Psy a šteniatka

109 inzerátov
stenata
stenata
Darujem dobrému človeku malé šteniatka. Sú to krásne a veselé štenatka, čakajú na nového pána, ktorý ich bude mať rád.
Liptovský Trnovec
zadarmo
Priateľský, stredne aktívny 8-mes. Šarik
Priateľský, stredne aktívny 8-mes. Šarik
Dátum narodenia: 1.12.2018 Šarik je 8mesačný psík, ktorého sme odchytili na ulici v meste Sobrance na východnom Slovensku. Šarik je priateľský, stredne aktívny psík, vhodný do bytu aj do rodinného domu. Šarik je kamarát so psíkmi aj s fenkami. Je vhodný do každej rodiny, ku deťom aj k seniorom. Šarik je veľmi múdry psík, je učenlivý, rýchlo sa vie naučiť novým veciam a prispôsobiť sa novému prostrediu. Na adopciu je pripravený odčervený, odblšený, očkovaný čipovaný a bude kastrovaný. Podmienkou adopcie je podpísanie adopčnej zmluvy a úhrada adopčného poplatku. Šarik sa nachádza v útulku vo Veľkých Kapušanoch, ak ste zďaleka, vieme ho priblížiť.
Bratislava
50 €
Milé, hravé šteniatko Rufus
Milé, hravé šteniatko Rufus
Rúfus je milé hravé šteniatko okolo seba šíri pozitívnu energiu s každým vychádza bezproblemovo ma rád deti a ostatních psích aj mačacích kamarátov.Je to ideálny parták pre každého veľmi rád by získal vytúžený domov plný lásky. Rufus sa nachádza v útulku vo Veľkých Kapušanoch. Ak ste zďaleka, vieme ho priblížiť.
Bratislava
30 €
Tichá, pokojná Rubby
Tichá, pokojná Rubby
Dátum narodenia: 1.7.2017 Rubby je 2ročná fenka, ktorú sme odchytili na ulici v meste na východnom Slovensku. Rubby je tichá, pokojná a priateľská. Je kontaktná, má rada spoločnosť ľudí. Je vhodná do rodiny s deťmi, do bytu aj do rodinného domu s prístupom do vnútra. Rubby je malého vzrastu. Je znášanlivá s inými psíkmi a fenkami. Na adopciu je pripravená odčervená, odblšená, očkovaná, čipovaná a kastrovaná. Podmienkou adopcie je podpísanie adopčnej zmluvy a úhrada adopčného poplatku. Rubby sa nachádza v útulku vo Veľkých Kapušanoch, ak ste zďaleka, vieme ju priblížiť.
Bratislava
50 €
Priateľský, pokojný Roland
Priateľský, pokojný Roland
Dátum narodenia:1.7.2017 Roland je 2 ročný psík, ktorého sme odchytili na ulici v obci na východnom Slovensku. Pôvodný majiteľ sa k nemu neprihlásil, preto Rolandovi hľadáme nový domov. Roland má dobrú povahu, je priateľský k ľuďom, je pokojnej povahy a je tichý, vhodný najmä do bytu. Je vhodný do rodiny s deťmi. Roland je znášanlivý s inými psíkmi a fenkami. Na adopciu je pripravený odčervený, odblšený, očkovaný, čipovaný a kastrovaný. Podmienkou adopcie je podpísanie adopčnej zmluvy a úhrada adopčného poplatku. Roland sa nachádza v útulku vo Veľkých Kapušanoch, ak ste zďaleka, vieme ho priblížiť.
Bratislava
50 €
Priateľský, maznavý Punti
Priateľský, maznavý Punti
Dátum narodenia:26.5.2018 Punti je 1ročný psík, ktorého sme prijali do útulku od pôvodného majiteľa. Punti je priateľský psík, je rád v spoločnosti ľudí a má rád deti. Je kontaktný, maznavý. Punti je znášanlivý s inými psíkmi a fenkami. Len voči menším psíkom samcom je niekedy dominantný. Je to malý šéf. Punti je stredne aktívny, vhodný do každej rodiny, do bytu aj do rodinného domu. Na adopciu je pripravený odčervený, odblšený, očkovaný, čipovaný a kastrovaný. Podmienkou adopcie je podpísanie adopčnej zmluvy a úhrada adopčného poplatku. Punti sa nachádza v útulku vo Veľkých Kapušanoch, ak ste zďaleka, vieme ho priblížiť.
