Psy a šteniatka

55 inzerátov
Mayllo
Mayllo
Odhadovaný dátum narodenia: 25.10.2014 Nepochopený pán Russel hľadá stabilný domov. Prešiel som už mnohými "domovmi". Prvý krát som sa dostal do útulku z osady. Obyvatelia ma odovzdali s tým, že kúšem. Adoptoval som sa do rodiny, kde sa postupne moje problémy zväčšovali až som nakoniec pokúsal aj svojho pána a oni ma vrátili. V útulku som útočil cez klietku a tak som putoval do ďalšieho útulku, tam to so mnou po pár dňoch vzdali až som sa dostal Na koniec sveta. Tu sa môj život začal odznova. Som zdravý junák. Som očkovaný, čipovaný a kastrovaný. Milujem loptičky a mňamky. Môj pán mi, ale musí jasne nastaviť pravidlá pri jedle aj hre inak som majetnícky. Hľadám si aktívny domov, kde budem bývať s iným psíkom. Ľudí mám rád. Musia byť však pre mňa zrozumiteľný a jasne so mnou komunikovať. Z tohto dôvodu nie som vhodný k deťom. Spolu s mojou adopciou získate aj manuál ako na mňa. Nie som vhodný do rodiny kde by ma rozmaznávali. Drobné zvieratká lovím, so psíkmi som však kamoš.
Nitra
dohodou
Sharky
Sharky
Odhadovaný dátum narodenia: 10.04.2016 Aktivný parťák na každé dobrodružstvo. Som zachránený počas potopy v útulku Revúca. Som zdravý psík s veľkým množstvom energie. Som očkovaný, čipovaný a kastrovaný. Milujem loptičky, loptičky a loptičky. Z jedla milujem fajné kvalitné mäsové konzervy. Domov si hľadám len vnútri, keďže pre mňa žiaden plot nie je prekážkou. Po mojom boku si predstavujem veľmi aktívneho parťáka, ktorý využije moje vždy nabité baterky. Milujem všetkých ľudí a najlepší sú, keď mi hádžu loptičky. So psíkmi nemám vôbec žiaden problém, sú to kamoši. Do dobrej rodiny vieme priblížiť v rámci SR aj ČR.
Nitra
dohodou
Hačiko
Hačiko
Odhadovaný dátum narodenia: 10.10.2018 Pochádzam z Asanačky Košice, odkiaľ ma adoptovali, ale po necelom roku ma vrátili, lebo som ich prestal baviť. Som zdravý, očkovaný, čipovaný a kastrovaný. Mám rád pozornosť človeka a pamlsky. Ako najlepšie to spojiť ? No predsa učením rôznych psích kusov :) Milujem aj vodu. Som veľmi rozumný a napriek svojej aktivite sa viem správať slušne, preto by som sa dokázal prispôsobiť životu ako v byte tak aj v dome. Ak by som mal bývať na dvore, musíte mať super bezpečný plot, keďže sa snažím ploty preliezať. Ľudia sú super úžasný. Najmä taký s ktorými je sranda. Či ma vezmete na túru alebo na cvičák, budem pre vás super parťák. Nie som len domáci pecivál, ale potrebujem aj niečo zažiť. Teta v útulku vraví, že som dobrák od kosti. Vraj ak by ma niekto chceli hoci aj zjesť ešte by som sa mu aj poďakoval. So psíkmi sa veľmi rád hrám nech už sú akejkoľvek veľkosti.
