Psy a šteniatka

50 inzerátov
Darujem psíka
Darujem psíka
Darujem tohto asi pol ročného najdúcha. Je veľmi šikovný, v dome vydrží celú noc bez mláčky, takmer nešteká. Je to pes, bude stredného vzrastu. Len do dobrých rúk !
Velčice
zadarmo
Pokojná, znášanlivá Cassidy
Pokojná, znášanlivá Cassidy
Dátum narodenia: 1.2.2018 Cassidy je mladá 1ročná fenka, ktorú sme odchytili v obci Malčice na východnom Slovensku. Podľa obyvateľov ju tam niekto vyhodil z auta a zdržiavala sa na začiatku obce pri družstve, pokiaľ sme pre ňu neprišli. Cassidy sa zo začiatku veľmi bála, bola opatrná a neverila ľuďom. V našej opatere sa osmelila, teraz je už priateľská a teší sa ľuďom. Cassidy je pokojnej povahy, je vhodná do bytu aj do rodinného domu. S inými psíkmi a fenkami je znášanlivá. Cassidy je pripravená na adopciu odčervená, odblšená, očkovaná, čipovaná a kastrovaná. Podmienkou adopcie je podpísanie adopčnej zmluvy a úhrada adopčného poplatku. Cassidy sa nachádza v útulku vo Veľkých Kapušanoch, ak ste zďaleka, vieme ju priblížiť.
Bratislava
60 €
Hravý, priateľský 3-mes. Bush
Hravý, priateľský 3-mes. Bush
Dátum narodenia: 1.7.2019 Bush je 3 mesačné šteniatko, ktoré sme odchytili na ulici v obci na východnom Slovensku. Bush je stredne aktívny, hravý a priateľský. Má rád spoločnosť ľudí a je vhodný do rodiny s deťmi. Rád sa hraje s ďalšími šteniatkami. V dospelosti bude stredného vzrastu maximálne cca do 20kg. Bushovi hľadáme nový domov kde bude členom rodiny. Bush je pripravený na adopciu odčervený, odblšený, očkovaný, čipovaný. Podmienkou adopcie je podpísanie adopčnej zmluvy a úhrada adopčného poplatku. Bush sa nachádza v útulku vo Veľkých Kapušanoch, ak ste zďaleka, vieme ho priblížiť.
Bratislava
30 €
Priateľský, stredne aktívny fešák Buddy
Priateľský, stredne aktívny fešák Buddy
Dátum narodenia: 1.1.2017 Buddy je mladý 2ročný psík, ktorého sme prijali do útulku od pôvodných majiteľov. Buddy je priateľský psík, stredne aktívny, vhodný do bytu aj do rodinného domu. Buddy je kontaktný, má rád ľudí, je vhodný do rodiny s deťmi aj k seniorom. Buddy je znášanlivý s inými psíkmi a fenkami. Buddy sa učí chodiť na vodítku. Je to veľmi milý psík, ktorý si zaslúži dobrý domov. Buddy je pripravený na adocpiu odčervený, odblšený, očkovaný, čipovaný a kastrovaný. Podmienkou adopcie je podpísanie adopčnej zmluvy a úhrada adopčného poplatku. Buddy sa nachádza v útulku vo Veľkých Kapušanoch, vieme dopravit aj mimo Slovenska(Česko a dalej).
Bratislava
60 €
Aktívny, znášanlivý Brink
Aktívny, znášanlivý Brink
Dátum narodenia: 1.6.2018 Brink je 1ročný psík, ktorého sme odchytili počas odchytovej akcie v meste Trebišov na východnom Slovensku. Brink bol v prvé dni bojazlivý, zo strachu sa ukrýval v búdke a nechcel ísť k ľuďom. Časom si zvykol na nové prostredie aj na nových ľudí. Teraz je z neho klasický psík, ktorému hľadáme nový domov. Brink je vhodný namä na dvor k rodinnému domu, kde by mal dostatok pohybu a mohol strážiť svoje územie. Brink je znášanlivý s inými psami a fenkami. Na adopciu je pripravený odčervený, odblšený, očkovaný, čipovaný a kastrovaný. Podmienkou adopcie je podpísanie adopčnej zmluvy a úhrada adopčného poplatku. Brink sa nachádza v útulku vo Veľkých Kapušanoch, ak ste zďaleka, vieme ho priblížiť.
