40 inzerátov
Stráženie zvierat
Ponúkam opatrovanie vašich domácich miláčikov v rodinnom prostredí. Opatrovanie sa týka mačičiek a drobných domácich zvierat (zajace, činčily, škrečky, papagáje a pod.) Cena za 1 deň pobytu mačky bez stravy je 6€ strava plus 7€ na deň. Cena za iné domáce zvieratá je 3€ na deň.
Košice I - Sever
6 €
Stráženie a ubytovanie pre zvieratká
Postrážime a ubytujeme psíka, mačičku pripadne aj ine drobne zvieratko počas vašej neprítomnosti. Ubytovanie je vo veľkom 3-izbovom byte s celodennou starostlivosťou ( vychádzky, hry, starostlivosť o srsť atd.) Ubytované je 1-2 zvieratká. Samozrejmosťou je láskavý a citlivý prístup ku každému zvieratku. Možnosť zarezervovať si termín telefonicky vopred.
Bratislava V - Petržalka
4 €
Hľadáme pestunku k maltezákovi a ku Cane Corso
Hľadáme opatrovateľku pre maltezáka 7rokov 7 kg a Cane corso 5 rokov 55kg. Vychovaný,priateľský a kastrovany. V pracovné dni medzi 12-14tou hodinou. Na opatrovanie sú zvyknutý .Venčenie 40 minut 6,-eur. V prípade ďalších služieb budú doplatky podľa dohody. Trnava , Botanická. Prvé info prosím cez email . Do email nám uveďte Vaše meno na fb , až potom sa stretneme. Ďakujeme za pochopenie. Táto brigáda bude na podpísanú dohodu.
Trnava
120 €
Na peliešku - denná škôlka a hotel pre psov
Denná škôlka pre každého psíka len za 1 €/hod. Poskytujeme 24 - hodinovú odbornú starostlivosť o Vášho psa v čase Vašej neprítomnosti s voľným pohybom v rodinnom dome s výbehom v záhrade. Ponúkame aj starostlivosť vo forme dennej škôlky a nadštandardné služby v oblasti veterinárnej starostlivosti. Viac info na soc. sieti a na webstránke Na peliešku. poskytované služby : denná škôlka hotel pre psov hygiena paraanálnych žliaz strihanie pazúrikov odčervenie / tbl. / odvoz – dovoz psov výchova a socializácia podávanie liekov pooperačná starostlivosť Adresa : Strojnícka 59, Ružinov. Kontaktujte nás na telefonicky.
Bratislava II - Ružinov
15 €
Hotel pre psíkov a mačičky
Nemáte komu zveriť Vášho maznáčika,napr.počas letnej dovolenky? S radosťou sa Vám oňho postarám:) Pre bližšie info,volajte prosím na vyššie uvedené telefónne čislo(Telekom-Juro.sk)
Chrenovec - Brusno
dohodou
starostlivost. o psika pocas vasej dovolenky
Postaram...sa...vam...o...psiika..pocas...vasej...dovolenky
Košice I - Staré Mesto
dohodou
Poskytujem starostlivosť o psieho miláčika
Dobrý deň, postaráme sa o Vašeho miláčika v domácom prostredí RD. Sme mladý, slušný manželský pár, doma máme jedného pudlíka, ktorý je člen našej rodiny. Je to trojročná fenka. Veľmi šťastná a tolerantná. Ceny sú pre malé až stredné plemená. Ponuka platí iba pre psie plemená, iné druhy zvieratiek neakceptujeme! Naraz berieme na ‘prázdniny’ :) iba jedného psíka. Pokiaľ sa jedná o spoločne žijúci pár psíkov, ďalej to je na dohode. Nachádzame sa v novovybudovanej lokalite rod.domčekov. Kým dokončíme okolie a záhradku, chodíme v blízkom okolí na prechádzky alebo si aj užívame slniečka na teraske. Ponúkame opateru pre psích miláčikov v čase Vašej neprítomnosti. Možnosť je aj dlhodobejšieho stráženia. V prípade záujmu a otázok ma kontaktujte e-mailom al. telefonicky. Ďakujem S pozdravom Saška
Dolná Krupá
dohodou
HOTEL PRE PSOV
Ponúkam celodennú starostlivosť o psíka (malého až stredného vzrastu) počas vašej neprítomnosti doma (dovolenka, služobná cesta, počas práce, víkendy..) Psík by bol vo veľkom 6 izbovom byte, voľný pohyb po byte, žiadne klietky!!! Krásne prostredie pri lese. Každodenné prechádzky, hry a kŕmenie sú samozrejmosťou. Vždy strážim iba jedného psíka. V prípade záujmu a viac informácií ma prosím kontaktujte na e-mail, rada vám odpoviem. :-)
Bratislava IV - Karlova Ves
8 €
Dogy denná škôlka - škôlka pre psy
Sme denná škôlka pre vašich psíkov na Tomášikovej 10/D v Bratislave. Kým vy pracujete, my sa o nich staráme a vďaka to mu sa oni cítia ako doma. Podmienky prijatia psíka do škôlky: 1. Zákazník môže priniesť len takého psa, ktorý je naučený všeobecným návykom. 2. Pes nesmie byť agresívnej povahy. 3. Pes musí byť priateľský a spoločenský. 4. Ak má majiteľ psa vínimočné požiadaky, ako napr.: v presný čas počas obeda jest a pod., poprosíme majiteľa, aby svojmu psovi priniesol vlastné granule a túto skutočnosť oznámil pri registrovaní sa v prvý deň návštevy. 5. Všetky skutočnosti o zdravotnom stave psa, je majiteľ povinný oznámiť pri registrovaní v prvý deň. 6. Majiteľ je povinný prísť pre svojho psa v riadnom pracovnom čase prevádzky (7:00-19:00). 7. Pes pri celodennom vstupe bude pravidelne venčený, každé 3 hodiny. 8. Maximálna kapacita na deň je 10 psov. 9. Do škôlky výhradne príjmame psi malého a stredného plemena(vieme spraviť aj výnimku). 10. Pri celodennom vstupe je potrebné nechať psovi obojok/postroj u príslušného pracovníka škôlky. 11. Pes musí mať platné všetky povinné očkovania a tiež je zaočkovaný proti kotercovému kašľu 12. Je zdravý (nemá žiadne infekčné ochorenie) 13. Je odčervený a nemá vonkajšie parazity (blchy a pod.) Cenník: 1 hodina 2€ 6 hodinový vstup 8€ 12 hodinový vstup 15€ Otvorené: Počas pracovných dní od 7:00-19:00. Počas víkendu - iba na objednávku.