Nitra
dohodou
Alex
Alex
Odhadovaný dátum narodenia: 01.06.2018 Niekoľko dní som sa bez povšimnutia ľudí túlal, kde ma labky zaviedli. Keďže očká mi neslúžili, nemal som na výber. Jedného dňa som zablúdil na pozemok kde sa nachádzala rodina, ktorá sa ma veľmi zľakla. Snažili sa ma slovne, ale aj gestami odplašiť preč. Privolali odchytovú službu, a ty požiadali mojich ošetrovateľov o vhodnejšie miestom pre mňa. Okrem toho že som slepučký, som zdraví: čipovaný a očkovaný Potrebujem však svoje granulky, kvôli tendencii priberať a možným tráviacim problémom ktoré mám, keď papam niečo iné. Napriek tomu že mám svoj hendikep, mám rád prechádzky. Domov si hľadám, niekde vo vnútri. Ľudí milujem, od tých malých až po tých veľkých. Zvieratka mi až tak nevadia, avšak rodinu si hľadám bez iných zvieratiek. Jeho príchod k nám sprevádzal strach a niet sa čomu čudovať. Alexko však ihneď podstúpil vyšetrenia a potrebnú karanténu, ale aj liečbu boľavého bruška, ktoré mu spôsobovalo veľmi bolestivú a riedku stolicu. Taktiež sa naši úžasní lekári zamerali na jeho nevidiace očká, no nie je možné určiť, či sa už ako slepý narodil, alebo to prišlo časom. Možno na prvý pohľad pôsobí, že mu tento hendikep znemožňuje život, ale po osmelení starostlivosti a chvíľach strávených s ním nám to príde tak, ako keby si myslel, že je to prirodzené nevidieť, a že nevidia ani ostatné zvieratká. V priestore, ktorý pozná, sa vie orientovať veľmi dobre, naučil sa krásne chodiť na vodítku a veľmi krásne počúvať na svoje meno. Alex si hľadá rodinku, ktorá ho príjme takého aký je, a jeho nedostatok jej nebude prekážať tak, ako neprekáža ani jemu. Hľadá si svojho pána, ktorého vie dokonalo objať prednými labkymi, keď k nemu príde. Hľadá domov plný lásky, a i keby tam nebola, on ju tam vyčaruje. Alexko však nieje kastrovaný, keďže to veterinárny lekár v jeho prípade neodporúča. Tým, že je slepý, je jeho pohyb minimálny aj z dôvodu strachu, že do niečoho narazí, a tak má tendenciu veľmi rýchlo a rapídne priberať. Odporúčaním tak bolo zrejme, že po kastrácii by sa jeho váha mohla ešte rapídnejšie zvyšovať. Momentálne sme našli spomedzi všetkých krmív jedno, z ktorého má krásnu stolicu a darí sa nám jeho váhu udržiavať stabilizovanú.
Nitra
dohodou
Xena
Xena
Odhadovaný dátum narodenia: 1.1.2015 Vyhrala som svoj boj o život, dobyjem aj tvoje srdce? Nádherná a plná života, ako mi tu vravia. Som veľmi sebavedomej povahy, za ktorú vďačím mojim bull koreňom a teda sa nebojím ničoho. Pri psíkoch som síce dominantnejšia, no ak by som bola jedináčikom, nevadilo by mi to. Viem byť aj s niekym iným, no musel by byť podobnej povahy ako ja. Ako sa vraví: Život nám do cesty stavia len, také prekážky, aké sme schopný preskočiť. Som toho príkladom. Už mi bolo mnohokrát človekom ublížené, ale akonáhle som zistila aké je to nádherné keď vás niekto ľúbi, viem dať človeku všetku lásku, úprimnosť a darovať mu svoje srdce. Veľmi si preto želám domov, kde by bol skúsenejší psíčka, ktorý by bol trpezlivejší pri mojej povahe. Verte že tú trpezlivosť by som vám sto krát oplatila. Našli ma vo Veľkých Kapušanoch. Bola som vychudnutá, doráňaná a so starým zranením zadnej nohy. Na tú zadnú labku občas krívam a budem už stále. Okrem tej zadnej labky som zdravá. Som očkovaná, čipovaná a sterilizovaná. Nemám rada veterinárov a injekcie. Mám veľmi rada konzervy pre psíkov :) Milujem vodu. Celý život som musela utekať pred nebezpečenstvom a preto dlho trvá kým si zvyknem, že som doma. Môj nový domov musí byť bezpečný či už vo vnútri alebo vonku. V živote mi veľmi veľa ľudí ublížilo a preto si od nich držím odstup a nerada sa citovo viažem. Keď ma však pustíš do svojho srdca ukážem ti aj ja to svoje. So psíkmi nemám problém, ale o jedlo sa nedelím. Zvieracieho kamoša ku svojmu životu nepotrebujem.
