Výcvik

Tomuto filtru nevyhovujú
žiadne inzeráty

Pozrite si najnovšie inzeráty z kategórie Výcvik

mesacny/15dnovy vycvik,Indiv. vycvik psa,HOTEL SC
-Mesačný výcvik s ubytovaním (zákl.poslušnosti, v cene je aj zaúčanie,krmivo) -15 dňový výcvik s ubytovaním (zákl.posl., v cene je aj zaúčanie a krmivo) Výcvik s ubytovaním- psík si osvojí základy poslušnosti. Majiteľ psíka pri odovzdávke bude zaučený. Ukáže sa mu čo a ako má pokračovať. -Individuálny(jedna výcviková hodina) výcvik dohodou-lepšie výsledky ako v skupinovke -Hotel pre psov -Sušené hovädzie plúca aj na výcvik(prírodné), hovädzie uši(prírodné) -cerstva SLAMA pre psov do budy (alebo aj pre ine zvierata) SENEC, Boldocká 7, za aqatermalom, smer na Recu areál družstva-živnostenský park
Senec
1 €
Online kurz výcviku
Rýchle odstránenie zlého správania a vytvorenie milujúceho spolužitia s Vašim domácim miláčikom. » Váš pes vás nepočúva? » Váš pes nekontrolovateľne šteká? » Váš pes ťahá na vodítku? » Váš pes je agresívny? » Váš pes žuje veci, ktoré by nemal? » Ste frustrovaní svojím psom? » Bojíte sa, že sa budete musieť vzdať svojho psa kvôli problémom so správaním, ktoré nedokážete zvládnuť? » Cítite sa bezmocní, že neovládate svojho psa? » Svojmu psovi hovoríte „nie“ bez úspechu? » Chcete psa, ktorý vás poslúcha? V prípade záujmu ma neváhajte kontaktovať e-mailom alebo v podmienkach predajcu nájdete webovú stránku
Prešov
10 €
výcvik a Hotel pre psov
Máte záujem pripraviť šteniatko/ dospelého psa na život s Vami? Som tu preto, aby som Vám pomohla. Všetko závisí na Vašich požiadavkách, pripravovať môžem Vaše šteniatko od 3 mesiacov, ale aj Vášho dospelého psíka od 1 roka. Privezte ho ku mne a ja sa o neho rada postarám. Vaše požiadavky sú mojimi príkazmi. Špecializujem sa na základnú poslušnosť, obranu, stopu a poslušnosť na skúšky podľa IGP a SVV. Snažím sa vyhovieť Vašim požiadavkam ​ Cena a doba výcviku závisí od veku psíka, rasa a čo konkrétne chcete aby Váš psík vedel. Ponúkam Vám: - Výcvik s majiteľom - Výcvik s ubytovaním - Ubytovanie/ Hotel pre psíka Neváhajte ma kontaktovať e-mailom alebo nás nájdete aj na instagrame- psie.kusky
Veľký Šariš
dohodou
kynologicke potreby na predaj, spolu
Predam vsetko spolu co najrychlejsie. Veci su nove(jeden navlek s bielym plastom bol parkrat pouzity) v dobrom stave, boli drahe. Bez spekulacie. Len seriozny zaujem. Vdaka. Osobny odber v Senci.
Senec
230 €
Elektrický ohradnik Dog trace
Zdravím. Predám elektrický ohradnik Dog Trace d-fence 101. Je ako nový, bol použitý iba raz. Pôvodná cena bola 150€, predám ho za 100€. Je tam ešte 3-ročná záruka. V balení nič nechýba.
Žilina
80 €
Výcvik a Tréning psov.
Výcvik, výchova a tréning šteniatok aj starších psov. Prvá hodina zadarmo Možnosť dohodnutia dlhodobého tréningu. PS: Je mi len 15 ale mám skúsenosti.
