Psy a šteniatka - Stavač

16 inzerátov
Munsterlandsky stavač
Munsterlandsky stavač
Chovná stanica zo Strážneho dvora ponúka na predaj malých munsterlandskych stavačov zo zahraničného krytia. Aktívne poľovný rodičia. Narodené 22.05.2019. Očkované, odčervené, čipované s papiermi. Máme ešte dvoch psíkov.
Strážne
400 €
Predam Šteniatka Madarska Vyžla
Predam Šteniatka Madarska Vyžla
Predam šteniatka Madarska Vyžla narodene 6.9 2019 cena dohodou.
Čečehov
dohodou
Madarska vyzla
Madarska vyzla
Chovateľská stanica Felicitas de Geurud, ponúka na predaj šteniatka MKS s PP šteniatka sa narodili 3.10.2019. Šteniatka sú v poriadku, zdravé, po poľovné vedených rodičoch. Obaja rodičia získali mnoho pracovných i výstavných ocenení. Radi Vám ponúkneme viac informácií na stránke Felicitas de Geurud, e mailom ci telefonicky.
Nitra
dohodou
Krátkosrstý maďarský stavač
Krátkosrstý maďarský stavač
Chovná stanica Felicitas de Geurud ponúka na predaj šteniatka MKS, ktoré sa narodili 3.10.2019. Šteniatka sú v poriadku, zdravé vedené poľovné po obidvoch rodičoch. Viac informácií nájdete na stránke Felicitas de Geurud.
Nitra
dohodou
Maďarská vyžla-krásne šteniatka
Maďarská vyžla-krásne šteniatka
Krásne čistokrvné šteniatka maďarskej vyžly pripravené k odberu. Odčervené a zaočkované sa tešia na nový domov. Narodili sa 18.8.2019. Fotky šteniatok rada pošlem na váš email, nakoľko sa mi tu pri inzeráte nedali pridať.
Hozelec
160 €
Weimarsky stavač
Weimarsky stavač
Prijmen rezervácie na šteniatka weimarskeho stavača na Vianoce
Gočovo
250 €
šteniatka madarskej vyzly
šteniatka madarskej vyzly
predam steniatka madarskej vyzly maju 6 týždnov, 2krát odčervené,zaočkované,začipované možu byť ihned k odberu,zostavajú 2 chlapci
Horné Orešany
180 €
Weimarsky stavač
Weimarsky stavač
Šteniatka weinmarského stavača z PP odber koncom októbra budú zaočkované tetované začipované
Panické Dravce
500 €
Gordon seter s PP šteniatka - posledný psík
Gordon seter s PP šteniatka - posledný psík
Chovateľská stanica Dark House of Gordons ponúka posledného psíka gordonsetra (gordon setter / gordonseter / gordon seter) po pracovných/výstavných rodičoch z opakovaného spojenia. Psík je aktuálne k odberu. V predchádzajúcom vrhu sa mi podarilo všetko, čo od šteniatok a chovu očakávam. Vyrovnaný vrh, exteriérovo, váhovo, povahovo, pracovne. Šteniatka prosperujú v nových rodinách na 100%, exteriér majú bez vád, majú zdravé kĺby, povahovo sú skvelé ako voči ľudom, deťom, tak aj s inými psami. Pracovne využitých je 5 šteniat zo 7. Všetky sú zdravé - DBK 0/0 FCI A, plnochrupé, vyrovnanej povahy, úspešné na výstavách, chuťové psy na prácu. Kto ich vedie poľovne, teší sa z ich výbornej učenlivosti a ovládateľnosti, kto má doma psíka iba pre radosť, teší sa z povahy, hravosti, vzťahu k deťom. Nielen z týchto dôvodov som krytie opakovala, dôvodov je viac a každému záujemcovi ich ukážem naživo na mojich 2 sučkách. Šteniatka u mňa vyrastajú v tej najlepšej starostlivosti, socializácii a to isté očakávam aj od budúcich majiteľov. Nepredávam tovar, predávam zviera, živého tvora, kus môjho života, kus seba a preto pre šteniatka vyberám len tie najlepšie rodiny, s ktorými sme v kontakte, ozývajú sa keď majú radosti, alebo treba v niečom poradiť. Pre svoje odchované šteňatá som tu vždy. Rodičia majú zdravotné testy, DBK A,B a PRA rcd4 Clear, sú poľovne, športovo ale aj výstavne vedení. Matka - Lilly - je skvelá pracovná fena, má výborný nos, pevné vystavenia, ochotu vo vode, výborná v práci na stope a dohľadávkach. Je kludnej a vyrovnanej povahy, miluje deti aj iné psy. Je aktívne využívaná v poľovnej praxi a je úspešná aj na výstavách. Otec - Gin - pochádza z veľmi kvalitnej krvi najlepších chovateľských staníc vo svete, je to mnohonásobný šampión a má úžasnú povahu. Vyrastá medzi viacerými psami a miluje ľudí. Psík má excelentné predpoklady k výbornému exteriéru a perfektné povahové a pracovné vlastnosti. Je pravidelne odčervovaný, kompletne očkovaný, začipovaný, má vystavený EU PetPasy, rodokmeň/PP (poprípade Export Pedigree) a štartovací balíček. Je zvyknuté na granule, rôzne mlsky, ovocie, zeleninu, socializovaný deťmi, psami, zvyknutý na jazdu autom. Je zvedavý, priateľský a nebojácny. Krytie prebehlo 3.4.2019 a dátum narodenia šteniatok bol 2.6.2019. Pripravený k odberu.
