Inzeráty

Tomuto filtru nevyhovujú
žiadne inzeráty

Pozrite si najnovšie inzeráty z kategórie Výcvik

Obojok proti štekaniu – Antibark collar WQ-NR
Obojok pre psa proti štekaniu – Antibark collar WQ-NR Účinná pomôcka na psov ktorí neustále štekajú. Týmto obojkom ich jednoducho a efektívne odnaučíte štekať. - Dĺžka obojku nastaviteľná. - 7 nastaviteľných stupňov intenzity - Efektívny pre každú veľkosť psa: od 4 do 60 kg - Napájanie: tuškové batérie - pohotovostnom režime vydrží 15-20 dní. Obojok funguje spôsobom, že pri štekaní najskôr vydá silný upozorňujúci zvuk. Ak pes neprestane štekať, pri ďalšom šteknutí vydá silnejší upozorňujúci zvuk a ak pes napriek tomu neprestane štekať, vydá elektrický výboj. Pes si tento nepríjemný pocit spojí so štekaním a odučí sa neustále šťekať. Jednoducho nasadíte na krk psa a obojok začne sám reagovať na štekanie. Obsah balenia: - Elektrický obojok (elektrická hlavica + nastaviteľný obojok) - Elektródy (2 typy - pre krátku srsť a dlhú srsť) - Skúšobná dióda - Slovenský manuál Cena 38 € V prípade záujmu alebo ďalších otázok ma neváhajte kontaktovať.
Dunajská Streda
38 €
Obojok proti štekaniu – Antibark collar WQ-R
Obojok pre psa proti štekaniu – Antibark collar WQ-R Účinná pomôcka na psov ktorí neustále štekajú. Týmto obojkom ich jednoducho a efektívne odnaučíte štekať. - Dĺžka obojku nastaviteľná. - 7 nastaviteľných stupňov intenzity - Efektívny pre každú veľkosť psa: od 4 do 60 kg - Napájanie: vstavaná nabíjateľná batéria - pohotovostnom režime vydrží 15-20 dní. Obojok funguje spôsobom, že pri štekaní najskôr vydá silný upozorňujúci zvuk. Ak pes neprestane štekať, pri ďalšom šteknutí vydá silnejší upozorňujúci zvuk a ak pes napriek tomu neprestane štekať, vydá elektrický výboj. Pes si tento nepríjemný pocit spojí so štekaním a odučí sa neustále šťekať. Jednoducho nasadíte na krk psa a obojok začne sám reagovať na štekanie. Obsah balenia: - Elektrický obojok (elektrická hlavica + nastaviteľný obojok) - Elektródy (2 typy - pre krátku srsť a dlhú srsť) - Skúšobná dióda - USB kábel na nabíjanie - Slovenský manuál Cena 48 € V prípade záujmu alebo ďalších otázok ma neváhajte kontaktovať.
Dunajská Streda
48 €
Elektrický obojok do 300 m – Petrainer PET998D
Elektrický obojok pre psa s dosahom 300 m – Petrainer PET998D Parametre: - Základný výcvikový obojok - Dosah diaľkového ovládania 300 m - 3 funkcie: zvukový signál, vibrácia, elektrický výboj - Nastaviteľných 100 stupňov sily vibrácie a elektrického výboja - Napájanie: tuškové baterky - Podsvietený displej - Diaľkové ovládanie je možné používať súčasne na 2 obojky Obsah balenia: Vysielač (diaľkové ovládanie), prijímač, sada krátkych a dlhých elektród, skúšobná dióda, obojok nastaviteľný, tuškové baterky, slovenský návod. Cena 47 € V prípade záujmu alebo ďalších otázok ma neváhajte kontaktovať.