Nitra
50 €
Gilberta
Gilberta
Odhadovaný dátum narodenia: 2.2.2017 Moje meno je Gilberta, i keď mňa tu skôr volajú Džila. Vždy keď to zabočujem, vynorí sa mi úsmev na tváričke. Na mojej pôvabnej chlpatej tváričke, nieje len úsmev ktorý rozdávam, ale aj pohľad plný lásky, ktorý venujem každému koho stretnem. Mám niečo vyše troch rokov, a do centra som prišla z iného útulku, v ktorom moju povahu bolo ťažké pochopiť a tým pádom ma aj bolo ťažšie správne umiestniť. Nechápem, čo bolo na mne také ťažké chápať... veď predsa som dáma kríženca austrálskeho dobytkárskeho psa a vyznačuje sa povahou typickou pre toto plemeno. V mojom ponímaní to teda znamená, že doma viete mať 20kg aktivity, maznania a dobrého dôvodu na prechádzky. No správne čítaš, na prvých priečkach u mňa boduje maznanie, prechádzky, akákoľvek aktivita vykonávaná z človekom a dobré jedlo. Domov by som si rada našla niekde v byte, kde by som s mojou novou rodinkou vedela občas aj prespať tie vaše úžasné filmy ktoré zapnete. Ale na druhej strane, nebránim sa predstave, bývať pri domčeku so záhradkou kde by moje labky vedeli lietať a moje baterky sa dostatočne vybiť. Zaujala som ťa? Ak áno, kontaktuj mojích ošetrovateľov. Vezmi si ma a ja sa ti odovzdám komplet celá.
Nitra
50 €
Mia
Mia
Odhadovaný dátum narodenia: 6.6.2016 Mia je energická psia slečna, poriadnych rozmerov. Je krížencom labradora a nemeckého ovčiaka. Okrem vizuálu si po týchto plemenách nesie aj povahové črty. Je energickou milovníčkou života a všetkých aktivít. Miluje beh a naháňačky. Som zdravá. Očkovaná, čipovaná aj sterilizovaná. Mám rada veľké a aktívne psy, ktoré sa so mnou vedia poriadne hrať. Milujem maznanie s ľuďmi, dokonca viac ako piškótky. Napriek svojej veľkosti som byťák. Na dvore nie som spokojná. Z nudy demolujem pletivo a utekám robiť neplechu ku susedom. V byte som dobručká, neničím, nezavíjam, mám hygienické návyky. Jediný problém je že nesmiem mať bez dozoru prístup do kuchyne, lebo vám tam upratám všetky zvyšky jedla. Hľadám si svojich ľudí, ktorý na mňa budú mať dosť času. Som pes s tvrdou hlavou a veľa vlastnými názormi. Moji ľudia my musia jasne nastaviť pravidlá, no nie trestami a silou. Som lovec celou dušou. Dokážem v prítomnosti človeka tolerovať malé psy, no len čo som chvíľu bez dozoru ihneď ich začnem loviť. Mačky, hydina, kone, srnky aj ostatné zvieratá u mňa nie sú tiež v bezpečí. Veľké a aktívne psíky sú moji super kamoši a rada by som mala aspoň jedného takého doma. Do dobrej rodiny vieme priblížiť v rámci SR aj ČR.
Nitra
50 €
Oskar
Oskar
Odhadovaný dátum narodenia: 1.2.2018 Verný a oddaný milovník svojich ľudí. Som z osady v Trebišove. Po tom čo sa ma ujali v útulku som vôbec nejedol až som od vysilenia skončil na infúziách. Stačila však láska, pozornosť a individuálny prístup a stal sa zo mňa znovu zdravý pes. Pokúsili sa ma znovu vrátiť do útulkového koterca, ale nezvládol som to psychicky. Veľmi potrebujem svoju rodinu a trvalý domov. To jediné ma vylieči už navždy. Už som zdravý. Stačilo mi dosť lásky a pozornosti na vyliečenie. Som kastrovaný, očkovaný aj čipovaný. Mám rád keď sú so mnou ľudia. Nemám rád samotu, bojím sa, že sa človek čo bude môj pán už nevráti. Som pokojný psík. Zvyknem si na byt aj dvor. Ľudí mám veľmi rád. Niektorých sa, ale ešte občas so začiatku zľaknem. So zvieratkami zväčša nemám problém. Celý čas totiž visím očami na svojom človeku. Do dobrej rodiny vieme priblížiť v rámci SR aj ČR.
Nitra
50 €
Lady
Lady
Som Lady a vyžadujem si svoj priestor. Tu v centre ma tie protivy nútia vychádzať so psíkmi a teda už som ochotná sa venčiť aj s ostatnymi. Domov a pelech, ale potrebujem ako jedináčik. Iným zvieratám ako psíkom v domove tiež nedávam veľké šance na prežitie. Do dobrej rodiny vieme priblížiť v rámci SR aj ČR.
