Výcvik

34 inzerátov
Obojok GPS
Obojok GPS
GPS lokalizačný obojok pre psa . Zariadenie ukazuje presnú polohu psa a jeho trasu na mape v mobilnom telefóne. Funkcie: - Aktuálna poloha - Sledovanie histórie trasy - Odpočúvanie zvuku - cez telefón je možné odpočúvať zvuky v blízkosti zariadenia. - Virtuálne hranice - máte možnosť nastaviť si virtuálnu hranicu vstupu či úniku a keď váš pes túto hranicu prekročí, zariadenie vás upozorní cez mobilný telefón. Prístroj je vodeodolný. Dĺžka obojku je nastavitelná. Zariadenie je možné umiestniť aj na vlastný obojok. Vstavaná nabíjacia batéria 500mAh Li-ion. Vysoká presnosť určovania polohy s odchýlkou max. do 3 m. Výdrž batérie 5-6 dní. Obsah balenia: - GPS prístroj - Obojok - Kľuč na SIM kartu - Mobilná aplikácia - Slovenský manuál Kontaktujte ma mailom. Ďakujem.
Partizánske
59 €
Obojok
Obojok
Elektrický výcvikový obojok. Dosah diaľkového ovládania až 800 m - 3 funkcie: zvukový signál, vibrácie, elektrický výboj - Nastaviteľných 99 stupňov sily vibrácie a elektrického výboja - Vodotesný - Nabíjateľný - Dĺžka obojku nastaviteľná do 72 cm – vhodné na všetky rasy psov - Kompaktný malý a ľahký prijímač s hmotnosťou iba 42 g - Podsvietenie displeja - Diaľkové ovládanie je možné používať súčasne na 3 obojky - Elektródy silikónové proti zraneniu krku psa - Vstavaná batéria: 200mAh Li-ion. Dlhá výdrž batérie. - Dvojitá nabíjačka pre súčasné nabíjanie vysielača aj prijímača - Na každú funkciu je k dispozícii samostatný gombík na diaľkovom ovládaní, čo uľahčuje manipuláciu a efektivitu ovládania, keďže nie je potrebné prepínať módy funkcie. Obsah balenia: Vysielač (diaľkové ovládanie), prijímač, nabíjačka, skúšobná dióda, obojok nastaviteľný, vodivé nástavce na elektródy, slovenský návod. Kontaktujte ma mailom. Ďakujem.
Partizánske
64 €
Elektrický výcvikový obojok pre dvoch psov s dosah
Elektrický výcvikový obojok pre dvoch psov s dosah
Elektrický výcvikový obojok pre dvoch psov s dosahom až 800 m – Patpet 776 double Rechargeable and waterproof Sada na dvoch psov: dva obojky a jeden vysielač. Parametre: - Dosah diaľkového ovládania až 800 m - 3 funkcie: zvukový signál, vibrácie, elektrický výboj - Nastaviteľných 99 stupňov sily vibrácie a elektrického výboja - Vodotesný - Nabíjateľný - Dĺžka obojku nastaviteľná do 72 cm – vhodné na všetky rasy psov - Podsvietenie displeja - Diaľkové ovládanie je možné používať súčasne na 3 obojky - Elektródy silikónové proti zraneniu krku psa - Vstavaná batéria: 200mAh Li-ion. Dlhá výdrž batérie. - Dvojitá nabíjačka pre súčasné nabíjanie vysielača aj prijímača - Na každú funkciu je k dispozícii samostatný gombík na diaľkovom ovládaní, čo uľahčuje manipuláciu a efektivitu ovládania, keďže nie je potrebné prepínať módy funkcie. Obsah balenia: Vysielač (diaľkové ovládanie), 2x prijímač, nabíjačka, skúšobná dióda, 2x obojok nastaviteľný, 2x vodivé nástavce na elektródy, slovenský návod. spôsob doručenia: Slovenskou poštou na dobierku v hodnote 3,90 € Slovenskou poštou doporučene s platbou vopred na účet v hodnote 3,00 € Osobné prevzatie v Nitre s platbou vopred na účet v hodnote 0,00 €.
