Stráženie zvierat

Tomuto filtru nevyhovujú
žiadne inzeráty

Pozrite si najnovšie inzeráty z kategórie Stráženie zvierat

Postrážime vašeho psíka.
Postrazime vaseho psika pocas dovolenky alebo aj dlhodobo. Malé, stredné alebo aj velké plemená. Máme dlhoročné skúsenosti so psami.Ponúkame aj výcvik základnej poslušnosti. Sme chovateľská stanica Nemeckých ovčiakov.
Lisková
dohodou
Stráženie a ubytovanie pre zvieratká
Postrážime a ubytujeme psíka, mačičku pripadne aj ine drobne zvieratko počas vašej neprítomnosti. Ubytovanie je vo veľkom 3-izbovom byte s celodennou starostlivosťou ( vychádzky, hry, starostlivosť o srsť atd.) Ubytované je 1-2 zvieratká. Samozrejmosťou je láskavý a citlivý prístup ku každému zvieratku. Možnosť zarezervovať si termín telefonicky vopred.
Bratislava V - Petržalka
4 €
Hľadáme pestunku k maltezákovi a ku Cane Corso
Hľadáme opatrovateľku pre maltezáka 7rokov 7 kg a Cane corso 5 rokov 55kg. Vychovaný,priateľský a kastrovany. V pracovné dni medzi 12-14tou hodinou. Na opatrovanie sú zvyknutý .Venčenie 40 minut 6,-eur. V prípade ďalších služieb budú doplatky podľa dohody. Trnava , Botanická. Prvé info prosím cez email . Do email nám uveďte Vaše meno na fb , až potom sa stretneme. Ďakujeme za pochopenie. Táto brigáda bude na podpísanú dohodu.
Trnava
120 €
Na peliešku - denná škôlka a hotel pre psov
Denná škôlka pre každého psíka len za 1 €/hod. Poskytujeme 24 - hodinovú odbornú starostlivosť o Vášho psa v čase Vašej neprítomnosti s voľným pohybom v rodinnom dome s výbehom v záhrade. Ponúkame aj starostlivosť vo forme dennej škôlky a nadštandardné služby v oblasti veterinárnej starostlivosti. Viac info na soc. sieti a na webstránke Na peliešku. poskytované služby : denná škôlka hotel pre psov hygiena paraanálnych žliaz strihanie pazúrikov odčervenie / tbl. / odvoz – dovoz psov výchova a socializácia podávanie liekov pooperačná starostlivosť Adresa : Strojnícka 59, Ružinov. Kontaktujte nás na telefonicky.
Bratislava II - Ružinov
15 €
Ponúkam stráženie psíkov
Ponúkam celodenne a celonočne stráženie psíkov v domácom prostredí s veľkou záhradou. Mam dlhoročné skúsenosti zo strážením a chovom psíkov takmer všetkých ras. Cena 10€ je za cely den,noc a stravu. Ak je problém s dopravou po psíka si viem do niektorých miest prísť sama.
Michalovce
10 €
Stráženie psíkov
Ponúkam krátkodobé, aj dlhodobé stráženie psíkov. Mám dlhoročné skúsenosti so psami. Ale aj s inými zvieratkami, ako zajačiky, fretky, papagáje, či hady a pavúky. Takže postrážim čokoľvek. Máme dosť priestoru a miestností. Manželka je veterinárna lekárka, takže je k dispozícii aj veterinárna starostlivosť. Možné napr. očkovanie, odčervenie, ostrihanie pazúrikov, prípadne okúpanie, atď. Môžem prípadne aj naučiť základnú poslušnosť a iné povely. Máme rodinný dom. K dispozícii je dom aj dvor, koterec, prípadne parčík pred domom. Základné podmienky sú kompletná a platná vakcinácia a nie hárajúce suky. V okolí Košíc vieme pre psíka aj prísť. Ceny sú individuálne, ale približne za 1-2 hodiny ...3eura a na deň 10eur. Dlhodobo dohodou. Bližšie informácie poskytnem telefonicky.
