Psy a šteniatka

100 inzerátov
Šteniatko kríženca retrievera
Šteniatko kríženca retrievera
Predám šteniatko kríženca retrievera. Šteniatko má 2 mesiace. Cena je 20€. Je veľmi priateľské a hravé. Dobre vychádza aj s deťmi. Odber možný ihneď.
Žilina
20 €
Šteniatka kokeršpaniela
Šteniatka kokeršpaniela
Predáme 5 šteniatok - 3 psi a 2 fenky. Všetky veľmi podobné, preto sme ich označili mašličkami. Sú zaočkované, odčervené a začipované. Mamina čistokrvná angl.kokeršpaniel, otec kríženec. Vzrastom budú max.15 kg, výška 35 - 40 cm. Cena za 1 šteniatko 70 eur (len veterinárne poplatky). K odberu od 29.8.2019 Rajecké Teplice
Rajecké Teplice
50 €
Pejsky a fenecky
Pejsky a fenecky
Darujem surne do dobrých ruk štěňátka 5 bílých fenecek 3 tmave pejsky jen vážní zájemci a do dobrých ruk!!!!!
Horná Ves
zadarmo
Darujem psika
Darujem psika
Darujem trojrocneho psika do dobrych ruk, krizenec civavy a jazvecika, kludnej povahy, znesie sa s detmi, nauceny navykom, darujem z dovodu odchodu do zahranicia.
Spišská Nová Ves
zadarmo
Šteniatko
Šteniatko
Predáme veľmi priateľské, hravé a učenlivé šteniatko - psíka, malinkého vzrastu.
Zvolen
dohodou
Darujeme psíka do dobrých rúk
Darujeme psíka do dobrých rúk
Darujeme 6 ročného psíka do dobrých rúk. Ako polročného sme si ho osvojili zo Slobody zvierat. Rýchlo sa učí a ovláda základné povely(sadni, ľahni, daj labku...). Má 25kg a v kohútiku má 55cm. Je čipovaný, neberie žiadne lieky, má titánovú platničku v kĺbe na zadnej nohe, bojí sa vody.(žradlo, obojok, vôdzka,obľúbené hračaky) Dôvod: Sťahovanie NA prípadné otázky radi odpovieme
Pezinok
zadarmo
Darujem
Darujem
Psíka asi 3ročného s dobrou povahou.Má rád malé deti,hravý.Ďakujem
Veľký Krtíš
zadarmo
Strážca Feri
Strážca Feri
Dátum narodenia: 1.6.2015 Feri je 4ročný psík, ktorého sme prijali do útulku od pôvodného majiteľa. Feri je aktívny psík, vhodný na dvor k rodinnému domu alebo do firmy na stráženie. Je mohutnej postavy, veľkého vzrastu , má strážne návyky, na cudzích ľudí a psov šteká. Feri je vhodný k skúsenému človeku, ktorý sa ho nebude báť. K ľuďom ktorých pozná sa správa priateľsky, mazná sa a je kontaktný. Nie je vhodný do rodiny s deťmi a neznáša sa s inými psami. Feri je prispôsobivý, rýchlo si zvyká na nové prostredie. Na adopciu je pripravený odčervený, odblšený, očkovaný, čipovaný a kastrovaný. Podmienkou adopcie je podpísanie adopčnej zmluvy a úhrada adopčného poplatku. Feri sa nachádza v útulku vo Veľkých Kapušanoch, ak ste zďaleka, vieme ho priblížiť.
Bratislava
60 €
Milá, vďačná, kontaktná Ferda
Milá, vďačná, kontaktná Ferda
Dátum narodenia: 1.9.2017 Ferda je 1,5ročná fenka, ktorú sme odchytili na ulici v meste Trebišov na východnom Slovensku. Ferda je zlatíčko, je milá, vďačná a kontaktná. Má veľmi rada spoločnosť ľudí, je vhodná aj do rodiny s deťmi. Ferda je stredne aktívna, vhodná do bytu aj do rodinného domu. Ferda je priateľská, znášanlivá s inými psíkmi a fenkami. Hľadáme jej rodinu, ktorá sa jej bude venovať a bude ju mať rada. Ferda je pripravená na adopciu odčervená, odblšená, očkovaná, čipovaná a kastrovaná. Podmienkou adopcie je podpísanie adopčnej zmluvy a úhrada adopčného poplatku. Ferda sa nachádza v útulku vo Veľkých Kapušanoch, ak ste zďaleka, vieme ju priblížiť.
Bratislava
50 €
Aktívna, vďačná, priateľská Darinka
Aktívna, vďačná, priateľská Darinka
Dátum narodenia: 1.8.2018 Darinka je 1ročná fenka, ktorú sme odchytili v obci Slavkovce na východnom Slovensku. Darinka pochádza od majiteľov, ktorí ju priviazali špagátom aby im neušla ešte kým bola šteniatko. Ako Darinka rástla, špagát sa jej zarezával do krku a spôsobil veľmi škaredú ranu. Darinku sme dali ošetriť na veterinárnej ambulancii, krk sa jej zahojil a teraz je Darinka pripravená nájsť tú pravú rodinku. Darinka je aktívna a kontaktná, má veľmi rada ľudí. Je vhodná aj do rodiny s deťmi, odporúčame ju radšej k väčším deťom, nakoľko sa tak teší ľuďom, že menšie dieťa by mohla zvaliť na zem. Darinka je priateľská, vďačná, rýchlo si zvyká na nové prostredie a na nových ľudí. Má rada prechádzky a rada behá a hraje sa s inými psíkmi. Je znášanlivá rovnako so psíkmi aj s fenkami. Na adopciu je pripravená odčervená, odblšená, očkovaná, čipovaná a kastrovaná. Podmienkou adopcie je podpísanie adopčnej zmluvy a úhrada adopčného poplatku. Darinka sa nachádza v útulku vo Veľkých Kapušanoch, ak ste zďaleka, vieme ju priblížiť.