Nitra
98 €
Výcvik pre Vášho psíka
Výcvik pre Vášho psíka
Kontaktovať ma možte e-mailom alebo cez instagram : mochnacka.patricia Robím výcvik aj s ubytovaním psíka u nás
Veľký Šariš
15 €
Lopta na lane, dĺžka 70 cm
Lopta na lane, dĺžka 70 cm
Predám loptu na lane pre výcvik psov, dĺžka lana 70 cm. Cena 3 eur
Košice I - Staré Mesto
3 €
Elektrický výcvikový obojok pre psa s dosahom 800m
Elektrický výcvikový obojok pre psa s dosahom 800m
Parametre: - Dosah diaľkového ovládania až 800 m - 3 funkcie: zvukový signál, vibrácie, elektrický výboj - Nastaviteľných 99 stupňov sily vibrácie a elektrického výboja - Vodotesný - Nabíjateľný - Dĺžka obojku nastaviteľná do 72 cm – vhodné na všetky rasy psov - Kompaktný malý a ľahký prijímač s hmotnosťou iba 42 g - Podsvietenie displeja - Diaľkové ovládanie je možné používať súčasne na 3 obojky - Elektródy silikónové proti zraneniu krku psa - Vstavaná batéria: 200mAh Li-ion. Dlhá výdrž batérie. - Dvojitá nabíjačka pre súčasné nabíjanie vysielača aj prijímača - Na každú funkciu je k dispozícii samostatný gombík na diaľkovom ovládaní, čo uľahčuje manipuláciu a efektivitu ovládania, keďže nie je potrebné prepínať módy funkcie. Obsah balenia: Vysielač (diaľkové ovládanie), prijímač, nabíjačka, skúšobná dióda, obojok nastaviteľný, vodivé nástavce na elektródy, slovenský návod.
Trenčín
64 €
GPS lokalizačný obojok pre psa
GPS lokalizačný obojok pre psa
Mám na predaj úplne nový gps obojok pre psíka. Zariadenie ukazuje presnú polohu psa a jeho trasu na mape v mobilnom telefóne. Funkcie: - Aktuálna poloha - Sledovanie histórie trasy - Odpočúvanie zvuku - cez telefón je možné odpočúvať zvuky v blízkosti zariadenia. - Virtuálne hranice - máte možnosť nastaviť si virtuálnu hranicu vstupu či úniku a keď váš pes túto hranicu prekročí, zariadenie vás upozorní cez mobilný telefón. Prístroj je vodeodolný. Dĺžka obojku je nastavitelná. Zariadenie je možné umiestniť aj na vlastný obojok. Vstavaná nabíjacia batéria 500mAh Li-ion. Vysoká presnosť určovania polohy s odchýlkou max. do 3 m. Výdrž batérie 5-6 dní. Obsah balenia: - GPS prístroj - Obojok - Kľuč na SIM kartu - Mobilná aplikácia - Slovenský manuál
Partizánske
59 €
Elektrický výcvikový obojok pre psa
Elektrický výcvikový obojok pre psa
Predám úplne nový elektrický obojok pre psa. Parametre: - Dosah diaľkového ovládania až 800 m - 3 funkcie: zvukový signál, vibrácie, elektrický výboj - Nastaviteľných 99 stupňov sily vibrácie a elektrického výboja - Vodotesný - Nabíjateľný - Dĺžka obojku nastaviteľná do 72 cm – vhodné na všetky rasy psov - Kompaktný malý a ľahký prijímač s hmotnosťou iba 42 g - Podsvietenie displeja - Diaľkové ovládanie je možné používať súčasne na 3 obojky - Elektródy silikónové proti zraneniu krku psa - Vstavaná batéria: 200mAh Li-ion. Dlhá výdrž batérie. - Dvojitá nabíjačka pre súčasné nabíjanie vysielača aj prijímača - Na každú funkciu je k dispozícii samostatný gombík na diaľkovom ovládaní, čo uľahčuje manipuláciu a efektivitu ovládania, keďže nie je potrebné prepínať módy funkcie. Obsah balenia: Vysielač (diaľkové ovládanie), prijímač, nabíjačka, skúšobná dióda, obojok nastaviteľný, vodivé nástavce na elektródy, slovenský návod.