Bratislava II - Ružinov
2 €
Hľadám pomocnú silu do hotela pre psov Kamanová.
Hľadám pomocnú silu do hotela pre psov Kamanová. Práca je na letné obdobie aj na individuálne termíny.Práca je na základe dohody, pracovná doba je pohyblivá. Práca v hotely je: venčenie psov, kŕmenie a upratovanie. Prax nie je povinná, stačí pozitívny vzťah k zvieratám.
Kamanová
dohodou
Ponúkam stráženie a venčenie psíkov
Postarám sa, postrážim a vyvenčím Vášho domáceho miláčika v Bratislave. Mám 23 rokov a skúsenosti so psami mám, sama mám psa (boxera) ale v inej domácnosti. Pre bližšie info ma kontaktujte.
Bratislava
dohodou
Stráženie a ubytovanie pre psíkov
Postrážim a ubytujem psíka počas vašej neprítomnosti. Ubytovanie je vo veľkom 3-izbovom byte s celodennou starostlivosťou, žiadne klietky. Samozrejmosťou je láskavý a citlivý prístup a tiež bohaté skúsenosti. Ubytovaný je vždy 1 alebo 2 psíkovia toho istého majiteľa. Možnosť zarezervovať si termín telefonicky vopred.
Bratislava V - Petržalka
6 €
Stráženie a ubytovanie pre mačky
Postrážime a ubytujeme mačičku pocas vašej neprítomnosti. Ubytovanie je vo veľkom 3-izbovom byte s celodennou starostlivosťou. Samozrejmosťou je láskavý a citlivý prístup a tiež bohaté skúsenosti. Ubytovaná je vždy 1 alebo 2 mačičky toho istého majiteľa. Možnosť zarezervovať si termín vopred.
Bratislava V - Petržalka
4 €
hladam pani na par dňové straženie a opatrovanie
hladam pani na par dňové straženie a opatrovanie pritulnej fenky kokrika
Bratislava
dohodou
Strazenie zvierat
Ponúkam stráženie psíkov v domacom prostredí. Cena za každý začatý deň je 10€ Pri dobe dlhšej ako 12 dní je cena8€ Viac informácií telefonicky.
Šurany
10 €
Opatrovanie psikov malých plemien
Radi a s láskou sa postaráme o Vášho psíka počas Vašej neprítomnosti - dovolenka,prázdniny,vikendový pobyt....Psíky majú volný a neobmedzený pohyb po dome a záhrade- nepouživame klietky ani volieryDovoz - odvoz psíka možný.Potrebný očkovací preukaz,misky,granulky,konzervy....a peliesok.Nežáväzna návšteva vítaná. Tešíme sa na Vašich milačikov :)
Hviezdoslavov
10 €
Vypôžem venčiť vášho psa/psov
Dobrý deň mam záujem pomôcť venčiť psa alebo psov, v Rimavskej Sobote (RS). budem venčiť len malé rasy. prosím ozvite sa Ďakujem.
Rimavská Sobota
dohodou
Stráženie psa
Hľadám milú pani, ktorá má rada psíkov, na postráženie nášho yourshira, na 8 dní (cena dohodou)
Martin
dohodou
Hotel pre psov, opatrovanie psov, stráženie
Hotel pre psov, opatrovanie psov, Stráženie zvierat Nitra Hotel pre psov, opatrovanie psov, stráženie psov . Hotel pre psov 4 labky sa nachádza v nádhernej obci Kamanová, v kľudnej a pokojnej oblasti, ktorá je vzdialená 20 km od mesta Nitra a 15 km od mesta Topoľčany..
Nitra
dohodou
Vencenie psov
Venčenie pre psov,cenník: 1 hodina-3 eura; 2 hodiny-5 eur; 3 hodiny-8 eur; Po-Pia:15:00-20:00 So-Ne:Podľa dohody IBA V PETRZALKE
Bratislava
dohodou
1 2