V1 CAC Pracovné skúšky: JSS,FSS,SSVP,LSS všetko v I.cene Matka: Donna z Marianskej záhrady V1,VD Pracovné skúšky: SVS,JSS,SSVP,FSS všetko v I.cene Ide o nové spojenie výnimočných pracovných jedincov na Slovensku. U šteniatok z tohto spojenia je predpoklad stredne silných kostier, štandardného exteriéru a sfarbenia, vyrovnanej priateľskej povahy a v neposlednom rade veľkého temperamentu a loveckej vášne. Obidvaja jedince sa používajú v poľovníckej praxi . Viac informácií o výstavách a skúškach nájdete na web stránke:
Bučany
dohodou
Ponúkame šteniatka írskeho setra s PP
Ponúkame šteniatka írskeho setra s PP
Chovateľská stanica The red-hot star berie rezervácie na šteniatka írskeho setra s PP po špiškových rodičoch. výstavne aj pracovne vedených. Zahraničné krytie Otec Interšampion Sangarah Sunburst, Matka Slovenský šampion Beaty belly the red-hot star vynikajúca povaha a zdravotný stav. Odber Jar 2020, očkované, odčervené s PP pet pasom, certifikátmi rodičov. Poskytujeme doživotný chovateľský servis. Hľadáme majiteľov, kde bude šteniatko členom rodiny, prípadne výborným pracovným ako aj výstavným jedincom.
Zvolen
dohodou