Bratislava
50 €
Znášanlivý, stredne aktívny Ortik
Znášanlivý, stredne aktívny Ortik
Dátum narodenia: 1.8.2018 Ortik je 1ročný psík, ktorého sme odchytili v lese za mestom Veľké Kapušany v časti Ortov. Ortika tam niekto vyhodil spolu s ďalšími 4 psíkmi. Ortik ako prvý sa k nám rozbehol, vedel že mu chceme pomôcť. Ortik je stredne aktívny psík, vhodný do bytu aj do rodinného domu. Ortik si stráži svoje územie, šteká na každého cudzieho, je z neho výborný strážca. Ortik je znášanlivý s inými psíkmi a fenkami. Na adopciu je pripravený odčervený, odblšený, očkovaný, čipovaný a kastrovaný. Podmienkou adopcie je podpísanie adopčnej zmluvy a úhrada adopčného poplatku. Ortik sa nachádza v útulku vo Veľkých Kapušanoch, ak ste zďaleka, vieme ho priblížiť.
Bratislava
50 €
Priateľský milovník prechádzok Nicolas
Priateľský milovník prechádzok Nicolas
Nicolas je priateľský, kontaktný psík, miluje prechádzky a vie pekne chodiť na vodítku. Ľahko sa ovláda, radi ho venčia deti. Nicolas je stredne aktívny, vhodný do bytu aj do rodinného domu. S inými psíkmi nie je kamarát, preto ho odporúčame do rodiny kde nemajú iného psíka. Nicolas je pripravený na adopciu odčervený, odblšený, očkovaný, čipovaný a kastrovaný. Podmienkou adopcie je podpísanie adopčnej zmluvy a úhrada adopčného poplatku. Nicolas sa nachádza v útulku vo Veľkých Kapušanoch, ak ste zďaleka, vieme ho priblížiť.
Bratislava
50 €
Pokojný, poslušný Neword
Pokojný, poslušný Neword
Dátum narodenia: 1.6.2017 Neword je 1,5ročný psík, ktorého sme odchytili na ulici v obci Vojčice na východnom Slovensku. Neword je obrovský pes, asi najväčší akého sme v útulku zatiaľ mali. Je to pravdepodobne kríženec dogy a aziata. Neword je pokojnej povahy, ale svoje územie vie dokonale postrážiť. Keď sa blíži cudí človek Neword šteká. Na vodítku sa ľahko ovláda a je poslušný. Neword sa neznáša s inými psami, s fenkami sa znesie, keď má dostatok priestoru. Neword je vhodný do rodinného domu, alebo na stráženie vo firme. Neword je pripravený na adopciu odčervený, odblšený, očkovaný, čipovaný a bude kastrovaný. Podmienkou adopcie je podpísanie adopčnej zmluvy a úhrada adopčného poplatku. Neword sa nachádza v útulku vo Veľkých Kapušanoch, vieme dopravit aj mimo Slovenska(Česko a dalej).
Bratislava
60 €
Pohodový maznák Mono
Pohodový maznák Mono
Dátum narodenia: 1.6.2018 Mono je 1ročný psík, ktorého sme odchytili v meste Trebišov na východnom Slovensku. Mono je ten najväčší maznák a pohoďák. Je to náš malý lišiak prefíkaný. Mono by urobil všetko pre to aby si ho niekto všimol a mojkal sa s ním. Mono je kamarát s každým, s deťmi, dospelými, seniormi, aj so psíkmi a fenkami. Mono je v koterci nešťastný, preto mu chceme nájsť čo najskôr domov. Je vhodný do každej rodiny, je to veľmi múdry a prispôsobivý psík. Rýchlo si každého obľúbi. Mono je pripravený na adopciu odčervený, odblšený, očkovaný, čipovaný a kastrovaný. podmienkou adopcie je podpísanie adopčnej zmluvy a úhrada adopčného poplatku. Mono sa nachádza v útulku vo Veľkých Kapušanoch, ak ste zďaleka, vieme ho priblížiť.