Hlinné
dohodou
Pískajúca lopta pre psov zelenej farby, kvalitná
Predám novú kvalitnú pískajúcu loptu pre psov, farba zelená. Cena 6 eur
Košice I - Staré Mesto
6 €
Sliepka, hračka pre psa, 41 cm, nové
Predám novú hračku pre psa - Sliepka, dĺžka 41 cm. Cena 9 eur
Košice I - Staré Mesto
9 €
Lopta pre psa na výcvik, červená, priemer 7 cm
Predám loptu pre psa s priemerom 7 cm. Cena 5 eur
Košice I - Staré Mesto
5 €
Hračka pre psov basketbalová lopta 8 cm
Predám hračku pre psov basketbalová lopta s priemerom 8 cm. Cena 6,50 eur
Košice I - Staré Mesto
6,50 €
Píšťala na psov
Predám píšťalu na výcvik psov. Cena 2,50 eur
Košice I - Staré Mesto
2,50 €
Lopta na lane, dĺžka 70 cm
Predám loptu na lane pre výcvik psov, dĺžka lana 70 cm. Cena 3 eur
Košice I - Staré Mesto
3 €
Obojok proti štekaniu – Antibark collar WQ-NR
Obojok pre psa proti štekaniu – Antibark collar WQ-NR Účinná pomôcka na psov ktorí neustále štekajú. Týmto obojkom ich jednoducho a efektívne odnaučíte štekať. - Dĺžka obojku nastaviteľná. - 7 nastaviteľných stupňov intenzity - Efektívny pre každú veľkosť psa: od 4 do 60 kg - Napájanie: tuškové batérie - pohotovostnom režime vydrží 15-20 dní. Obojok funguje spôsobom, že pri štekaní najskôr vydá silný upozorňujúci zvuk. Ak pes neprestane štekať, pri ďalšom šteknutí vydá silnejší upozorňujúci zvuk a ak pes napriek tomu neprestane štekať, vydá elektrický výboj. Pes si tento nepríjemný pocit spojí so štekaním a odučí sa neustále šťekať. Jednoducho nasadíte na krk psa a obojok začne sám reagovať na štekanie. Obsah balenia: - Elektrický obojok (elektrická hlavica + nastaviteľný obojok) - Elektródy (2 typy - pre krátku srsť a dlhú srsť) - Skúšobná dióda - Slovenský manuál Cena 38 € V prípade záujmu alebo ďalších otázok ma neváhajte kontaktovať.
Dunajská Streda
38 €
Obojok proti štekaniu – Antibark collar WQ-R
Obojok pre psa proti štekaniu – Antibark collar WQ-R Účinná pomôcka na psov ktorí neustále štekajú. Týmto obojkom ich jednoducho a efektívne odnaučíte štekať. - Dĺžka obojku nastaviteľná. - 7 nastaviteľných stupňov intenzity - Efektívny pre každú veľkosť psa: od 4 do 60 kg - Napájanie: vstavaná nabíjateľná batéria - pohotovostnom režime vydrží 15-20 dní. Obojok funguje spôsobom, že pri štekaní najskôr vydá silný upozorňujúci zvuk. Ak pes neprestane štekať, pri ďalšom šteknutí vydá silnejší upozorňujúci zvuk a ak pes napriek tomu neprestane štekať, vydá elektrický výboj. Pes si tento nepríjemný pocit spojí so štekaním a odučí sa neustále šťekať. Jednoducho nasadíte na krk psa a obojok začne sám reagovať na štekanie. Obsah balenia: - Elektrický obojok (elektrická hlavica + nastaviteľný obojok) - Elektródy (2 typy - pre krátku srsť a dlhú srsť) - Skúšobná dióda - USB kábel na nabíjanie - Slovenský manuál Cena 48 € V prípade záujmu alebo ďalších otázok ma neváhajte kontaktovať.