Bratislava
60 €
Aktívny, znášanlivý Brink
Aktívny, znášanlivý Brink
Dátum narodenia: 1.6.2018 Brink je 1ročný psík, ktorého sme odchytili počas odchytovej akcie v meste Trebišov na východnom Slovensku. Brink bol v prvé dni bojazlivý, zo strachu sa ukrýval v búdke a nechcel ísť k ľuďom. Časom si zvykol na nové prostredie aj na nových ľudí. Teraz je z neho klasický psík, ktorému hľadáme nový domov. Brink je vhodný namä na dvor k rodinnému domu, kde by mal dostatok pohybu a mohol strážiť svoje územie. Brink je znášanlivý s inými psami a fenkami. Na adopciu je pripravený odčervený, odblšený, očkovaný, čipovaný a kastrovaný. Podmienkou adopcie je podpísanie adopčnej zmluvy a úhrada adopčného poplatku. Brink sa nachádza v útulku vo Veľkých Kapušanoch, ak ste zďaleka, vieme ho priblížiť.
Bratislava
50 €
Priateľská, stredne aktívna Bobyna
Priateľská, stredne aktívna Bobyna
Dátum narodenia: 1.10.2017 Bobyna je 2ročná fenka, ktorú sme prijali do útulku od pôvodného majiteľa. Bobyna bola zo začiatku veľmi ustráchaná, bála sa, nebola zyknutá na kontakt s ľuďmi. Časom sa osmelila, je priateľská, dá sa s ňou manipulovať a sama si príde pre pohladenie. Bobyna je stredne aktívna, vhodná do bytu aj do rodinného domu. Bobyna je vhodná do rodiny s väčšími deťmi, aj k seniorom. Bobyna sa znáša s inými psíkmi a fenkami, ale misku s jedlom si pred nimi stráži. Bobyna je žiarlivá, chcela by aby sme len ju hladkali , odháňa iných psíkov, preto ju odporúčame ako jediného psíka do rodiny. Na adopciu je pripravená odčervená, odblšená, očkovaná, čipovaná a kastrovaná. Podmienkou adopcie je podpísanie adopčnej zmluvy a úhrada adopčného poplatku. Bobyna sa nachádza v útulku vo Veľkých Kapušanoch, ak ste zďaleka, vieme ju priblížiť.
Bratislava
50 €
Darujem krizenca
Darujem krizenca
Darujem krizenca bavorskeho farbiara a kokerspaniela fenku za veterinarne poplatky(50e)plus dam k nej misky,granule,hracky....Len osobny odber
Janova Lehota
dohodou
Pes
Pes
Darujem 8mesačného psíka bez rodokmeňa križenec kolia a špic s očkovacim preukazom,čipovaný
Mlynica
zadarmo
Darujem
Darujem
Je to psík ma 10mesiacov je to krizenec vlčiaka a jazvečíka. Je hravý rad sa hrá vhodný k deťom, na stráženie a na poľovnícke účely. Vola sa Berny pekne aj poslúcha. V prípade záujmu vám pošlem viac foto alebo video.
Zlaté Moravce
zadarmo
Najdena fenka - Ťapka
Najdena fenka - Ťapka
Dna 20.7.19 sme nasli za obcou vyhodenu cca 2 rocnu fenku s dvoma malymi steniatkami, ktori zili v kope odpadkov v rozpadnutej budove. Mala ich 5,ako nam tvrdili obyvatelia obce. 2 steniatka si niekto osvojil, jedno bohuzial zrazilo auto a zomrelo a 2 psiky jej ostali.Steniatka sa nam podarilo uz umiestnit do rodin, Tapka na majitela zatial caka. Je to krizenka asi spica, sudiac podla vyzoru. Macky a psy okolo seba tiez toleruje. Je nesmierne pritulna, hrava a vyborna strazkyna. Okupana, odblsena, odcervena a aj ostrihana. Za blizsie info volat,pisat.
Rákoš
zadarmo
Predám šteniatka
Predám šteniatka
Predam šteniatko do dobrých rúk(fenka) Rodičia: sibírsky husky a bernský salašnícky pes Má 8 týždňov, je očkovaná, očipovaná a odčervená
Spišská Nová Ves
dohodou
Haska križená z vlčiakom
Haska križená z vlčiakom
Predám psa hasku kríženu z vlčiakom má 9 mesiacov
Ladomirová
dohodou
darujeme kríženca
darujeme kríženca
Darujeme krížencou. Na fotke sú sučky, hnedá 3.mes. šteniatko a jej čierna 1a pol ročna matka. Obe sú odčervené a čierna je zaočkovaná aj s čipom.
Zalužice
zadarmo
Darujem šteniatko (kríženec malamuta a boxera)
Darujem šteniatko (kríženec malamuta a boxera)
Darujem do dobrých rúk krásne 6-týždňové, zaočkované, odčervené a začipované šteniatko - psíka (matka aljašský malamut, otec boxer).
Banská Bystrica
zadarmo
1 2 5