Psy a šteniatka

68 inzerátov
Darujem polročné šteniatko, fenku
Darujem polročné šteniatko, fenku
Darujem zadarmo polročné šteniatko, fenku. Kríženec. Našla sa na ulici, kopali do nej, doniesli sme ju domov, ale nemôžme si ju nechať. Je hravá, priateľská, vhodná na dvor. S malými deťmi, s inými psami aj s ostatnými zvieratkami ( napr. mačky ) sa znáša dobre. Ani poštárke neubližuje. Zdarma.
Žarnov
zadarmo
Priateľská, kontaktná Umma
Priateľská, kontaktná Umma
Dátum narodenia: 1.6.2018 Umma je 1ročná fenka, ktorú sme odchytili na ulici v obci na východnom Slovensku. Umma je priateľská a kontaktná, má rada pohyb a prechádzky. Vie chodiť na vodítku. Umma je vhodná do rodiny s deťmi. S inými psíkmi a fenkami sa kamaráti. Umma je stredne aktívna, vhodná do bytu aj do rodinného domu. Na adopciu je pripravená odčervená, odblšená, očkovaná, čipovaná a kastrovaná. Podmienkou adopcie je podpísanie adopčnej zmluvy a úhrada adopčného poplatku. Umma sa nachádza v útulku vo Veľkých Kapušanoch, ak ste zďaleka, vieme ju priblížiť.
Bratislava
50 €
Mladý, veselý fešák Zlatík
Mladý, veselý fešák Zlatík
Mladý veselý fešák Zlatík, ktorý si hľadá parťáka na život. Niekto mi prestrelil koleno, ktoré mi museli operovať. Som zdravý, očkovaný, čipovaný. V budúcnosti ma bude treba kastrovať. Na tú zadnú labku občas nechodím a prechádzky potrebujem v pomalšom tempe. Rád sa hrám s inými psíkmi. Domov si hľadám v byte alebo v dome. Ľudí mám veeeeeeeľmi rád! So zvieratkami sa rád hrám. Do dobrej rodiny vieme priblížiť v rámci SR aj ČR. Psík sa nachádza v útulku vo Veľkých Kapušanoch (OZ Pomoc psíkom na východnom Slovensku).
Bratislava
50 €
darujeme šteniatka
darujeme šteniatka
Darujeme šteniatka. Sú to kríženci , majú 7 týždňov, odber možný ihned. Jedia už samé, stredná výška mamky
Lipany
zadarmo
Darujeme len do dobrých rúk psíka
Darujeme len do dobrých rúk psíka
Darujeme len do dobrých rúk našu fenku ktorá ma skoro 7 mesiacov je narodená 6.5.2019 je veľmi hravá , veľmi rýchlo sa učí bohužial z rodinných dôvodov musí ísť od nás preč :( pre viac info ma neváhajte kontaktovať
Láb
zadarmo
Kríženec Beagle a Čau Čau
Kríženec Beagle a Čau Čau
Darujem 5-ročného kríženca Beagla a Čau čau do dobrých rúk z dôvodu sťahovania. Rony je čípovaný a očkovaný (medzinárodný veterinárny preukaz pre psov).
Pavlovce
zadarmo
Šikovný, prispôsobivý Volios
Šikovný, prispôsobivý Volios
Dátum narodenia: 1.6.2018 Vilios je 1 ročný psík, ktorého sme odchytili v meste Trebišov na východnom Slovensku. Volios je kontaktný a priateľský psík, ktorý má veľmi rád ľudí. Je stredne aktívny, vhodný do bytu aj do rodinného domu. Volios je univerzálny psík do každej rodiny. Je šikovný, prispôsobivý, rýchlo si zvyká na nové prostredie a rýchlo si obľúbi nových ľudí. S inými psíkmi a fenkami sa kamaráti. Volios je vhodný do rodiny s deťmi. Na adopciu je pripravený odčervený, odblšený, očkovaný, čipovaný a kastrovaný. Podmienkou adopcie je podpísanie adopčnej zmluvy a úhrada adopčného poplatku. Volios sa nachádza v útulku vo Veľkých Kapušanoch, ak ste zďaleka, vieme ho priblížiť.
