Psy a šteniatka

9 inzerátov
Mini pomeranian s PP
Mini pomeranian s PP
Chovateľská stanica ponuká na predaj nádherné šteňiatko super mini pomeranian špica, farba white&sable, baby face. Pes ma vek 5 mesiacov, je 3-krat odčervený, 3-krat očkovaný, čip, pás, PP. Vhodny na chov a výstavy. Otec je Champion a Grand Champion Rumunsko-Bulgarsko, Balcánian Champion.
Lozorno
dohodou
Mini pomeranian s PP Mini pomeranian s PP Mini pomeranian s PP
Pomeranian
Pomeranian
Chovateľská stanica predá nádherné šteniatka pomeraniana jeden psík a dve sučky s PP. Šteniatka budú v čase odberu očkované, odčervené, čipované s očkovacím preukazom a bohatou výbavou do nového domova. Chovateľský servis je samozrejmosťou. Cena vyššia zodpovedá kvalite, volať len pri vážnom záujme. Na SMS prepáčte neodpovedám.
Sereď
dohodou
Pomerianan čoko medvedík
Pomerianan čoko medvedík
Predám 3.fenky čierne majú 8.týždňov...zaockovane odčervene...
Trebišov
dohodou
Predám šteniatka pomeraniana
Predám šteniatka pomeraniana
predám pomeranianov , obaja rodičia čistokrvný pomeraniani s PP, dve fenky. sú odčerveny a po prvom očkovani. Bratislava II vrakuna
Bratislava II - Vrakuňa
700 €
Pomeranian
Pomeranian
Pomeranian psik na predaj 5tyždnov možny odber koncom septembra .na SMS neodpovedám
Michalovce
dohodou
Pomeranian
Pomeranian
Ponúkam krásnu 10 týždňovú fenku - Pomeranian s PP. Vzácnej farby Blac § tan. Fenočka je veľmi malinkatá ale o to viac temperamentu má v sebe. Veľmi priateľskej povahy. Matka champion Slovenska .Otec Import z Ruska.
Sereď
dohodou
Pomerian
Pomerian
Kúpim šteniatko Pomeriana, ako maznáčika do mladej rodiny,nie na chov , za rozumnú cenu. Ponuky mailom alebo sms. Vďaka
Martin
dohodou
Pomeranian
Pomeranian
Ponúkam na predaj z chovateľskej stanice krásne miniaturne ( bude trpasličieho vzrastu ) šteniatko fenku - Nemecký špic trpasličí- Pomeranian s FCI PP (FCI Preukaz o pôvode). Šteniatko v čase odberu 2x očkované, pravidelne odčervované, čipované. Zmluva a doživotný chovateľský servis je samozrejmosťou. Šteniatko má priateľskú povahu, je hravé. Len seriózny záujem, cena 900,- Eur.
Nitra
900 €
Pomeranian s PP
Pomeranian s PP
Chovateľská stanica predá 4-ročného pomeraniana s PP(FCI-SKJ).Psík je uchovnený-v kohútiku 21cm.Špičkoví predkovia z najlepších chov.staníc.100% úspešné krytie.Viac info telefonický.Cena 2000€.
Námestovo
2 000 €