Partizánske
64 €
Obojok pre psa proti štekaniu
Obojok pre psa proti štekaniu
Účinná pomôcka na psov ktorí neustále štekajú. Týmto obojkom ich jednoducho a efektívne odnaučíte štekať. - Dĺžka obojku nastaviteľná. - 7 nastaviteľných stupňov intenzity - Efektívny pre každú veľkosť psa: od 4 do 60 kg - Napájanie: tuškové batérie - pohotovostnom režime vydrží 15-20 dní. Obojok funguje spôsobom, že pri štekaní najskôr vydá silný upozorňujúci zvuk. Ak pes neprestane štekať, pri ďalšom šteknutí vydá silnejší upozorňujúci zvuk a ak pes napriek tomu neprestane štekať, vydá elektrický výboj. Pes si tento nepríjemný pocit spojí so štekaním a odučí sa neustále šťekať. Jednoducho nasadíte na krk psa a obojok začne sám reagovať na štekanie. Obsah balenia: - Elektrický obojok (elektrická hlavica + nastaviteľný obojok) - Elektródy (2 typy - pre krátku srsť a dlhú srsť) - Skúšobná dióda - Slovenský manuál
Nitra
38 €
Obojok pre psa proti štekaniu
Obojok pre psa proti štekaniu
Účinná pomôcka na psov ktorí neustále štekajú. Týmto obojkom ich jednoducho a efektívne odnaučíte štekať. - Dĺžka obojku nastaviteľná. - 7 nastaviteľných stupňov intenzity - Efektívny pre každú veľkosť psa: od 4 do 60 kg - Napájanie: vstavaná nabíjateľná batéria - pohotovostnom režime vydrží 15-20 dní. Obojok funguje spôsobom, že pri štekaní najskôr vydá silný upozorňujúci zvuk. Ak pes neprestane štekať, pri ďalšom šteknutí vydá silnejší upozorňujúci zvuk a ak pes napriek tomu neprestane štekať, vydá elektrický výboj. Pes si tento nepríjemný pocit spojí so štekaním a odučí sa neustále šťekať. Jednoducho nasadíte na krk psa a obojok začne sám reagovať na štekanie. Obsah balenia: - Elektrický obojok (elektrická hlavica + nastaviteľný obojok) - Elektródy (2 typy - pre krátku srsť a dlhú srsť) - Skúšobná dióda - USB kábel na nabíjanie - Slovenský manuál
Nitra
48 €
Elektrický výcvikový obojok pre psa
Elektrický výcvikový obojok pre psa
Dosah diaľkového ovládania až 800 m - 3 funkcie: zvukový signál, vibrácie, elektrický výboj. Nastaviteľných 99 stupňov sily vibrácie a elektrického výboja, vodotesný, nabíjateľný. Dĺžka obojku nastaviteľná do 72 cm. Kompaktný malý a ľahký prijímač s hmotnosťou iba 42 g, podsvietenie displeja, diaľkové ovládanie je možné používať súčasne na 3 obojky. Silikónové elektródy proti zraneniu krku psa, vstavaná batéria: 200mAh Li-ion. Dlhá výdrž batérie, dvojitá nabíjačka pre súčasné nabíjanie vysielača aj prijímača. Na každú funkciu je k dispozícii samostatný gombík na diaľkovom ovládaní, čo uľahčuje manipuláciu a efektivitu ovládania, keďže nie je potrebné prepínať módy funkcie. Obsah balenia: Vysielač (diaľkové ovládanie), prijímač, nabíjačka, skúšobná dióda, obojok, vodivé nástavce na elektródy, slovenský návod.
