Inzeráty

Tomuto filtru nevyhovujú
žiadne inzeráty

Pozrite si najnovšie inzeráty z kategórie Stráženie zvierat

HOTEL PRE PSOV
Postaráme sa o vašich psíkov, počas vašej dovolenky. Ponúkame starostlivosť o psíka počas vašej neprítomnosti. V prípade viac otázok, alebo rezervácie termínu nás kontaktujte telefonicky.
Košice I - Sever
10 €
Stráženie psov
Ponúkam krátkodobé a dlhodobé stráženie psov. Jedna sa o stráženie psov v rodinnom dome s veľkou záhradou. Psy majú voľný prístup kam len chcú, v žiadnom prípade nie su obmedzovane klietkou, kotercom, popruhmi, vodítkom alebo priveľkým množstvom psov. Pretože nikdy neberiem viac ako dvoch psov naraz. Psy majú neustály program, od prechádzok cez aportovanie až po kúpanie v lete. Pokiaľ máte nastavený presný režim krmenia alebo špeciálnu diétu pre psíka rozhodne všetko dodržiavam. Pri akýchkoľvek otázkach alebo neistote sa na mňa pokojne telefonicky obráťte ak je potrebné viem poskytnúť telefonický kontakt na predchadzajúcích majiteľov psíkov ktorý u mňa už boli. Cena -veľke plemena 10€,pri dlhšom pobyte ako 10 dni je cena 9€ -plemena menšieho vzrastu 9€,pri dlhšom pobyte ako 10 dni je cena 8€ -uvedené ceny zahrňaju neustály program ,stravu, účtujem si každý začatý deň
Michalovce
8 €
Na peliešku - denná škôlka a hotel pre psov
AKCIA! - balíček - celodenná škôlka s odvozom aj dovozom len za 15 € na deň. Poskytujeme 24 – hodinovú odbornú starostlivosť o Vášho psa v čase Vašej neprítomnosti s voľným pohybom v rodinnom dome s výbehom v záhrade. Ponúkame aj starostlivosť vo forme dennej škôlky a nadštandardné služby. V každom psovi stále drieme vlk, preto sa snažíme tento genetický kód zachovať a v tejto ideológii u nás v hoteli preferujeme svorku, nakoľko tento spôsob života je psovi najbližší. Každý nový pes k nám pride ako cudzinec do neznámeho prostredia k cudzím ľuďom a neznámym psom. Z tohto dôvodu každému dlhodobejšiemu pobytu v hoteli predchádza obhliadka, kde si povieme viac o psovi a zoznámime sa, dozvieme sa o jeho minulosti, na základe čoho vieme, ako máme k danému psovi pristupovať. Ak je potrebné, navrhujeme absolvovať aspoň jeden deň v dennej škôlke na adaptáciu. Sme mladá rodina, ktorá žije so psami v rodinnom dome ako svorka a chceme, aby sa psíkovia cítili ako jej členovia. U nás psov nenosíme na rukách a nehrajú sa v guličkách. Hrajú sa medzi sebou vonku, tak ako je im to prirodzené. Lucia - majiteľka, je veterinárna sestra s dlhoročnou praxou na viacerých veterinárnych klinikách v Bratislave a má skúsenosti s výchovou a výcvikom psov. Michal - má skúsenosti so socializáciou a zaradením psa do svorky, pravidelne absolvuje rôzne kynologické semináre. Poskytované štandardné služby : denná škôlka hotel pre psov Nadštandardné služby : podávanie liekov hygiena paraanálnych žliaz čistenie očí a uší strihanie pazúrikov odčervenie / tbl. / kúpanie odvoz – dovoz psov socializácia a prevýchova Adresa - Strojnícka 59, Ružinov Viac informácií na webstránke alebo soc. sieti - Na peliešku Prosím kontaktujte nás výhradne telefonicky
Bratislava II - Ružinov
15 €
Stráženie zvieratiek Zvolen
Dobrý deň, rada sa postarám o Vaše zvieratko/á. Prosím napíšte mi email s Vašim tel. číslom a ja sa Vám ozvem. Jedná sa o dlhodobé stráženie. Máme v byte 1 ročného kocúra a 12 ročnú fenku. Mačky, kocúre. Feny, kastrované psy
Zvolen
10 €
Elektrický ohradník pre psov Patpet 400
Elektrický ohradník pre psov Patpet 400 Neviditeľný plot, ktorý bráni psovi pri úniku. Pomocou drôtu vytýčite psovi hranice po ktoré sa môže voľne pohybovať. Drôt môže byť vedení nad zemou alebo môže byť zakopaný pod zemou. Funkcie: zvukový signál + elektrický výboj. Keď sa pes priblíži z drôtu, dostane varovný zvukový signál. Ak sa napriek tomu priblíži k drôtu ešte viac, dostane elektrický výboj. Čím bližšie k drôtu, tým silnejší výboj. Nastaviteľná intenzita výboja, 100 stupňov intenzity Nastaviteľná šírka zakázanej zóny Vodotesný prijímač Dĺžka drôtu 300 m Dosah 5000 m2 Reflexný obojok Bezpečné, odizolované Ochrana pred bleskom Signalizácia poškodenia drôtu Možné použiť na ľubovoľný počet psov Obsah balenia: - Generátor - Prijímač - Obojok - Drôt 300 m - Nabíjačka - Sada krátkych elektród - Sada dlhých elektród - Skúšačka - Skrutky a hmoždenky pre upevnenie stanice - Vlajky pre označenie územia 20 ks - Slovenský návod Cena 79 € V prípade záujmu alebo ďalších otázok ma neváhajte kontaktovať.