Nitra
50 €
George
George
Odhadovaný dátum narodenia: 7.9.2016 Sympaťák do voza aj do koča. Som zachránený počas potopy v útulku Revúca. Som zdravý, očkovaný, čipovaný a kastrovaný. Milujem loptičky a pohodové prechádzky. V prítomnosti dobrého pána sa viem správať ako gentleman a užívať si aj spoločné prechádzky so psíkmi. Som pokojný a veľmi rozumný psík. Ideálny domov si preto predstavujem vo vnútri pri svojom človeku. Som však skromný psík a zvyknem si teda aj na dvore. Ľudí zbožňujem, nie som však vtieravý. Pekne slušne počkám na pohladenie aj pamlsok. Milujem, keď mi hádžu loptičku. Dokážem sa slušne správať v spoločnosti psíkov, domov si však hľadám ako jedináčik. Do dobrej rodiny vieme priblížiť v rámci SR aj ČR.
Nitra
50 €
Honzík
Honzík
Odhadovaný dátum narodenia: 1.1.2019 Zničené telíčko a zlomená dušička hľadá svoje lepidlo lásky. Som z pekla na zemi. Malá hnusná chajda v strede osady v Trebišove skrývala okrem mŕtvych telíčok aj mňa a môjho kamaráta Janka. Obaja sme už videli blikať svetlo na druhej strane. Pre Janka to bolo bohužiaľ príliš neskoro. Ja som mal šťastie a prežil. Už doživotne si budem niesť stopy minulosti. Nie len v mojej dušičke, ale aj na slabom telíčku. Som náchylný na infekcie a choroby. Som očkovaný, čipovaný a kastrovaný. Mám rád prítomnosť človeka, ktorý mi dá pocítiť bezpečie a lásku. Mám rád stabilné prostredie a režim, ktorý mi dáva istotu, že viem čo môžem čakať. Domov si hľadám len vo vnútri, keďže prítomnosť pána je mojím najsilnejším liekom. Mám rád svojích ľudí, ale stále musím mať možnosť uniknúť do bezpečia, keď sa zľaknem. V panike sa počúram, pokakám, ziapem strachom, strácam dych a som schopný v afekte do krvi dokúsať ľudí okolo. Ak sa, ale cítim dobre a v bezpečí som verný a maznavý spoločník. Psíky sú moji kamaráti. Nie je však vhodné, aby v novom domove bol ďalší plachý havko, keďže prepadám panike aj keď sa boja iné psíky. Do dobrej rodiny vieme priblížiť v rámci SR aj ČR.
Nitra
50 €
Yahoo
Yahoo
Dátum narodenia: 1.2.2017 Yahoo je 3 ročný pes, ktorého sme odchytili na ulici v obci na východnom Slovensku. Je stredne aktívny pes, vhodný do rodinného domu aj do bytu. Priateľský, kontaktný psík, rýchlo si zvyká na nové prostredie a nových ľudí. Nie je vhodný do rodiny s malými deťmi. Znesie sa s inými psíkmi a fenkami. Má rád prechádzky a je učenlivý. Pripravený na adopciu odčervený, odblšený, očkovaný, čipovaný a kastrovaný. Podmienkou adopcie je podpísanie adopčnej zmluvy a úhrada adopčného poplatku.Nachádza sa v útulku vo Veľkých Kapušanoch, ak ste zďaleka, vieme ho priblížiť.
Nitra
70 €
Florian
Florian
Dátum narodenia: 1.6.2018 Florian je 1 a pol ročný pes, ktorého sme odchytili na ulici v obci na východnom Slovensku.Je stredne aktívny pes, vhodný do rodinného domu aj do bytu. Priateľský, kontaktný psík, rýchlo si zvyká na nové prostredie a nových ľudí. Nie je vhodný do rodiny s malými deťmi. Znesie sa s inými psíkmi a fenkami. Má rád prechádzky a je učenlivý. Pripravený na adopciu odčervený, odblšený, očkovaný, čipovaný a kastrovaný. Podmienkou adopcie je podpísanie adopčnej zmluvy a úhrada adopčného poplatku.Nachádza sa v útulku vo Veľkých Kapušanoch, ak ste zďaleka, vieme ho priblížiť.