Bratislava
60 €
Bojazlivá Zabina
Bojazlivá Zabina
Dátum narodenia: 1.2.2016 Zabina je 3ročná fenka, ktorú sme odchytili na ulici v obci Zbehňov na východnom Slovensku. Zabina sa dlho túlala na ulici, ľudí zďaleka obchádzala, vedela prečo, lebo už im neverí. Pôvodní majiteľia ju vyhodili neďaleko cigánskej osady a Zabina nie a nie ísť sa začleniť ku cigánskym psom. Stále hľadala niečo, ani nevedela kde ísť, chodila okolo obchodu, okolo kostola a každý ju len odháňal. Aj my sme mali problém ju chytiť, utekala pred každým, pretože od ľudí už neočakávala nič dobré. Nakoniec sa nám podarilo ju odchytiť a už je v bezpečí v našom útulku. Zabina potrebuje dobrých ľudí, hladkanie a kontakt, komunikáciu s človekom, aby zistila, že ľudia vedia byť aj dobrí. Zabina pokojnej povahy, keď k nám prišla stále bola zalezená v búdke alebo sa vyhrievala na streche búdky a pozorovala okolia. Už sa osmelila, láskavým prístupom sa dá dosiahnuť veľa, teraz si už Zabina sama príde pre pohladenie a oddane sleduje opatrovateľov a čaká kto sa jej prihovorí. Zabina je vhodná k ľuďom, ktorí majú skúsenosti s bojazlivými psíkmi. V našom prostredí si už zvykla, ale predpokladáme pri zmene prostredia znova bude v strese a nový majiteľ bude musieť prvé chvíle zvládnuť s ňou. Zabina potrebuje veľa veľa lásky. Má rada, keď sa k nej prihovárame milým hlasom, vtedy ako by rozumela a prestáva sa báť. Zabine hľadáme nový domov kde bude šťastná. Je znášanlivá s inými psíkmi a fenkami, je vhodná do bytu aj do rodinného domu. K malým deťom ju veľmi neodporúčame, pretože by mohla mať z nich stres, je vhodná k dospelým rozumným ľuďom aj k seniorom. Na adopciu je pripravená odčervená, odblšená, očkovaná, čipovaná a bude kastrovaná. Podmienkou adopcie je podpísanie adopčnej zmluvy a úhrada adopčného poplatku. Zabina sa nachádza v útulku vo Veľkých Kapušanoch, ak ste zďaleka, vieme ju priblížiť.
Bratislava
50 €
Bojazlivá Zoja
Bojazlivá Zoja
Dátum narodenia: 1.2.2016 Zoja je 3ročná fenka, ktorú sme odchytili na ulici v obci Zbehňov na východnom Slovensku. Zoja sa dlho túlala na ulici, ľudí zďaleka obchádzala, vedela prečo, lebo už im neverí. Pôvodní majiteľia ju vyhodili neďaleko cigánskej osady a Zoja nie a nie ísť sa začleniť ku cigánskym psom. Stále hľadala niečo, ani nevedela kde ísť, chodila okolo obchodu, okolo kostola a každý ju len odháňal. Aj my sme mali problém ju chytiť, utekala pred každým, pretože od ľudí už neočakávala nič dobré. Nakoniec sa nám podarilo ju odchytiť a už je v bezpečí v našom útulku. Zoja potrebuje dobrých ľudí, hladkanie a kontakt, komunikáciu s človekom, aby zistila, že ľudia vedia byť aj dobrí. Zoja pokojnej povahy, keď k nám prišla stále bola zalezená v búdke alebo sa vyhrievala na streche búdky a pozorovala okolia. Už sa osmelila, láskavým prístupom sa dá dosiahnuť veľa, teraz si už Zoja sama príde pre pohladenie a oddane sleduje opatrovateľov a čaká kto sa jej prihovorí. Zoja je vhodná k ľuďom, ktorí majú skúsenosti s bojazlivými psíkmi. V našom prostredí si už zvykla, ale predpokladáme pri zmene prostredia znova bude v strese a nový majiteľ bude musieť prvé chvíle zvládnuť s ňou. Zoja potrebuje veľa veľa lásky. Má rada, keď sa k nej prihovárame milým hlasom, vtedy ako by rozumela a prestáva sa báť. Zoji hľadáme nový domov kde bude šťastná. Je znášanlivá s inými psíkmi a fenkami, je vhodná do bytu aj do rodinného domu. K malým deťom ju veľmi neodporúčame, pretože by mohla mať z nich stres, je vhodná k dospelým rozumným ľuďom aj k seniorom. Na adopciu je pripravená odčervená, odblšená, očkovaná, čipovaná a bude kastrovaná. Podmienkou adopcie je podpísanie adopčnej zmluvy a úhrada adopčného poplatku. Zoja sa nachádza v útulku vo Veľkých Kapušanoch, ak ste zďaleka, vieme ju priblížiť.