Dunajská Streda
79 €
GPS obojok pre psa - Pet tracker TK-STAR
GPS lokalizačný obojok pre psa - Pet tracker TK-STAR Zariadenie ukazuje presnú polohu psa a jeho trasu na mape v mobilnom telefóne. Mobilná aplikácia je k dispozícii na stiahnutie zadarmo. V aplikácii je možné vytvoriť si vlastné konto, pridať viacero zariadení a spravovať individuálne nastavenia. Okrem mobilnej aplikácie sa dá sledovať aj cez internetovú stránku na počítači. Funkcie: - Aktuálna poloha na mape - Spätné sledovanie histórie trasy - Odpočúvanie zvuku - cez telefón je možné odpočúvať zvuky v blízkosti zariadenia. - Virtuálne hranice - máte možnosť nastaviť si virtuálnu hranicu vstupu či úniku a keď váš pes túto hranicu prekročí, zariadenie vás upozorní cez mobilný telefón. - SOS tlačidlo. - Detektor pohybu. Prístroj je vodotesný. Dĺžka obojku je nastaviteľná. Zariadenie je možné umiestniť aj na vlastný obojok. Do zariadenia sa vkladá SIM karta. Určovanie polohy na základe GPS + GSM. Vstavaná nabíjacia batéria 500mAh Li-ion. Vysoká presnosť určovania polohy s odchýlkou max. do 1 m. Výdrž batérie cca. 300 hodín. Obsah balenia: - GPS prístroj - Obojok - Nabíjací kábel - Mobilná aplikácia - Slovenský manuál Cena 68 € V prípade záujmu alebo ďalších otázok ma neváhajte kontaktovať.
Dunajská Streda
68 €
GPS obojok pre psa - Pet tracker ZA-B79 365
GPS lokalizačný obojok pre psa - Pet tracker ZA-B79 365 Zariadenie ukazuje presnú polohu psa a jeho trasu na mape v mobilnom telefóne. Mobilná aplikácia je k dispozícii na stiahnutie zadarmo. V aplikácii je možné vytvoriť si vlastné konto, pridať viacero zariadení a spravovať individuálne nastavenia. Okrem mobilnej aplikácie sa dá sledovať aj cez internetovú stránku na počítači. Funkcie: - Aktuálna poloha na mape - Spätné sledovanie histórie trasy - Odpočúvanie zvuku - cez telefón je možné odpočúvať zvuky v blízkosti zariadenia. - Virtuálne hranice - máte možnosť nastaviť si virtuálnu hranicu vstupu či úniku a keď váš pes túto hranicu prekročí, zariadenie vás upozorní cez mobilný telefón. - SOS tlačidlo. Prístroj je vodotesný. Dĺžka obojku je nastaviteľná. Zariadenie je možné umiestniť aj na vlastný obojok. Vylepšené uchytenie na obojok so silnými klipsami, ktoré pevne držia a bránia vyvlečeniu a strate zariadenia z obojku. Do zariadenia sa vkladá SIM karta. Určovanie polohy na základe GPS + GSM. Vstavaná nabíjacia batéria 500mAh Li-ion. Nabíjací kábel s magnetickou koncovkou – vodotesný kontakt. Vysoká presnosť určovania polohy s odchýlkou max. do 1 m. Výdrž batérie cca. 300 hodín. Obsah balenia: - GPS prístroj - Obojok - Nabíjací kábel - Mobilná aplikácia - Slovenský manuál Cena 66 € V prípade záujmu alebo ďalších otázok ma neváhajte kontaktovať.