Dunajská Streda
47 €
PatPet T720 Double 2v1, aj proti štekaniu
Elektrický obojok pre 2 psov s dosahom 1000 m - PatPet T720 Double 2v1 – výcvikový obojok + obojok proti štekaniu Parametre: - Sada na 2 psov - Dosah diaľkového ovládania až 1000 m - 5 funkcií: zvukový signál, vibrácia, elektrický výboj, svetlo, protištekací mód - Nastaviteľných 100 stupňov sily vibrácie a elektrického výboja - Vodotesný - Nabíjateľný - Dĺžka obojku nastaviteľná do 72 cm – vhodné na všetky plemená psov - Kompaktný malý a ľahký prijímač s hmotnosťou iba 40 g - Podsvietenie displeja - Diaľkové ovládanie je možné používať súčasne na 3 obojky - Elektródy silikónové proti zraneniu krku psa - Vstavaná batéria: 200mAh Li-ion. Dlhá výdrž batérie (14-18 dní). - Dvojitá nabíjačka pre súčasné nabíjanie vysielača aj prijímača - Na každú funkciu je k dispozícii samostatný gombík na diaľkovom ovládaní, čo uľahčuje manipuláciu a efektivitu ovládania, keďže nie je potrebné prepínať módy funkcie. - Patpet T720 má na viac aj funkciu protištekacieho obojku. Táto funkcia slúži proti nežiaducemu štekaniu a je možné ju jednoducho zapnúť či vypnúť. Obsah balenia: Vysielač (diaľkové ovládanie), 2x prijímač, dvojitý nabíjací kábel, 2x sada krátkych a dlhých elektród, 2x sada krátkych a dlhých silikónových nástavcov na elektródy, skúšobná dióda, 2x obojok nastaviteľný, lanko na zavesenie, 2x chrániče na závity, slovenský návod. Cena 119 € V prípade záujmu alebo ďalších otázok ma neváhajte kontaktovať.
Dunajská Streda
119 €
Elektrický obojok PatPet, aj proti štekaniu
Elektrický obojok pre psa s dosahom 1000 m - PatPet T720 2v1 – výcvikový obojok + obojok proti štekaniu Parametre: - Dosah diaľkového ovládania až 1000 m - 5 funkcií: zvukový signál, vibrácia, elektrický výboj, svetlo, protištekací mód - Nastaviteľných 100 stupňov sily vibrácie a elektrického výboja - Vodotesný - Nabíjateľný - Dĺžka obojku nastaviteľná do 72 cm – vhodné na všetky plemená psov - Kompaktný malý a ľahký prijímač s hmotnosťou iba 40 g - Podsvietenie displeja - Diaľkové ovládanie je možné používať súčasne na 3 obojky - Elektródy silikónové proti zraneniu krku psa - Vstavaná batéria: 200mAh Li-ion. Dlhá výdrž batérie (14-18 dní). - Dvojitá nabíjačka pre súčasné nabíjanie vysielača aj prijímača - Na každú funkciu je k dispozícii samostatný gombík na diaľkovom ovládaní, čo uľahčuje manipuláciu a efektivitu ovládania, keďže nie je potrebné prepínať módy funkcie. - Patpet T720 má na viac aj funkciu protištekacieho obojku. Táto funkcia slúži proti nežiaducemu štekaniu a je možné ju jednoducho zapnúť či vypnúť. Obsah balenia: Vysielač (diaľkové ovládanie), prijímač, dvojitý nabíjací kábel, sada krátkych a dlhých elektród, sada krátkych a dlhých silikónových nástavcov na elektródy, skúšobná dióda, obojok nastaviteľný, lanko na zavesenie, chrániče na závity, slovenský návod. Cena 79 € V prípade záujmu alebo ďalších otázok ma neváhajte kontaktovať.