Dunajská Streda
48 €
Elektrický obojok do 300 m – Petrainer PET998D
Elektrický obojok pre psa s dosahom 300 m – Petrainer PET998D Parametre: - Základný výcvikový obojok - Dosah diaľkového ovládania 300 m - 3 funkcie: zvukový signál, vibrácia, elektrický výboj - Nastaviteľných 100 stupňov sily vibrácie a elektrického výboja - Napájanie: tuškové baterky - Podsvietený displej - Diaľkové ovládanie je možné používať súčasne na 2 obojky Obsah balenia: Vysielač (diaľkové ovládanie), prijímač, sada krátkych a dlhých elektród, skúšobná dióda, obojok nastaviteľný, tuškové baterky, slovenský návod. Cena 47 € V prípade záujmu alebo ďalších otázok ma neváhajte kontaktovať.
Dunajská Streda
47 €
PatPet T720 Double 2v1, aj proti štekaniu
Elektrický obojok pre 2 psov s dosahom 1000 m - PatPet T720 Double 2v1 – výcvikový obojok + obojok proti štekaniu Parametre: - Sada na 2 psov - Dosah diaľkového ovládania až 1000 m - 5 funkcií: zvukový signál, vibrácia, elektrický výboj, svetlo, protištekací mód - Nastaviteľných 100 stupňov sily vibrácie a elektrického výboja - Vodotesný - Nabíjateľný - Dĺžka obojku nastaviteľná do 72 cm – vhodné na všetky plemená psov - Kompaktný malý a ľahký prijímač s hmotnosťou iba 40 g - Podsvietenie displeja - Diaľkové ovládanie je možné používať súčasne na 3 obojky - Elektródy silikónové proti zraneniu krku psa - Vstavaná batéria: 200mAh Li-ion. Dlhá výdrž batérie (14-18 dní). - Dvojitá nabíjačka pre súčasné nabíjanie vysielača aj prijímača - Na každú funkciu je k dispozícii samostatný gombík na diaľkovom ovládaní, čo uľahčuje manipuláciu a efektivitu ovládania, keďže nie je potrebné prepínať módy funkcie. - Patpet T720 má na viac aj funkciu protištekacieho obojku. Táto funkcia slúži proti nežiaducemu štekaniu a je možné ju jednoducho zapnúť či vypnúť. Obsah balenia: Vysielač (diaľkové ovládanie), 2x prijímač, dvojitý nabíjací kábel, 2x sada krátkych a dlhých elektród, 2x sada krátkych a dlhých silikónových nástavcov na elektródy, skúšobná dióda, 2x obojok nastaviteľný, lanko na zavesenie, 2x chrániče na závity, slovenský návod. Cena 119 € V prípade záujmu alebo ďalších otázok ma neváhajte kontaktovať.
Dunajská Streda
119 €
Elektrický obojok PatPet, aj proti štekaniu
Elektrický obojok pre psa s dosahom 1000 m - PatPet T720 2v1 – výcvikový obojok + obojok proti štekaniu Parametre: - Dosah diaľkového ovládania až 1000 m - 5 funkcií: zvukový signál, vibrácia, elektrický výboj, svetlo, protištekací mód - Nastaviteľných 100 stupňov sily vibrácie a elektrického výboja - Vodotesný - Nabíjateľný - Dĺžka obojku nastaviteľná do 72 cm – vhodné na všetky plemená psov - Kompaktný malý a ľahký prijímač s hmotnosťou iba 40 g - Podsvietenie displeja - Diaľkové ovládanie je možné používať súčasne na 3 obojky - Elektródy silikónové proti zraneniu krku psa - Vstavaná batéria: 200mAh Li-ion. Dlhá výdrž batérie (14-18 dní). - Dvojitá nabíjačka pre súčasné nabíjanie vysielača aj prijímača - Na každú funkciu je k dispozícii samostatný gombík na diaľkovom ovládaní, čo uľahčuje manipuláciu a efektivitu ovládania, keďže nie je potrebné prepínať módy funkcie. - Patpet T720 má na viac aj funkciu protištekacieho obojku. Táto funkcia slúži proti nežiaducemu štekaniu a je možné ju jednoducho zapnúť či vypnúť. Obsah balenia: Vysielač (diaľkové ovládanie), prijímač, dvojitý nabíjací kábel, sada krátkych a dlhých elektród, sada krátkych a dlhých silikónových nástavcov na elektródy, skúšobná dióda, obojok nastaviteľný, lanko na zavesenie, chrániče na závity, slovenský návod. Cena 79 € V prípade záujmu alebo ďalších otázok ma neváhajte kontaktovať.