Bratislava
50 €
Vďačný, nenáročný Xenio
Vďačný, nenáročný Xenio
Dátum narodenia: 1.4.2018 Xenio je 1ročný psík, ktorého odchytili mestskí policajti v meste Trebišov na východnom Slovensku, kde sa premnožili pouličné psy. Xenio nepoznal čo je to ľudský dotyk, poznal iba hlad a strach. Našťastie keď sme ho prijali do útulku rýchlo si zvykol na ľudí, aj na nových psích kamarátov. Xenio je pri zmene prostredia ešte trochu neistý, potrebuje láskavý prístup chápavých ľudí. Xenio je kamarát so psíkmi aj fenkami. Je nenáročný a vďačný psík. Xenio je skôr pokojnej povahy, nevyžaduje veľa pohybu. Je vhodný do bytu aj do rodinného domu. Na adopciu je pripravený odčervený, odblšený, očkovaný, čipovaný a bude kastrovaný. Podmienkou adopcie je podpísanie adopčnej zmluvy a úhrada adopčného poplatku. Xenio sa nachádza v útulku vo Veľkých Kapušanoch, ak ste zďaleka, vieme ho priblížiť.
Bratislava
50 €
Citlivý Wordy
Citlivý Wordy
Dátum narodenia: 1.7.2018 Wordy je 1ročný psík, ktorého sme odchytili na ulici v obci na východnom Slovensku. Wordy bol veľmi bojazlivý psík, pravdepodobne predtým nemal dobrého majiteľa a nebol zvyknutý na ľudí. V našej opatere sa socializuje, dá sa už pohladkať a neuteká pred nami. Wordy je citlivý psík, potrebuje láskavý prístup a pokojné prostredie. Nie je vhodný do rodiny s malými deťmi, ale ku dospelým ľuďom, ktorí už majú skúsenosti so psíkmi. Wordy dobre vychádza s inými psíkmi a fenkami. Je vhodný do bytu aj do rodinhého domu. Na adopciu je pripravený odčervený, odblšený, očkovaný, čipovaný a kastrovaný. Podmienkou adopcie je podpísanie adopčnej zmluvy a úhrada adopčného poplatku. Wordy sa nachádza v útulku vo Veľkých Kapušanoch, ak ste zďaleka, vieme ho priblížiť.
Bratislava
50 €
Priateľské, milé zlatíčko Quanna
Priateľské, milé zlatíčko Quanna
Dátum narodenia: 1.6.2018 Quanna je 1ročná fenka, ktorú sme odchytili na ulici v meste Michalovce na východnom Slovensku. Pôvodný majiteľ sa k nej neprihlásil, preto Quanne hľadáme nový domov. Quanna je priateľská, kontaktná a má veľmi rada ľudí. Je to zlatíčko, ktoré si rýchlo obľúbite. Quanna je vhodná do bytu aj do rodinného domu. Je znášanlivá s inými psíkmi a fenkami. Quanna je pripravená na adopciu odčervená, odblšená, očkovaná, čipovaná a kastrovaná. Podmienkou adopcie je podpísanie adopčnej zmluvy a úhrada adopčného poplatku. Quanna sa nachádza v útulku vo Veľkých Kapušanoch, ak ste zďaleka, vieme ju priblížiť.