Bratislava
50 €
Šibal plný energie - Brianko Riko
Šibal plný energie - Brianko Riko
Dátum narodenia: 30.1.2018 Vek: 1 rok. Brianko bol ako drobné šteniatko zachránený z ulice. Vzala si ho domov rodina, ktorá mu dala šancu na život. Ako Brianko rástol, začal byť viac aktívny a rodina sa mu nestíhala popri práci venovať toľko koľko by on potreboval, z čoho bol Brianko nešťastný a poničil nejaký nábytok. Brianko musel odísť. Prijali sme ho do útulku a hľadáme mu nový domov. Brianko je poriadny šibal. Celý deň má plno energie, naháňa sa a hraje s ostatnými psíkmi. Presvedčí ku hre aj tých ktorí nechcú. Brianko je aktívny psík, vhodný na dvor k rodinnému domu, alebo do bytu k aktívnej rodine, ktorá by na neho mala čas. Nie je vhodný k hydine. Bríanko je vhodný do rodiny s deťmi, nie však veľmi malými, pretože od radosti ako behá by ich mohol nechtiac zvaliť na zem. Brianko je učenlivý psík, ak by sa mu nová rodina venovala, vie sa naučiť aportovaniu aj povelom. Brianko je pripravený na adopciu odčervený, odblšený, očkovaný, čipovaný a bude kastrovaný. Podmienkou adopcie je podpísanie adopčnej zmluvy a úhrada adopčného poplatku. Brianko sa nachádza v útulku vo Veľkých Kapušanoch, ak ste zďaleka, vieme ho priblížiť.
Bratislava
50 €
Najväčší maznák - Bravecto
Najväčší maznák - Bravecto
Dátum narodenia: 1.8.2018 Bravecto je 1ročný psík, ktorý sa túlal v obci Dvorianky na východnom Slovensku. Keď sme ho prijali, bol dosť zanedbaný a mal kožné problémy. V našej opatere sa vyliečil a teraz je pripravený ísť do nového domova. Bravecto je najväčší maznák zo všetkých našich psíkov. Túlil by sa celé hodiny... Keď s ním ideme na prechádzku, on nechce len tak behať ako ostatné psy, ale Bravecto chce byť čo najviac pri ľuďoch. Bravecto je stredne aktívny psík, vhodný do bytu aj do rodinného domu. Je to veľký dobrák, kontaktný, milý, vhodný aj do rodiny s deťmi. Bravecto je kamarát s inými psíkmi a fenkami. Na adopciu je pripravený odčervený, odblšený, očkovaný, čipovaný a kastrovaný. Podmienkou adopcie je podpísania adopčnej zmluvy a úhrada adopčného poplatku. Bravecto sa nachádza v útulku vo Veľkých Kapušanoch, ak ste zďalaka, vieme ho priblížiť.
Bratislava
50 €
Mladý, odvážny, stredne aktívny Bono
Mladý, odvážny, stredne aktívny Bono
Dátum narodenia: 1.7.2017 Bono je 2 ročný psík, ktorého sme odchytili na ulici v obci na východnom Slovensku. Bono je stredne aktívny psík, je odvážny. Medzi psíkmi je dominantný, chcel by šéfovať menším, preto ho odporúčame ku väčším psíkom alebo ako jediného psíka v rodine. Bono je vhodný do bytu aj do rodinného domu. Bono je kontaktný, vie chodiť na vodítku. Na adopciu je pripravený odčervený, odblšený, očkovaný, čipovaný a kastrovaný. Podmienkou adopcie je podpísanie adopčnej zmluvy a úhrada adopčného poplatku. Bono sa nachádza v útulku vo Veľkých Kapušanoch, ak ste zďaleka, vieme ho priblížiť.
Bratislava
50 €
Mladý, hravý Bimo
Mladý, hravý Bimo
Dátum narodenia: 1.6.2018 Bimo je 1ročný psík, ktorého sme odchytili v obci Kapušianske Kľačany, kde sa premnožili pouličné psy. Bimo je priateľský mladý psík, je ešte hravý, rád sa hraje s inými psíkmi aj s hračkami. Všetko nové ho zaujíma. Bimo je stredne aktívny, vhodný do bytu aj do rodinného domu. Je vhodný do rodiny s deťmi. Rýchlo si zvyká na nové prostredie a má rád všetkých ľudí. S inými psíkmi a fenkami je kamarát. Na adopciu je pripravený odčervený, odblšený, očkovaný, čipovaný a bude kastrovaný. Podmienkou adopcie je podpísanie adopčnej zmluvy a úhrada adopčného poplatku. Bimo sa nachádza v útulku vo Veľkých Kapušanoch, ak ste zďaleka, vieme ho priblížiť.
Bratislava
50 €
Priateľský, mladý Baško
Priateľský, mladý Baško
Dátum narodenia: 1.6.2018 Baško 1ročný psík, ktorého sme odchytili v meste Trebišov, kde sa premnožili pouličné psy. Baško je priateľský mladý psík. Baško je stredne aktívny, vhodný do bytu aj do rodinného domu. Je vhodný do rodiny s deťmi. Rýchlo si zvyká na nové prostredie a má rád všetkých ľudí. S inými psíkmi a fenkami je kamarát. Na adopciu je pripravený odčervený, odblšený, očkovaný, čipovaný a bude kastrovaný. Podmienkou adopcie je podpísanie adopčnej zmluvy a úhrada adopčného poplatku. Baško sa nachádza v útulku vo Veľkých Kapušanoch, ak ste zďaleka, vieme ho priblížiť.