Košice II - Západ
10 €
Venčenie psikov
Ponúkame možnosť venčenia psikov aj na celý deň.Máme dlhoročné skúsenosti zo psami. sme zodpovedný, spoľahlivý a časovo flexibilný par. Cena dohodou.
Bratislava
dohodou
Venčenie a stráženie zvierat
Vyvenčím, postrážim vaše zvieratá. Postarám sa o vašich domácich miláčikov. Skúsenosti mám so psami, mačkami, rybkami, hlodavcami s vtáctvom. Vyštudovanú mám strednú veterinárnu školu, takže môj vzťah k zvieratám je kladný. Som študentkou VŠ.
Nitra
5 €
Postrazim psa
Postrazim psa. Uprednostnujem strazenie v exterieroch - zahrada, dvor atd. Je to strazenie bez vencenia velkych psov. Cena 20/hod. Seriozny zaujemcovia emailom.
Banská Bystrica
20 €
Dogy denná školka
Sme denná škôlka pre Vašich štvornohých miláčikov. Kým vy ste v práci, oni sa hrajú a nemusia byť sami doma. Pre viac informácii volajte alebo píšte na e-mail.
Bratislava II - Ružinov
dohodou
Stráženie psíka
Hľadám spoľahlivého človeka s kladným vzťahom ku zvieratám, najmä k psíkom, na stráženie veľmi milej a prítulnej 12 ročnej fenky westíka, dopoludnia od 7,00 do 14,00 hod. počas pracovných dní u mňa doma bez nutnosti venčenia. Odmena 5 Eur za deň, 200 Eur za mesiac.
Partizánske
5 €
Hotel pre psíkov
Celodenné opatrovanie vášho psíka počas vašej neprítomnosti, možnosť voľného výbehu, v súkromí. Lokalita Vysoké Tatry. Celodenné ubytovanie stredné plemená 10€, malé 7€. Taktiež ponúkame úpravu vášho miláčika, kúpanie, česanie, fenovanie, skracovanie pazurikov, čistenie uší, strihanie ,cena komplet 15€
Šuňava
10 €
Psí domček-hotel pre psov
Psí domček ponúka ubytovanie pre Vašich štvornohých miláčikov v tichom prostredí rodinného domu so záhradou počas Vašej dovolenky, pracovnej cesty... Poskytujeme starostlivosť o psíkov na kratší a aj dlchší čas, taktiež denný/nočný hotel a kúpanie psíkov.
Ždaňa
dohodou
Opatrovanie zvierat
Venčenie, kŕmenie, starostlivosť, opatrovanie psov a iných zvierat. Ak potrebujete postarať o svojho domáceho miláčika kým budete napríklad na dovolenke, či pracovnej ceste, alebo už nestíhate starostlivosť, ozvite sa. FB: Monika Fečková IG: opatrovanie.zvieratiek.monika ... kľudne aj prezvoňte, zavolám, alebo vy zavolajte, príp. zanechajte sms :)
Poprad
3 €
MAČACÍ HOTEL PRE MAČKY v BA, STRÁŽENIE OPATROVANIE
Mačací hotel pre mačky, kocúrov, zajace, morča, poskytuje stráženie mačiek, opatrovanie, ubytovanie, opateru o morské prasiatko, rybky, korytnačku, škrečok, ježko a iných domácich miláčikov v Bratislave. Tiež ako škôlka. Zabezpečím kŕmenie, voľný pohyb po byte, NIE v klietke, 24 - hodinovú starostlivosť v čase Vašej neprítomnosti, stráženie a fitness trening pre domácich miláčikov, domáce prostredie, individuálny prístup a lásku ku zvieratám. Miesto: Trnavske Myto, Bratislava. Čo si priniesť so sebou? miláčika v klietke, krmivo, stelivo, očkovací preukaz. V prípade záujmu ma kontaktujte e-mailom a napíšte druh zvieratka, vek, presný dátum ubytovania od-do !! Zbožňujem zvieratá, celý život som sa staral o psíkov, mačičky, zajace. Pozrite si moju web stranku