Dunajská Streda
79 €
Elektrický výcvikový obojok pre dvoch psov, 800m
Elektrický výcvikový obojok pre dvoch psov s dosahom až 800 m – PatPet 776 double Rechargeable and waterproof Sada na dvoch psov: dva obojky a jeden vysielač. Parametre: - Dosah diaľkového ovládania až 800 m - 4 funkcie: zvukový signál, vibrácia, elektrický výboj, svetlo - Nastaviteľných 99 stupňov sily vibrácie a elektrického výboja - Vodotesný - Nabíjateľný - Dĺžka obojku nastaviteľná do 72 cm – vhodné na všetky plemená psov - Podsvietenie displeja - Diaľkové ovládanie je možné používať súčasne na 3 obojky - Klipsa na zadnej strane diaľkového ovládania. - Elektródy silikónové proti zraneniu krku psa - Vstavaná batéria: 200mAh Li-ion. Dlhá výdrž batérie (10-14 dní). - Dvojitá nabíjačka pre súčasné nabíjanie vysielača aj prijímača - Na každú funkciu je k dispozícii samostatný gombík na diaľkovom ovládaní, čo uľahčuje manipuláciu a efektivitu ovládania, keďže nie je potrebné prepínať módy funkcie. Obsah balenia: Vysielač (diaľkové ovládanie), 2x prijímač, nabíjačka, skúšobná dióda, 2x obojok nastaviteľný, 2x vodivé nástavce na elektródy, slovenský návod. Cena 99 € V prípade záujmu alebo ďalších otázok ma neváhajte kontaktovať.
Dunajská Streda
99 €
Elektrický výcvikový obojok pre psa s dosahom 800m
Elektrický výcvikový obojok pre psa s dosahom 800m - PatPet 776 Rechargeable and waterproof Parametre: - Dosah diaľkového ovládania až 800 m - 4 funkcie: zvukový signál, vibrácia, elektrický výboj, svetlo - Nastaviteľných 99 stupňov sily vibrácie a elektrického výboja - Vodotesný - Nabíjateľný - Dĺžka obojku nastaviteľná do 72 cm – vhodné na všetky plemená psov - Kompaktný malý a ľahký prijímač s hmotnosťou iba 42 g - Podsvietenie displeja - Diaľkové ovládanie je možné používať súčasne na 3 obojky - Klipsa na zadnej strane diaľkového ovládania. - Elektródy silikónové proti zraneniu krku psa - Vstavaná batéria: 200mAh Li-ion. Dlhá výdrž batérie (10-14 dní). - Dvojitá nabíjačka pre súčasné nabíjanie vysielača aj prijímača - Na každú funkciu je k dispozícii samostatný gombík na diaľkovom ovládaní, čo uľahčuje manipuláciu a efektivitu ovládania, keďže nie je potrebné prepínať módy funkcie. Obsah balenia: Vysielač (diaľkové ovládanie), prijímač, nabíjačka, skúšobná dióda, obojok nastaviteľný, vodivé nástavce na elektródy, slovenský návod. Cena 67 € V prípade záujmu alebo ďalších otázok ma neváhajte kontaktovať.
Dunajská Streda
67 €
0 1