89 inzerátov
KRÁLIKY HYLA, BURGUNDSKÉ, NEMECKÝ STRAKÁČ
Predám samce a samice králikov Burgundských, Hyla a samca Nemeckého obrovitého strakáča čierneho z vyselektovaného chovu, zaraditeľné ihneď do chovu. Králiky sú očkované proti moru a myksomatóze, cena dohodou. KE-okolie.
Slanec
dohodou
Ohrada pre zvieratá
Predam Inter Zoo ohrádka PARK 2 (4-HRAN 80x100cm) POZINK. Nové, nerozbalene.. Pôvodná cena 35 €. Osobný odber Nesvady alebo kuriérom
Nesvady
22 €
Kralik
Predáme za symbolickú cenu zakrslého králika z klietkou a príslušenstvom . Králika predávame z rodinných dôvodov . Má 1rok je čistotný naučený na svoje WC je prítulný potrebuje viac pozornosti :)
Most pri Bratislave
30 €
Nemecký obrovitý strakáč NOS
Predám mladé králiky NoS s po tetovaných rodičoch s PP. Majú predpoklad mohutného vzrastu.Rodičia ocenení na 95,5- 97b s váhou 7.5 - 8.5kg. Viem zostaviť aj nepríbuzné páry. Inerát plati do zmazania.
Bratislava
dohodou
Zajac
Predám krásneho bielo čierneho zajačika. Je očkovaný. Povahu ma zo začiatku bojazlivú. Rád skúma okolie. Zajačik ma aj svoje meno fľiačik no je ešte mladučký tak si nato nezvykol. Ma cca 3 mesiace. Predám ho aj s celou klietkou a výbavou, miskou, pítkom, očkovacím preukazom, pilinami a senom. Cena s prvým nákupom zajačika a výbavou ma vyšla 150€. Teraz predám zajačika za 80€, možná dohoda.
Sereď
dohodou
Zajačik
Predám zakrsle zajačiky, matka Teddy zakrslý, otec Levík zakrsly. Balíček startovacieho krmiva zadarmo
Bohunice
10 €
Levia hlava-zdrobnený zajko
Predám zajačiky Levia hlava malého vzrastu-odber v BAII
Bratislava II - Ružinov
20 €
Zajace,králiky
Ponúkam zajace vhodné hneď do chovu vo farbách hnedé,sivé,biele,čierne,flakaté...samce aj samice v ponuke 10kusov cena 10e za jedného.
Banská Štiavnica
10 €
Predám 5 mesačné králiky Hyla F1
Predám 5 mesačné brojlerové králiky Hyla F1 samce a samice.
Banská Bystrica
20 €
Zákrslé Králiky
Predám zákrslé králiky,ktoré sú čiernej farby.Radi behajú a sa naháňajú.
Košice I - Staré Mesto
13 €
Samička zakrsleho levika
Dobrý deň. Darujem do dobrých rúk 1,5 ročnú samičku zakrsleho levika. Je milej a kľudnej povahy,čistotna a naučena na zachodik.
Liptovská Osada
zadarmo
Nemecky obrovity strakac - Nos s PP
Predám mladé králiky NoS s po tetovaných rodičoch s PP. Majú predpoklad mohutného vzrastu.Rodičia ocenení na 95,5- 97b s váhou 7.5 - 8.5kg. Viem zostaviť aj nepríbuzné páry. Iinzerat plati do zmazania.
Bratislava II - Podunajské Biskupice
dohodou
Predam trpaslicieho kralika
Z domcekom aj s krmivom
Komárno
15 €
Teddy zajačik
Predám krásnych zakrslých zajačikov.
Piešťany
20 €
Zákrslé kraliky
Ponúkam na predaj zákrslé králiky. Zajačiky sú vhodné k deťom, zvyknuté na ruky. Som z TO.
Krušovce
15 €
BELGICKÝ OBOR
predám nádherné mladé BELGICKÉ OBRY divoké, železité a čierne. Široký výber, mláďatá vo veku 2-3-4 mesiace, aj nepríbuzné páry. Po dohode uvoľním ešte aj z chovných, dospelých králikov váhove 9-11,5kg. Videá na YouTube,
Jasová
dohodou
Zakrsle králiky
Ponúkam na predaj zakrsle králiky vek 2_6mesačné rôznych farieb samce aj samičky cena10eur kus pri odbere viacerých kusov možná dohoda na cene
Prešov
10 €
Zakrslý králik
Dobrý deň, predám zakrslého králika, modrooký hermelín. Králik je zaočkovaný, s preukazom od veterinára.Je to samec, ma 4 mesiace , je veľmi čistotný a vhodný do bytu. Len do dobrých rúk. Osobný odber. Cena za králika je 80 Eur aj s klietkou a potravou. V prípade záujmu ma kontaktujte na tel.čísle.
Michalovce
80 €
Predám malých králičkov
Dobrý deň, predám malých králičkov, ktorý sa narodili 3.5 2019. Sú to kríženci, ale aj tak sú veľmi pekný. Pohlavie je zatiaľ neznáme. Na posledných dvoch fotkách môžte vidieť ich rodičov a na prvých troch králičkov, ktorí môžu byť aj vaši, stačí sa ozvať na môj e-mail (tu sa môžete dozvedieť viac o králičkoch, ich rodičoch a podobné veci, stačí sa len pýtať). A za koľko ich predávam? Tmavohnedý = 13€ Čierne = 10€ Ale pre králička si musíte písť sami !!!
Brezová pod Bradlom
dohodou
Zajace,králiky
Ponúkam zajace vhodné hneď do chovu vo farbách hnedé,sivé,biele,čierne,flakaté...samce aj samice v ponuke 10kusov cena 10e za jedného.
Banská Štiavnica
10 €
1 2 5