Bratislava
50 €
Nenáročný, vďačný Bart
Nenáročný, vďačný Bart
Dátum narodenia: 1.1.2018 Bart je 1ročný psík, kríženec nemeckého ovčiaka, ktorého sme prijali do útulku od pôvodného majiteľa. Bart je o niečo menší ako zvyknú byť nemecké ovčiaky, ale zato jeho láska k ľuďom je väčšia ako on sám. Bart je dobrý spoločník, stále sa drží pri nohe, je rád v spoločnosti ľudí. Bart je stredne aktívny psík, vhodný do bytu aj na dvor k rodinnému domu. Bart je nenáročný psík a veľmi vďačný. Bart je vhodný do každej rodiny, do rodiny s deťmi aj k seniorom. Bart vie chodiť na vodítku, je to šikovný psík, keď sa mu nový majiteľ bude venovať, Bart sa vie mnohým veciam naučiť. Bart je znášanlivý s inými psíkmi a fenkami. Nachádza sa v útulku vo Veľkých Kapušanoch, vieme dopravit aj mimo Slovenska(Česko a dalej).
Bratislava
60 €
Mladý, priateľský Argo
Mladý, priateľský Argo
Dátum narodenia: 1.11.2017 Argo je 1,5 ročný psík, ktorého sme odchytili v obci Kapušianske Kľačany, kde sa premnožili pouličné psy. Argo je priateľský mladý psík. Argo je stredne aktívny, vhodný do bytu aj do rodinného domu. Je vhodný do rodiny s deťmi. Rýchlo si zvyká na nové prostredie a má rád všetkých ľudí. S inými psíkmi a fenkami je kamarát. Na adopciu je pripravený odčervený, odblšený, očkovaný, čipovaný a bude kastrovaný. Podmienkou adopcie je podpísanie adopčnej zmluvy a úhrada adopčného poplatku. Argo sa nachádza v útulku vo Veľkých Kapušanoch, ak ste zďaleka, vieme ho priblížiť. c
Bratislava
50 €
Strážca s dobrou povahou - Beny
Strážca s dobrou povahou - Beny
Dátum narodenia: 17.07.2011 Beny dlhé roky strážil pozemok keď sa zrazu majitelia rozhodli že už ho nechcú. Beny mal byť utratený pretože je už nepotrebný. Prijali sme ho do našej opatery a tak Beny dostal šancu na nový život. Beny je kríženec nemeckého ovčiaka a akity. Na svoj vek je stále vitálny a nemá žiadne zdravotné problémy. Je to silný pes, má dobrú povahu a zaslúži si dobrý domov. Beny je priateľský, vie chodiť na vodítku, na povel vie vojsť do koterca. Keď je pustený teší sa a stráži svoje územie. Nie je nijako extra agresívny, ľahko sa ovláda. Je kontaktný a teší sa ľuďom ktorých pozná. Vie si rýchlo zvyknúť na nových ľudí. S inými psami v kontakte nebol, ale odporúčame ho radšej ako jediného psíka. Je vhodný na dvor do rodinného domu aj do firmy. Na adopciu je pripravený odčervený, odblšený, očkovaný, čipovaný. Podmienkou adopcie je podpísanie adopčnej zmluvy a úhrada adopčného poplatku. Beny sa nachádza vo Veľkých Kapušanoch, ak ste zďaleka, vieme ho priblížiť.
Bratislava
60 €
Priateľský, dobrosrdečný Bady
Priateľský, dobrosrdečný Bady
Dátum narodenia: 21.5.2017 Bady je 2ročný psík, ktorý bol nájdený v obci na východnom Slovensku. Bady je aktívny priateľský dobrosrdečný psík, ktorý má veľmi rád ľudí. Je to typický dedinský psík, ktorý rád behá po dvore. Je vhodný najmä do rodinného domu, v byte by asi kvôli svojej aktivite nebol spokojný. Bady je kamarát s každým, kto sa k nemu prihovorí, má rád pozornosť ľudí a miluje prechádzky. Je vhodný aj do rodiny s deťmi. Bady nie je kamoš s inými psíkmi, preto mu hľadáme domov, kde by bol jediný psík. Na adopciu je pripravený odčervený, odblšený, očkovaný, čipovaný a kastrovaný. Podmienkou adopcie je podpísanie adopčnej zmluvy a úhrada adopčného poplatku. Bady sa nachádza v útulku vo Veľkých Kapušanoch, ak ste zďaleka, vieme ho priblížiť.
