Inzeráty

Tomuto filtru nevyhovujú
žiadne inzeráty

Pozrite si najnovšie inzeráty z kategórie Terárijné zvieratá

Gekončiky nočne mlaďata samičky
Predam mlaďata gekončikov nočnych, samičky. Žeru švaby, cvrčky, mučne červy, s chovom poradim. Váhy 18-30g. 1. foto - Sunglow (25€) 2. foto - Sunglow (25€) 3. foto - Mack Snow Tremper Albino (20€) 4. foto - Hypo Mack Snow Tremper Albino (15€) 5. foto - Super hypo (20€) 6. foto - Super hypo (15€) Pri odbere viacerych, dohoda na cene. Plus pridam ku kazdemu gekoncikovi vitaminy a vapnik. Osobny odber Kosice, pripadne Presov, podla dohody.
Košice I - Sídlisko Ťahanovce
15 €
Pagekon riasnatý mláďa Harlequin
Predám mláďatko pagekona riasnatého. Pagekon je rozkŕmený, žerie cvčky, šváby, kaše, výživy, repashy, samozrejmosťou vitamíny a vápnik. Pohlavie neurčené. S chovom poradím.
Košice I - Sídlisko Ťahanovce
20 €
Porcelánová lampa do terária - stredná so špec.žia
Predám nepoužívanú novú lampu do terária aj s kvalitnou žiarovkou UVB 25 W z dôvodu toho, že už nemáme zvieratko. Glow Light - osvetlovacie teleso Porcelánové osvetlovacie teleso so svorkou + svetelný žiarič ( priemer 21 cm) * Denné a nočné osvetlovacie teleso v jednom * Poskytuje dlhotrvajúci svetelný a odrazný efekt * Žiaru odolná porcelánová pätica * Ideálna pre použitie s kompaktnými žiarovkovými a žiarivkovými svetlami * Zabraňuje stresu * Ideálne pre nočné pozorovanie * Závit E27. * Vhodná pre žiarovky do 150W Svetelný žiarič ExoTerra Glow Light ponúka univerzálne umiestnenie tepelného alebo svetelného zdroja. Zariadenie má robustnú konštrukciu, s kovovým reflektorom, žiaru odolnou porcelánovou päticou a pružinovou otočnou svorkou. Ľahko sa dá vypnúť alebo zapnúť vypínačom upevnenom na veľmi dlhej napájacej šnúre. Vo vnútri reflektora je vrstva z vysoko svetelne odrazového povlaku, ktorý žiari ešte dlhú dobu po vypnutí svetla. To umožňuje denným plazom a obojživelníkom ústup do ich nočného útočišťa alebo krytu bez stresovania. Žiarenie podobné mesačnému svetlu umožňuje nočným plazom a obojživelníkom vidieť aj bez narušenia nočného cyklu. Ideálny pre sledovanie zvierat v noci, bez zapínania svetiel, ktoré spôsobujú stres a dezorientáciu zvierat.
Banská Bystrica
27 €
terárium
Predám terárium s preliezkou, kolieskom,guličkou,domčekom...
Prievidza
5 €
Jezko africky bielobruchy
Predan jezka africkeho, volny uz len samcek.... narodeni: 24.8.19... cena 70€
Veľký Krtíš
70 €
Korytnačka
Darujeme do dobrých rúk 3 korytnačky písmenkové.. Majú 3 roky a veľkosť cca 15cm jedna je kúsok väčšia..
Liptovské Sliače
zadarmo
Africky Slimák
Zdravím, mám na predaj Afrických Slimákov. Väčších a menších. Kto má záujem správa alebo email. Fotky pošlem na email. Zadarmo!
Lietava
zadarmo
Terárium 80x40x40 a 70x40x40
Predám nové, zabalené terárium, ktoré má rozmery DxŠxV 80x40x40. Terárium je vyhotovené vo verzii s vrchným a predným vetraním za 55 eur, alebo s vrchným a bočným vetraním 58 eur. K dispozícii je aj terárium DxŠxV 70x40x40 s vrchným a predným vetraním za 50 eur alebo s vrchným a bočným vetraním za 53 eur. Dovoz možný takmer po celom Slovensku. Pozri aj ostatné moje inzeráty.
Trnava
55 €
Vodna korytnačka
Predam 1,5 rocnu korytnacku aj s vybavením.Je veľmi milá
Detvianska Huta
dohodou
Slimák Helix Aspersa Maxima
Prodám chovné kaviárové slimáky Helix aspersa maxima. Dospělé stáří 7 - 9 měsícu. Odeslání poštou na Slovensko stojí 150,- CZK.
Český Těšín
1 €
predám terarium aj s agamou bradatou
predám terarium 100x50X45, aj s vybavaním, UVA,UVB a denne svietenie Agama ma cca 3 roky. Viac info spravou.
Bratislava
150 €
Predám korytnačku
Ponúkam na predaj korytnačku aj s akvárkom.Len osobný odber. Prosím píšte sms. Cena je za všetko. Plus žrádlo zadarmo.
Ružomberok
10 €
Pytón královský - python regius
Dospelé: 1.0 Het. piebald 60 eur Mláďatá: 2.0 Lesser 70 eur 1.0 Lesser bee 120 eur
Trnava
70 €
Terárium 20x20x20, 25x20x20 a 30x20x20
Predám terárium ktoré má rozmery DxŠxV: 20x20x20 za 10 eur 25x20x20 za 11 eur 30x20x20 za 12 eur Teráriá majú gilotínové dvierka. Dovoz možný takmer po celom Slovensku. Pozri aj ostatné moje inzeráty.
Trnava
10 €
Šváb Zelený / Panchlora Nivea
Na predaj táto výborna a atraktívna pochúťka pre terarijné zvieratá, ktoré sa živia živočíšnou potravou. Dospelí - 0,10 €/ Kus 50 Ks mix - 4,50 €/ Ks 100 Ks mix - 9,50 €/ Ks
Spišská Nová Ves
0,10 €
Veľhad dúhový
Ponúkam na predaj mláďatá veľhada dúhového (epicrates cenchria cenchria) narodené 7/2019. Mláďatá sú kŕmené živou potravou. Zvleky sú bezproblémové. Sú zvyknuté na manipuláciu. Doklad o nadobudnutí a chovateľský servis je samozrejmosťou. V prípade záujmu ma kontaktujte na telefónnom čísle. V prípade záujmu viem doniesť na akvatera Trnava a Košice.
Nitra
dohodou
Šnečci Archachatina Puylaerti Benin albino body F1
Prodám africké šneky - miminka od Archachatina Puylaerti Benin albino body WC, tzn. jsou to přímý potomci rodičů z přírody z Beninu a mají generační označení F1. Cena 300,- CZK za šnečka. Na první fotce miminka, na druhé jejich rodiče.. Odeslání poštou formou EMS na Slovensko stojí 320,- CZK.
Chotěboř
dohodou
Panchlora nivea
Predám tieto šváby vhodné na kŕmenie terarijnych zvierat, obmedzené množstvo 200ks/7€
Prešov
7 €
Suchozemská korytnačka - mláďa na predaj
Predám krásne, zdravé, vitálne mláďatá korytnačky žltohnedej (testudo graeca ibera) a korytnačky zelenkastej (testudo hermanni). Vhodné i pre alergikov. S chovom poradím.
Skalica
50 €