Bratislava II - Ružinov
800 €
Predám psíka weimarského stavača
Predám psíka weimarského stavača
Predám psíka weimarského stavača z nášho odchovu vrhu Ch. Je kompletne zaočkovaný s PP zo zahraničného krytia ČR. Psík má 8 mesiacov a je vhodný pre začínajúceho poľovníka alebo do rodiny. Psík zvláda vodenie na remeni ako aj bez remeňa ,sadnúť ,odloženie, dawn ako aj privolanie na píšťalku. Nemá problém s výstrelom. Je veľmi šikovný a učenlivý. Prosím kontaktovať len vážny záujemcovia. Otec: FATEFUL PHOENIX od Potoka Kačáku všestranne upotrebiteľný pes Matka: Donna z Marianskej záhrady Ide o overené spojenie výnimočných pracovných jedincov na Slovensku. U šteniatok z tohto spojenia je predpoklad stredne silných kostier, štandardného exteriéru a sfarbenia, vyrovnanej priateľskej povahy a v neposlednom rade veľkého temperamentu, pevného vystavovania a loveckej vášne.
Bučany
dohodou
Nemecký krátkosrstý stavač - šteniatka
Nemecký krátkosrstý stavač - šteniatka
ChS Via Naturalis nabízí k prodeji stěňata německého krátkosrstého ohaře s PP - celohnědé a celočerné psy. Narozeni 18.7., odběr polovina září. Štěňátka se budou moct pochlubit prvotřídním rodokmenem, plným kvalitních a úspěšných jedinců. Matka: C.I.B., C.I.E. Margo Moon Eyes (import Polsko) GCh CZ, CH CZ, SK, PL, “U”, Zkoušky: ZV, SVP, PZ - I. cena, Mem. V. Vančury I. cena, Mem. M. Novotného - I. cena, klub. VZ - I. cena CACT, HD-A1. Otec: Gerry KS vom Donauland (Německo) D1, 2x S1, VJP 72Pkt, HZP 188Pkt, VGP 1. 336Pkt, VFSP 1, VSwP 1, IKP 1, Kleemann prüfung 1. cena, BTR, HN, VBR, HD-A2. Oba dva rodiče úspěšně osvědčeni v praxi. Štěňátka budou vyrůstat v domácím prostředí s veškerým chovatelským servisem a péčí. Odcházet od nás budou očkovaná, odčervená, čipovaná, zvyklá na granule. V případě zájmu či bližšího dotazu nás kontaktujte.
Křinec
500 €
Nemecký drôtosrstý stavač
Nemecký drôtosrstý stavač
Predám šteniatka NDrS, farba hnedý beloš. Predpoklad vynikajúcich pracovných a exteriérovych vlastností. Výborná ostrosť a pevné vystavovanie. Predpokladaný odber šteniatok je druhá polovica septembra.
Cabaj - Čápor
dohodou
Šteniatka NKS
Šteniatka NKS
Chovná stanica Z Malokarpatskej doliny ponúka na predaj šteniatka NKS s PP po poľovne vedených rodičoch. O: Robben di San Mamiliano, hnedý beloš, skúšky: HD A, ED 0, FT výb., SV, JS, I.P.O., UT"B" ECC všetko v I.cene, výstavy: BIS 3x, BOG, BOB, 8xCAC, 2xR.CACIB M: Cira od Dvorčanského potoka, hnedá, skúšky:JSS, CHS NKS, VP. všetko v I.c, LSS II.c, výstavy: Výborná, R.CAC, KV. Vek šteniat je 15 týždnov. Odber šteniat je možný ihneď.
Doľany
300 €
Musterlandsky stavač
Musterlandsky stavač
Chovná stanica zo Strážneho dvora ponúka na predaj 5 psikov "Musterlandsky stavač". Dátum narodenia 22.05.2019.Aktivne poľovný rodičia. Zahraničné krytie. Otec: import zo Srbska, všestranny pes, mohutnej postavy. Matka: Ostrá na diviačiu zver, predpoklad na výborné poľov. vlastnosti
Strážne
dohodou
Weimarský Savač
Weimarský Savač
Darujem mladú 17 mesačnú krásnu fenku plemena Weimarský stavač bez preukazu o pôvode.Fenka je hravá,komunikatívna,rada pracuje.
Veľké Úľany
zadarmo
weimarský stavač
weimarský stavač
Mám na predaj ročného a velmi krásne stavaného weimarského stavača, je zdravý, chovaný na kvalitných granuliach a mase.Pes je velmi dobrej povahy, sikovný múdry ucenlivý je nekonfliktny, ostatne zvierata má rád, je hravy, vhodný aj do rodín s detmi, má 100% zdravotny stav, odcerveny, čipovany s veterinarnym preukazom. Viac info telefonicky
Kamenný Most
220 €