Bratislava
50 €
Pokojná, znášanlivá Maša
Pokojná, znášanlivá Maša
Dátum narodenia: 1.5.2017 Maša je 2 ročná fenka, ktorú sme odchytili na ulici v obci na východnom Slovensku. Maša keď k nám prišla veľmi sa bála ľudí. Nedala sa ani pohladkať, ukrývala sa v búdke. V našej opatere si zvykla na kontakt s ľuďmi a teraz sa už sama príde pohladkať. Maša je malého vzrastu a väčšia už neporastie. Je vhodná do pokojného prostredia, k dospelým ľuďom aj seniorom, bez malých detí. Maša je znášanlivá s inými psíkmi a fenkami. Na adopciu je pripravená odčervená, odblšená, očkovaná, čipovaná a kastrovaná. Podmienkou adopcie je podpísanie adopčnej zmluvy a úhrada adopčného poplatku. Maša sa nachádza v útulku vo Veľkých Kapušanoch, ak ste zďaleka, vieme ju priblížiť.
Bratislava
50 €
Šteniatka
Šteniatka
Predám šteniatka za symbolickú cenu 20€ (náklady za očkovanie a čipovanie). Šteniatka sú kríženci, podľa veterinárky budú menšieho vzrastu narodené 21.7.2019. Odber možný od 9.9.2019
Záhorská Ves
20 €
Milý, kontaktný Mathias
Milý, kontaktný Mathias
Dátum narodenia: 1.2.2018 Mathias je 1ročný pes, ktorého sme odchytili na ulici v obci Úpor na východnom Slovensku. Pôvodný majiteľ sa k nemu neprihlásil, preto Mathiasovi hľadáme nový domov. Mathias je milý a kontaktný psík, má rád ľudí. Mathias je aktívny, zdravý krásny pes, kríženec haskyho. Má rád pohyb, je vhodný na dvor k rodinnému domu, ktorý aj postráži. Mathias nemá rád iných psíkov. Na adopciu je pripravený odčervený, odblšený, očkovaný, čipovaný a bude kastrovaný. Podmienkou adopcie je podpísanie adopčnej zmluvy a úhrada adopčného poplatku. Mathias sa nachádza v útulku vo Veľkých Kapušanoch, ak ste zďaleka, vieme ho priblížiť.
Bratislava
60 €
Kontaktný, priateľský Medard
Kontaktný, priateľský Medard
Dátum narodenia: 1.6.2016 Medard je 3 ročný psík, ktorého sme odchytili v meste Trebišov na východnom Slovensku. Medard je kontaktný a priateľský psík, ktorý má veľmi rád ľudí. Je stredne aktívny, vhodný do bytu aj do rodinného domu. Medard je univerzálny psík do každej rodiny. Je šikovný, prispôsobivý, rýchlo si zvyká na nové prostredie a rýchlo si obľúbi nových ľudí. S inými psíkmi a fenkami sa kamaráti. Medard je vhodný do rodiny s deťmi. Na adopciu je pripravený odčervený, odblšený, očkovaný, čipovaný a kastrovaný. Podmienkou adopcie je podpísanie adopčnej zmluvy a úhrada adopčného poplatku. Medard sa nachádza v útulku vo Veľkých Kapušanoch, ak ste zďaleka, vieme ho priblížiť.
Bratislava
60 €
Polročný, univerzálny psík Lordy
Polročný, univerzálny psík Lordy
Dátum narodenia: 1.1.2019 Lordy je polročný psík, ktorého sme odchytili na ulici v obci Malé Trakany na východnom Slovensku kde sa premnožili pouličné psy. Leo je stredne aktívny psík, vhodný do bytu aj do rodinného domu. Je to univerzálny psík do každej rodiny, rýchlo si zvyká na nové prostredie a nových ľudí. Je kamarát so psíkmi aj s fenkami, rád sa s každým hraje. Je vhodný do rodiny s deťmi. Lordy by potreboval rodinku, ktorá sa mu bude venovať, aby sa naučil všetkému čo má psík vedieť. Na adopciu je pripravený odčervený, odblšený, očkovaný, čipovaný. Podmienkou adopcie je podpísanie adopčnej zmluvy a úhrada adopčného poplatku. Lordy sa nachádza v útulku vo Veľkých Kapušanoch, ak ste zďaleka, vieme ho priblížiť.
