Inzeráty

Tomuto filtru nevyhovujú
žiadne inzeráty

Pozrite si najnovšie inzeráty z kategórie Stráženie zvierat

Na peliešku - denná škôlka a hotel pre psov
AKCIA! - balíček - celodenná škôlka s odvozom aj dovozom len za 15 € na deň. Poskytujeme 24 – hodinovú odbornú starostlivosť o Vášho psa v čase Vašej neprítomnosti s voľným pohybom v rodinnom dome s výbehom v záhrade. Ponúkame aj starostlivosť vo forme dennej škôlky a nadštandardné služby. V každom psovi stále drieme vlk, preto sa snažíme tento genetický kód zachovať a v tejto ideológii u nás v hoteli preferujeme svorku, nakoľko tento spôsob života je psovi najbližší. Každý nový pes k nám pride ako cudzinec do neznámeho prostredia k cudzím ľuďom a neznámym psom. Z tohto dôvodu každému dlhodobejšiemu pobytu v hoteli predchádza obhliadka, kde si povieme viac o psovi a zoznámime sa, dozvieme sa o jeho minulosti, na základe čoho vieme, ako máme k danému psovi pristupovať. Ak je potrebné, navrhujeme absolvovať aspoň jeden deň v dennej škôlke na adaptáciu. Sme mladá rodina, ktorá žije so psami v rodinnom dome ako svorka a chceme, aby sa psíkovia cítili ako jej členovia. U nás psov nenosíme na rukách a nehrajú sa v guličkách. Hrajú sa medzi sebou vonku, tak ako je im to prirodzené. Lucia - majiteľka, je veterinárna sestra s dlhoročnou praxou na viacerých veterinárnych klinikách v Bratislave a má skúsenosti s výchovou a výcvikom psov. Michal - má skúsenosti so socializáciou a zaradením psa do svorky, pravidelne absolvuje rôzne kynologické semináre. Poskytované štandardné služby : denná škôlka hotel pre psov Nadštandardné služby : podávanie liekov hygiena paraanálnych žliaz čistenie očí a uší strihanie pazúrikov odčervenie / tbl. / kúpanie odvoz – dovoz psov socializácia a prevýchova Adresa - Strojnícka 59, Ružinov Viac informácií na webstránke alebo soc. sieti - Na peliešku Prosím kontaktujte nás výhradne telefonicky
Bratislava II - Ružinov
15 €
Stráženie psíkov
Ponúkam krátkodobé, aj dlhodobé stráženie psíkov. Mám dlhoročné skúsenosti so psami. Manželka je veterinárna lekárka, takže je k dispozícii aj veterinárna starostlivosť. Možné napr. očkovanie, odčervenie, ostrihanie pazúrikov, prípadne okúpanie, atď. Môžem prípadne aj naučiť základnú poslušnosť a iné povely. K dispozícii je dom aj dvor, koterec, prípadne parčík pred domom. Podmienka je kompletná a platná vakcinácia. V okolí Košíc vieme pre psíka aj prísť. Ceny sú individuálne, ale približne za 1-2 hodiny ...3eura a na deň 10eur. Dlhodobo dohodou. Bližšie informácie poskytnem telefonicky.
Košice II - Západ
10 €
Stráženie a ubytovanie pre zvieratká
Postrážime a ubytujeme psíka, mačičku pripadne aj ine drobne zvieratko počas vašej neprítomnosti. Ubytovanie je vo veľkom 3-izbovom byte s celodennou starostlivosťou ( vychádzky, hry, starostlivosť o srsť atd.) Ubytované je 1-2 zvieratká. Samozrejmosťou je láskavý a citlivý prístup ku každému zvieratku. Možnosť zarezervovať si termín telefonicky vopred.
Bratislava V - Petržalka
4 €
Stráženie a venčenie zvierat
Ponúkam stráženie a venčenie zvierat. Vyštudovanú mám strednú veterinárnu školu. Momentálne študujem na vysokej škole.
Myjava
5 €
Hľadáme pestunku k maltezákovi a ku Cane Corso
Hľadáme opatrovateľku pre maltezáka 7rokov 7 kg a Cane corso 5 rokov 55kg. Vychovaný,priateľský a kastrovany. V pracovné dni medzi 12-14tou hodinou. Na opatrovanie sú zvyknutý .Venčenie 40 minut 6,-eur. V prípade ďalších služieb budú doplatky podľa dohody. Trnava , Botanická. Prvé info prosím cez email . Do email nám uveďte Vaše meno na fb , až potom sa stretneme. Ďakujeme za pochopenie. Táto brigáda bude na podpísanú dohodu.
Trnava
120 €
Postrazime Vam havina pocas Vasej nepritomnosti
Postrazime Vasho labkosa v nasom domacom prostredi v pripade Vasej nepritomnosti (ci uz ide o par hodin alebo par dni, ci prilezitostne vencenie). Sucastou strazenia/vencenia je aj ochutnavkovy balicek zdravych maskrt z nasej pekarne pre psov :)
Bratislava
15 €
Venčenie psikov
Ponúkame možnosť venčenia psikov aj na celý deň.Máme dlhoročné skúsenosti zo psami. sme zodpovedný, spoľahlivý a časovo flexibilný par. Serióznosť samozrejmosťou.Cena dohodou.