Bratislava
50 €
Darujem
Darujem
Darujem do dobrých rúk psíka, z rodinnych dovodov. Dostali sme ho ako darček ale nemôžme ho mat v byte. Je veľmi mily prítulný a ma rad deti. Ma 6 mesiacov. Je malého vzrastu.
Prešov
zadarmo
AIRA hľadá domov
AIRA hľadá domov
AIRA si hľadá domov Odhadovaný dátum narodenia: 1.1.2010, 53 cm Leopardia dáma s vyberanou povahou. Aira už je psica, ktorá toho má dosť odžitého a nenechá si skákať po hlave. Miluje hladkanie, pomalé prechádzky a samozrejme dobroty. Zvláda pobyt vonku, len v zime by rada mala prístup do tepla. Psov zväčša nemusí ale vie sa správať slušne. Mačky však nezvládne. S koníkmi nemá žiaden problém. Počúva svojho pána ukážkovo. Je zdravá, očkovaná, čipovaná a sterilizovaná. Aire ostala po komplikovanej operácii jazva na nohe, ktorá ju však neobmedzuje. Do dobrej rodiny vieme priblížiť v rámci SR aj ČR.
Ptrukša
50 €
Mladá, aktívna Stella
Mladá, aktívna Stella
Dátum narodenia: 1.7.2018 Stella je 1ročná fenka, ktorá bola nájdená na ulici v obci na východnom Slovensku. Pôvodný majiteľ sa k nej neprihlásil, preto hľadáme Stelle nový domov. Stella je mladá aktívna fenka, vhodná do rodinného domu aj do firmy na stráženie. Stella je prispôsobivá, rýchlo si zvyká na nové prostredie. Je znášanlivá s inými psami podľa sympatie. Stella je odvážna, šikovná a výborná strážkyňa. Je vhodná ku skúsenému majiteľovi. Neodporúčame ju k deťom. Na adopciu je pripravená odčervená, odblšená, očkovaná, čipovaná a kastrovaná. Podmienkou adopcie je podpísanie adopčnej zmluvy a úhrada adopčného poplatku. Stella sa nachádza v útulku vo Veľkých Kapušanoch, ak ste zďaleka, vieme ju priblížť.
Bratislava
50 €
Milá, vďačná Stanka
Milá, vďačná Stanka
Dátum narodenia: 1.7.2018 Stanka je 1ročná fenka, ktorú sme prijali do útulku z obce na východnom Slovensku. Stanka je zlatíčko, je milá, vďačná a kontaktná. Má rada spoločnosť ľudí, dobré jedlo a rada chodí na prechádzky. Stanka je stredne aktívna, vhodná do bytu aj do rodinného domu. Stanka je vhodná do rodiny s deťmi. Je znášanlivá s inými psíkmi a fenkami. Na adopciu je pripravená odčervená, odblšená, očkovaná, čipovaná a kastrovaná. Podmienkou adopcie je podpísanie adopčnej zmluvy a úhrada adopčného poplatku. Stanka sa nachádza v útulku vo Veľkých Kapušanoch, ak ste zďaleka, vieme ju priblížiť.
Bratislava
60 €
Priateľský, stredne aktívny 8-mes. Šarik
Priateľský, stredne aktívny 8-mes. Šarik
Dátum narodenia: 1.12.2018 Šarik je 8mesačný psík, ktorého sme odchytili na ulici v meste Sobrance na východnom Slovensku. Šarik je priateľský, stredne aktívny psík, vhodný do bytu aj do rodinného domu. Šarik je kamarát so psíkmi aj s fenkami. Je vhodný do každej rodiny, ku deťom aj k seniorom. Šarik je veľmi múdry psík, je učenlivý, rýchlo sa vie naučiť novým veciam a prispôsobiť sa novému prostrediu. Na adopciu je pripravený odčervený, odblšený, očkovaný čipovaný a bude kastrovaný. Podmienkou adopcie je podpísanie adopčnej zmluvy a úhrada adopčného poplatku. Šarik sa nachádza v útulku vo Veľkých Kapušanoch, ak ste zďaleka, vieme ho priblížiť.
Bratislava
50 €
Milé, hravé šteniatko Rufus
Milé, hravé šteniatko Rufus
Rúfus je milé hravé šteniatko okolo seba šíri pozitívnu energiu s každým vychádza bezproblemovo ma rád deti a ostatních psích aj mačacích kamarátov.Je to ideálny parták pre každého veľmi rád by získal vytúžený domov plný lásky. Rufus sa nachádza v útulku vo Veľkých Kapušanoch. Ak ste zďaleka, vieme ho priblížiť.
Bratislava
30 €
1 2 3