Bratislava
30 €
Kontaktný, stredne aktívny Lotos
Kontaktný, stredne aktívny Lotos
Dátum narodenia: 1.7.2017 Lotis je 2ročný psík, ktorého sme odchytili v obci na východnom Slovensku. Lotos je stredne aktívny psík, je veľmi kontaktný, má rád spoločnosť ľudí. Vie pekne chodiť na vodítku, ľahko sa ovláda a radi ho venčia aj deti. Lotos sa teší keď sa k nemu niekto prihovorí, aj keď ho ľudia hladkajú. Nie je rád keď je zatvorený v koterci. Lotos je znáčanlivý s inými psíkmi a fenkami. Je vhodný do bytu aj do rodinného domu. Na adopciu je pripravený odčervený, odblšený, očkovaný, čipovaný a bude kastrovaný. Podmienkou adopcie je podpísanie adopčnej zmluvy a úhrada adopčného poplatku. Lotos sa nachádza v útulku vo Veľkých Kapušanoch, ak ste zďaleka, vieme ho priblížiť.
Bratislava
50 €
Najoddanejší psík na svete - Lisana
Najoddanejší psík na svete - Lisana
Dátum narodenia: 1.1.2018 Lisana je 1,5ročná fenka, ktorú sme odchytili v rómskej osade v obci Kapušianske Kľačany na východnom Slovensku. Lisana mala v minulosti úraz - z čoho jej zostali stopy na stehne a zadnej časti chrbta. Nevieme, čo sa jej stalo, či jej niekto ublížil, alebo ju zrazilo auto, ale Lisana je ten najoddanejší psík akého sme doteraz mali. Lisana napriek tomu že na prvý pohľad nie je ničím výnimočná, má v sebe toľko dobra a lásky ktoré by mohla rozdávať všade naokolo. Lisana je stredne aktívna, vhodná do bytu aj do rodinného domu. Je vhodná do rodiny s deťmi, aj k seniorom. Je prispôsobivá, vďačná a rýchlo si zvyká na nové prostredie. Lisana je kamoška so psíkmi aj s fenkami. Na adopciu je pripravená odčervená, odblšená, očkovaná, čipovaná a kastrovaná. Podmienkou adopcie je podpísanie adopčnej zmluvy a úhrada adopčného poplatku. Lisana sa nachádza v útulku vo Veľkých Kapušanoch, ak ste zďaleka, vieme ju priblížiť.
Bratislava
60 €
Rozkošné, šikovné polročné šteniatko Leo
Rozkošné, šikovné polročné šteniatko Leo
Dátum narodenia: 10.04.2008 Leo je 11ročný nemecký ovčiak, ktorý bol odchytený v meste Giraltovce na východnom Slovensku. Pôvodný majiteľ ho naspäť nechce, preto hľadáme Leovi nový domov. Leo je zlatíčko, je veľký maznák a rád sa túli. Je pokojnej povahy, milý a kontaktný. Má rád ležanie na chrbte a škrabkanie bruška. Leo vie podať labku. Leo je znášanlivý s inými psíkmi, fenkami, šteniatkami aj s mačkou. Neublíži nikomu, má veľmi dobrú povahu, vôbec nešteká. Leo má rád mäsové konzervy a varenú stravu. Granulky nezje. Leo je úplne slepý a nedá sa mu nijako pomôcť, slepota je trvalá. Leo je s tým zmierený, no ťažko si zvyká na nové prostredie. Aj keď je zvedavý, rád sa prechádza a ovoniava všetko nové, mrzí nás že nemôžeme robiť zázraky a vrátiť mu zrak, keď vidíme ako naráža do prekážok. Leo sa nachádza v dočasnej opatere vo Veľkých Kapušanoch. Na adopciu je pripravený odčervený, odblšený, očkovaný a čipovaný. Leovi hľadáme domov kde by mohol zažiť ešte trochu radosti, aby cítil, že napriek jeho starobe a slepote ho má ešte niekto rád. Leo je nenáročný psík, skoro celý deň preleží a prespí. Je vhodný do rodinného domu s dvorom aj s prístupom do vnútra.