Bratislava
dohodou
Venčenie a stráženie zvierat
Vyvenčím, postrážim vaše zvieratá. Postarám sa o vašich domácich miláčikov. Skúsenosti mám so psami, mačkami, rybkami, hlodavcami s vtáctvom. Vyštudovanú mám strednú veterinárnu školu, takže môj vzťah k zvieratám je kladný. Som študentkou VŠ.
Nitra
5 €
Dogy denná školka
Sme denná škôlka pre Vašich štvornohých miláčikov. Kým vy ste v práci, oni sa hrajú a nemusia byť sami doma. Pre viac informácii volajte alebo píšte na e-mail.
Bratislava II - Ružinov
dohodou
Stráženie psíka
Hľadám spoľahlivého človeka s kladným vzťahom ku zvieratám, najmä k psíkom, na stráženie veľmi milej a prítulnej 12 ročnej fenky westíka, dopoludnia od 7,00 do 14,00 hod. počas pracovných dní u mňa doma bez nutnosti venčenia. Odmena 5 Eur za deň, 200 Eur za mesiac.
Partizánske
5 €
Hotel pre psíkov
Celodenné opatrovanie vášho psíka počas vašej neprítomnosti, možnosť voľného výbehu, v súkromí. Lokalita Vysoké Tatry. Celodenné ubytovanie stredné plemená 10€, malé 7€. Taktiež ponúkame úpravu vášho miláčika, kúpanie, česanie, fenovanie, skracovanie pazurikov, čistenie uší, strihanie ,cena komplet 15€
Šuňava
10 €
Psí domček-hotel pre psov
Psí domček ponúka ubytovanie pre Vašich štvornohých miláčikov v tichom prostredí rodinného domu so záhradou počas Vašej dovolenky, pracovnej cesty... Poskytujeme starostlivosť o psíkov na kratší a aj dlchší čas, taktiež denný/nočný hotel a kúpanie psíkov.
Ždaňa
dohodou
Opatrovanie zvierat
Venčenie, kŕmenie, starostlivosť, opatrovanie psov a iných zvierat. Ak potrebujete postarať o svojho domáceho miláčika kým budete napríklad na dovolenke, či pracovnej ceste, alebo už nestíhate starostlivosť, ozvite sa. FB: Monika Fečková IG: opatrovanie.zvieratiek.monika ... kľudne aj prezvoňte, zavolám, alebo vy zavolajte, príp. zanechajte sms :)
Poprad
3 €
MAČACÍ HOTEL PRE MAČKY v BA, STRÁŽENIE OPATROVANIE
Mačací hotel pre mačky, kocúrov, zajace, morča, poskytuje stráženie mačiek, opatrovanie, ubytovanie, opateru o morské prasiatko, rybky, korytnačku, škrečok, ježko a iných domácich miláčikov v Bratislave. Tiež ako škôlka. Zabezpečím kŕmenie, voľný pohyb po byte, NIE v klietke, 24 - hodinovú starostlivosť v čase Vašej neprítomnosti, stráženie a fitness trening pre domácich miláčikov, domáce prostredie, individuálny prístup a lásku ku zvieratám. Miesto: Trnavske Myto, Bratislava. Čo si priniesť so sebou? miláčika v klietke, krmivo, stelivo, očkovací preukaz. V prípade záujmu ma kontaktujte e-mailom a napíšte druh zvieratka, vek, presný dátum ubytovania od-do !! Zbožňujem zvieratá, celý život som sa staral o psíkov, mačičky, zajace. Pozrite si moju web stranku dole v popise. :) Klucove slova: Stráženie ubytovanie opatrovanie Mačiek Bratislava, strazenie domacich milacikov, denna skolka pre macky, hotel pre macky, macaci hotel, hotel pre mačky, mačací hotel, maciatka, macicky, hladam strazenie kocura, postrazim kocurov, kocur, kocúrika, maznacikov, zvieratiek, zvierat, hotely pre zvieratá, zariadenia, mačky, mačka, Bratislava, morské prasiatko, rybky, korytnačka, škrečok, ježko, morča, Stráženie, ubytovanie, opatrovanie pre mačky, zajace, morčatá a inych domácich miláčikov, hotel maciek, zajacov, morciat, nove mesto, ruzinov, stare mesto, devinska nova ves, raca, dubravka, lamac, petrzalka, karlova ves, devin, slavin, koliba, podunajske biskupice, Stráženie, ubytovanie, opatrovanie, Stráženie pre zajace Bratislava, Ubytovanie pre zajace Bratislava, opatrovanie pre zajace Bratislava, Stráženie pre zajačika, Ubytovanie pre zajačika, opatrovanie pre zajačika, Stráženie zajacov, ubytovanie zajacov, opatrovanie zajacov, hotel zajacov, hotel pre zajačika, hotel pre zajace, Stráženie zajaca, Stráženie, ubytovanie, opatrovanie, Stráženie pre morčata Bratislava, Ubytovanie pre morské prasiatko Bratislava, opatrovanie pre morča Bratislava, Stráženie morčata, Ubytovanie pre morské prasiatko, opatrovanie pre morča, Stráženie morčata, ubytovanie pre morské prasiatko, opatrovanie pre morča , hotel pre morčata, hotel pre morské prasiatko, hotel pre morča, Stráženie morčata, opatera o morské prasiatko, opatera o morča, opatera morčata, Stráženie, ubytovanie, opatrovanie, Stráženie mačky Bratislava, Stráženie kocúrika Bratislava, Ubytovanie mačičky Bratislava, opatrovanie kocura Bratislava, Stráženie mačky, Stráženie kocúrika, Ubytovanie pre mačku, opatrovanie mačičky, Mačací hotel pre mačky, hotel pre kocúrika, hotel pre mačku, hotel pre mačičku,
Bratislava III - Nové Mesto
dohodou
Stráženie bytových psikov
Postrážim bytových psikov počas neprítomnosti majitela. So stráženim psíkov mam skúsenosti. Neberiem viac psikov naraz, chcem sa naplno venovať jednému. Podmienky pre prijatie psika: Kľudná povaha, nenici, priateľské správanie, nemá byť agresívny, hygienické návyky. Cena je 7 eur/deň.