Dunajská Streda
79 €
Elektrický výcvikový obojok pre dvoch psov, 800m
Elektrický výcvikový obojok pre dvoch psov s dosahom až 800 m – PatPet 776 double Rechargeable and waterproof Sada na dvoch psov: dva obojky a jeden vysielač. Parametre: - Dosah diaľkového ovládania až 800 m - 4 funkcie: zvukový signál, vibrácia, elektrický výboj, svetlo - Nastaviteľných 99 stupňov sily vibrácie a elektrického výboja - Vodotesný - Nabíjateľný - Dĺžka obojku nastaviteľná do 72 cm – vhodné na všetky plemená psov - Podsvietenie displeja - Diaľkové ovládanie je možné používať súčasne na 3 obojky - Klipsa na zadnej strane diaľkového ovládania. - Elektródy silikónové proti zraneniu krku psa - Vstavaná batéria: 200mAh Li-ion. Dlhá výdrž batérie (10-14 dní). - Dvojitá nabíjačka pre súčasné nabíjanie vysielača aj prijímača - Na každú funkciu je k dispozícii samostatný gombík na diaľkovom ovládaní, čo uľahčuje manipuláciu a efektivitu ovládania, keďže nie je potrebné prepínať módy funkcie. Obsah balenia: Vysielač (diaľkové ovládanie), 2x prijímač, nabíjačka, skúšobná dióda, 2x obojok nastaviteľný, 2x vodivé nástavce na elektródy, slovenský návod. Cena 99 € V prípade záujmu alebo ďalších otázok ma neváhajte kontaktovať.
Dunajská Streda
99 €
Elektrický výcvikový obojok pre psa s dosahom 800m
Elektrický výcvikový obojok pre psa s dosahom 800m - PatPet 776 Rechargeable and waterproof Parametre: - Dosah diaľkového ovládania až 800 m - 4 funkcie: zvukový signál, vibrácia, elektrický výboj, svetlo - Nastaviteľných 99 stupňov sily vibrácie a elektrického výboja - Vodotesný - Nabíjateľný - Dĺžka obojku nastaviteľná do 72 cm – vhodné na všetky plemená psov - Kompaktný malý a ľahký prijímač s hmotnosťou iba 42 g - Podsvietenie displeja - Diaľkové ovládanie je možné používať súčasne na 3 obojky - Klipsa na zadnej strane diaľkového ovládania. - Elektródy silikónové proti zraneniu krku psa - Vstavaná batéria: 200mAh Li-ion. Dlhá výdrž batérie (10-14 dní). - Dvojitá nabíjačka pre súčasné nabíjanie vysielača aj prijímača - Na každú funkciu je k dispozícii samostatný gombík na diaľkovom ovládaní, čo uľahčuje manipuláciu a efektivitu ovládania, keďže nie je potrebné prepínať módy funkcie. Obsah balenia: Vysielač (diaľkové ovládanie), prijímač, nabíjačka, skúšobná dióda, obojok nastaviteľný, vodivé nástavce na elektródy, slovenský návod. Cena 67 € V prípade záujmu alebo ďalších otázok ma neváhajte kontaktovať.
Dunajská Streda
67 €
Pískajúca lopta pre psov zelenej farby, kvalitná
Predám novú kvalitnú pískajúcu loptu pre psov, farba zelená. Cena 6 eur
Košice I - Staré Mesto
6 €
Výchova a výcvik
Ponúkam výchovu a výcvik psov, aj u vás doma. Aj problémové povahy, prídem, poradím, pomôžem
Hliník nad Hronom
10 €
mesacny/15dnovy vycvik,Indiv. vycvik psa,HOTEL SC
-Mesačný výcvik s ubytovaním (zákl.poslušnosti, v cene je aj zaúčanie) -15 dňový výcvik s ubytovaním (zákl.posl., v cene je aj zaúčanie) Výcvik s ubytovaním- psík si osvojí základy poslušnosti. Majiteľ psíka pri odovzdávke bude zaučený. Ukáže sa mu čo a ako má pokračovať. -Individuálny(jedna výcviková hodina) výcvik dohodou-lepšie výsledky ako v skupinovke -Hotel pre psov -Sušené hovädzie plúca aj na výcvik(prírodné), hovädzie uši(prírodné) -granule na predaj-Dr.John Titanium-chicken vegetables(prírodné)... a Dr.John hypoallergenic-Lamb rice(prírodné).