Nitra
70 €
Pampy
Pampy
Dátum narodenia: 1.6.2016 Pampy je 3 a pol ročný psík, ktorého sme zachránili z rómskej osady v meste Trebišov v máji 2019. Jeho povahu sme nevedeli tak ľahko vyhodnotiť, voči ľuďom bol prvé týždne opatrný, ale voči iným psíkom bol dominantý. Časom v našej opatere si zvykol na ľudí, teraz sa s ním dá manipulovať a naučil sa chodiť na vodítku (ešte niekedy ťahá). Voči iným psíkom - spolubývajúcim v koterci nie je dominantný, pomohla mu kastrácia a celkovo sa ukľudnil. Keď sa ale bude zoznamovať s novým psíkom, je treba zo začiatku ho opatrne privykať. Pampymu hľadáme nový domov, chápavú rodinu, ktorá ho prijme a pochopí čím si Pampy prešiel. Pampy je vhodný na dvor k rodinného domu aj do bytu. Ideálne by bolo keby bol sám, alebo s väčšou fenkou. Neodporúčame ho do rodiny s malými deťmi, nakoľko pri rýchlom pohybe môže zle reagovať. Pampy je pripravený na adopciu odčervený, odblšený, očkovaný, čipovaný a kastrovaný. Podmienkou adopcie je podpísanie adopčnej zmluvy a úhrada adopčného poplatku. Pampy sa nachádza v útulku vo Veľkých Kapušanoch, ak ste zďaleka, vieme ho priblížiť.
Nitra
70 €
Svop
Svop
Dátum narodenia: 1.6.2018 Svop je 1 a pol ročný pes, ktorého sme odchytili na ulici v obci na východnom Slovensku. Svop je stredne aktívny, vhodný prevažne na dvor k rodinnému domu. Má rád prechádzky, prírodu. S inými psíkmi nieje veľmi kamarát, preto mu hľadáme domov kde by bol iba jediný psík. Svop je priateľský k ľuďom, je kontaktný. Má rád hladkanie. Na cudzích ľudí šteká, ale nepohryzie. Rád by sa naučil novým veciam. Na adopciu je pripravený odčervený, odblšený, očkovaný, čipovaný a kastrovaný. Podmienkou adopcie je podpísanie adopčnej zmluvy a úhrada adopčného poplatku Svop sa nachádza v útulku vo Veľkých Kapušanoch, ak ste zďaleka vieme ho priblížiť.
Nitra
70 €
Picur
Picur
Dátum narodenia: 1.2.2012 Ak niekto vie, aké je to mať zničený celý život tak je to tento psík - Picur. Keď sme ho odoberali z dvora rómskeho rodinného domu z reťaze, nepripadalo nám to už ani nijak zvláštne, robíme to bežne každý deň. Boli sme prekvapení, keď nám mladý róm povedal, že on kúpil rodinný dom a psík tam už bol, že predošlý majiteľ si ho nezobral. Keď sme zisťovali bližšie informácie, dozvedeli sme sa, že psík bol celý svoj život priviazaný na reťaz a jeho predošlý majiteľ bol ućiteľ na gymnáziu... Je to už 7 rokov, teraz vymenil reťaz za koterec. Keďže máme preplnený útulok, Picur dostal ten najmenší koterec tzv. samotku, aby mal kľud od iných psíkov. Keďže je u nás už dlhšiu dobu, za ten čas sme zistili, že je to priateľský psík, má rád pohladenie, dobré jedlo a prechádzky. Žiaľ nemáme žiadnych dobrovoľníkov na dennodenné venčenie a Picur je v koterci smutný. Aj napriek svojmu veku je to stále psík, ktorý chce aby ho mal niekto rád a rád by chodil na prechádzky, úplne ideálne keby mal na voľný pohyb k dispozícii dvor rodinného domu. Picurovi hľadáme nový domov a dúfame v zázrak, že sa mu nájde dobrá rodina. Sharpi Picur sa znáša s fenkami skôr väčšieho vzrastu, so psíkmi sa nemá rád, mačičky sme neskúšali. Picur je pripravený na adopciu odčervený, odblšený, očkovaný, čipovaný. Podmienkou adopcie je podpísanie adopčnej zmluvy a úhrada adopčného poplatku. Picur sa nachádza v útulku vo Veľkých Kapušanoch, ak ste zďaleka, vieme ho priblížiť, aj mimo SR.