dole v popise. :) Klucove slova: Stráženie ubytovanie opatrovanie Mačiek Bratislava, strazenie domacich milacikov, denna skolka pre macky, hotel pre macky, macaci hotel, hotel pre mačky, mačací hotel, maciatka, macicky, hladam strazenie kocura, postrazim kocurov, kocur, kocúrika, maznacikov, zvieratiek, zvierat, hotely pre zvieratá, zariadenia, mačky, mačka, Bratislava, morské prasiatko, rybky, korytnačka, škrečok, ježko, morča, Stráženie, ubytovanie, opatrovanie pre mačky, zajace, morčatá a inych domácich miláčikov, hotel maciek, zajacov, morciat, nove mesto, ruzinov, stare mesto, devinska nova ves, raca, dubravka, lamac, petrzalka, karlova ves, devin, slavin, koliba, podunajske biskupice, Stráženie, ubytovanie, opatrovanie, Stráženie pre zajace Bratislava, Ubytovanie pre zajace Bratislava, opatrovanie pre zajace Bratislava, Stráženie pre zajačika, Ubytovanie pre zajačika, opatrovanie pre zajačika, Stráženie zajacov, ubytovanie zajacov, opatrovanie zajacov, hotel zajacov, hotel pre zajačika, hotel pre zajace, Stráženie zajaca, Stráženie, ubytovanie, opatrovanie, Stráženie pre morčata Bratislava, Ubytovanie pre morské prasiatko Bratislava, opatrovanie pre morča Bratislava, Stráženie morčata, Ubytovanie pre morské prasiatko, opatrovanie pre morča, Stráženie morčata, ubytovanie pre morské prasiatko, opatrovanie pre morča , hotel pre morčata, hotel pre morské prasiatko, hotel pre morča, Stráženie morčata, opatera o morské prasiatko, opatera o morča, opatera morčata, Stráženie, ubytovanie, opatrovanie, Stráženie mačky Bratislava, Stráženie kocúrika Bratislava, Ubytovanie mačičky Bratislava, opatrovanie kocura Bratislava, Stráženie mačky, Stráženie kocúrika, Ubytovanie pre mačku, opatrovanie mačičky, Mačací hotel pre mačky, hotel pre kocúrika, hotel pre mačku, hotel pre mačičku,
Bratislava III - Nové Mesto
dohodou
Stráženie bytových psikov
Postrážim bytových psikov počas neprítomnosti majitela. So stráženim psíkov mam skúsenosti. Neberiem viac psikov naraz, chcem sa naplno venovať jednému. Podmienky pre prijatie psika: Kľudná povaha, nenici, priateľské správanie, nemá byť agresívny, hygienické návyky. Cena je 7 eur/deň.
Žilina
7 €
strazenie zvierat
S laskou postrazim vase. zvieratko.......Kosice......10...eur.....na....den
Košice
10 €
Opatera domácich miláčikov vich vlastnom prostredí
Hľadáme opatrovateľov našich domácich miláčikov, domu a záhrady u nás doma, na krátkodobé aj dlhodobé pobyty počas našej neprítomnosti, lokalita Bratislavský kraj. Podmienkou sú skúsenosti s opaterou psov a mačiek, prirodzená a úprimná láska k nim, serióznosť a spoľahlivosť, ideálne pár muž a žena v strednom a vyššom veku - na dôchodku alebo s prácou online. Podrobný motivačný list prosíme zaslať na e-mail.
Vinosady
dohodou
zhanam niekoho na strazenie psa
dobry den,zhanam niekoho u koho by som mohol nechat psa cez vikend 30,31,1,psik je pohodak zvyknuty na ludi,som ochotny dat 5e za de.psik sa nachadza v prietrzskych vinohradoch,v pripade zaujmu ma kontaktujte na tel cisle
Prietržka
5 €
1 2 3