Senec
dohodou
Elektrický obojok výcvikový pre 2 psov DOSAH 800 m
VODOTESNÝ! DOSAH AŽ 800 m. 4 funkcie. Predám úplne nový profesionálny elektrický výcvikový obojok - sada pre 2 psov. Sada na dvoch psov obsahuje 1 vysielač a 2 obojky. Spárovať je možné na 2 rôzne kanály, aj obidva obojky na 1 kanál, podľa potreby. Vzdialenosť dosahu diaľkového ovládania až 800 m. Úplne vodotesný - pes sa s ním môže kúpať. Silikónové elektródy, ktoré chránia krk psa pred zranením. Súčasťou balenia sú aj vodivé nástavce na elektródy, ktoré zvyšujú vodivosť elektrického výboja pre psov s dlhšou a hustejšou srsťou. 4 funkcie: - zvukový signál - vibrácia (99 stupňov intenzity) - elektrický výboj (99 stupňov intenzity) - svetlo - diaľkovým ovládaním je možné zapnúť svetlo na obojku aj na diaľkovom ovládaní VÝHODOU TOHTO OBOJKU JE: že na každú funkciu je k dispozícii samostatný gombík na diaľkovom ovládaní (zvuk, vibrácia, elektrický výboj), čo uľahčuje manipuláciu s ovládaním a zvyšuje efektivitu výcviku, keďže nie je potrebné prepínať funkcie ďalším tlačidlom. ďalšou výhodou je, že na zadnej strane vysielačky je klipsa, vďaka ktorej si vysielačku upevníte na opasok, na oblečenie a máte ju po ruke, bez toho aby ste ju museli držať v ruke. Diaľkové ovládanie je možné spárovať s 3 obojkami a používať súčasne na 3 psov. Podsvietený displej + svetlo na diaľkovom ovládaní. Dĺžka obojku nastavitelná, max. 72 cm. Vhodný na každú veľkosť psa. Pre menšieho psa jednoducho odstrihnete nadbytočnú časť obojku. Prijímač je kompaktrný, malý a ľahký. Váži iba 42g a rozmery má 5x3 cm. Vstavaná Li-ion batéria, dlhá výdrž na jedno nabitie (prijímač vydrží cca. 2 týždne a vysielač 4 týždne). Dvojitý nabíjací kábel - možnosť nabíjať vysielač a prijímač súčasne. Obsah balenia: - vysielač (diaľkové ovládanie) - 2x prijímač - 2x silikónový obojok - dvojitý nabíjací kábel - adaptér - 2x skúšobná dióda na testovanie funkčnosti - 2x nástavce na elektródy pre vyššiu vodivosť - slovenský návod - krabica Pošlem aj na dobierku.
Nitra
79 €
Elektrický obojok výcvikový pre psa - DOSAH 800 m
VODOTESNÝ! DOSAH AŽ 800 m. Predám úplne nový profesionálny elektrický výcvikový obojok pre psa. Vzdialenosť dosahu diaľkového ovládania až 800 m. 4 funkcie. Úplne vodotesný - pes sa s ním môže kúpať. Silikónové elektródy, ktoré chránia krk psa pred zranením. 4 funkcie: - zvukový signál - vibrácia (volitelných 99 stupňov intenzity) - elektrický výboj (volitelných 99 stupňov intenzity) - svetlo - diaľkovým ovládaním je možné zapnúť svetlo na obojku aj na diaľkovom ovládaní. VÝHODOU JE: že na každú funkciu je k dispozícii samostatný gombík na diaľkovom ovládaní (zvuk, vibrácia, elektrický výboj), čo uľahčuje manipuláciu a efektivitu ovládania, keďže nie je potrebné prepínať jednotlivé funkcie. Ďalšou výhodou je, že vysielačka má na zadnej strane klipsu, vďaka čomu ju môžete upevniť na opasok, na oblečenie a mať ju pri ruke, bez toho aby ste ju museli držať v ruke. Diaľkové ovládanie možné spárovať na 3 obojky. Podsvietený displej + svetlo na diaľkovom ovládaní. Vhodný na každú veľkosť psa, aj na najväčšie plemená. Dĺžka obojku až 72 cm. Pre menšieho psa jednoducho odstrihnete nadbytočnú časť obojku. Malý kompaktný ľahký prijímač, ktorý je vhodný na každú veľkosť psa, aj na malých psov. Váži iba 42 g a rozmery má iba 5x3 cm. Vstavaná Li-ion batéria, dlhá výdrž na jedno nabitie (cca. 2 týždne). Dvojitý nabíjací kábel - možnosť nabíjať vysielač a prijímač súčasne. Obsah balenia: - vysielač (diaľkové ovládanie) - prijímač - obojok - dvojitý nabíjací kábel - adaptér - skúšobná dióda - nástavce na elektródy pre vyššiu vodivosť - slovenský návod - krabica Pošlem aj na dobierku