Piešťany
64 €
Elektrický výcvikový obojok pre dvoch psov s dosah
Elektrický výcvikový obojok pre dvoch psov s dosah
Sada na dvoch psov: dva obojky a jeden vysielač. Parametre: - Dosah diaľkového ovládania až 800 m - 3 funkcie: zvukový signál, vibrácie, elektrický výboj - Nastaviteľných 99 stupňov sily vibrácie a elektrického výboja - Vodotesný - Nabíjateľný - Dĺžka obojku nastaviteľná do 72 cm – vhodné na všetky rasy psov - Podsvietenie displeja - Diaľkové ovládanie je možné používať súčasne na 3 obojky - Elektródy silikónové proti zraneniu krku psa - Vstavaná batéria: 200mAh Li-ion. Dlhá výdrž batérie. - Dvojitá nabíjačka pre súčasné nabíjanie vysielača aj prijímača - Na každú funkciu je k dispozícii samostatný gombík na diaľkovom ovládaní, čo uľahčuje manipuláciu a efektivitu ovládania, keďže nie je potrebné prepínať módy funkcie. Obsah balenia: Vysielač (diaľkové ovládanie), 2x prijímač, nabíjačka, skúšobná dióda, 2x obojok nastaviteľný, 2x vodivé nástavce na elektródy, slovenský návod.
Nitra
98 €
Elektrický výcvikový obojok pre psa s dosahom 800m
Elektrický výcvikový obojok pre psa s dosahom 800m
Úplne nový elektrický výcvikový obojok. - dosah diaľkového ovládania až 800 metrov - 3 funkcie: zvukový signál, vibrácie, elektrický výboj - Nastaviteľných 99 stupňov sily vibrácie a elektrického výboja - Vodotesný - Nabíjateľný - Dĺžka obojku nastaviteľná do 72 cm – vhodné na všetky rasy psov - Kompaktný malý a ľahký prijímač s hmotnosťou iba 42 g - Podsvietenie displeja - Diaľkové ovládanie je možné používať súčasne na 3 obojky - Elektródy silikónové proti zraneniu krku psa - Vstavaná batéria: 200mAh Li-ion. Dlhá výdrž batérie. - Dvojitá nabíjačka pre súčasné nabíjanie vysielača aj prijímača - Na každú funkciu je k dispozícii samostatný gombík na diaľkovom ovládaní, čo uľahčuje manipuláciu a efektivitu ovládania, keďže nie je potrebné prepínať módy funkcie. Obsah balenia: Vysielač (diaľkové ovládanie), prijímač, nabíjačka, skúšobná dióda, obojok nastaviteľný, vodivé nástavce na elektródy, slovenský návod.
Nitra
64 €
Lopta pre psa na výcvik, červená, priemer 7 cm
Lopta pre psa na výcvik, červená, priemer 7 cm
Predám loptu pre psa s priemerom 7 cm. Cena 5 eur
Košice I - Staré Mesto
5 €
Elektrické obojky pre miláčikov
Elektrické obojky pre miláčikov
Neviete si dať rady s nekontrolovateľným štekaním? Bojíte sa, aby ste svoju ľtvornohú lásku nestratili? Mám pre vás riešenie! Elektrický výcvikový obojok pre psa – Rechargeable and waterproof 64 € Elektrický výcvikový obojok pre dvoch psov – Rechargeable and waterproof Double 98 € GPS obojok - Pet tracker collar A-Z8 59 € Elektrický obojok proti štekaniu - Antibark collar WQ-R 48 € Elektrický obojok proti štekaniu - Antibark collar WQ-NR 38 €
Prešov
38 €
Píšťala na psov
Píšťala na psov
Predám píšťalu na výcvik psov. Cena 2,50 eur
Košice I - Staré Mesto
2,50 €
Elektrické obojky
Elektrické obojky
Dobrý deň ponúkam kvalitné a spolahlivé výcvikové obojky pre psíkov / všetky plemená je to super ma výcvik vášho miláčika/psíka neváhajte a zjednodušte si výcvik psíka volajte poradím vám a pomôžem vybrať.
Nitra
dohodou
Kusadlo / hračka  pre psa
Kusadlo / hračka pre psa
Predám kusadlo / hračku pre psa. Cena 5 eur
Košice I - Staré Mesto
5 €
Sliepka, hračka pre psa, 41 cm, nové
Sliepka, hračka pre psa, 41 cm, nové
Predám novú hračku pre psa - Sliepka, dĺžka 41 cm. Cena 9 eur
Košice I - Staré Mesto
9 €
Lopta pre psa na výcvik
Lopta pre psa na výcvik
Predám loptu na výcvik psov. Cena 1 eur
Košice I - Staré Mesto
1 €
1 2