Žilina
7 €
strazenie zvierat
S laskou postrazim vase. zvieratko.......Kosice......10...eur.....na....den
Košice
10 €
Hotel rodinneho typu pre psikov a macicky
Chystate sa na dovolenku, sluzobnu cestu, alebo z ineho dovodu musite odcestovat a neviete kde dat vasho psika ci macicku? Postrazim Vam vasho domaceho milacika psika, macicku a ine drobne domace zvieratka. Nie som hotel, ale milovnicka zvierat s rokmi skusenosti v rodinnom dome nedaleko Bratislavy. Psiky maju moznost vybehu na 8 arovom zabezpecenom pozemku. Kazdy den chodim s nimi na prechadzky do prirody. Ku kazdemu psikovi a macicke pristupujem individualne podla jeho potreby. Vsetky psiky a macicky pocas pobytu u mna ziju ako sucast rodiny vylucne v interiery domu, ziadne klietky a koterce u nas nenajdete, travim s nimi maximum aktivneho casu. Psychicka pohoda Vasho milacika je pre mna dolezita. Ak nemate moznost vasho stvornoheho milacika ku mne dovies vieme vam zabezpecit aj odvoz. V pripade potreby Vam viem zabezpecit aj krmenie u Vas doma, vencenie aj viac krat denne. Ba a okolie Predajca:
Bratislava II - Vrakuňa
dohodou
Hotel pre psikov a macicky rodinneho typu
Chystate sa na dovolenku, sluzobnu cestu, alebo z ineho dovodu musite odcestovat a neviete kde dat vasho psika ci macicku? Postrazim Vam vasho domaceho milacika psika, macicku a ine drobne domace zvieratka. Nie som hotel, ale milovnicka zvierat s rokmi skusenosti v rodinnom dome nedaleko Bratislavy. Psiky maju moznost vybehu na 8 arovom zabezpecenom pozemku. Kazdy den chodim s nimi na prechadzky do prirody. Ku kazdemu psikovi a macicke pristupujem individualne podla jeho potreby. Vsetky psiky a macicky pocas pobytu u mna ziju ako sucast rodiny vylucne v interiery domu, ziadne klietky a koterce u nas nenajdete, travim s nimi maximum aktivneho casu. Psychicka pohoda Vasho milacika je pre mna dolezita. Ak nemate moznost vasho stvornoheho milacika ku mne dovies vieme vam zabezpecit aj odvoz. V pripade potreby Vam viem zabezpecit aj krmenie u Vas doma, vencenie aj viac krat denne. Ba a okolie
Bratislava II - Vrakuňa
dohodou
Hotel pre psikov a macicky rodinneho typu
Chystate sa na dovolenku, sluzobnu cestu, alebo z ineho dovodu musite odcestovat a neviete kde dat vasho psika ci macicku? Postrazim Vam vasho domaceho milacika psika, macicku a ine drobne domace zvieratka. Nie som hotel, ale milovnicka zvierat s rokmi skusenosti v rodinnom dome nedaleko Bratislavy. Psiky maju moznost vybehu na 8 arovom zabezpecenom pozemku. Kazdy den chodim s nimi na prechadzky do prirody. Ku kazdemu psikovi a macicke pristupujem individualne podla jeho potreby. Vsetky psiky a macicky pocas pobytu u mna ziju ako sucast rodiny vylucne v interiery domu, ziadne klietky a koterce u nas nenajdete, travim s nimi maximum aktivneho casu. Psychicka pohoda Vasho milacika je pre mna dolezita. Ak nemate moznost vasho stvornoheho milacika ku mne dovies vieme vam zabezpecit aj odvoz. V pripade potreby Vam viem zabezpecit aj krmenie u Vas doma, vencenie aj viac krat denne. Ba a okolie
Bratislava II - Vrakuňa
dohodou