Nitra
49 €
Elektrický obojok výcvikový pre psa DOSAH 1000 m
Elektrický obojok 2v1 - Výcvikový obojok + obojok proti štekaniu DOSAH AŽ 1000 m. NAJNOVŠÍ VYLEPŠENÝ TYP Predám nový nepoužitý profesionálny elektrický výcvikový obojok pre psa. Vzdialenosť dosahu diaľkového ovládania až 1000 m. 5 funkcií. Tento obojok je kombinácia výcvikového a protištekacieho obojku v jednom. Protištekaciu funkciu je možné kedykoľvek zapnúť či vypnúť. Úplne vodotesný - pes sa s ním môže kúpať. 5 funkcií: - zvukový signál - vibrácia (volitelných 100 stupňov intenzity) - elektrický výboj (volitelných 100 stupňov intenzity) - protištekacia funkcia - svetlo na diaľkovom ovládaní. VÝHODOU JE: že na každú funkciu je k dispozícii samostatný gombík na diaľkovom ovládaní, čo uľahčuje manipuláciu a efektivitu ovládania, keďže nie je potrebné prepínať jednotlivé funkcie. Diaľkové ovládanie možné spárovať na 3 obojky. Podsvietený displej + svetlo na diaľkovom ovládaní. Vymeniteľné krátke a dlhé elektródy + silikónový kryt na elektródy, ktorý chráni krk psa pred zranením. Vhodný na každú veľkosť psa, aj na najväčšie plemená ( od 5 do 90 kg). Dĺžka obojku až 72 cm. Pre menšieho psa jednoducho odstrihnete nadbytočnú časť obojku. Malý kompaktný ľahký prijímač, ktorý je vhodný na každú veľkosť psa, aj na malých psov. Váži iba 40 g a rozmery má iba 5x3 cm. Vstavaná Li-ion batéria, dlhá výdrž na jedno nabitie (viac ako 2 týždne). Dvojitý nabíjací kábel - možnosť nabíjať vysielač a prijímač súčasne. Protištekacia funkcia: slúži na odučenie nežiadúceho nadmerného štekania. Obojok po nasadení reaguje sám, detekuje štekanie a reaguje formou zvukové upozornenie + elektrický výboj. Funkciu je možné zapnúť či vypnúť. Obsah balenia: - vysielač (diaľkové ovládanie) - prijímač - obojok - dvojitý nabíjací kábel - skúšobná dióda - krátke elektródy - dlhé elektródy - silikónové kryty na krátke elektródy - silikónové kryty na dlhé elektródy - slovenský návod - krabica Pošlem aj na dobierku
Nitra
59 €
Obojok GPS
GPS lokalizačný obojok pre psa . Zariadenie ukazuje presnú polohu psa a jeho trasu na mape v mobilnom telefóne. Funkcie: - Aktuálna poloha - Sledovanie histórie trasy - Odpočúvanie zvuku - cez telefón je možné odpočúvať zvuky v blízkosti zariadenia. - Virtuálne hranice - máte možnosť nastaviť si virtuálnu hranicu vstupu či úniku a keď váš pes túto hranicu prekročí, zariadenie vás upozorní cez mobilný telefón. Prístroj je vodeodolný. Dĺžka obojku je nastavitelná. Zariadenie je možné umiestniť aj na vlastný obojok. Vstavaná nabíjacia batéria 500mAh Li-ion. Vysoká presnosť určovania polohy s odchýlkou max. do 3 m. Výdrž batérie 5-6 dní. Obsah balenia: - GPS prístroj - Obojok - Kľuč na SIM kartu - Mobilná aplikácia - Slovenský manuál Kontaktujte ma mailom. Ďakujem.