Bratislava
50 €
Pokojný, milý, slepý Leo
Pokojný, milý, slepý Leo
Dátum narodenia: 10.04.2008 Leo je 11ročný nemecký ovčiak, ktorý bol odchytený v meste Giraltovce na východnom Slovensku. Pôvodný majiteľ ho naspäť nechce, preto hľadáme Leovi nový domov. Leo je zlatíčko, je veľký maznák a rád sa túli. Je pokojnej povahy, milý a kontaktný. Má rád ležanie na chrbte a škrabkanie bruška. Leo vie podať labku. Leo je znášanlivý s inými psíkmi, fenkami, šteniatkami aj s mačkou. Neublíži nikomu, má veľmi dobrú povahu, vôbec nešteká. Leo má rád mäsové konzervy a varenú stravu. Granulky nezje. Leo je úplne slepý a nedá sa mu nijako pomôcť, slepota je trvalá. Leo je s tým zmierený, no ťažko si zvyká na nové prostredie. Aj keď je zvedavý, rád sa prechádza a ovoniava všetko nové, mrzí nás že nemôžeme robiť zázraky a vrátiť mu zrak, keď vidíme ako naráža do prekážok. Leo sa nachádza v dočasnej opatere vo Veľkých Kapušanoch. Na adopciu je pripravený odčervený, odblšený, očkovaný a čipovaný. Leovi hľadáme domov kde by mohol zažiť ešte trochu radosti, aby cítil, že napriek jeho starobe a slepote ho má ešte niekto rád. Leo je nenáročný psík, skoro celý deň preleží a prespí. Je vhodný do rodinného domu s dvorom aj s prístupom do vnútra.
Bratislava
30 €
Skromný, citlivý Kristian
Skromný, citlivý Kristian
Dátum narodenia: 1.8.2018 Kristian je 1ročný psík, ktorého sme odchytili na ulici v meste Medzilaborce na východnom Slovensku, kde sa premnožili pouličné psy. Kristian keď k nám prišiel, bol veľmi ustráchaný. Ukrýval sa za búdkou, v búdke a nechcel sa nám ukázať. Bál sa každého dotyku, aj pohľadu. Bál sa aj iných psíkov. Kristian je u nás už tretí mesiac a za ten čas urobil veľké pokroky. Je už kontaktný, dá sa s ním manipulovať, dokonca už aj pekne chodí na vodítku. Niekedy si sadne a nechce ísť, ale to iba vtedy keď nie je si istý, či v blízkosti nie je nejaké nebezpčenstvo. Kristian potrebuje citlivý a láskavý prístup, človeka , u ktorého vycíti že ho má rád. Kristian je vhodný do každej rodiny, ktorá má dobré srdce a chuť sa mu venovať. Kristian je skromný psík, stačí mu dobré jedlo a pekné slovo, aby sa citíl dobre. Odporúčame ho do rodiny s väčsími deťmi, aj do rodiny k seniorom. Malých detí ktoré robia hluk a rýchle pohyby by sa mohol báť. Kristian keď sa bojí, nehryzie zo strachu, ale sa prikrčí k zemi. S inými psíkmi a fenkami je znášanlivý, je skôr submisívnej povahy, podriaďuje sa iným psíkom aj menším. Kristian je stredne aktívny psík, vhodný do bytu aj do rodinného domu. U nás zatiaľ nešteká. Na adopciu je pripravený odčervený, odblšený, očkovaný, čipovaný a kastrovaný. Podmienkou adopcie je podpísanie adopčnej zmluvy a úhrada adopčného poplatku. Kristian sa nachádza v útulku vo Veľkých Kapušanoch, ak ste zďaleka, vieme ho priblížiť.
Bratislava
50 €
1 2 6