Terárijné zvieratá

Tomuto filtru nevyhovujú
žiadne inzeráty

Pozrite si najnovšie inzeráty z kategórie Terárijné zvieratá

Suchozemská korytnačka - mláďa na predaj
Predám krásne, zdravé, vitálne mláďatá korytnačky žltohnedej (testudo graeca ibera) a korytnačky zelenkastej (testudo hermanni). Vhodné i pre alergikov. S chovom poradím.
Skalica
50 €
Predám Chameleona jemenskeho
Predám mladú samicu chameleona jemenského(Chamaeleo calyptratus). Má približne 5 mesiacov. Predám spolu s boxom na jej prepravu. Kúpil som ju v SUPER ZOO NR pretože som chcel ešte jedného chameleona dať k trochu staršej samici ale bohužial sa nemajú v láske a miesto na druhe terarium nemám. Najlepšie osobný odber , poprípade doveziem do okolia Šale. Prosím kontaktovat prostredníctvom telefónu!!!
Šaľa
40 €
Crested Gecko ( Ciliatus ) - 4-8 weeks nsex + adul
4-8 weeks old and adult healthy, supplemented eating Repashy + crickets personal pickup Krakow, possible shipping (blablacar, bus) Price from 30 euros please write me private message or contact by facebook
Poľsko
30 €
Pagekony riasnaté (rhacodactylus ciliatus)
Ponúkam na predaj dve tohtoročné mláďatka pagekona riasnatého, liahnuté 2.7. Mláďatka sú rozkŕmené, jedia cvrčky, šváby, výživy, repashy kaše, vitamíny a minerály samozrejmosť. Pohlavie neurčené.
Košice
30 €
agamy bradaté
Ponúkam na predaj mladé agamy bradaté. Mesačné, samičky aj samčekov. Chované pod kvalitným osvetlením. Nenáročné na chov, vhodné aj k deťom. S chovom poradím. Na sms neodpovedám.
Bratislava V - Petržalka
20 €
Gekončik nočny Sunglow het Raptor samec chovny
Samec SUNGLOW HET RAPTOR, vek 2 roky, v chove overený.
Košice
35 €
Vodná korytnačka
Predám samicu vodnej korytnačky (Trachemys scripta scripta). Korytnačka je od mala kŕmená kvalitnou a pestrou stravou. Je vo výbornej telesnej kondícii a nikdy netrpela žiadnym zdravotným problémom. Vhodná je aj do záhradného jazierka. V prípade potreby viem ku korytnačke poskytnúť aj terárium s výbavou (výkonný filter, ohrievač vody, kamenná dekorácia + krmivo pre korytnačku) DRUH: Trachemys scripta scripta - Korytnačka písmenková žltolíca POHLAVIE: SAMICA VEK: 5 rokov KARAPAX:17cm Na cene sa nebude problém dohodnúť. Môžete ma kedykoľvek kontaktovať na mojom tel. čísle.
Zvolen
dohodou
Africké slimáky
Lissachtina reticulata 2 ks (väčšia má 8 mesiacov a menšia 3,5mesiaca), sú od rôznych chovateľov. 1€/ks+ poštovné alebo osobný odber BA-Trnávka (3€ spolu aj s malým boxom)
Bratislava II - Ružinov
1 €
Africké slimáky
Lissachtina fulica albino body Mám 3 ks cca 8 mesiacov staré. 1€/ks + poštovné, alebo osobne BA-Trnávka (6€ aj s velkým boxom a miskou na žrádlo/4€ s malým boxom)
Bratislava II - Ružinov
1 €
Rosnica bielopera
Predám žaby druhu litoria Infrafrenata, je to párik. Su v perfektnej kondicii. Predám ich len spolu cena je 40€. Nie sú náročné na chov, pripadne s chovom rad poradi .
Nové Zámky
40 €
Africké slimáky
Predám slimáky Achatina Immaculata. Sú nenáročné na chov. Cena je 0,50€ za kus. Aktuálne majú približne mesiac. Mám ich približne 50 (veľkého nepredávam).
Michalovce
0,50 €
Terárium 100x50x40 a 100x40x50
Predám nové terárium s rozmermi DxŠxV 100x50x40 a terárium 100x40x50. Teráriá majú 200 litrov a sú vyhotovené z 5mm skla. Cena za terárium je 85 eur. Dovoz možný takmer po celom Slovensku. Pozri aj ostatné moje inzeráty.
Trnava
85 €
Predam 9 mes. samca albina velhada kralovskeho
Predam 9 mes. samca albina velhada kralovskeho
Bratislava I - Staré Mesto
dohodou
Pagekon riasnatý dospelý chovný samec Harleguin
Predam 2 ročného samca pagekona riasnatého (rhacodactylus ciliatus), v chove overený. Kŕmený prevažne cvrčkami a dubiami, občas repashy a výživy. Cena 40€.
Košice
40 €
Pagekony riasnaté - chovné samice Harlequin
Ponúkam na predaj dve chovné samice Pagekona riasnatého (Rhacodactylus ciliatus). V chove overené, budú mať 2 roky a prvú úspešnú sezónu majú sa sebou. Dôvod predaja - končím s chovom, mám na predaj tiež samca Harlequin. Cena za jednu je 70€, spolu za 120€.
Košice
70 €
Terárium 32x40x71 a 71x40x32
Predám nové teráriá (3 kusy orientované na výšku a 3 kusy orientované do dĺžky). Teráriá majú 3D steny a nejaké príslušenstvo. Cena terária 32x40x71 komplet ako na fotkách je 65 eur. Ceny terárií 71x40x32 sú nasledovné: Terárium na fotke č.2 komplet 65 eur, iba s 3D stenou 55 eur. Terárium na fotke č. 3 komplet 70 eur, iba s 3D stenou 55 eur. Terárium na fotke č.4 komplet 80 eur, iba s 3D stenou 55 eur. Dovoz možný takmer po celom Slovensku. Pozri aj ostatné moje inzeráty.
Trnava
65 €
Zariadené terárium 60x40x40 a 55x45x40
Predám nové, zariadené teráriá s rozmermi DxŠxV: 60x40x40 (prvé 3 fotky), cena za terárium so všetkým ako na fotkách je 90 eur. Cena terária bez príslušenstva (iba s 3D stenou) je 75 eur. 55x45x40 (posledné 2 fotky), cena za terárium so všetkým ako na fotkách je 85 eur. Cena terária bez príslušenstva (iba s 3D stenou) je 70 eur. K teráriám viem ponúknuť aj potrebné lampy so žiarovkami, prípadne výhrevné podložky alebo výhrevné kamene. Dovoz možný takmer po celom Slovensku. Pozri aj ostatné moje inzeráty.
Trnava
90 €
Vodné korytnačky
-ide o vodné korytnačky , jedna je väčia a menšia -pridávam k nim UV lampu nad akváriom , akvárium stredných rozmerov, kvapky na úpravu vody a krmivo -bolo o nich vhodne postarané, nemajú žiadne choroby , v zime nehybernujú
Žilina
25 €
Škorpión Tityus stigmurus
(Thorell, 1876), Buthidae, Brazília, toxicky významný, stredne veľký druh, subadult, vlastný odchov. Na SMS nereagujem. Osobný odber LV alebo posielam. Inzerát platí do zmazania. Kontakt len vážny záujemca. Posielam už od 5 kusov.
Levice
10 €