Partizánske
59 €
Obojok
Elektrický výcvikový obojok. Dosah diaľkového ovládania až 800 m - 3 funkcie: zvukový signál, vibrácie, elektrický výboj - Nastaviteľných 99 stupňov sily vibrácie a elektrického výboja - Vodotesný - Nabíjateľný - Dĺžka obojku nastaviteľná do 72 cm – vhodné na všetky rasy psov - Kompaktný malý a ľahký prijímač s hmotnosťou iba 42 g - Podsvietenie displeja - Diaľkové ovládanie je možné používať súčasne na 3 obojky - Elektródy silikónové proti zraneniu krku psa - Vstavaná batéria: 200mAh Li-ion. Dlhá výdrž batérie. - Dvojitá nabíjačka pre súčasné nabíjanie vysielača aj prijímača - Na každú funkciu je k dispozícii samostatný gombík na diaľkovom ovládaní, čo uľahčuje manipuláciu a efektivitu ovládania, keďže nie je potrebné prepínať módy funkcie. Obsah balenia: Vysielač (diaľkové ovládanie), prijímač, nabíjačka, skúšobná dióda, obojok nastaviteľný, vodivé nástavce na elektródy, slovenský návod. Kontaktujte ma mailom. Ďakujem.
Partizánske
64 €
Elektrický výcvikový obojok pre dvoch psov s dosah
Elektrický výcvikový obojok pre dvoch psov s dosahom až 800 m – Patpet 776 double Rechargeable and waterproof Sada na dvoch psov: dva obojky a jeden vysielač. Parametre: - Dosah diaľkového ovládania až 800 m - 3 funkcie: zvukový signál, vibrácie, elektrický výboj - Nastaviteľných 99 stupňov sily vibrácie a elektrického výboja - Vodotesný - Nabíjateľný - Dĺžka obojku nastaviteľná do 72 cm – vhodné na všetky rasy psov - Podsvietenie displeja - Diaľkové ovládanie je možné používať súčasne na 3 obojky - Elektródy silikónové proti zraneniu krku psa - Vstavaná batéria: 200mAh Li-ion. Dlhá výdrž batérie. - Dvojitá nabíjačka pre súčasné nabíjanie vysielača aj prijímača - Na každú funkciu je k dispozícii samostatný gombík na diaľkovom ovládaní, čo uľahčuje manipuláciu a efektivitu ovládania, keďže nie je potrebné prepínať módy funkcie. Obsah balenia: Vysielač (diaľkové ovládanie), 2x prijímač, nabíjačka, skúšobná dióda, 2x obojok nastaviteľný, 2x vodivé nástavce na elektródy, slovenský návod. spôsob doručenia: Slovenskou poštou na dobierku v hodnote 3,90 € Slovenskou poštou doporučene s platbou vopred na účet v hodnote 3,00 € Osobné prevzatie v Nitre s platbou vopred na účet v hodnote 0,00 €.
Nitra
98 €
Výcvik pre Vášho psíka
Kontaktovať ma možte e-mailom alebo cez instagram : mochnacka.patricia Robím výcvik aj s ubytovaním psíka u nás
Veľký Šariš
15 €
Lopta na lane, dĺžka 70 cm
Predám loptu na lane pre výcvik psov, dĺžka lana 70 cm. Cena 3 eur
Košice I - Staré Mesto
3 €
Kusadlo / hračka pre psa
Predám kusadlo / hračku pre psa. Cena 5 eur
Košice I - Staré Mesto
5 €