Zajace a králiky

Tomuto filtru nevyhovujú
žiadne inzeráty

Pozrite si najnovšie inzeráty z kategórie Zajace a králiky

predám na mäso králiky,husokačky,brojlere
Z domáceho chovu v obmedzenom množstve predám králiky, husokačky brojlere živé alebo na mäso. Chované bez rastových hormonov, antibiotík, soje,rybich mučok proste po sedliacky, seno,obilie, strukoviny olejniny. objednať si mozete od 10 septembra cez SMS alebo meil.
Ľubietová
dohodou
Predám doživotne netozbitne prepravky
Predám doživotne nerozbitne prepravky na hydinu.. králikov bažantov a iné.. 200 kus.. cena za kút 40€
Želiezovce
40 €
Zajace
... Viac informácie vám povedia majitelia...
Čaňa
dohodou
Zajace samce aj samice
Predám zajace mladé krížené z belgickým obrom samce aj samice cena:5€ menšie a väčšie 10€
Banská Štiavnica
1 €
Mláďatká na predaj, zakrslé barančeky s VP
Ponúkame na predaj vrh nádherných drobčekov, po rodičoch, mama minilop a otec zakrslý baranček levík. Sú tam samičky aj samčeky. K odberu budú od 16.10.2020.
Smolenice
50 €
Mláďatká na predaj, leopardí malý rex
Ponúkame na predaj mláďatká z vrhu C, Plemena leopardí malý rex. Je to veľmi zaujímavé a ojedinelé plemeno králička, vhodného na domáceho miláčika. Sú kľudnej a vyrovnanej povahy. Máme samičky aj samčekov. K odberu budú od 16.10.2020
Smolenice
35 €
Teddy zajačiky
Predám mláďatká zakrslých Teddy zajačikov. Sú milé, hravé a v dospelosti budú mať krásnu dlhú srsť. Od malička sú zvyknuté na zajačí záchod.Sú preliečené proti kokcidióze a naučené na ruch domácnosti. Pri odbere dostanú krmivo na začiatok a rady ako sa o ne starať. Len do starostlivých rúk.
Nové Zámky
25 €
zajac
Darujem zajaca králíčku menom Aisha ma 2 roky Dám k nej aj všetko príslušentvo vratane jedla,misky,klietky,napajadla,sena,podstielky za 30€ Kontaktujte ma len mailom alebo Sms
Banská Bystrica
zadarmo
Zajacik
2rocna krasna samicka zajaca zaktsleho.pritulna vhodna k detom. Ma papierovych rodicov. Sampionov v sutaziach . Spolu so zajacikom dam klietku,zimny domcek a prenosku. Cena dohodou. Len k milujucim ludom co jej daju domov, kde sa bude citit stastna.
Veľká Lúka
dohodou
zamením čistokrvného kalifornského samca
zamením čistokrvného tetovaného KAL samca nar 10/2019 za takisto čistokrvného tetovaného KAL podobného veku. Dôvod:zmena krvi Samec je už úspešne odskúšaný v chove, potomstvo 7-10 mládať
Kokava nad Rimavicou
dohodou
mladé samce
otec čistokrvný nitriansky.Matky s kalifornskou krvou.Cana od 12-17 Eur podľa veku a kusu. .Niektoré môžu už pripúšťať.
Kokava nad Rimavicou
12 €
mladé samice už aj vhodné k pripusteniu
6-7mesačné samice a niečo mladšie. Od 15-18€ podľa kusu.Tie väčšie už vhodné k pripusteniu.Môžem pripustiť čistokrvným kalifornský, alebo čistokrvným panonskym či burgundským.
Kokava nad Rimavicou
15 €
Zakrslý baranček s VP
Ponúkam k odberu posledného zakrslého barančeka. Do nového domova pôjde zvyknutý na ľudský kontakt, psy a veľa lásky. Naučený na králičie WC. Preliečený proti kokcidióze, s krmivkom na prvé dni,VP, probiotikami a vytlačením králičim manuálom. Viac info na web stránke ale fb stránke.
Svidník
dohodou
Zajace belgický obor
Predám 4-mesačné belgické obre. divokosfarbené. Vakcínované a odčervené. Otec je tetovaný s rodokmeňom, matka s PP. Cena za 1 mladého zajačika 15 eur.
Trstená
15 €
Teddy králiky
Ponúkame na predaj zakrslé Teddy králiky. 10 týždňové-3 ks, 4 týždňové-4 ks.
Martin
10 €
Zakrslý králik
Predám 3 zakrslých králikov. Majú 4 mesice.
Kechnec
20 €
zajačik
dobrý deň rada by som predala zajačika má 5 mesiacov predám ho za symbolickú cenu 10 eur zajačik má čierne uška a na zadočku ma malú škvrnu je šikovná, energia je v nej ako u každého zvieratka. rada by som bola keby ste mi napísali na e-mail číslo je vymyslené sme z Rimavskej soboty ďakujem.
Rimavská Sobota
10 €
6,5 mesačný samec
Matka čistokrvný francuzsky baran-FB divokosfarbená(môžte u nás vidieť), otec čistokrvný nitriansky)..17 eur.
Kokava nad Rimavicou
17 €
6,5-mesačné čistokrvné burgundské
Po čistokrvných rodičoch dovezených z Nitry. Už len samice.Možnosť s nimi zakúpiť nepríbuzného čistokrvného BU samca(7 mesačný, 28€)
Kokava nad Rimavicou
23 €
1 5 6