Dunajská Streda
66 €
GPS obojok pre psa - Pet tracker collar A-Z8
GPS lokalizačný obojok pre psa - Pet tracker collar A-Z8 Zariadenie ukazuje presnú polohu psa a jeho trasu na mape v mobilnom telefóne. Mobilná aplikácia je k dispozícii na stiahnutie zadarmo. Funkcie: - Aktuálna poloha na mape - Odpočúvanie zvuku - cez telefón je možné odpočúvať zvuky v blízkosti zariadenia. Prístroj je vodeodolný. Dĺžka obojku je nastavitelná. Zariadenie je možné umiestniť aj na vlastný obojok. Do zariadenia sa vkladá SIM karta. Určovanie polohy na základe GPS + GSM. Vstavaná nabíjacia batéria 500mAh Li-ion. Vysoká presnosť určovania polohy s odchýlkou max. do 3 m. Výdrž batérie 5-6 dní. Obsah balenia: - GPS prístroj - Obojok - Nabíjací kábel - Mobilná aplikácia - Slovenský manuál Cena 59 € V prípade záujmu alebo ďalších otázok ma neváhajte kontaktovať.
Dunajská Streda
59 €
Stráženie psov Dolný Kubín
Ponúkam stráženie psov v domácom prostredí počas vašej dovolenky, služobnej cesty či víkendu mimo domu. Mám dlhoročné skúsenosti so psami a stráženiu sa venujem už niekoľko rokov. Psík je ubytovaný v rodinnom dome a má neustály prístupna záhradu, kde mu spoločnosť robí naša bezproblémová fenka zlatého retrívera. Psík musí mať všetky platné očkovania. Cena 7€ je na deň. Pre všetky ďalšie informácie ma kontaktujte. Ďakujem
Dolný Kubín
7 €
Stráženie.
Postrážim vášho psíka počas toho čo ste zaneprázdnený.Skúsenosti so psíkmi mám nakoľko som psíka mala. Na rase nezáleží. Na cene sa vieme dohodnúť. :) V prípade záujmu píšte do správy :)
Tekovské Nemce
dohodou
Strazenie
Hladam niekoho, kto by sa mi dlhodobo postaral o dvoch psikov /nemeckych vlciakov/, idealne aj s ubytovanim..prosim ponuknite.
Poprad
dohodou
Vencenie psikov & strazenie psikov
Velmi rad postrazim vasho milacika počas vasej nepritomnosti, bud pocas dna (vencenie) alebo postrazim aj niekolko dni (po dohode) Po psika mozem kedykolvek (len v ramci BA a blizke okolie) Písat len email,sms alebo whatsapp. Ďakujem
Bratislava
5 €
Stráženie a ubytovanie pre zvieratká
Postrážime a ubytujeme psíka, mačičku pripadne aj ine drobne zvieratko počas vašej neprítomnosti. Ubytovanie je vo veľkom 3-izbovom byte s celodennou starostlivosťou ( vychádzky, hry, starostlivosť o srsť atd.) Ubytované je 1-2 zvieratká. Samozrejmosťou je láskavý a citlivý prístup ku každému zvieratku. Možnosť zarezervovať si termín telefonicky vopred.
Bratislava V - Petržalka
4 €
Hotel pre mačky
Postaráme sa o vaše mačičky v domácom prostredí s volným pohybom vid foto. Viac info telefonicky.
Košice I - Sever
6 €
HOTEL pre drobné cicavce
Postaráme sa o vašich zajačikov, morčatá, fretky, papagáje, korytnačky a iné drobné zvieratká. Viac info telefonicky
Košice I - Sever
4 €
Stráženie a venčenie psíkov
Dobrý deň. Mám 18 rokov a som študentka kynológie (hygiena a starostlivosť o psov). Ponúkam stráženie psíkov v čase keď sú majitelia v práci alebo mimo domu.
Bratislava II - Ružinov
10 €
Stráženie Psou
budem strážiť vašeho psíka počas doby kedy ste preč za 10€ na deň o psíkou sa starám od 9 rokou a velmi ma to bavý o psíkou sa budem starať tak ako mi povieťe bez akejkolvek pridanej ceny podla potrieb psíka
Trnava
10 €
Venčenie psov
Vyvenčím Vám psíka, lebo ich mám veľmi rada odjakživa. 1h=5€, venčím len v Nitre. Prosím ak máte záujem nevolajte, napíšte na mail. Ďakujem :)
Nitra
5 €
Psí domček-hotel pre psov
Psi domček ponúka ubytovanie pre Vašich štvornohých miláčikov v tichom prostredí rodinného domu so záhradou počas Vašej dovolenky, pracovnej cesty... Poskytujeme starostlivosť o psíkov na kratší a aj dlchší čas, taktiež denný/nočný hotel a kúpanie psíkov.
Ždaňa
dohodou