Nitra
30 €
Ronala
Ronala
Dátum narodenia: 1.1.2019 Ronala je 1ročná fenka, ktorú sme odobrali z prípadu týrania v spolupráci s RVPS. Ronala bola priviazaná na krátkom lane, bez venčenia. Ronala je aktívna, je výborný strážca. Je vhodná skôr na dvor k rodinnému domu, kde sa môže do sýtosti vybehať. Ťažsie si zvyká na ľudí, voči cudzím je opatrná a nedôveruje im, šteká na nich. Ku iným psom a fenkám je dominantná. Nie je vhodná do rodiny s deťmi. Na adopciu je pripravená odčervená, odblšená, očkovaná, čipovaná a kastrovaná. Podmienkou adopcie je podpísanie adopčnej zmluvy a úhrada adopčného poplatku. Ronala sa nachádza v útulku vo Veľkých Kapušanoch, ak ste zďaleka, vieme ju priblížiť.
Nitra
70 €
Andrea
Andrea
Dátum narodenia: 1.12.2017 Andrea je 2ročná fenka, ktorú sme odchytili na ulici v obci na východnom Slovensku. Andrea je pouličný psík. Od šteniatka vyrástla na ulici, nepoznala kontakt s ľuďmi. Väčšinou ich obchádzala zdiaľky, pretože sa bála. K ľuďom prišla bližšie iba keď cítila jedlo. V útulku sa socializovala, už sa nebojí. Dá sa pohladkať, odpozorovala aj od iných psíkov že je to príjemné. V novom prostredí je ešte nesmelá, preto jej hľadáme nový domov kde bude mať čo najpokojnejšie prostredie. Neodporúčame ju do rodiny s malými deťmi. Andrea potrebuje láskavý prístup a trpezlivých ľudí. S inými psíkmi a fenkami je znášanlivá. Je stredne aktívna, vhodná do bytu aj do rodinného domu. Na adopciu je pripravená odčervená, odblšená, očkovaná, čipovaná a kastrovaná. Podmienkou adopcie je podpísanie adopčnej zmluvy a úhrada adopčného poplatku. Andrea sa nachádza v útulku vo Veľkých Kapušanoch, ak ste zďaleka, vieme ju priblížiť.
Nitra
70 €
Jessy
Jessy
Dátum narodenia: 1.6.2018 Jessi je 2ročná fenka, ktorú sme prijali do útulku po smrti majiteľa. Jessi sa ocitla sama na dvore rodinného domu, preto sme ju vzali k nám. Jessi sa rýchlo prispôsobila novému prostrediu, je z nej výborný strážny pes. Ohlasuje nám každú návštevu. Jessi má rada pohyb, je aktívna, vhodná najmä na dvor k rodinnému domu. Jessi neznesie iné psy, keď vidí iného psa na prechádzke alebo vedľa v koterci šteká na neho. Jessi je vhodná do rodiny kde už majú skúsenosti so psíkmi. Na adopciu je pripravená odčervená, odblšená, očkovaná, čipovaná a kastrovaná. Podmienkou adopcie je podpísanie adopčnej zmluvy a úhrada adopčného poplatku. Jessi sa nachádza v útulku vo Veľkých Kapušanoch, ak ste zďaleka, vieme ju priblížiť.
Nitra
70 €
Juron
Juron
Dátum narodenia: 1.05.2017 Juron je 3 ročný psík, ktorého sme odchytili na ulici v obci na východnom Slovensku. Je priateľskej povahy, má rád ľudí, je milý a kontaktný. Je stredne aktívny, vhodný do bytu aj do rodinného domu. Juron nie je kamarát s inými psíkmi. Je vhodný do rodiny s deťmi, aj k seniorom. Má rád prechádzky, pekne chodí na vodítku, ľahko sa ovláda. Juron je prispôsobivý psík, rýchlo si zvyká na nových ľudí a nové prostredie. Na adopciu je pripravený odčervený, odblšený, očkovaný, čipovaný a kastrovaný. Podmienkou adopcie je podpísanie adopčnej zmluvy a úhrada adopčného poplatku. Juron sa nachádza v útulku vo Veľkých Kapušanoch, ak ste zďaleka, vieme ho priblížiť.
Nitra
dohodou
1 2 3