Bratislava
50 €
Pomôžte týmto šteniatkam!
Pomôžte týmto šteniatkam!
Pomôžte týmto dvom nádherným šteniatkam! Obe sú kríženece, sú to súrodenci. Hnedá je fenka a čierny je psík. Šteniatka majú 5-6 týždňov. Majú za sebou prvú vakcínu. Momentálne sú len v dočasnej starostlivosti kde ale nemôžu ostať nastálo. Šteniatka boli nájdené pred útulkom. Ak by ste mali záujem platí sa len adopčný poplatok. Predpokladá sa že šteniatka budú stredného až veľkého vzrastu. Pomôžte prosím... Nemusia ísť spolu. Ale ak by sa niekto našiel čo by si vzal oboch bolo by to fajn.
Liptovský Mikuláš
dohodou
darujem steniatka
darujem steniatka
Darujem steniatka oriesky po vybornych rodicoch.
Horná Potôň
zadarmo
šteniatka FOXTERIER hladkosrstý + JRT mix
šteniatka FOXTERIER hladkosrstý + JRT mix
Predám 2x odčervené a zaočkované šteniatka matka JACKRUSSEL JRT a otec FOXTERIÉR HLADKOSRSTÝ. Narodené 14.9.2019, odčervené 27.nov a 2.dec zaočkované 7.11.2019 (biocan DHPPi) 1x psík a 2x fenka (hnedo čierne)
Levoča
40 €
darujem psíka
darujem psíka
Darujem tohto cca10 mes. psika priatelskej povahy. Krizenec vlciaka a niecoho. Vo vyske hlavy meria cca 60mc. Je to tulak ktory u nas prischol, no hladame mu domov pretoze my sa onho nevieme starat (nemame na to vlohy). Dala som ho kompletne zaockovat aj odcervit. Je priatelsky ku vsetkym ludom aj k detom a potrebuje priestor a volnost pohybu ktory u nas nema. Je ucenlivy, len sa mu treba venovat. Novemu majitelovi ho mozem aj priviest.
Spišská Nová Ves
zadarmo
Pes
Pes
Darujeme šteniatka mame ešte 2 sučky a 1 psa
Palárikovo
zadarmo
Pes
Pes
Darujem fenku menom Daisy, starú rok aj pár mesiacov , z rodinných dôvodov aj z osobnych, hlavne z dôvodu zmeny pracovného miesta , ktoré mi berie viac času niekedy aj dní, tak sa jej neviem venovať toľko ako by som chcela , preto je strašne veľa času sama doma. Je veľmi hravá a pritulna, a priateľská. Je pre mňa dôležité aby som ju dala len do dobrých rúk, na koľko mi na nej veľmi záleží.
Senec
zadarmo
Šteňa (Spočko) - kríženec slovenský kopov
Šteňa (Spočko) - kríženec slovenský kopov
Predám 8-mesačné šteňa (psík) do dobrých rúk. Otec je slovenský kopov, matka kríženec (viď posledná fotka). Od narodenia mal spolu s ostatnými šteniatkami tú najlepšiu starostlivosť. Každodenné prechádzky pod lesom už zvláda aj bez vôdzky, krásne reaguje na meno a na zavolanie pribehne. Užíva si behanie, hrabanie, hrýzkanie, mojkanie sa, každý kontakt s človekom, dohliadanie na dom a pod. Bude z neho výborný spoločník, veľmi dobrý strážca domu, neúnavný partner na turistiku, kamarát pre deti, aj šibal, do ktorého sa zaľúbite.
Bardejov
40 €
Darujem šteňaté
Darujem šteňaté
Darujem šteňatá kríženca
Peder
zadarmo
1 2 4